چاپ کارت پرسنلی تکی

چاپ کارت پرسنلی تکی
چاپ کارت پرسنلی تکی

چاپ کارت شناسایی پی وی سی pvc  – صدور کارت شناسایی تکی فوری – چاپ کارت شناسایی هوشمند

Table of Contents

چاپ کارت شناسایی برای شرکت های کوچک و بزرگ، در شرکت کو آی کو (coico) به ما تجربه ای رسانده است؛ که توانسته ایم قیمت چاپ را به حداقل برسانیم. همچنین نتیجه این تجربه بالا رفتن کیفیت چاپ انواع کارت شناسایی روی کارت پی وی سی شده است. کم رنگ نشدن طرح کارت بر اثر گذر زمان، پاک نشدن طرح و نوشته ها در اثر خراشیدگی و یا خیس شدن کارت از جمله ویژگی های کارت های شناسایی است که در شرکت ما به چاپ می رسد.

چاپ کارت شناسایی در تیراژ بالا، چاپ کارت شناسایی تکی و از همه مهم تر چاپ کارت شناسایی فوری و در حداقل زمان ممکن از جمله خدمات ما در حوزه چاپ کارت pvc است.

چاپ کارت پرسنلی تکی

در فیلم زیر چند نمونه از کارت های شناسایی چاپ شده در کو آی کو نشان داده شده است.

چاپ کارت شناسایی با کیفیت یکی از خواسته های هر مجموعه معتبری است. کارت شناسایی و کارت پرسنلی شرکت ها و سازمان ها علاوه بر اینکه جهت احراز هویت و شناسایی کارکنان کاربرد دارد، به خود آن مجموعه هم اعتبار و شخصیت می بخشد. معمولا کارت های شناسایی برای مدت طولانی استفاده می شوند. گاهی اوقات این کارت ها 30 سال همراه کارمندان یک سازمان هستند. ثبات رنگ و طرح، خط و خش نیفتادن خود کارت مواردی است که قبل از سفارش چاپ کارت باید به آن دقت شود. حال که می دانیم برای چاپ کارت شناسایی گزینه ای به جز بهترین کیفیت چاپ را نداریم؛ مواردی که در کیفیت چاپ این کارت تاثیر گذار است را مرور می کنیم.

این عوامل عبارتند از:

دانستن مزایا و سودمندی یک انتخاب، حس رضایتمندی بیشتری از انجام کار به ما خواهد داد. به همین دلیل لیستی از مزیت های چاپ روی کارت پی وی سی را ذکر می کنیم؛ تا اگر انتخاب شما چاپ روی کارت پی وی سی باشد بدانید نقاط مثبت تصمیمی که گرفته اید چیست.

کارت شناسایی پی وی سی به دو دسته کلی تقسیم می شود:

اگر تصمیم گرفته اید کارت شناسایی را روی کارت پی وی سی چاپ کنید؛ در ابتدای کار و قبل از چاپ باید مشخص کنید که کارت شناسایی ساده می خواهید یا هوشمند؟

چاپ کارت شناسایی ساده: فقط جهت شناسایی، با ارائه کارت کاربرد دارد. مشخصات کاربر روی کارت چاپ می شود و به هنگام رویت کارت، هویت او احراز می شود. کارت پی وی سی ساده برای چاپ این نوع کارت مناسب است.

چاپ کارت شناسایی هوشمند: برای مجموعه هایی لازم است؛ که می خواهند از دستگاه های کارت خوان مثل دستگاه حضور و غیاب و کنترل تردد و سایر دستگاه ها استفاده نمایند. این مجموعه ها کارت شناسایی را برای احراز هویت در موارد مختلف استفاده و با این کار در هزینه های خود صرفه جویی می کنند.

در مرحله دوم نیاز است از بین انواع کارت ساده و هوشمند نوعی را انتخاب نمایید که مناسب کار شما باشد.

همه دسته های کارت پی وی سی در بخش بعدی معرفی می گردد. ما می خواهیم شما بدانید چه انتخاب هایی دارید؛ تا در نهایت روند چاپ کارت شناسایی شما به بهترین شکل انجام شود.

ضخامت و رنگ معیاری است که کارت های پی وی سی ساده را تنوع می دهد. 300، 500 و 760 میکرون انواع ضخامت های کارت ساده است. برای بهتر قیاس کردن این ضخامت ها بدون مشاهده خود کارت می توانید سری به کارت های بانکی خود بزنید. ضخامت کارت های بانکی 760 میکرون است. توصیه ما به شما انتخاب ضخامت 760 میکرون است. زیرا کارت شناسایی با دوام تری خواهید داشت. رنگ کارت ها یا سفید ساده است و یا متالیک نقره ای و متالیک طلایی. طراحی کارت و رنگ سازمانی عوامل تاثیر گذاری هستند که در انتخاب رنگ کارت باید آن ها را در نظر گرفت.

 

کارت های پی وی سی هوشمند به دو دسته تماسی و غیر تماسی تقسیم می شوند. کارت پی وی سی تماسی مانند کارت های بانکی است. به این کارت ها مگنت و یا مغناطیسی گفته می شود. جهت خوانده شدن اطلاعاتی که روی نوار کارت است باید روی دستگاه کارت خوان کشیده شوند. کارت های غیر تماسی در دو نوع RO (فقط خواندنی) و مایفر (خواندنی و نوشتنی) تولید می شوند. در مقاله ای دیگر این کارت ها و ویژگی های آن ها مفصل تر بررسی شده اند. اما در این بخش به چند نکته اکتفا می کنیم. اگر می خواهید کارت شناسایی هوشمند جهت استفاده توسط دستگاهی چاپ کنید، ابتدا توسط شرکت ارائه دهنده دستگاه نوع کارت هوشمند را مشخص کنید. سپس یکی از کارت های هوشمندی که قرار است کار چاپ روی آن انجام شود را از شرکت ما تهیه کرده و مطمئن شوید که دستگاه شما با آن کارت، به درستی کار می کند. در خصوص کارت های پی وی سی هوشمند یک نکته مهم را بدانید! این کارت ها یک حافظه برای ذخیره سازی اطلاعات دارند. و کارت های ro و مایفر علاوه بر حافظه آنتی برای برقراری ارتباط با دستگاه ریدر خود دارند. در حافظه محدود آن ها فقط یک کد ذخیره می شود. و امکان ذخیره سازی اطلاعات پرسنل و یا اطلاعات شناسایی در آن وجود ندارد.

کارت های ro و مایفر از لحاظ ظاهری کاملا مشابه هم هستند. برای تشخیص آن ها از یکدیگر می توانید نور موبایل خود را روشن کنید و به کارت بچسبانید. اگر سیم پیچ کارت به شکل دایره باشد کارت ro و اگر این سیم پیچ به شکل مستطیل باشد کارت مایفر است.

ضخامت کارت های هوشمند 760 میکرون است. رنگ کارت های خام آن ها مثل کارت ساده است. سفید، متالیک نقره ای و متالیک طلایی و گاها رنگ زغالی و مشکی در بازار موجود است.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به لینک انواع کارت pvc مراجعه کنید.

شما با این اطلاعات می توانید کارت خود را انتخاب کنید. یک انتخاب دیگر باقی مانده است. می خواهید کارت شناسایی مات داشته باشید یا براق؟

همانطور که قبلا گفته شد لیمنت یک لایه محافظتی است که پس از چاپ کارت روی آن پرس می شود. لیمنت شفاف و بی رنگ است. در دو نوع مات و براق وجود دارد. و به شما حق انتخاب می دهد که کارت شناسایی براق داشته باشید و یا کارت مات.

پس از اینکه کارت را انتخاب کردید، می توانیم به سراغ انتخاب روش چاپ برویم.

صدور کارت شناسایی پی وی سی توسط چاپگرهای ویژه چاپ کارت pvc صورت گیرد. دستگاه های چاپ کارت شناسایی به دو دسته صنعتی و رومیزی تقسیم می شوند. اگر کارت ها با پرینتر کارت های رومیزی چاپ شوند به آن چاپ دیجیتال گفته می شود و اگر با دستگاه های صنعتی چاپ شود به آن چاپ افست گفته می شود.

سوالی که احتمالا در ذهن شما پیش آماده این است: “برای چاپ کارت شناسایی ما افست مناسب است یا دیجیتال؟”

برای رسیدن به پاسخ این سوال، همکاران ما از شما چند سوال خواهند پرسید:

قیمت چاپ افست پایین تر از چاپ دیجیتال است. ولی زمان آن معمولا بیشتر از چاپ دیجیتال خواهد بود.

حداقل و حداکثر تعداد چاپ کارت پی وی سی سوالی دیگری است که از همکاران ما در واحد چاپ پرسیده می شود. در پاسخ این سوال بدانید که چاپ کارت شناسایی تکی امکان پذیر است. به شرط اینکه کارت شناسایی پی وی سی ساده باشد. اگر کارت هوشمند بخواهید حداقل تعداد 10 عدد است. بطور کل، کارت های هوشمند در تعداد ضریبی از 10 امکان چاپ شدن دارند.

شما در این بخش از تکنولوژی چاپ، قیمت و زمان تحویل کارت های خود مطلع شده اید.

خوب است بدانید دو روش دیگر نیز وجود دارد که مربوط به تکنولوژی چاپ افست است:

برای استفاده از روش های فوق می بایست از دستگاه چاپ مخصوصی استفاده شود. در صورتی که برای چاپ کارت از روش چاپ مستقیم استفاده شود، رنگ به صورت مستقیم روی سطح کارت منتقل می گردد. ماندگاری طرح در این روش کمتر است. اما در هنگام چاپ کارت شناسایی به روش غیرمستقیم، رنگ روی یک لایه چاپ می شود و آن لایه روی کارت قرار می گیرد. تا دوام و ماندگاری آن افزایش یابد.

خرید پرینتر کارت بصرفه است و یا برون سپاری سفارش چاپ کارت؟

پرینتر کارت، دستگاهی است که برای چاپ کارت پی وی سی استفاده می شود. پرینتر کارت های رومیزی، قابل استفاده در سازمان ها و شرکت ها است. این پرینترها با استفاده از مواد مصرفی که ریبون نام دارد می توانند کارت ها را تک رنگ و یا در هر رنگی چاپ نمایند. پرینتر هایتی، پرینتر مجیکارد و پرینتر اولیس از جمله پرینتر کارت های معروف و موجود در بازار است. توصیه می شود قبل از اقدام به خرید پرینتر برای چاپ کارت در بصرفه بودن خرید پرینتر و ریبون و کارت خام در مقابل برون سپاری سفارش چاپ کارت اطمینان حاصل کنید. 

برای مشاهده پرینتر کارت های pvc می توانید روی این لینک انواع پرینتر کارت pvc کلیک کنید.

قیمت چاپ کارت شناسایی به عواملی از جمله نوع کارت pvc (کارت شناسایی ساده، کارت شناسایی هوشمند) تعداد کارت و تکنولوژی چاپ بستگی دارد. می توانید جزئیات سفارش خود را به شماره 0912940717 در تلگرام و یا واتساپ ارسال کنید و یا با شماره 67991 (02167991 برای تماس از شهرستان) داخلی واحد چاپ تماس بگیرید.

طرحی که قرار است روی کارت pvc چاپ شود باید با چه ابعادی طراحی شود؟ و با چه مد رنگی ذخیره شود؟

طراحی کارت از مهمترین مراحل کار است. به این موضوع باید دقت شود تا در نهایت کار درست چاپ شود. برای این منظور می بایست از نرم افزار های گرافیکی حرفه ای مثل فتوشاپ استفاده شود. به این نکته دقت داشته باشید که طراحی کارت شناسایی حرفه ای، با کیفیت، خاص و منحصر به فرد تمایز سازمان شما را نسبت به دیگران نشان دهد؛ و امکان کپی شدن آن را کاهش می دهد. شما می توانید برای معرفی مجموعه خود از رنگ سازمانی، نام شرکت یا لوگوی آن روی کارت استفاده کنید. معمولا روی کارت ها اطلاعات افراد از جمله نام و نام خانوادگی، کد پرسنلی، سمت و تاریخ اعتبار کارت درج می شود. در صورتی که می خواهید اطلاعات بیشتری بر روی کارت شناسایی چاپ کنید می توانید کارت های خود را به صورت دو رو طراحی نمایید.

در تصویر زیر بعضی از نکات طراحی کارت در فتوشاپ نشان داده شده است.

چاپ کارت پرسنلی تکی

همچنین شما می توانید طراحی کارت را به ما بسپارید یا از طرح های آماده کارت پرسنلی که در سایت درج شده است استفاده کنید.

به خاطر اهمیتی که طراحی کارت دارد؛ در یک صفحه جداگانه همه نکات و فیلم راهنمای آن درج شده است. توصیه می شود قبل از طراحی این نکات را مطالعه بفرمایید. و یا فیلم درج شده را با دقت مشاهده بفرمایید.

مشاهده فیلم راهنمای طراحی کارت در فتوشاپ  

در صورتی که قصد دارید برای پرسنل خود اقدام به طراحی کارت شناسایی نمایید به نکات زیر توجه قرار دهید:

بعضی از نمونه های چاپ کارت در بخش بعدی درج شده است. البته شما می توانید با توجه به انتخاب های که داشته اید مشابه کار چاپ شده را از همکاران ما درخواست کنید.

در فیلم زیر چند نمونه کارت شناسایی چاپ شده در کو آی کو نشان داده شده است.

 

همه توضیحات لازم برای اینکه شما بتوانید به بهترین شکل ممکن سفارش چاپ بدهید در مطالب قبلی توضیح داده شد. جمع بندی مطالب بالا در این بخش ذکر می شود:

بند گردن آویز کارت، گیره کارت و جاکارتی از جمله لوازمی است که همراه کارت شناسایی لازم است. مخصوصا اگر قرار است کارت شناسایی را در همایش ها و یا جلسات استفاده کنید.

این لوازم جانبی در رنگ ها و مشخصات مختلف تولید می شوند. با توجه به نیاز خود می توانید از این لینک همه لوازم جانبی را بررسی و انتخاب کنید.

 

سایر خدمات ما:

چاپ انواع کارت pvc، چاپ کارت پرسنلی، فروش پرینترهای کارت، فروش مواد مصرفی پرینتر کارت ها و لوازم جانبی کارت شناسایی.

در حال حاضر شرکت کو‌آی‌کو در زمینه چاپ کارت PVC در انواع مختلف، طراحی کارت، فروش کارت پرینتر و مواد مصرفی و همچنین چاپ سفارشات اختصاصی با بالاترین کیفیت خدمات ارائه می نماید.

سفارش کارت شناسایی در COICO از راه های مختلفی ممکن است.از طریق تماس با شماره شرکت: 67991-021 پیام در تلگرام و واتساپ واحد فروش: 09129409430 پیام در تلگرام و واتساپ واحد چاپ کارت: 09129407017همچنین می توانید برای مراجعه حضوری از شنبه تا چهارشنبه به آدرس: تهران – چهارراه ولیعصر – مجتمع ابریشم – طبقه 6 – واحد 606 مراجعه نمایید.

تعیین نوع کارت، مشخص شدن تیراژ کارت، مشخص شدن روش چاپ، تعیین مات و براق بودن کارت، ارائه طرح نهایی کارت، ارسال اطلاعات متغیر (مانند نام و نام خانوادگی، سمت، عکس پرسنل و …)

شما می‌توانید از طریق تماس با شماره 67991-021 طراحی کارت PVC را به همکاران طراح کارت شرکت بسپارید و یا نمونه کارهای آماده و لایه بازی که در صفحه خدمات طراحی کارت PVC درج شده است دانلود نمایید. همچنین می توانید خودتان طراح کارت‌هایتان باشید. در صفحه نکات طراحی کارت پی‌وی‌سی همه موارد با جزئیات آورده شده است.

بله، امکان چاپ هر طرح و رنگی که مد نظر شماست وجود دارد.

ما سفارش شما را با تضمین کیفیت مطلوب چاپ کرده و ارسال خواهیم کرد.

شرکت ما در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 الی 17:45 با افتخار پاسخگو تماس و پیام های شما خواهند بود. اطلاع از انواع کارت pvc، نکات طراحی کارت pvc در فتوشاپ، زمان تحویل کارت، قیمت چاپ کارت و اطلاعات دستگاه های چاپ کارت و مواد مصرفی آن ها سوالات متداولی است که همکاران ما به شما پاسخ خواهند داد.

شماره تماس تهران: 67991شماره تماس از شهرستان: 67991 – 021تلگرام و واتساپ واحد فروش: 09129409430تلگرام و واتساپ واحد چاپ کارت: 09129407017

لطفا به این مطلب رای دهید

سلام ، احتياج به ١٠٠ كارت پرسنلي پي وي سي با كيفيت خوب دارم. ايا كارت شيشه اي هم داريد؟ لطفا نمونه كارها و قيمت ها رو برام بفرستيد. سپاس

سلام بله امکان چاپ کارت پی وی سی شیشه ای با کیفیت را داریم برای اطلاع از قیمت با شماره 02126456609 تماس حاصل فرمایید

سلام ما تعداد صد کارت شناسایی در مرحله اول نیاز داریم . و با توجه به تازه تاسیس بودن سازمان ما هر ماه یا هر دو ماه یک بار تعداد ۱۰۰ عدد دیگر نیز به کارت ها اضافه خواهد شد . لطفا نمونه کارت ها و قیمت ها رو برای من ارسال فرمایید با تشکر

سلام امکان چاپ کارت شناسایی با هر سبک و ظاهری که مورد نظر شما باشد وجود دارد برای اطلاع از قیمت با شماره 02126456609 تماس حاصل فرمایید و برای دریافت نمونه کارت درخواست خود را به شماره تلگرام 09129407017 ارسال فرمایید.

Hello

سلام من کارت دانشجوییمو گم کردم ولی ازش یه اسکن دارم آیا شما امکان داره از رو اسکنش برتی من چاپ کنید؟

برای اطلاع با شماره 26456609 تماس بگیرید

سلام من احتیاج به دستگاه چاپ کارت شناسایی دارم . چاپ روی کارتهای شیشه‌ی پی وی سی .کارتهای روکش دار وا uv دار . اگر امکان دارد چند نمونه از کارهای خودتون رو برام بفرستید . با تشکر ارام

سلام برای راهنمایی بیشتر و سفارش دستگاه چاپ کارت شناسایی متناسب با نیاز شما با شماره 26456609 تماس حاصل فرمایید

سلام ممنون از محتوای خوبی که منتشر میکنید.

سلام علیکم ببخشید برای چاپ کارت شناسایی شورای اسلامی میخواستم یکی برای نمونه درست کنید اگر مورد پسند واقع شد بعد سفارش کلی میدهیم.ایا مقدور هست که فعلا یک کارت تک چاپ کنید یا نه ‌ ممنون نبات زئی از شهرستان سرباز باوچستان

با سلام بله امکان چاپ نمونه کارت شناسایی وجود داره. برای ارسال طرح نمونه با شماره 67991 تماس بگیرید.

با سلام.دو سه تا {تکی}کارت کاغذی دارم که میخوام لمینیت کنم . میخواستم بدونم امکانش هست و آیا شما سفارش تکی قبول میکنید و البته اگه قیمت را هم بگین ممنون میشم.

سلام لمینت روی کارت پی وی سی انجام می گیره. بله سفارش چاپ کارت به صورت تکی داریم. برای اطلاع از قیمت ها با شماره 67991-021 تماس بگیرید.

سلام تعرفه چاپ کارت شناسایی برای تعداد بالای هزار کارت چقدر میشه؟

با سلام برای اطلاع از تعرفه ها با شماره 67991-021 تماس بگیرید.

سلام امکان چاپ هولوگرام روی کارت شناسایی وجود داره؟

سلام، بله کارت های پی وی سی قابلیت چاپ هولوگرام رو دارن.

سلام من تعدادی کارت خام اماده دارم منتهی میخوام اطلاعات مشتریان رو به صورت چاپی روی کارت قرار بدم با پرینتر چجور باید انجام بدم؟

خسته نباشید ممنون به خاطر این مطلب مفید

سلام.واقعا وبسایت خوبی دارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه

نام *

ایمیل *

وب‌ سایت

ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.

ارسال دیدگاه

آدرس : تقاطع انقلاب ولیعصر-ضلع شمال شرقی
– جنب بانک ملت – ساختمان ابریشم- واحد606

تلفن: 66969901-021 و 66969893-021

تلگرام و واتساپ واحد فروش: 09129409430

تلگرام و واتساپ واحد چاپ کارت: 09129407017

سفارش چاپ کارت PVC:

شرکت COICO مجموعه‌ای از خدمات و کالاهای مرتبط با کارت پی‌وی‌سی را ارائه می‌دهد از جمله:

چاپ کارت شناسایی پی وی سی pvc  – صدور کارت شناسایی تکی فوری – چاپ کارت شناسایی هوشمند

Table of Contents

چاپ کارت شناسایی برای شرکت های کوچک و بزرگ، در شرکت کو آی کو (coico) به ما تجربه ای رسانده است؛ که توانسته ایم قیمت چاپ را به حداقل برسانیم. همچنین نتیجه این تجربه بالا رفتن کیفیت چاپ انواع کارت شناسایی روی کارت پی وی سی شده است. کم رنگ نشدن طرح کارت بر اثر گذر زمان، پاک نشدن طرح و نوشته ها در اثر خراشیدگی و یا خیس شدن کارت از جمله ویژگی های کارت های شناسایی است که در شرکت ما به چاپ می رسد.

چاپ کارت شناسایی در تیراژ بالا، چاپ کارت شناسایی تکی و از همه مهم تر چاپ کارت شناسایی فوری و در حداقل زمان ممکن از جمله خدمات ما در حوزه چاپ کارت pvc است.

چاپ کارت پرسنلی تکی

در فیلم زیر چند نمونه از کارت های شناسایی چاپ شده در کو آی کو نشان داده شده است.

چاپ کارت شناسایی با کیفیت یکی از خواسته های هر مجموعه معتبری است. کارت شناسایی و کارت پرسنلی شرکت ها و سازمان ها علاوه بر اینکه جهت احراز هویت و شناسایی کارکنان کاربرد دارد، به خود آن مجموعه هم اعتبار و شخصیت می بخشد. معمولا کارت های شناسایی برای مدت طولانی استفاده می شوند. گاهی اوقات این کارت ها 30 سال همراه کارمندان یک سازمان هستند. ثبات رنگ و طرح، خط و خش نیفتادن خود کارت مواردی است که قبل از سفارش چاپ کارت باید به آن دقت شود. حال که می دانیم برای چاپ کارت شناسایی گزینه ای به جز بهترین کیفیت چاپ را نداریم؛ مواردی که در کیفیت چاپ این کارت تاثیر گذار است را مرور می کنیم.

این عوامل عبارتند از:

دانستن مزایا و سودمندی یک انتخاب، حس رضایتمندی بیشتری از انجام کار به ما خواهد داد. به همین دلیل لیستی از مزیت های چاپ روی کارت پی وی سی را ذکر می کنیم؛ تا اگر انتخاب شما چاپ روی کارت پی وی سی باشد بدانید نقاط مثبت تصمیمی که گرفته اید چیست.

کارت شناسایی پی وی سی به دو دسته کلی تقسیم می شود:

اگر تصمیم گرفته اید کارت شناسایی را روی کارت پی وی سی چاپ کنید؛ در ابتدای کار و قبل از چاپ باید مشخص کنید که کارت شناسایی ساده می خواهید یا هوشمند؟

چاپ کارت شناسایی ساده: فقط جهت شناسایی، با ارائه کارت کاربرد دارد. مشخصات کاربر روی کارت چاپ می شود و به هنگام رویت کارت، هویت او احراز می شود. کارت پی وی سی ساده برای چاپ این نوع کارت مناسب است.

چاپ کارت شناسایی هوشمند: برای مجموعه هایی لازم است؛ که می خواهند از دستگاه های کارت خوان مثل دستگاه حضور و غیاب و کنترل تردد و سایر دستگاه ها استفاده نمایند. این مجموعه ها کارت شناسایی را برای احراز هویت در موارد مختلف استفاده و با این کار در هزینه های خود صرفه جویی می کنند.

در مرحله دوم نیاز است از بین انواع کارت ساده و هوشمند نوعی را انتخاب نمایید که مناسب کار شما باشد.

همه دسته های کارت پی وی سی در بخش بعدی معرفی می گردد. ما می خواهیم شما بدانید چه انتخاب هایی دارید؛ تا در نهایت روند چاپ کارت شناسایی شما به بهترین شکل انجام شود.

ضخامت و رنگ معیاری است که کارت های پی وی سی ساده را تنوع می دهد. 300، 500 و 760 میکرون انواع ضخامت های کارت ساده است. برای بهتر قیاس کردن این ضخامت ها بدون مشاهده خود کارت می توانید سری به کارت های بانکی خود بزنید. ضخامت کارت های بانکی 760 میکرون است. توصیه ما به شما انتخاب ضخامت 760 میکرون است. زیرا کارت شناسایی با دوام تری خواهید داشت. رنگ کارت ها یا سفید ساده است و یا متالیک نقره ای و متالیک طلایی. طراحی کارت و رنگ سازمانی عوامل تاثیر گذاری هستند که در انتخاب رنگ کارت باید آن ها را در نظر گرفت.

 

کارت های پی وی سی هوشمند به دو دسته تماسی و غیر تماسی تقسیم می شوند. کارت پی وی سی تماسی مانند کارت های بانکی است. به این کارت ها مگنت و یا مغناطیسی گفته می شود. جهت خوانده شدن اطلاعاتی که روی نوار کارت است باید روی دستگاه کارت خوان کشیده شوند. کارت های غیر تماسی در دو نوع RO (فقط خواندنی) و مایفر (خواندنی و نوشتنی) تولید می شوند. در مقاله ای دیگر این کارت ها و ویژگی های آن ها مفصل تر بررسی شده اند. اما در این بخش به چند نکته اکتفا می کنیم. اگر می خواهید کارت شناسایی هوشمند جهت استفاده توسط دستگاهی چاپ کنید، ابتدا توسط شرکت ارائه دهنده دستگاه نوع کارت هوشمند را مشخص کنید. سپس یکی از کارت های هوشمندی که قرار است کار چاپ روی آن انجام شود را از شرکت ما تهیه کرده و مطمئن شوید که دستگاه شما با آن کارت، به درستی کار می کند. در خصوص کارت های پی وی سی هوشمند یک نکته مهم را بدانید! این کارت ها یک حافظه برای ذخیره سازی اطلاعات دارند. و کارت های ro و مایفر علاوه بر حافظه آنتی برای برقراری ارتباط با دستگاه ریدر خود دارند. در حافظه محدود آن ها فقط یک کد ذخیره می شود. و امکان ذخیره سازی اطلاعات پرسنل و یا اطلاعات شناسایی در آن وجود ندارد.

کارت های ro و مایفر از لحاظ ظاهری کاملا مشابه هم هستند. برای تشخیص آن ها از یکدیگر می توانید نور موبایل خود را روشن کنید و به کارت بچسبانید. اگر سیم پیچ کارت به شکل دایره باشد کارت ro و اگر این سیم پیچ به شکل مستطیل باشد کارت مایفر است.

ضخامت کارت های هوشمند 760 میکرون است. رنگ کارت های خام آن ها مثل کارت ساده است. سفید، متالیک نقره ای و متالیک طلایی و گاها رنگ زغالی و مشکی در بازار موجود است.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به لینک انواع کارت pvc مراجعه کنید.

شما با این اطلاعات می توانید کارت خود را انتخاب کنید. یک انتخاب دیگر باقی مانده است. می خواهید کارت شناسایی مات داشته باشید یا براق؟

همانطور که قبلا گفته شد لیمنت یک لایه محافظتی است که پس از چاپ کارت روی آن پرس می شود. لیمنت شفاف و بی رنگ است. در دو نوع مات و براق وجود دارد. و به شما حق انتخاب می دهد که کارت شناسایی براق داشته باشید و یا کارت مات.

پس از اینکه کارت را انتخاب کردید، می توانیم به سراغ انتخاب روش چاپ برویم.

صدور کارت شناسایی پی وی سی توسط چاپگرهای ویژه چاپ کارت pvc صورت گیرد. دستگاه های چاپ کارت شناسایی به دو دسته صنعتی و رومیزی تقسیم می شوند. اگر کارت ها با پرینتر کارت های رومیزی چاپ شوند به آن چاپ دیجیتال گفته می شود و اگر با دستگاه های صنعتی چاپ شود به آن چاپ افست گفته می شود.

سوالی که احتمالا در ذهن شما پیش آماده این است: “برای چاپ کارت شناسایی ما افست مناسب است یا دیجیتال؟”

برای رسیدن به پاسخ این سوال، همکاران ما از شما چند سوال خواهند پرسید:

قیمت چاپ افست پایین تر از چاپ دیجیتال است. ولی زمان آن معمولا بیشتر از چاپ دیجیتال خواهد بود.

حداقل و حداکثر تعداد چاپ کارت پی وی سی سوالی دیگری است که از همکاران ما در واحد چاپ پرسیده می شود. در پاسخ این سوال بدانید که چاپ کارت شناسایی تکی امکان پذیر است. به شرط اینکه کارت شناسایی پی وی سی ساده باشد. اگر کارت هوشمند بخواهید حداقل تعداد 10 عدد است. بطور کل، کارت های هوشمند در تعداد ضریبی از 10 امکان چاپ شدن دارند.

شما در این بخش از تکنولوژی چاپ، قیمت و زمان تحویل کارت های خود مطلع شده اید.

خوب است بدانید دو روش دیگر نیز وجود دارد که مربوط به تکنولوژی چاپ افست است:

برای استفاده از روش های فوق می بایست از دستگاه چاپ مخصوصی استفاده شود. در صورتی که برای چاپ کارت از روش چاپ مستقیم استفاده شود، رنگ به صورت مستقیم روی سطح کارت منتقل می گردد. ماندگاری طرح در این روش کمتر است. اما در هنگام چاپ کارت شناسایی به روش غیرمستقیم، رنگ روی یک لایه چاپ می شود و آن لایه روی کارت قرار می گیرد. تا دوام و ماندگاری آن افزایش یابد.

خرید پرینتر کارت بصرفه است و یا برون سپاری سفارش چاپ کارت؟

پرینتر کارت، دستگاهی است که برای چاپ کارت پی وی سی استفاده می شود. پرینتر کارت های رومیزی، قابل استفاده در سازمان ها و شرکت ها است. این پرینترها با استفاده از مواد مصرفی که ریبون نام دارد می توانند کارت ها را تک رنگ و یا در هر رنگی چاپ نمایند. پرینتر هایتی، پرینتر مجیکارد و پرینتر اولیس از جمله پرینتر کارت های معروف و موجود در بازار است. توصیه می شود قبل از اقدام به خرید پرینتر برای چاپ کارت در بصرفه بودن خرید پرینتر و ریبون و کارت خام در مقابل برون سپاری سفارش چاپ کارت اطمینان حاصل کنید. 

برای مشاهده پرینتر کارت های pvc می توانید روی این لینک انواع پرینتر کارت pvc کلیک کنید.

قیمت چاپ کارت شناسایی به عواملی از جمله نوع کارت pvc (کارت شناسایی ساده، کارت شناسایی هوشمند) تعداد کارت و تکنولوژی چاپ بستگی دارد. می توانید جزئیات سفارش خود را به شماره 0912940717 در تلگرام و یا واتساپ ارسال کنید و یا با شماره 67991 (02167991 برای تماس از شهرستان) داخلی واحد چاپ تماس بگیرید.

طرحی که قرار است روی کارت pvc چاپ شود باید با چه ابعادی طراحی شود؟ و با چه مد رنگی ذخیره شود؟

طراحی کارت از مهمترین مراحل کار است. به این موضوع باید دقت شود تا در نهایت کار درست چاپ شود. برای این منظور می بایست از نرم افزار های گرافیکی حرفه ای مثل فتوشاپ استفاده شود. به این نکته دقت داشته باشید که طراحی کارت شناسایی حرفه ای، با کیفیت، خاص و منحصر به فرد تمایز سازمان شما را نسبت به دیگران نشان دهد؛ و امکان کپی شدن آن را کاهش می دهد. شما می توانید برای معرفی مجموعه خود از رنگ سازمانی، نام شرکت یا لوگوی آن روی کارت استفاده کنید. معمولا روی کارت ها اطلاعات افراد از جمله نام و نام خانوادگی، کد پرسنلی، سمت و تاریخ اعتبار کارت درج می شود. در صورتی که می خواهید اطلاعات بیشتری بر روی کارت شناسایی چاپ کنید می توانید کارت های خود را به صورت دو رو طراحی نمایید.

در تصویر زیر بعضی از نکات طراحی کارت در فتوشاپ نشان داده شده است.

چاپ کارت پرسنلی تکی

همچنین شما می توانید طراحی کارت را به ما بسپارید یا از طرح های آماده کارت پرسنلی که در سایت درج شده است استفاده کنید.

به خاطر اهمیتی که طراحی کارت دارد؛ در یک صفحه جداگانه همه نکات و فیلم راهنمای آن درج شده است. توصیه می شود قبل از طراحی این نکات را مطالعه بفرمایید. و یا فیلم درج شده را با دقت مشاهده بفرمایید.

مشاهده فیلم راهنمای طراحی کارت در فتوشاپ  

در صورتی که قصد دارید برای پرسنل خود اقدام به طراحی کارت شناسایی نمایید به نکات زیر توجه قرار دهید:

بعضی از نمونه های چاپ کارت در بخش بعدی درج شده است. البته شما می توانید با توجه به انتخاب های که داشته اید مشابه کار چاپ شده را از همکاران ما درخواست کنید.

در فیلم زیر چند نمونه کارت شناسایی چاپ شده در کو آی کو نشان داده شده است.

 

همه توضیحات لازم برای اینکه شما بتوانید به بهترین شکل ممکن سفارش چاپ بدهید در مطالب قبلی توضیح داده شد. جمع بندی مطالب بالا در این بخش ذکر می شود:

بند گردن آویز کارت، گیره کارت و جاکارتی از جمله لوازمی است که همراه کارت شناسایی لازم است. مخصوصا اگر قرار است کارت شناسایی را در همایش ها و یا جلسات استفاده کنید.

این لوازم جانبی در رنگ ها و مشخصات مختلف تولید می شوند. با توجه به نیاز خود می توانید از این لینک همه لوازم جانبی را بررسی و انتخاب کنید.

 

سایر خدمات ما:

چاپ انواع کارت pvc، چاپ کارت پرسنلی، فروش پرینترهای کارت، فروش مواد مصرفی پرینتر کارت ها و لوازم جانبی کارت شناسایی.

در حال حاضر شرکت کو‌آی‌کو در زمینه چاپ کارت PVC در انواع مختلف، طراحی کارت، فروش کارت پرینتر و مواد مصرفی و همچنین چاپ سفارشات اختصاصی با بالاترین کیفیت خدمات ارائه می نماید.

سفارش کارت شناسایی در COICO از راه های مختلفی ممکن است.از طریق تماس با شماره شرکت: 67991-021 پیام در تلگرام و واتساپ واحد فروش: 09129409430 پیام در تلگرام و واتساپ واحد چاپ کارت: 09129407017همچنین می توانید برای مراجعه حضوری از شنبه تا چهارشنبه به آدرس: تهران – چهارراه ولیعصر – مجتمع ابریشم – طبقه 6 – واحد 606 مراجعه نمایید.

تعیین نوع کارت، مشخص شدن تیراژ کارت، مشخص شدن روش چاپ، تعیین مات و براق بودن کارت، ارائه طرح نهایی کارت، ارسال اطلاعات متغیر (مانند نام و نام خانوادگی، سمت، عکس پرسنل و …)

شما می‌توانید از طریق تماس با شماره 67991-021 طراحی کارت PVC را به همکاران طراح کارت شرکت بسپارید و یا نمونه کارهای آماده و لایه بازی که در صفحه خدمات طراحی کارت PVC درج شده است دانلود نمایید. همچنین می توانید خودتان طراح کارت‌هایتان باشید. در صفحه نکات طراحی کارت پی‌وی‌سی همه موارد با جزئیات آورده شده است.

بله، امکان چاپ هر طرح و رنگی که مد نظر شماست وجود دارد.

ما سفارش شما را با تضمین کیفیت مطلوب چاپ کرده و ارسال خواهیم کرد.

شرکت ما در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 الی 17:45 با افتخار پاسخگو تماس و پیام های شما خواهند بود. اطلاع از انواع کارت pvc، نکات طراحی کارت pvc در فتوشاپ، زمان تحویل کارت، قیمت چاپ کارت و اطلاعات دستگاه های چاپ کارت و مواد مصرفی آن ها سوالات متداولی است که همکاران ما به شما پاسخ خواهند داد.

شماره تماس تهران: 67991شماره تماس از شهرستان: 67991 – 021تلگرام و واتساپ واحد فروش: 09129409430تلگرام و واتساپ واحد چاپ کارت: 09129407017

لطفا به این مطلب رای دهید

سلام ، احتياج به ١٠٠ كارت پرسنلي پي وي سي با كيفيت خوب دارم. ايا كارت شيشه اي هم داريد؟ لطفا نمونه كارها و قيمت ها رو برام بفرستيد. سپاس

سلام بله امکان چاپ کارت پی وی سی شیشه ای با کیفیت را داریم برای اطلاع از قیمت با شماره 02126456609 تماس حاصل فرمایید

سلام ما تعداد صد کارت شناسایی در مرحله اول نیاز داریم . و با توجه به تازه تاسیس بودن سازمان ما هر ماه یا هر دو ماه یک بار تعداد ۱۰۰ عدد دیگر نیز به کارت ها اضافه خواهد شد . لطفا نمونه کارت ها و قیمت ها رو برای من ارسال فرمایید با تشکر

سلام امکان چاپ کارت شناسایی با هر سبک و ظاهری که مورد نظر شما باشد وجود دارد برای اطلاع از قیمت با شماره 02126456609 تماس حاصل فرمایید و برای دریافت نمونه کارت درخواست خود را به شماره تلگرام 09129407017 ارسال فرمایید.

Hello

سلام من کارت دانشجوییمو گم کردم ولی ازش یه اسکن دارم آیا شما امکان داره از رو اسکنش برتی من چاپ کنید؟

برای اطلاع با شماره 26456609 تماس بگیرید

سلام من احتیاج به دستگاه چاپ کارت شناسایی دارم . چاپ روی کارتهای شیشه‌ی پی وی سی .کارتهای روکش دار وا uv دار . اگر امکان دارد چند نمونه از کارهای خودتون رو برام بفرستید . با تشکر ارام

سلام برای راهنمایی بیشتر و سفارش دستگاه چاپ کارت شناسایی متناسب با نیاز شما با شماره 26456609 تماس حاصل فرمایید

سلام ممنون از محتوای خوبی که منتشر میکنید.

سلام علیکم ببخشید برای چاپ کارت شناسایی شورای اسلامی میخواستم یکی برای نمونه درست کنید اگر مورد پسند واقع شد بعد سفارش کلی میدهیم.ایا مقدور هست که فعلا یک کارت تک چاپ کنید یا نه ‌ ممنون نبات زئی از شهرستان سرباز باوچستان

با سلام بله امکان چاپ نمونه کارت شناسایی وجود داره. برای ارسال طرح نمونه با شماره 67991 تماس بگیرید.

با سلام.دو سه تا {تکی}کارت کاغذی دارم که میخوام لمینیت کنم . میخواستم بدونم امکانش هست و آیا شما سفارش تکی قبول میکنید و البته اگه قیمت را هم بگین ممنون میشم.

سلام لمینت روی کارت پی وی سی انجام می گیره. بله سفارش چاپ کارت به صورت تکی داریم. برای اطلاع از قیمت ها با شماره 67991-021 تماس بگیرید.

سلام تعرفه چاپ کارت شناسایی برای تعداد بالای هزار کارت چقدر میشه؟

با سلام برای اطلاع از تعرفه ها با شماره 67991-021 تماس بگیرید.

سلام امکان چاپ هولوگرام روی کارت شناسایی وجود داره؟

سلام، بله کارت های پی وی سی قابلیت چاپ هولوگرام رو دارن.

سلام من تعدادی کارت خام اماده دارم منتهی میخوام اطلاعات مشتریان رو به صورت چاپی روی کارت قرار بدم با پرینتر چجور باید انجام بدم؟

خسته نباشید ممنون به خاطر این مطلب مفید

سلام.واقعا وبسایت خوبی دارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه

نام *

ایمیل *

وب‌ سایت

ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.

ارسال دیدگاه

آدرس : تقاطع انقلاب ولیعصر-ضلع شمال شرقی
– جنب بانک ملت – ساختمان ابریشم- واحد606

تلفن: 66969901-021 و 66969893-021

تلگرام و واتساپ واحد فروش: 09129409430

تلگرام و واتساپ واحد چاپ کارت: 09129407017

سفارش چاپ کارت PVC:

شرکت COICO مجموعه‌ای از خدمات و کالاهای مرتبط با کارت پی‌وی‌سی را ارائه می‌دهد از جمله:

چاپ کارت پرسنلی پی وی سی pvc – چاپ کارت پرسنلی تکی فوری – صدور کارت پرسنلی در تهران

Table of Contents

coico اقدام به طراحی و چاپ کارت پرسنلی پی وی سی با بهترین دستگاه های چاپگر کارت پی وی سی و با استفاده ازپیشرفته ترین تکنولوژی روز دنیا در زمینه مواد مصرفی کرده است.

خدمات ما در زمینه چاپ کارت و سایر موارد مرتبط با آن شامل موارد زیر است:

چاپ کارت پرسنلی تکی

چاپ کارت پرسنلی برای شناسایی کارکنان یک سازمان و با اهداف مختلف مورد نظر آن سازمان انجام می شود. با استفاده از کارت پرسنلی می توان افراد را شناسایی نمود و جهت دستیابی به امکانات شرکت‌ها و سازمان‌ها به آن ها مجوز اعطا نمود. به طور مثال ممکن است چاپ کارت پرسنلی برای کسب و کار شما مزایای زیر را به وجود آورد :

چاپ کارت پرسنلی با توجه به کاربردهای مختلف آن برای سازمان از مسائلی است که باید برای آن اهمیتی زیادی قائل شد، زیرا کارتهای پرسنلی به دفعات مکرر استفاده می شوند، بنابراین باید مقاوم باشند تا هزینه چاپ مجدد آن ها برای سازمان ایجاد نشود. پس بهتر است برای تهیه آن از بهترین جنس استفاده شود تا علاوه بر کیفیت بالا دارای ماندگاری باشد تا طی استفاده طولانی مدتی به راحتی آسیب نبیند. مناسبترین جنس برای این منظور پلی وینیل کلراید یا همان pvc است. پی وی سی پلاستیکی است که بسیار مقاوم و با دوام است و در صورتی که برای چاپ کارت پرسنلی از آن استفاده شود، کارت ها هم سبک و هم بادوام خواهند بود و در مقابل تا خوردگی و شکستن مقاوم خواهند بود. همچنین می توان روی آن ها طرح های مختلف با گرافیک زیبا ایجاد نمود.

کارت پی وی سی در انواع گوناگونی وجود دارند که عبارتند از :

کارت پی وی سی هوشمند نیز چندین نوع دارد که به شرح ذیل می باشند :

اینکه کارت پرسنلی پی وی سی از کدام نوع کارت پی وی سی باشد به اهداف و کاربردهایی که شما برای آن در نظر گرفته اید بستگی دارد. این کارت به شکل های زیر می تواند طراحی شود :

 

 

تعرفه چاپ کارت پرسنلی pvc بر اساس اینکه کارت پرسنلی شما روی چه متریالی چاپ شود، متغیر خواهد بود.

به عنوان مثال امکان چاپ روی کارت پی وی سی خام ( 760 میکرون ، 500 میکرون ، 300 میکرون به صورت دورو یا یکرو) ، کارت پی وی سی خام براق ، شفاف ، برفکی ، کارت پی وی سی دور گرد ، کارت مایفر خام و سایر کارتهای خام pvc وجود دارد و قیمت چاپ کارت پرسنلی pvc روی هر کدام از کارت ها متفاوت خواهد بود.

به دلیل مقاومت و استحکام بیشتر می توان از کارتهای پی وی سی 760 میکرون (کارت هایی که جنس و ضخامتی مشابه کارتهای بانکی دارند) برای چاپ کارت پرسنلی سازمان ها و ارگان ها و حتی شرکتهای کوچک استفاده کرد.

چاپ کارت پرسنلی به دلیل وجود اطلاعات متغیر برای هر فرد از جمله نام و نام خانوادگی ، کد پرسنلی و … توسط دستگاه های مخصوص چاپ کارت pvc صورت می گیرد. شرکت coico ماندگاری رنگ روی کارت پرسنلی شما را تضمین می کند، زیرا در این مجموعه چاپ توسط بهترین دستگاه های چاپگر مخصوص چاپ کارت پرسنلی پی وی سی انجام می شود.

 

جهت کسب آگاهی از قیمت چاپ کارت پرسنلی pvc روی انواع کارت پی وی سی از طریق شماره 67991-021 با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

طراحی کارت پرسنلی باید منحصر به فرد و خاص باشد و در عین حال ظاهر رسمی خود را حفظ کند. طراحی کارت پرسنلی می تواند متناسب با نیاز هر مجموعه به صورت اداری و رسمی باشد و طراحی آن به گونه ای باشد که صرفا جهت شناسایی پرسنل مورد استفاده قرار گیرد. هر مجموعه های می تواند برای خود کارت پرسنلی طراحی کند و یا این کار را به مراکز ارائه دهنده خدمات چاپ نظیر شرکت کو آی کو بسپارد. در صورت طراحی کارت توسط خود مجموعه می بایست نکاتی مورد توجه قرار گیرد که در ادامه به آن ها می پردازیم.

 

اگر می خواهید از استانداردهای طراحی کارت پرسنلی بیشتر بدانید، پیشنهاد می کنیم بخش مربوط به خدمات طراحی کارت pvc را مشاهده نمایید.

 

شرکت coico یه عنوان یکی از فعالان در عرصه چاپ کارت، انواع خدمات چاپ کارت پرسنلی را ارائه می نماید. این مرکز طراحی کلیه کارتهای پی وی سی را  پیش از چاپ پرسنلی در صورت تمایل شما انجام می دهد.

ابعاد کارت پرسنلی معمولا در ابعاد استاندارد کارت های پی وی سی است و 5/4×8/5 سانتیمتر در نظر گرفته می شود.

اطلاعاتی که در کارت پرسنلی درج می گردد شامل: تصویر فرد، نام و نام خانوادگی، سمت فرد، شماره عضویت، تاریخ صدور و تاریخ اعتبار، لوگوی سازمان یا شرکت ، آدرس سایت و ایمیل شرکت و بارکد برای شناسایی شخص است.

چاپ کارت پرسنلی می‌تواند به صورت تک رو و یا دو رو صورت گیرد و این مساله بستگی به میزان اطلاعاتی دارد که قرار است روی آن قرار داده شود. طراحی دو رو این امکان را فراهم می‌سازد تا شماره تماسهای ضروری و یا اطلاعات و قوانین خاصی که مد نظر شرکت است در قسمت پشت کارت قرار گیرد.

از تمهیدات دیگری که برای امنیت بیشتر در طراحی کارت پرسنلی مورد استفاده قرار می گیرد، چاپ هولوگرام، اثر انگشت و یا امضای فردی است که کارت برای او صادر شده است.

 

هزینه طراحی کارت پرسنلی در صورتیکه تعداد سفارش چاپ شما بالا باشد مشمول تخفیف خواهد شد. برای اطلاع از تعرفه طراحی کارت پرسنلی با ما تماس بگیرید.

 

زمان چاپ کارت پرسنلی بسته به تعداد سفارش چاپ شما متغیر خواهد بود.

برای اطلاع دقیق از مدت زمان فرایند چاپ کارت ها با شرکت coico تماس بگیرید.

اگر طرح مورد نظرتان برای چاپ روی کارت پرسنلی از قبل آماده می باشد، می توانید طرح خود را همراه با نام و شماره تماس خود، به شماره تلگرام 09129407017 و یا به آدرس ایمیل cardcoico@gmail.com ارسال نمایید، تا از طرح مورد نظر شما برای چاپ کارت هایتان استفاده شود.

 

کارت های پی وی سی خام (سفید ، نقره ای ، طلایی ، رنگی) – کارت های خام مایفر(تماسی و غیر تماسی) – کارتهای هوشمند ترکیبی

به طور کلی از کارتهای مایفر  pvc می توان برای چاپ کارت پرسنلی به عنوان کارت کنترل تردد پرسنل ، کارت حضور و غیاب و … استفاده کرد.

کارت های پرسنلی که بر روی کارت خام مایفر از نوع غیر تماسی چاپ شوند، این قابلیت را دارند که بدون نیاز به تماس فیزیکی و با ارسال امواج رادیویی به دستگاه کارت خوان مایفر اطلاعات پرسنل را از کارت دریافت و یا ارسال کنند.

برای کارت های پرسنلی تماسی می توان از کارت های هوشمندی استفاده کرد که درون آنها یک تراشه ی حافظه و پردازنده وجود دارد. داخل حافظه  این کارت ها می توان اطلاعاتی مانند اثر انگشت پرسنل را ذخیره نمود.

این کارت ها امنیت بسیار بالایی در نگهداری اطلاعات پرسنل و در تبادل اطلاعات دارند و حتی در صورت گم شدن کارت، شخص دیگری نمی تواند از اطلاعات موجود در آن استفاده کند و اطلاعات برای دیگران غیر قابل دسترس است.

چاپ کارت پرسنلی تکی

به طور کلی از کارت پرسنلی هوشمند به عنوان کارتی استفاده می شود که برای پردازش و ذخیره سازی اطلاعات با ضریب امنیتی بالا مناسب باشد.

به دلیل امنیت و امکان رمز نگاری در این نوع کارت های هوشمند این امکان وجود دارد که از دسترسی افراد دیگر به اطلاعات داخل کارت جلوگیری شود.

 

 

علاوه بر خدمات چاپ کارت پرسنلی نظیر طراحی و چاپ کارت پرسنلی pvc، طراحی و چاپ انواع کارت پی وی سی شامل چاپ کارت شناسایی، کارت ویزیت پی وی سی و کارت هدیه، کارتهای اعتباری و هوشمند و مغناطیسی، کارت کنترل تردد و … توسط شرکت coico انجام می گیرد.

شرکت ما در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 الی 17:45 با افتخار پاسخگو تماس و پیام های شما خواهند بود. اطلاع از انواع کارت pvc، نکات طراحی کارت pvc در فتوشاپ، زمان تحویل کارت، قیمت چاپ کارت و اطلاعات دستگاه های چاپ کارت و مواد مصرفی آن ها سوالات متداولی است که همکاران ما به شما پاسخ خواهند داد.

شماره تماس تهران: 67991شماره تماس از شهرستان: 67991 – 021تلگرام و واتساپ واحد فروش: 09129409430تلگرام و واتساپ واحد چاپ کارت: 09129407017

لطفا به این مطلب رای دهید

تعرفه چاپ کارت پرسنلی بر روی کارت شفاف پی وی سی چقدر است؟ برای تعداد چاپ بالای 500 عدد

برای اطلاع از قیمت چاپ کارت پرسنلی با شماره شرکت تماس بگیرید 26456609

چاپ کارت پرسنلی با چه دستگاهی انجام میشود و کیفیت چاپ به چه صورت است؟

کلیه کارتهای پرسنلی توسط بهترین دستگاه های چاپگر کارت pvc چاپ میشوند و ما کیفیت چاپ را برای شما تضمین میکنیم

سلام درخواست سفارش چاپ کارت پرسنلی دارم برای موسسه ای که 50 نفر کارمند دارد هزینه طراحی کارت و چاپ کارت پی وی سی هر کدام جداگانه چقدر میشه ؟ برای رمز نگاری هر کارت پی وی سی باید روی چه نوع کارتی چاپ بشه و دستگاهی که امکان این کاررا داشته باشه معرفی کنید

برای سفارش چاپ با شماره شرکت 26456609 تماس بگیرید

نام خانوادگی فریده جوادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه

نام *

ایمیل *

وب‌ سایت

ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.

ارسال دیدگاه

آدرس : تقاطع انقلاب ولیعصر-ضلع شمال شرقی
– جنب بانک ملت – ساختمان ابریشم- واحد606

تلفن: 66969901-021 و 66969893-021

تلگرام و واتساپ واحد فروش: 09129409430

تلگرام و واتساپ واحد چاپ کارت: 09129407017

سفارش چاپ کارت PVC:

شرکت COICO مجموعه‌ای از خدمات و کالاهای مرتبط با کارت پی‌وی‌سی را ارائه می‌دهد از جمله:

چاپ کارت پرسنلی پی وی سی pvc – چاپ کارت پرسنلی تکی فوری – صدور کارت پرسنلی در تهران

Table of Contents

coico اقدام به طراحی و چاپ کارت پرسنلی پی وی سی با بهترین دستگاه های چاپگر کارت پی وی سی و با استفاده ازپیشرفته ترین تکنولوژی روز دنیا در زمینه مواد مصرفی کرده است.

خدمات ما در زمینه چاپ کارت و سایر موارد مرتبط با آن شامل موارد زیر است:

چاپ کارت پرسنلی تکی

چاپ کارت پرسنلی برای شناسایی کارکنان یک سازمان و با اهداف مختلف مورد نظر آن سازمان انجام می شود. با استفاده از کارت پرسنلی می توان افراد را شناسایی نمود و جهت دستیابی به امکانات شرکت‌ها و سازمان‌ها به آن ها مجوز اعطا نمود. به طور مثال ممکن است چاپ کارت پرسنلی برای کسب و کار شما مزایای زیر را به وجود آورد :

چاپ کارت پرسنلی با توجه به کاربردهای مختلف آن برای سازمان از مسائلی است که باید برای آن اهمیتی زیادی قائل شد، زیرا کارتهای پرسنلی به دفعات مکرر استفاده می شوند، بنابراین باید مقاوم باشند تا هزینه چاپ مجدد آن ها برای سازمان ایجاد نشود. پس بهتر است برای تهیه آن از بهترین جنس استفاده شود تا علاوه بر کیفیت بالا دارای ماندگاری باشد تا طی استفاده طولانی مدتی به راحتی آسیب نبیند. مناسبترین جنس برای این منظور پلی وینیل کلراید یا همان pvc است. پی وی سی پلاستیکی است که بسیار مقاوم و با دوام است و در صورتی که برای چاپ کارت پرسنلی از آن استفاده شود، کارت ها هم سبک و هم بادوام خواهند بود و در مقابل تا خوردگی و شکستن مقاوم خواهند بود. همچنین می توان روی آن ها طرح های مختلف با گرافیک زیبا ایجاد نمود.

کارت پی وی سی در انواع گوناگونی وجود دارند که عبارتند از :

کارت پی وی سی هوشمند نیز چندین نوع دارد که به شرح ذیل می باشند :

اینکه کارت پرسنلی پی وی سی از کدام نوع کارت پی وی سی باشد به اهداف و کاربردهایی که شما برای آن در نظر گرفته اید بستگی دارد. این کارت به شکل های زیر می تواند طراحی شود :

 

 

تعرفه چاپ کارت پرسنلی pvc بر اساس اینکه کارت پرسنلی شما روی چه متریالی چاپ شود، متغیر خواهد بود.

به عنوان مثال امکان چاپ روی کارت پی وی سی خام ( 760 میکرون ، 500 میکرون ، 300 میکرون به صورت دورو یا یکرو) ، کارت پی وی سی خام براق ، شفاف ، برفکی ، کارت پی وی سی دور گرد ، کارت مایفر خام و سایر کارتهای خام pvc وجود دارد و قیمت چاپ کارت پرسنلی pvc روی هر کدام از کارت ها متفاوت خواهد بود.

به دلیل مقاومت و استحکام بیشتر می توان از کارتهای پی وی سی 760 میکرون (کارت هایی که جنس و ضخامتی مشابه کارتهای بانکی دارند) برای چاپ کارت پرسنلی سازمان ها و ارگان ها و حتی شرکتهای کوچک استفاده کرد.

چاپ کارت پرسنلی به دلیل وجود اطلاعات متغیر برای هر فرد از جمله نام و نام خانوادگی ، کد پرسنلی و … توسط دستگاه های مخصوص چاپ کارت pvc صورت می گیرد. شرکت coico ماندگاری رنگ روی کارت پرسنلی شما را تضمین می کند، زیرا در این مجموعه چاپ توسط بهترین دستگاه های چاپگر مخصوص چاپ کارت پرسنلی پی وی سی انجام می شود.

 

جهت کسب آگاهی از قیمت چاپ کارت پرسنلی pvc روی انواع کارت پی وی سی از طریق شماره 67991-021 با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

طراحی کارت پرسنلی باید منحصر به فرد و خاص باشد و در عین حال ظاهر رسمی خود را حفظ کند. طراحی کارت پرسنلی می تواند متناسب با نیاز هر مجموعه به صورت اداری و رسمی باشد و طراحی آن به گونه ای باشد که صرفا جهت شناسایی پرسنل مورد استفاده قرار گیرد. هر مجموعه های می تواند برای خود کارت پرسنلی طراحی کند و یا این کار را به مراکز ارائه دهنده خدمات چاپ نظیر شرکت کو آی کو بسپارد. در صورت طراحی کارت توسط خود مجموعه می بایست نکاتی مورد توجه قرار گیرد که در ادامه به آن ها می پردازیم.

 

اگر می خواهید از استانداردهای طراحی کارت پرسنلی بیشتر بدانید، پیشنهاد می کنیم بخش مربوط به خدمات طراحی کارت pvc را مشاهده نمایید.

 

شرکت coico یه عنوان یکی از فعالان در عرصه چاپ کارت، انواع خدمات چاپ کارت پرسنلی را ارائه می نماید. این مرکز طراحی کلیه کارتهای پی وی سی را  پیش از چاپ پرسنلی در صورت تمایل شما انجام می دهد.

ابعاد کارت پرسنلی معمولا در ابعاد استاندارد کارت های پی وی سی است و 5/4×8/5 سانتیمتر در نظر گرفته می شود.

اطلاعاتی که در کارت پرسنلی درج می گردد شامل: تصویر فرد، نام و نام خانوادگی، سمت فرد، شماره عضویت، تاریخ صدور و تاریخ اعتبار، لوگوی سازمان یا شرکت ، آدرس سایت و ایمیل شرکت و بارکد برای شناسایی شخص است.

چاپ کارت پرسنلی می‌تواند به صورت تک رو و یا دو رو صورت گیرد و این مساله بستگی به میزان اطلاعاتی دارد که قرار است روی آن قرار داده شود. طراحی دو رو این امکان را فراهم می‌سازد تا شماره تماسهای ضروری و یا اطلاعات و قوانین خاصی که مد نظر شرکت است در قسمت پشت کارت قرار گیرد.

از تمهیدات دیگری که برای امنیت بیشتر در طراحی کارت پرسنلی مورد استفاده قرار می گیرد، چاپ هولوگرام، اثر انگشت و یا امضای فردی است که کارت برای او صادر شده است.

 

هزینه طراحی کارت پرسنلی در صورتیکه تعداد سفارش چاپ شما بالا باشد مشمول تخفیف خواهد شد. برای اطلاع از تعرفه طراحی کارت پرسنلی با ما تماس بگیرید.

 

زمان چاپ کارت پرسنلی بسته به تعداد سفارش چاپ شما متغیر خواهد بود.

برای اطلاع دقیق از مدت زمان فرایند چاپ کارت ها با شرکت coico تماس بگیرید.

اگر طرح مورد نظرتان برای چاپ روی کارت پرسنلی از قبل آماده می باشد، می توانید طرح خود را همراه با نام و شماره تماس خود، به شماره تلگرام 09129407017 و یا به آدرس ایمیل cardcoico@gmail.com ارسال نمایید، تا از طرح مورد نظر شما برای چاپ کارت هایتان استفاده شود.

 

کارت های پی وی سی خام (سفید ، نقره ای ، طلایی ، رنگی) – کارت های خام مایفر(تماسی و غیر تماسی) – کارتهای هوشمند ترکیبی

به طور کلی از کارتهای مایفر  pvc می توان برای چاپ کارت پرسنلی به عنوان کارت کنترل تردد پرسنل ، کارت حضور و غیاب و … استفاده کرد.

کارت های پرسنلی که بر روی کارت خام مایفر از نوع غیر تماسی چاپ شوند، این قابلیت را دارند که بدون نیاز به تماس فیزیکی و با ارسال امواج رادیویی به دستگاه کارت خوان مایفر اطلاعات پرسنل را از کارت دریافت و یا ارسال کنند.

برای کارت های پرسنلی تماسی می توان از کارت های هوشمندی استفاده کرد که درون آنها یک تراشه ی حافظه و پردازنده وجود دارد. داخل حافظه  این کارت ها می توان اطلاعاتی مانند اثر انگشت پرسنل را ذخیره نمود.

این کارت ها امنیت بسیار بالایی در نگهداری اطلاعات پرسنل و در تبادل اطلاعات دارند و حتی در صورت گم شدن کارت، شخص دیگری نمی تواند از اطلاعات موجود در آن استفاده کند و اطلاعات برای دیگران غیر قابل دسترس است.

چاپ کارت پرسنلی تکی

به طور کلی از کارت پرسنلی هوشمند به عنوان کارتی استفاده می شود که برای پردازش و ذخیره سازی اطلاعات با ضریب امنیتی بالا مناسب باشد.

به دلیل امنیت و امکان رمز نگاری در این نوع کارت های هوشمند این امکان وجود دارد که از دسترسی افراد دیگر به اطلاعات داخل کارت جلوگیری شود.

 

 

علاوه بر خدمات چاپ کارت پرسنلی نظیر طراحی و چاپ کارت پرسنلی pvc، طراحی و چاپ انواع کارت پی وی سی شامل چاپ کارت شناسایی، کارت ویزیت پی وی سی و کارت هدیه، کارتهای اعتباری و هوشمند و مغناطیسی، کارت کنترل تردد و … توسط شرکت coico انجام می گیرد.

شرکت ما در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 الی 17:45 با افتخار پاسخگو تماس و پیام های شما خواهند بود. اطلاع از انواع کارت pvc، نکات طراحی کارت pvc در فتوشاپ، زمان تحویل کارت، قیمت چاپ کارت و اطلاعات دستگاه های چاپ کارت و مواد مصرفی آن ها سوالات متداولی است که همکاران ما به شما پاسخ خواهند داد.

شماره تماس تهران: 67991شماره تماس از شهرستان: 67991 – 021تلگرام و واتساپ واحد فروش: 09129409430تلگرام و واتساپ واحد چاپ کارت: 09129407017

لطفا به این مطلب رای دهید

تعرفه چاپ کارت پرسنلی بر روی کارت شفاف پی وی سی چقدر است؟ برای تعداد چاپ بالای 500 عدد

برای اطلاع از قیمت چاپ کارت پرسنلی با شماره شرکت تماس بگیرید 26456609

چاپ کارت پرسنلی با چه دستگاهی انجام میشود و کیفیت چاپ به چه صورت است؟

کلیه کارتهای پرسنلی توسط بهترین دستگاه های چاپگر کارت pvc چاپ میشوند و ما کیفیت چاپ را برای شما تضمین میکنیم

سلام درخواست سفارش چاپ کارت پرسنلی دارم برای موسسه ای که 50 نفر کارمند دارد هزینه طراحی کارت و چاپ کارت پی وی سی هر کدام جداگانه چقدر میشه ؟ برای رمز نگاری هر کارت پی وی سی باید روی چه نوع کارتی چاپ بشه و دستگاهی که امکان این کاررا داشته باشه معرفی کنید

برای سفارش چاپ با شماره شرکت 26456609 تماس بگیرید

نام خانوادگی فریده جوادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه

نام *

ایمیل *

وب‌ سایت

ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.

ارسال دیدگاه

آدرس : تقاطع انقلاب ولیعصر-ضلع شمال شرقی
– جنب بانک ملت – ساختمان ابریشم- واحد606

تلفن: 66969901-021 و 66969893-021

تلگرام و واتساپ واحد فروش: 09129409430

تلگرام و واتساپ واحد چاپ کارت: 09129407017

سفارش چاپ کارت PVC:

شرکت COICO مجموعه‌ای از خدمات و کالاهای مرتبط با کارت پی‌وی‌سی را ارائه می‌دهد از جمله:

چاپ کارت پرسنلی پی وی سی pvc – چاپ کارت پرسنلی تکی فوری – صدور کارت پرسنلی در تهران

Table of Contents

coico اقدام به طراحی و چاپ کارت پرسنلی پی وی سی با بهترین دستگاه های چاپگر کارت پی وی سی و با استفاده ازپیشرفته ترین تکنولوژی روز دنیا در زمینه مواد مصرفی کرده است.

خدمات ما در زمینه چاپ کارت و سایر موارد مرتبط با آن شامل موارد زیر است:

چاپ کارت پرسنلی تکی

چاپ کارت پرسنلی برای شناسایی کارکنان یک سازمان و با اهداف مختلف مورد نظر آن سازمان انجام می شود. با استفاده از کارت پرسنلی می توان افراد را شناسایی نمود و جهت دستیابی به امکانات شرکت‌ها و سازمان‌ها به آن ها مجوز اعطا نمود. به طور مثال ممکن است چاپ کارت پرسنلی برای کسب و کار شما مزایای زیر را به وجود آورد :

چاپ کارت پرسنلی با توجه به کاربردهای مختلف آن برای سازمان از مسائلی است که باید برای آن اهمیتی زیادی قائل شد، زیرا کارتهای پرسنلی به دفعات مکرر استفاده می شوند، بنابراین باید مقاوم باشند تا هزینه چاپ مجدد آن ها برای سازمان ایجاد نشود. پس بهتر است برای تهیه آن از بهترین جنس استفاده شود تا علاوه بر کیفیت بالا دارای ماندگاری باشد تا طی استفاده طولانی مدتی به راحتی آسیب نبیند. مناسبترین جنس برای این منظور پلی وینیل کلراید یا همان pvc است. پی وی سی پلاستیکی است که بسیار مقاوم و با دوام است و در صورتی که برای چاپ کارت پرسنلی از آن استفاده شود، کارت ها هم سبک و هم بادوام خواهند بود و در مقابل تا خوردگی و شکستن مقاوم خواهند بود. همچنین می توان روی آن ها طرح های مختلف با گرافیک زیبا ایجاد نمود.

کارت پی وی سی در انواع گوناگونی وجود دارند که عبارتند از :

کارت پی وی سی هوشمند نیز چندین نوع دارد که به شرح ذیل می باشند :

اینکه کارت پرسنلی پی وی سی از کدام نوع کارت پی وی سی باشد به اهداف و کاربردهایی که شما برای آن در نظر گرفته اید بستگی دارد. این کارت به شکل های زیر می تواند طراحی شود :

 

 

تعرفه چاپ کارت پرسنلی pvc بر اساس اینکه کارت پرسنلی شما روی چه متریالی چاپ شود، متغیر خواهد بود.

به عنوان مثال امکان چاپ روی کارت پی وی سی خام ( 760 میکرون ، 500 میکرون ، 300 میکرون به صورت دورو یا یکرو) ، کارت پی وی سی خام براق ، شفاف ، برفکی ، کارت پی وی سی دور گرد ، کارت مایفر خام و سایر کارتهای خام pvc وجود دارد و قیمت چاپ کارت پرسنلی pvc روی هر کدام از کارت ها متفاوت خواهد بود.

به دلیل مقاومت و استحکام بیشتر می توان از کارتهای پی وی سی 760 میکرون (کارت هایی که جنس و ضخامتی مشابه کارتهای بانکی دارند) برای چاپ کارت پرسنلی سازمان ها و ارگان ها و حتی شرکتهای کوچک استفاده کرد.

چاپ کارت پرسنلی به دلیل وجود اطلاعات متغیر برای هر فرد از جمله نام و نام خانوادگی ، کد پرسنلی و … توسط دستگاه های مخصوص چاپ کارت pvc صورت می گیرد. شرکت coico ماندگاری رنگ روی کارت پرسنلی شما را تضمین می کند، زیرا در این مجموعه چاپ توسط بهترین دستگاه های چاپگر مخصوص چاپ کارت پرسنلی پی وی سی انجام می شود.

 

جهت کسب آگاهی از قیمت چاپ کارت پرسنلی pvc روی انواع کارت پی وی سی از طریق شماره 67991-021 با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

طراحی کارت پرسنلی باید منحصر به فرد و خاص باشد و در عین حال ظاهر رسمی خود را حفظ کند. طراحی کارت پرسنلی می تواند متناسب با نیاز هر مجموعه به صورت اداری و رسمی باشد و طراحی آن به گونه ای باشد که صرفا جهت شناسایی پرسنل مورد استفاده قرار گیرد. هر مجموعه های می تواند برای خود کارت پرسنلی طراحی کند و یا این کار را به مراکز ارائه دهنده خدمات چاپ نظیر شرکت کو آی کو بسپارد. در صورت طراحی کارت توسط خود مجموعه می بایست نکاتی مورد توجه قرار گیرد که در ادامه به آن ها می پردازیم.

 

اگر می خواهید از استانداردهای طراحی کارت پرسنلی بیشتر بدانید، پیشنهاد می کنیم بخش مربوط به خدمات طراحی کارت pvc را مشاهده نمایید.

 

شرکت coico یه عنوان یکی از فعالان در عرصه چاپ کارت، انواع خدمات چاپ کارت پرسنلی را ارائه می نماید. این مرکز طراحی کلیه کارتهای پی وی سی را  پیش از چاپ پرسنلی در صورت تمایل شما انجام می دهد.

ابعاد کارت پرسنلی معمولا در ابعاد استاندارد کارت های پی وی سی است و 5/4×8/5 سانتیمتر در نظر گرفته می شود.

اطلاعاتی که در کارت پرسنلی درج می گردد شامل: تصویر فرد، نام و نام خانوادگی، سمت فرد، شماره عضویت، تاریخ صدور و تاریخ اعتبار، لوگوی سازمان یا شرکت ، آدرس سایت و ایمیل شرکت و بارکد برای شناسایی شخص است.

چاپ کارت پرسنلی می‌تواند به صورت تک رو و یا دو رو صورت گیرد و این مساله بستگی به میزان اطلاعاتی دارد که قرار است روی آن قرار داده شود. طراحی دو رو این امکان را فراهم می‌سازد تا شماره تماسهای ضروری و یا اطلاعات و قوانین خاصی که مد نظر شرکت است در قسمت پشت کارت قرار گیرد.

از تمهیدات دیگری که برای امنیت بیشتر در طراحی کارت پرسنلی مورد استفاده قرار می گیرد، چاپ هولوگرام، اثر انگشت و یا امضای فردی است که کارت برای او صادر شده است.

 

هزینه طراحی کارت پرسنلی در صورتیکه تعداد سفارش چاپ شما بالا باشد مشمول تخفیف خواهد شد. برای اطلاع از تعرفه طراحی کارت پرسنلی با ما تماس بگیرید.

 

زمان چاپ کارت پرسنلی بسته به تعداد سفارش چاپ شما متغیر خواهد بود.

برای اطلاع دقیق از مدت زمان فرایند چاپ کارت ها با شرکت coico تماس بگیرید.

اگر طرح مورد نظرتان برای چاپ روی کارت پرسنلی از قبل آماده می باشد، می توانید طرح خود را همراه با نام و شماره تماس خود، به شماره تلگرام 09129407017 و یا به آدرس ایمیل cardcoico@gmail.com ارسال نمایید، تا از طرح مورد نظر شما برای چاپ کارت هایتان استفاده شود.

 

کارت های پی وی سی خام (سفید ، نقره ای ، طلایی ، رنگی) – کارت های خام مایفر(تماسی و غیر تماسی) – کارتهای هوشمند ترکیبی

به طور کلی از کارتهای مایفر  pvc می توان برای چاپ کارت پرسنلی به عنوان کارت کنترل تردد پرسنل ، کارت حضور و غیاب و … استفاده کرد.

کارت های پرسنلی که بر روی کارت خام مایفر از نوع غیر تماسی چاپ شوند، این قابلیت را دارند که بدون نیاز به تماس فیزیکی و با ارسال امواج رادیویی به دستگاه کارت خوان مایفر اطلاعات پرسنل را از کارت دریافت و یا ارسال کنند.

برای کارت های پرسنلی تماسی می توان از کارت های هوشمندی استفاده کرد که درون آنها یک تراشه ی حافظه و پردازنده وجود دارد. داخل حافظه  این کارت ها می توان اطلاعاتی مانند اثر انگشت پرسنل را ذخیره نمود.

این کارت ها امنیت بسیار بالایی در نگهداری اطلاعات پرسنل و در تبادل اطلاعات دارند و حتی در صورت گم شدن کارت، شخص دیگری نمی تواند از اطلاعات موجود در آن استفاده کند و اطلاعات برای دیگران غیر قابل دسترس است.

چاپ کارت پرسنلی تکی

به طور کلی از کارت پرسنلی هوشمند به عنوان کارتی استفاده می شود که برای پردازش و ذخیره سازی اطلاعات با ضریب امنیتی بالا مناسب باشد.

به دلیل امنیت و امکان رمز نگاری در این نوع کارت های هوشمند این امکان وجود دارد که از دسترسی افراد دیگر به اطلاعات داخل کارت جلوگیری شود.

 

 

علاوه بر خدمات چاپ کارت پرسنلی نظیر طراحی و چاپ کارت پرسنلی pvc، طراحی و چاپ انواع کارت پی وی سی شامل چاپ کارت شناسایی، کارت ویزیت پی وی سی و کارت هدیه، کارتهای اعتباری و هوشمند و مغناطیسی، کارت کنترل تردد و … توسط شرکت coico انجام می گیرد.

شرکت ما در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 الی 17:45 با افتخار پاسخگو تماس و پیام های شما خواهند بود. اطلاع از انواع کارت pvc، نکات طراحی کارت pvc در فتوشاپ، زمان تحویل کارت، قیمت چاپ کارت و اطلاعات دستگاه های چاپ کارت و مواد مصرفی آن ها سوالات متداولی است که همکاران ما به شما پاسخ خواهند داد.

شماره تماس تهران: 67991شماره تماس از شهرستان: 67991 – 021تلگرام و واتساپ واحد فروش: 09129409430تلگرام و واتساپ واحد چاپ کارت: 09129407017

لطفا به این مطلب رای دهید

تعرفه چاپ کارت پرسنلی بر روی کارت شفاف پی وی سی چقدر است؟ برای تعداد چاپ بالای 500 عدد

برای اطلاع از قیمت چاپ کارت پرسنلی با شماره شرکت تماس بگیرید 26456609

چاپ کارت پرسنلی با چه دستگاهی انجام میشود و کیفیت چاپ به چه صورت است؟

کلیه کارتهای پرسنلی توسط بهترین دستگاه های چاپگر کارت pvc چاپ میشوند و ما کیفیت چاپ را برای شما تضمین میکنیم

سلام درخواست سفارش چاپ کارت پرسنلی دارم برای موسسه ای که 50 نفر کارمند دارد هزینه طراحی کارت و چاپ کارت پی وی سی هر کدام جداگانه چقدر میشه ؟ برای رمز نگاری هر کارت پی وی سی باید روی چه نوع کارتی چاپ بشه و دستگاهی که امکان این کاررا داشته باشه معرفی کنید

برای سفارش چاپ با شماره شرکت 26456609 تماس بگیرید

نام خانوادگی فریده جوادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه

نام *

ایمیل *

وب‌ سایت

ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.

ارسال دیدگاه

آدرس : تقاطع انقلاب ولیعصر-ضلع شمال شرقی
– جنب بانک ملت – ساختمان ابریشم- واحد606

تلفن: 66969901-021 و 66969893-021

تلگرام و واتساپ واحد فروش: 09129409430

تلگرام و واتساپ واحد چاپ کارت: 09129407017

سفارش چاپ کارت PVC:

شرکت COICO مجموعه‌ای از خدمات و کالاهای مرتبط با کارت پی‌وی‌سی را ارائه می‌دهد از جمله:

چاپ کارت پرسنلی جز سفارش های متداول چاپخانه ها می باشد. کارت پرسنلی از نمونه های کارت های پی وی سی است. برای چاپ کارت های شناسایی یا پرسنلی عموما از نوع پی وی سی ساده، اعتباری و هوشمند استفاده می نمایند.

امروزه چاپ کارت پرسنلی pvc را به منظور اهداف مختلفی مورد استفاده قرار می دهند. کارت های پرسنلی دارای کاربردهای گوناگونی است و امروزه چاپ کارت پرسنلی پی وی سی را به منظور اهداف مختلفی مورد استفاده قرار می دهند. برای مثال: شناسایی افراد برای اعطای مجوز دستیابی به مراکز داده و یا ارائه خدمات خاص متناسب با سطح دستیابی تعریف شده به افراد، نمونه هایی از کاربرد کارت های شناسایی است. کارت های پی وی سی پرسنلی را با توجه به اینکه سازمان ها چه اطلاعاتی را روی کارت ها لحاظ میکنند به صورت تک رو یا دو رو چاپ می کنند.

چاپ کارت پرسنلی تکی

کارت پرسنلی جهت شناسایی افراد و دادن مجوز جهت دسترسی به امکانات شرکت‌ ها و سازمان ‌ها مورد استفاده قرار می ‌گیرد. به عنوان مثال در شرکت ها و سازمان ها برای شناسایی هویت اعضای سازمان و کارکنان و همچنین جهت کنترل ورود و خروج آن ها، به هر یک از کارمندان یک کارت پرسنلی منحصر به وی اختصاص می دهند.

طرحی که بر روی کارت پرسنلی چاپ می شود کاملا اختصاصی بوده و حاوی اطلاعات پرسنلی شخص نظیر نام و نام خانوادگی، تصویر فرد، شماره عضویت، سمت فرد در سازمان، لوگوی سازمان یا شرکت، آدرس سایت و ایمیل شرکت، بارکد جهت شناسایی شخص، تاریخ صدور و تاریخ اعتبار کارت است. نمونه های کارت شناسایی یا پرسنلی را می توانید در بسیاری از سایت ها مشاهده نمایید یا خودتان طراحی کارت ها را با نرم افزار های گرافیکی حرفه ای همانند فتوشاپ انجام دهید.

کارت های پرسنلی را می توان بر روی جنس های گوناگون چاپ نمود. قیمت کارت های پی وی سی پرسنلی با توجه به نوع جنس کارت متفاوت می باشد. توصیه می کنیم برای چاپ کارت ها حتما از جنس کارت پی وی سی استفاده نمایید. زیرا دارای دوام و ماندگاری بالا بوده و قابل بازیافت هستند. جهت چاپ کارت پرسنلی از تکنولوژی چاپ دیجیتال استفاده می شود که در این روش تیراژ قابل چاپ حداقل یک کارت پرسنلی است. علت انتخاب چاپ دیجیتال برای کارت های پرسنلی متغیر ها است. متغیر های شامل اطلاعات هر فرد است. که برای هر فرد متفاوت است. در نتیجه نمیتوان چاپ افست را برگزید.

کارتکو پیشرو در زمینه کلیه خدمات چاپ کارت می باشد و صفر تا صد مراحل طراحی تا چاپ کارت ها را می توانید به ما بسپارید. خاطر نشان می شویم که چاپ کارت ها با مدرن ترین متد چاپ زیر نظر کادر مجرب و کار آزموده صورت می گیرد.

چاپ کارت pvc

چاپ کارت هوشمند

چاپ کارت شناسایی

چاپ کارت پرسنلی

چاپ کارت بانکی

چاپ کارت هدیه

چاپ کارت اعتباری

چاپ کارت باشگاه مشتریان

چاپ کارت دانش آموزی

چاپ کارت دانشجویی

چاپ کارت ویزیت pvc

چاپ کارت تخفیف

چاپ کارت گارانتی

چاپ کارت عضویت

چاپ کارت شهربازی

چاپ کارت خبرنگاری

چاپ کارت حضور غیاب

 

صفحه اصلی

تماس با ما

درباره ما

وبلاگ

آدرس: تهران – ضلع شمال شرقی چهارراه ولیعصر – رو‌به‌روی پاساژ رضا – پلاک 1449 – طبقه 6 – واحد 606

شماره تماس: 67991-021 و 66476360-021

شماره تلگرام و واتساپ واحد فروش: 09129409430

شنبه الی چهارشنبه

9 الی 17:45

کارت ها را برای شناسایی هویت افراد از جمله یافتن اطلاعات شخصی فرد یا مجوز هایی که به فرد در زمینهای مختلف اعطا شده استرا می توان تعریف کرد .

با توجه به تجربه تخصصی تیم چاپ پاسارگارد در زمینه چاپ کارت های شناسایی توصیه ما این است که حتما برای چاپ کارت های شناسایی از کارت های pvc استفاده نمایید . زیرا در حال حاظر یکی از پرکاربرد ترین شیوه های احراز هویت جهت ارائه خدمات گوناگون ، بهره گیری از کارت های pvc می باشد . کارت های شناسایی حامل یکسری از اطلاعات مهم می باشند که با توجه به اینکه کارت های پی وی سی قادر به ذخیره اطلاعات هستند بهترین انتخاب ممکن می باشد .

چاپ کارت پرسنلی تکی – کارت پرسنلی به منظور شناسایی افراد و اعطای مجوز دستیابی به امکانات شرکت‌ها و سازمان‌ها استفاده می‌گردد. برای طراحی کارت پرسنلی باید از خصوصیات اوراق اداری و حال و هوای آن بهره ‌گرفت. ابعاد کارت پرسنلی معمولا در ابعاد استاندارد کارت ویزیت بزرگ 4/5×5/8 سانتیمتر محاسبه می‌شود.

اطلاعاتی که در کارت پرسنلی لحاظ می‌گردد شامل: عکس، نام و نام خانوادگی، سمت فرد، شماره عضویت، تاریخ صدور و تاریخ اعتبار، لوگوی شرکت، آدرس وب سایت و ایمیل شرکت و بارکد برای شناسایی فرد است. از تمهیدات دیگری که برای امنیت بیشتر در طراحی کارت پرسنلی لحاظ می‌شود، هولوگرام، اثر انگشت و یا امضای شخصی است که کارت برای او صادر شده است.

چاپ کارت پرسنلی تکی

چاپ کارت شناسایی هوشمند می‌تواند به صورت تک رو و یا دو رو باشد و این امر بستگی به میزان اطلاعاتی دارد که قرار است در آن قرار داده شود. طراحی دو رو این امکان را فراهم می‌سازد تا شماره تلفن‌های ضروری و یا بیانیه و قوانین خاصی که مد نظر شرکت است در قسمت پشت قرار گیرد.

برای طراحی کارت پرسنلی بهتر است از نرم‌افزارهای مناسب گرافیک استفاده شود، مانند Photoshop که قابلیت ویرایش عکس را دارد و کار در فرمتRgb و با وضوح تصویر 300dpi ذخیره شود. در صورت وجود اوراق اداری در شرکت می‌توان کارت پرسنلی را نیز هماهنگ با آن طراحی کرد و از رنگ‌ سازمانی و المان‌هایی که در طراحی ست اداری بکار‌گرفته شده، استفاده‌ کرد. رعایت فواصل از لبه‌ها به اندازه 2تا 3 میلیمتر الزامی است، زیرا پس از برش امکان از دست ‌رفتن اطلاعاتی که به لبه کار نزدیک است، وجود‌ دارد. در طراحی کارت پرسنلی می‌توان از هر دو جهت افقی و یا عمودی به سلیقه مشتری و نیازهای او استفاده کرد.

چاپ کارتهای تمپلات و تک رنگ تخصص ماست. چاپ کارتهای تیره به مهارت خاصی نیاز دارد که میتوانید به ما اعتماد کنید.

 

قیمت ریبونها با توجه به نوسانات قیمت ارز تغییر می کند لذا برای اطلاع از قیمت و موجودی کالا با چاپ پاسارگاد تماس حاصل فرمایید. این مرکز همه روزه آماده پاسخ گویی به تمامی سوالات شما عزیزان در خصوص انواع ریبونها، پرینترهای سازگار با این ریبونها و …. می باشد.

چاپخانه پاسارگاد خدماتی از قبیل چاپ دیجیتال ،چاپ افست به ضخامت های 500 میکرون و 760 میکرون،چاپ کارت های شفاف و نیمه شفاف ،چاپ بارکد،چاپ اسکرچ…

ارائه خدمات تخصصی، و تعهد به رعایت حقوق مشتریان از باورهای پرسنل و مدیران این مجموعه بوده و در این راستا حداکثر توان خود را به کار خواهند بست تا خدماتی درخور و ارزنده به مشتری ارائه نمایند.تعدادی از کارهای ما در این زمینه را در گالری تصاویر مشاهده نمایید. برای آگاهی از قیمت طراحی کارت پرسنلی و چاپ آن، با ما تماس بگیرید.

 

چاپ کارت پرسنلی

ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.

Your Ratingرای دهیدعالیخوبمتوسطنه خیلی بدVery Poor

چاپ پاسارگاد در زمینه چاپ انواع کارت های پی وی سی از جمله:کارت ویزیت–کارت شناسایی–کارت پرسنلی –کارت تخفیف و … فعالیت میکند که مجهز به دستگاه های چاپ افست و دیجیتال (مستقیم و غیر مستقیم) می باشد چاپ پاسارگاد با حضور مجرب ترین کادر فروش و مشاوره در زمینه چاپ کارت می تواند به شما کاربردی ترین و به روز ترین کارت ها را ارائه دهد .

چاپ کارت پرسنلی تکی

کارتهای پی وی سی از نظر نحوه چاپ و همچنین ضخامت و نوع کارتها با هم متفاوت هستند.
کارتهای پی وی سی معمولا به چند طریق چاپ و تولید می شوند
1- افست
2-چاپ پی وی سی دیجیتال 
3-پرینتر های جوهری

ضخامتهای این کارتها نیز بسته به نیاز مشتری معمولا از 300 میکرون، 500 میکرون، 760 میکرون و 1 میلیمتر در بازار موجود می باشد.

کارتهای پی وی سی 500

چاپ کارت پرسنلی تکی

سایز این کارتها مطابق با استاندارد جهانی CR-80 و به ضخامت0.5 میلیمتر می باشد.

کارتهای پی وی سی به لحاظ جنس پلاستیکی که دارند محکم غیر قابل نفوذ در برابر فشار و یا مواردی مثل شسته و خیس شدن کارت از خود نشان می دهند. در چاپ کارتهای 500 میکرون به دلیل متریال و نوع چاپ از لایه پوششی رو کارت استفاده نمی شود از این رو بیشترین ضعف را کارتهای پی وی سی در برخورد با حلال های صنعتی مانند (بنزین، تینر و…) دارا می باشند.

موارد دیگری که در مورد کارتهای پی وی سی500 میکرون می توان به آن اشاره نمود به شرح ذیل می باشد:

– کارتهای ویزیت

– تنوع رنگ در چاپ

 

می توانیم با جرات بگوییم که یکی از مهمترین بخش چاپ طراحی آن می باشد که طراحی کارت پرسنلی با نرم افزارهای فتوشاپ(photoshop)، کورل (corel) می باشد چون اولین چیزی که معرف یک سازمان و کارکنان است و به چشم می آید کارت پرسنلی است پس باید خیلی منحصر به فرد باشد

معمولا در طراحی لوگوی شرکت یا سازمان و اطلاعات افراد مانند نام و نام خانوادگی، سمت وی، کد پرسنلی و… بنا به خودم سازمان قرار می گیرد یک سری نکات طراحی کارت پرسنلی پی وی سی  وجود دارد که باید رعایت کنید.

هیدیکا برترین چاپخانه تخصصی چاپ کارت (pvc) که در زمینه چاپ انواع کارت های پی وی سی مانند کارتهای اینترنت، تلفن، کارت پرسنلی، کارت بلیط، کارت حضور و غیاب، کارت کنترل تردد، کارت دانشجوئی، کارت شهر بازی و … فعالیت میکند که مجهز به دستگاه های چاپ افست و دیجیتال ( مستقیم و غیر مستقیم ) می باشد و هم اکنون مدعی اولین و برترین کیفیت چاپ و تولید انواع کارتهای pvc ميباشد.
تعمیرات تخصصی انواع کارت پرینترهای پی وی سی
فروش انواع کارت خوان‌های مغناطیسی،
فروش انواع دستگاه‌های چاپ و صدور کارت.
طراحی و چاپ نمونه کارت ویزیت،
طراحی و چاپ انواع آرم و لوگو،
چاپ انواع نمونه کارت‌های پی وی سی (PVC)،
جاکارتی و بند گردنی

برای صرف‌نظر کردن از پاسخ‌گویی اینجا را کلیک کنید.

درباره ما 

تماس با ما 

خیابان انقلاب، خیابان 12 فروردین کوچه نوروز

window.dataLayer = window.dataLayer || [];
function gtag(){dataLayer.push(arguments);}
gtag(‘js’, new Date());

gtag(‘config’, ‘UA-124915367-1’);

تمامی حقوق سایت متعلق به شرکت هیدیکا می باشد

29,000 تومان

نوع چاپ : چاپ چهاررنگ

سایز طراحی: ۹×۶ (سانتیمتر)

سایز بعد از برش: ۵٫۵*۸٫۵ (سانتیمتر)

جنس: ۷۶۰ میکرون پی وی سی

چاپ کارت پرسنلی تکی

نوع قالب: دورگرد

تعداد: ۱ عدد

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

.فقط مشتریانی که این محصول را خریداری کرده اند و وارد سیستم شده اند میتوانند برای این محصول دیدگاه ارسال کنند.

آدرس: اصفهان، خیابان چهارباغ خواجو
روبروی بانک ملی، مجتمع سمسار، واحد 15
031-32732964
031-32243558
09140010130
واتس‌آپ و تلگرام: 09133065458
Studio3noghteh@gmail.com


کد تایید *

هدف این مطلب: آشنایی با نکات چاپ کارت پرسنلی روی کارت PVC

 

فهرست مطالب این صفحه:

چاپ کارت پرسنلی تکی

پادکست چاپ کارت پرسنلی:

 

هر مدیر آگاه و خلاقی که می‌خواهد شرکتش بر قله‌های سوددهی ماندگار باشد این امر آشکار را در ذهن دارد که مدیریت باید‌ها و نباید‌هایی دارد که یک باید ضروری توجه به نظم دهی به ریزترین امور است. البته این نظم‌دهی باید به گونه ای باشد که مانع آزادی عمل پرسنل نشود و در عین حال به پرسنل، ارزش و اعتبار بخشد. اعطای “کارت پرسنلی” به کارکنان نیز یکی از آن معدود کارهاست. چاپ کارت پرسنلی علاوه بر ایجاد نظم و تعهد کاری در پرسنل همچنین حاوی یک بسته ارزش و احترام دو سوی بین مدیر و پرسنل می شود و نیز می تواند دورنمای شرکت را به طور قابل ملاحظه ای تغییر دهد و اعتماد هر فردی را در بدو ورود جلب کند. حال شما تصور کنید این مهم را به کار گرفته‌اید اما بعد از مدتی به هنگام ورود و خروج کارکنان و ثبت آن‌ها در سیستم حضور و غیاب شاهد کارت‌هایی نه چندان دلچسب و رنگ پریده باشید که این منظره تمام هزینه هایتان را پنبه می‌کند.

 

جیمز و همسر ایرانی او نگار که برای چاپ کارت پرسنلی آمده بودند، نگاهی به ساختمان بلند و زیبای کارت پرداز انداخته و با هیجان وارد شدند. آن ها سال ها بود برای شرکت های معتبری در اروپا فعالیت می کردند. ولی هرگز فکر نمی کردند در ایران هم چنین شرکتی پیدا شود که بتواند با شرکت های معتبر آن ها در اروپا رقابت کرده و حتی گاهی کارهای به مراتب بهتر از آن ها را ارائه دهد.

رئیس شرکت آقای احمدی با ظاهری بسیار آراسته دم در به استقبال آن ها آمد و به آن ها خوش آمد گفت. سپس آن ها را به طرف اتاق خودش راهنمایی کرد. پس از آن که همگی بر جای خود آرام گرفتند، آقای احمدی زنگ زد و درخواست کرد از میهمانان پذیرایی کنند.

جیمز دیگر طاقت نیاورد رو به احمدی کرد و گفت: برای پذیرایی همیشه وقت هست اگه می شود سروقت موضوعی برویم که تلفنی در فرانسه برایم توضیح دادید. لطفا اگر می شود کامل تر توضیح بدهید.

احمدی لبخندی زد و گفت: حالا چه عجله ای است بفرمایید کمی استراحت کنید به آنجا هم می‌رسیم.

جیمز گفت: خیلی تمایل دارم تا از سیستم شما جهت چاپ کارت مطلع شوم همینطور که می دانید تعداد زیادی شرکت اروپایی در اینجا مشغول به کار هستند و شما باید ما را قانع کنید به جای چاپ کارت از اروپا، چاپ و توزیع کارت این پرسنل پر تعداد را به شما بسپاریم. احمدی وقتی اشتیاق آنها را دید لبخندی زد و گفت: خب از کجا شروع کنیم؟

جیمز با اشتیاق گفت: چرا کارت پرسنلی باید روی کارت PVC چاپ شود؟ احمدی با لبخند گفت:

کارت پرسنلی نوعی کارت شناسایی است. شناسنامه‌ای است که یک نفر را عضو خانواده یک شرکت می‌کند. این کارت باید سال‌ها همراهی وفادار برای صاحبش باشد. نوشته‌هایش کمرنگ نشود. نشکند. خط و خش نیفتد؛ و مثل روز اولش تازه‌ نفس باشد. دوام نوشته‌ها و طرح چاپ‌شده متأثر از تکنولوژی چاپ کارت PVC است.

فکر کنم این فیلم سند خوبی برای اثبات صحبت هایم باشد.

 

کارت پرسنلی روی کارت پی وی سی چاپ می‌شود. نام و نام‌ خانوادگی، کد پرسنلی، سمت، عکس و … اطلاعات متغیری هستند که روی کارت پرسنلی چاپ می‌شود. وجود این اطلاعات متغیر به ازای هر کارت راه را بر چاپ افست می‌بندد و چاپ دیجیتال تنها گزینه‌ای است که برای چاپ کارت پرسنلی باقی می‌ماند.

وقتی به اینجا رسید نفسی تازه کرد و گفت: خب اگه مایل باشید چاپ انواع کارت PVC برای چاپ کارت پرسنلی را توضیح دهم؟

جیمز با لبخند گفت: بله البته. احمدی با لحنی شمرده ای گفت:

 

کارت پرسنلی ساده PVC: این نوع کارت غیر هوشمند است و صرفا برای شناسایی و رؤیت کارت چاپ زده می‌شود. برای چاپ این نوع کارت از کارت خام PVC استفاده می‌شود.

کارت پرسنلی هوشمند PVC: این کارت‌ها دارای یک عامل هوشمند هستند و می‌توان اطلاعات پرسنلی را درون آن‌ها ذخیره کرد. مانند کارت خام مغناطیسی ، کارت خام مایفر 1k ، کارت خام مایفر 4k ، کارت خام دسفایر ، کارت خام RO و …

برای کاربردهای عادی روزمره چاپ کارت پرسنلی پی وی سی ساده کفایت می‌‌کند اما گاهی در سازمان‌ها و مجموعه‌های بزرگ یک کارت پرسنلی بیش از یک کارت شناسایی ساده کاربرد دارند. به عنوان مثال از آن‌ها به منظور مدیریت پرسنلی، حضور و غیاب و یا کنترل دسترسی استفاده می‌شود. در چنین شرایطی استفاده از کارت‌های ساده پاسخگو نخواهد بود و نیاز به وجود یک کارت هوشمند احساس می‌شود.

 

وقتی سکوت جیمز و نگار را دید دستور داد برای آن‌ها قهوه بیاورند. نگار به خودش آمد یکی از کارت‌ها را برداشت و چند بار با دستگاه کوچکی که در اختیار داشت توسط اشعه امتحان کرد، سپس اشاره به جیمز کرد و او نیز آزمایش نگار را تکرار کرد، بله واقعا عالی تولید شده بود.

رو به احمدی گفت: خب اگه می شود در مورد دسته بندی ها نیز کمی توضیح دهید؟ احمدی لبخندی زد و گفت : به صورت کامل؟

جیمز مردد گفت اگر ممکن است؟ اما اگر خسته شده اید یک روز دیگر مزاحم می شویم. احمدی که از حرف خود پشیمان شده بود با چهره ای مهربان گفت: آه نه بخاطر خودتان گفتم که خسته نشوید وگرنه اگر به من باشد تا صبح هم بخواهید برای شما توضیح خواهم داد.

وقتی که نگاه مشتاق آن‌ها را دید ادامه داد و گفت:

 

انواع کارت پرسنلی هوشمند PVC

کارت‌های پرسنلی پی وی سی را می‌توان با توجه به خصوصیات فیزیکی که دارند به سه نوع اصلی دسته بندی کرد که عبارتند از:

کارت‌های تماسی از دسته کارت‌های هوشمند و مانند کارت‌های مغناطیسی هستند که قابلیت ذخیره سازی و نگهداری اطلاعات را دارند. روی این کارت‌ها یک نوار مغناطیسی تعبیه شده است که می‌توان داده‌ها را بر روی آن‌ها ذخیره نمود. خواندن این داده‌ها از طریق دستگاه کارت خوان مگنت امکان پذیر است و بدون “کلمه رمز صاحب کارت” دسترسی به اطلاعات موجود در کارت ممکن نخواهد بود. از آنجایی که این نوع کارت‌ها از نوع تماسی هستند جهت برقراری ارتباط با دستگاه ریدر می‌بایست به صورت مستقیم با آن در تماس باشند.

چاپ کارت پرسنلی تکی

نگار که از حافظه احمدی شگفت زده شده بود گفت شنیده ام که شما کارت پرسنلی غیر تماسی هم تولید می کنید با توجه به پیچیدگی تولید این نوع کارت ها لطفا اگر می شود در این مورد توضیح دهید.  احمدی بدون لحظه ای مکث گفت: خب می رسیم به کارت پرسنلی غیر تماسی‌ …

 

کارت‌های بدون تماسی نوع پیچیده تر کارت‌های هوشمند هستند که یک تراشه الکترونیکی با قابلیت ذخیره سازی اطلاعات درون آن‌ها تعبیه شده است. می‌توان درون حافظه این کارت‌ها اطلاعات پرسنلی را ذخیره سازی نمود و خواندن آن‌ها از طریق فرکانس رادیویی و با استفاده از ریدر غیر تماسی امکان پذیر خواهد بود بدون اینکه نیازی به خروج کارت از کیف دارنده آن باشد. نوع رایج این دسته از کارت‌های هوشمند کارت مایفر و کارت RO است که بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرند..

نگار لبخندی زد و گفت خیلی جالب است و ترکیبی چگونه است؟ کم کم داشت حوصله احمدی از دست این زوج سمج سر می رفت درست بود که آن‌ها نماینده چند شرکت بزرگ خارجی در ایران بودند و قرار داد با آن‌ها می توانست سود زیادی به شرکت برساند اما اینکه این جور به جزئیات حساس بودند برای او جای تعجب داشت.

نگاهی به نگار کرد و گفت چه فرمودید شما؟ نگار حیرت زده گفت: کارت‌های پرسنلی ترکیبی.

احمدی ادامه داد …

 

با توجه به نیاز شرکت‌ها می‌توان با ترکیب دو یا چند نوع از این  کارت‌های هوشمند، یک کارت ترکیبی جدید ایجاد نمود که چندین قابلیت را به صورت همزمان داشته باشد و امکان بهره مندی توان از مزایای هر کدام وجود داشته باشد.

به طور کلی از کارت‌های هوشمند به عنوان ابزاری جهت پردازش و ذخیره سازی اطلاعات با ضریب امنیتی بسیار بالا مورد استفاده قرار می‌گیرند و امکان کنترل دسترسی به اطلاعات روی آن به راحتی امکان پذیر است. چنانچه اطلاعات به درستی بر روی کارت ذخیره شود، حتی در صورت مفقود شدن کارت، اطلاعات موجود درون آن برای دیگران غیر قابل دسترس خواهد بود.

جیمز که هیچ گاه فکر نمی کرد در ایران این چنین شرکت پیدا شود که بتواند پا به پای شرکت های آن ها در اروپا گام بردارد و گاها در بعضی موارد جلوتر باشد با مرموزی خاصی گفت: طراحی کارت ها به چه صورت انجام می گیره؟

احمدی که دریافته بود او قصد خسته کردنش را دارد به زور لبخندی زد و با چهره ای بشاش گفت: قصد داشتم در همین خصوص صحبت کنم. خب می رسیم به مراحل طراحی کارت پرسنلی در فتوشاپ برای چاپ روی کارت PVC.

 

مهمترین قدم برای چاپ کارت پرسنلی مربوط به طراحی کارت است و از اهمیت بالایی برخوردار است. نمونه طراحی کارت پرسنلی را می‌توان به صورت آماده دانلود کرد، و یا اینکه اختصاصی طرح کارت پرسنلی را آماده کنید. اما در هر حالت نکته‌ای که باید مورد توجه قرار گیرد این است که طرح کارت پرسنلی باید کاملا اختصاصی و قابل استفاده جهت شناسایی افراد باشد. کارت پرسنل سازمان‌ها و شرکت‌ها بسته به رنگ سازمانی آن‌ها متفاوت است ولی معمولا شامل اطلاعات یکسانی است که به شرح ذیر هستند که بر اساس نیاز هر مجموعه باید روی کارت درج شوند.

برای اطلاع از نحوه طراحی کارت PVC در فتوشاپ صفحه طراحی کارت PVC را مطالعه بفرمایید. در این صفحه بصورت تصویری و فیلم مراحل ایجاد طرح برای چاپ روی کارت پی وی سی در فتوشاپ توضیح داده شده است.

خدمات مشاوره طراحی کارت پرسنلی در حوزه خدمات ارائه شده تیم طراحی کارت پرداز به مشتریان محترم است. پس از ثبت سفارش چاپ کارت پرسنلی خود می توانید از این خدمات که به دو صورت تلفنی و یا حضوری ارائه می شوند بهره مند شوید.

سپس با خونسردی ادامه داد…

قبل از چاپ کارت تاییدیه‌ای از طرح نهایی از طرف کارشناس تیم چاپ برای شما ارسال می‌شود. با دقت همه بخش‌های نمونه را بررسی کنید؛ و با اطمینان از صحت همه موارد تاییدیه شروع کار چاپ را اعلام بفرمایید.

نگار گفت می دانم خیلی خسته شده اید اما اگر می شود بفرمایید آیا این طرح های آماده کارت پرسنلی را در اختیار مشتریان هم قرار می دهید؟ احمدی با نگاه مهربانی گفت: نه خواهش می کنم این چه حرفی هست. نفسی تازه کرد و گفت :خب می پردازیم به…

 

برای دانلود رایگان طرح لایه باز و رایگان می توانید به صفحه دانلود طرح لایه باز مراجعه کنید. این طرح ها طبق استاندارد چاپ روی کارت pvc است. و طرح و رنگ آن به راحتی قابل تغییر است.

البته باید در رابطه با روش صحیح آماده سازی اطلاعات پرسنل برای چاپ کارت پرسنلی نیز نکاتی را اضافه کنم.

 

برای چاپ کارت پرسنلی پی وی سی نیاز است طرح کارت و اطلاعات پرسنل به واحد چاپ کارت‌پرداز ارسال گردد. در ادامه مطلب با ما باشید تا استاندارد ارسال این اطلاعات را با هم مرور کنیم.

نکات ارسال اطلاعات پرسنل:

نام و نام‌خانوادگی، سمت، کدپرسنلی، کدملی و عکس احتمالا حداقل اطلاعاتی هستند که روی کارت پرسنلی چاپ خواهند شد. روش درست ارسال این اطلاعات به چه شکل است؟

اطلاعات را در یک فایل اکسل ذخیره نمایید. یک جدول در اکسل ایجاد کرده و اطلاعات هر یک از پرسنل خود را در یکی از سطرهای اکسل ثبت نمایید.

عکس‌های پرسنل را بصورت تکی و با رزولوشن 100dpi اسکن کرده و در ابعاد درست و برش خورده در یک پوشه قرار دهید. از اسکن کردن دسته‌ای عکس‌ها و اسکن کردن در حجم بالا خودداری بفرمایید. نکته بسیار مهم نامگذاری کردن عکس‌هاست. شماره ردیف اکسل و یا کد پرسنلی و یا کد ملی که مشخصه‌های منحصر بفردی هستند برای نامگذاری عکس افراد مناسب است. نرم‌افزارهای چاپ کارت با استفاده از نام عکس ردیف اطلاعات کارت را از فایل اکسل تشخیص می‌دهند.

در صفحه طراحی کارت PVC فیلم آموزشی درج شده است و همه مراحل ذکر شده بصورت تصویری آموزش داده شده است.

همکاران ما در واحد چاپ هیچ تغییری در فایل اکسل و عکس‌های ارسالی نخواهند داد.

جیمز دوباره دست به شیطنت زد و گفت و مراحل چاپ؟

احمدی بی تفاوت به او گفت:

 

در این فیلم می توانید مراحل چاپ کارت پرسنلی در مجموعه ما را به ترتیب مشاهده نمایید.

 

سپس مستقیم نگاهی به جیمز انداخت و گفت:

 

برای مشاهده نمونه کارت‌های چاپ شده از نوع کارت پرسنلی به صفحه نمونه چاپ کارت پرسنلی مراجعه بفرمایید. با مقایسه این نمونه‌های چاپ شده بهتر می‌توانید نوع کارت PVC و رنگ و طرح خود را انتخاب کنید. لازم به ذکر است در همه مراحل چاپ کارت، اعضای تیم چاپ کارت پرداز پاسخگوی شما خواهند بود.

 

نگار با لبخند گفت خب چگونه می شود سفارش داد؟ احمدی ادامه داد:

 

شما می توانید بدون نیاز به مراجعه حضوری، کلیه سفارشات خود را بصورت آنلاین ثبت نمایید. برای دریافت مشاوره چاپ کارت PVC و ثبت سریع سفارش چاپ کارت پرسنلی و کسب اطلاعات بیشتر می توانید درخواست خود را در تلگرام یا واتساپ به شماره 09129407017 ارسال بفرمایید. و سفارش چاپ کارت خود را بصورت آنلاین از طریق فرم زیر ثبت کنید. همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت.

جیمز حیرت زده نگاهی به آقای احمدی نمود، مطمئن بود که از این به بعد آن‌ها مشتری دائمی شرکت کارت پرداز خواهند بود اما نمی دانست که احمدی این همه اطلاعات را چگونه حفظ کرده بود. وقتی که دید احمدی او را زیر نظر دارد خندان گفت: عالی بود حالا اگر ممکن است بازدیدی از شرکت داشته باشیم؟ احمدی از جایش بلند شد و خاضعانه گفت: در خدمت شما هستم.

 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه

نام *

ایمیل *

وب‌ سایت

صفحه اصلی

فروشگاه

تماس با ما

قوانین و مقررات

دانلود طرح لایه باز

نرم افزار صدور کارت

سوالات مشتری

اخبار چاپ کارت

درباره کارت پرداز

مهمانی و دورهمی

همکاری با ما

اعطلای نمایندگی

آدرس: تهران – چهاراره ولیعصر – مجتمع ابریشم – طبقه 6 – واحد 606

شماره تماس: 67991 – 021 و 66969877 – 021

ایمیل: info[@]cardpardaz.com

چاپ کارت PVC در انواع مختلف، فروش انواع پرینتر کارت PVC و مواد مصرفی آن‌ها، خدمات راه‌اندازی و تعمیرات پرینتر کارت، راه اندازی سیستم باشگاه مشتریان از جمله فعالیت‌های شرکت کارت پرداز است.

آدرس: تهران – چهاراره ولیعصر – مجتمع ابریشم – طبقه 6 – واحد 606

شماره تماس: 67991 – 021 و 66403012 _ 021

ایمیل: info[@]cardpardaz.com

دانلود طرح لایه باز

نرم افزار صدور کارت

سوالات مشتری

اخبار چاپ کارت

صفحه اصلی

فروشگاه

تماس با ما

قوانین و مقررات

آیا حساب کاربری ندارید؟


https://cardpardaz.com/wp-content/uploads/2020/03/پادکست-چاپ-کارت-پرسنلی.mp3Downloads-icon

تهران:
۱۷۶۷

شهرستان ها:
۷۱۰۱۸ – ۰۲۱

EN

تهران:
۱۷۶۷

شهرستان ها:
۷۱۰۱۸ – ۰۲۱
EN


چاپ کارت پرسنلی تکی

چاپ کارت پرسنلی یا شناسایی باکیفیت یکی ازدغدغه‌های اصلی هر مجموعه‌ی معتبری است. کارت شناسایی پرسنل سازمان ها و شرکت ها نه تنها برای شناسایی کارکنان بلکه برای بهبود وجهه سازمان اهمیت فراوانی دارد. کارت پرسنلی، کارت دانشجویی، کارت پرسنل بیمارستان، بانک یا حتی شرکت های کوچک باید چه از نظر طراحی و چه چاپ، حرفه‌ای و در بهترین سطح باشد.

کارت پرسنلی با کیفیت در واقع معرف مجموعه شماست.

از طرف دیگر، یک کارت حرفه ای باید مقاوم و با دوام باشد و تا مدت ها بتوان از آن استفاده کرد.

کارت شناسایی احتمالا مهم ترین چیزی است که مجموعه شما را در یک نگاه معرفی می‌کند. ما در داتکو کیفیت، استحکام و کاربرد کارت پرسنل شما را جدی می‌گیریم!

این حق شماست که بدانید

چاپ کارت PVC

چگونه انجام می‌شود!

برای چاپ کارت پرسنلی پی وی سی از روش دیجیتال و دستگاه چاپ کارت پی وی سی یا همان کارت پرینتر استفاده می‌شود. کارت پرینتر ها دو نوع هستند؛ کارت پرینتر چاپ مستقیم DTC و کارت پرینتر چاپ غیرمستقیم HDP.

تیم متخصصین داتکو با توجه به مدرن ترین تکنولوژی های جهان، چاپ کارت پی وی سی با کارت پرینترهای چاپ غیرمستقیم HDP فارگو را به شما پیشنهاد می‌کنند.

گاهی خرید کارت پرینتر یا همان دستگاه چاپ کارت پی وی سی، برای شرکت های بزرگتر که به صورت مستمر و در تیراژهای بالا کارت پی وی سی چاپ می‌کنند، بصرفه تر است. اگر شما هم فکر می‌کنید برای چاپ کارت پی وی سی خود به چاپگر کارت نیاز دارید تا چاپ کارت پرسنلی ارزان انجام دهید، می‌توانید روی داتکو به عنوان عرضه کننده رسمی محصولات فارگو حساب کنید.

جهت مشاوره رایگان در زمینه دستگاه های چاپ کارت پی وی سی فارگو تماس بگیرید.

در طراحی کارت پرسنلی معمولا از تصویر و مشخصات فرد، لوگو، رنگ و دیگر ویژگی‌های سازمان استفاده می‌شود. یک طرح منحصر به فرد که ویژگی‌های خاص سازمان شما را منعکس کند، می‌تواند تأثیرگذارتر هم باشد. برای دریافت

مشاوره رایگان در زمینه‌ی طراحی گرافیکی کارت می‌توانید با بخش طراحی کنید.

کارت پی وی سی ساده برای کاربردهای روزمره عادی کفایت می‌کند اما گاهی در سازمان ها و مجموعه های بزرگ، بیمارستان ها و اماکن دولتی، یک کارت پی وی سی پرسنلی بیشتر از یک کارت شناسایی ساده است. در مجموعه‌های این چنینی، برای حضور و غیاب، کنترل دسترسی یا مدیریت پرسنل از کارت پرسنلی استفاده می‌شود. کارت هوشمند یا دارای حافظه این امکان را می‌دهد تا اطلاعات افراد در کارت ها ذخیره شود و با یک تیر چند نشان بزنید.

برای دیدن

نمونه کارت پرسنلی

کلیک نمایید.


جهت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.


شماره تماس تهران:

1767


شهرستان:

021-71018


حسام مولوی

با سلام و خسته نباشید
از کیفیت چاپ کارت های پرسنلیتون خیلی راضی ام و از انتخابم واقعا خوشحالم ممنونم


صدف فتحعلی

سلام بسیار عالی بود


متین

قیمت کارهارو از کجا میشه فهمید


عقاربی

من به صورت تلفنی با بخش فروش تماس گرفتم و سفارش کارت پرسنلی مجموعمون رو ثبت کردم. خواستم تشکر کنم از راهنمایی جامع و پیگیری سریعی که داشتید؛ کیفیت کارها هم که واقعا نیازی به تعریف نداره.


سمیرا محمدی

ما سفارش کارت های پرسنلی جدیدمون و به شرکت شما دادیم و در مقایسه با کارت های سایر شرکت ها کیفیت بی نظیری داشتند. ممنون از کادر حرفه ای و خوش اخلاق شما


سارا اسدی

باسلام ما کارت شناسایی کادر شرکتمون رو از شما گرفتیم ممنون از چاپ حرفه ای و خوش قولیتون که سره تایم تحویل دادین و رفتار کادر محترمتون. خسته نباشید .

نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید، لطفا قبل از نوشتن نقد خود، امتیاز دهید.

داتکو محیطی است دوستانه ، به روز و خلاق که در اختیار شما است. ما از سال 1383 جذاب ترین ایده پردازی ها را در کنار با کیفیت ترین محصولات قرار داده ایم و لبخند رضایت را از شما دوستانمان در یافت کرده ایم. و به چیزی کمتر از این راضی نمی شویم.

تهران- بلوار میرداماد -پلاک ۲۴۶- طبقه پنجم

تهران:

۱۷۶۷

شهرستان ها:

۰۲۱-۷۱۰۱۸

© کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت داتکو می باشد.

مدیران مجموعه های مختلف برای تفکیک قسمت های سازمان و بالا بردن سطح امنیت سازمان خود، نیاز به چاپ کارت pvc پرسنلی با روشهای مدرن و به روز و با جدیدترین دستگاه های چاپ روز دنیا چاپ کارت پرسنلی تکی برای مجموعه هایی که تعداد پرسنل کمی دارند چاپ رنگی کارتهایpvc به همراه لمینت، دوام و ماندگاری بیشتر کارت پرسنلی را در پی خواهد داشت.

جنس کارت پرسنلی تکی پی وی سی یا  pvc پلاستیکی بوده و انعطاف پذیر می باشد. کارت پی وی سی 760 میکرون در ابعاد استاندارد عابر بانکی با لبه های گرد است. کارت های PVC دارای استاندارد CR80 ایده‌آل برای چاپ کارت ویزیت کارت شناسایی و… هستند.

امروزه کارت های پی وی سی بخش بزرگی  از زندگی مردم را فرا گرفته است. افرادی که از این کارت ها استفاده میکنند در هر گروه سنی میتوان باشند.

کارت های پی وی سی طوری طراحی شده اند که روی سطح کارت از طریق انتقال حرارت و از طریق ریبون اطلاعات را بر روی خود قرار میدهند.

چاپ کارت پرسنلی تکی

 

چاپ کارت پرسنلی تکی یکی از اصلی ترین نیاز های هر مجموعه و شرکتی است. کارت های پرسنلی سازمان ها و ارگان ها علاوع بر احراز هویت و شناسایی، کاربرد های بسیار دیگری دارد. اغلب این کارت ها برای مدت زمان بسیار طولانی استفاده میشود.هدف  چاپ خانه ی سانا جلب رضایت شما مشتریان عزیز می باشد.


مجید – فوریه 5, 2019

قیمت 100 تا رو به ایمیلم ارسال کنید لطفا


admin – فوریه 6, 2019

چشم


pouriya Bakhtiari – آوریل 7, 2019

عالی


mon – آوریل 7, 2019

good


mon – آوریل 7, 2019

مقاله خوبی بود


ن – آوریل 7, 2019

خیلی خوب بود

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه شما *

نام *

ایمیل *

چاپ سانا دارای بیش از یک ده سابقه در خدمت رسانی به شما هموطنان عزیز میباشد چاپ انواع کارت های پی وی سی – فروش انواع کارت های خام پی وی سی همچنیین فروش انواع چاپگرهای پی وی سی .

خانه

خدمات ما  

نمونه کارها 

محصولات

نی نی سایت

چاپ کارت پرسنلی تکی
چاپ کارت پرسنلی تکی

بیشتر بخوانید!  تامین اجتماعی غرب تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *