پلاستیک tpr


پلاستیک tpr
پلاستیک tpr

آدرس: شماره 27 ، جاده Hongxi ، شهر ماشیانگ ، منطقه شیانگ آن ، Xiamen (361000) ، چین

تلفن: +86 – (0) 592-5752082

نمابر: +86- (0) 592-5752087

پلاستیک tpr

پست الکترونیک:connie@xmkeyuan.com

نام TPU پلی اورتان گرمانرم است که می تواند به نوع پلی استر و پلی اتر تقسیم شود و دارای یک ماده پلیمری با خواص لاستیکی و پلاستیکی است. همچنین می توان از لاستیک الاستومر پلی اورتان ترموپلاستیک نام برد. علاوه بر تنش فوق العاده بالا، ویژگی های استحکام بالا، سختی و مقاومت در برابر پیری، آن را نوعی ماده حفاظت از محیط زیست بالغ، TPU یکی از مواد PVC جایگزین است. مانند مواد کابل TPU بازدارنده شعله، مجموعه TPU تلفن همراه، و غیره

نام TPR عبارت است از لاستیک گرمانرم، همچنین به عنوان TPE.TPE و TPR شناخته می شود، به همان اندازه، همان مواد. TPR همچنین دارای مزایای استفاده از لاستیک و پلاستیک است. مواد TPR elastomers ساخته شده از SBS و دیگر fillers.It می تواند توسط اکسترود شده تزریق و قالب گیری ضربه، سختی مواد TPR گسترده است، و همچنین یکی از مواد لاستیک نرم محیط زیست است. اغلب در صنایع مانند اسباب بازی ها، لوازم التحریر و کفش استفاده می شود.

تفاوت بین TPU و TPR:

1. محدوده سختی TPU از 70-98A، برخی از تولید کنندگان می توانند به 60A رسیدن، TPR سختی محدوده 0-100A، محدوده سختی TPR گسترده تر است.

2. مقاومت TPU در TPR عالی است، که پوشیدنی، روغن مقاوم و مقاوم در برابر TPR است

3. TPU معمولا گرانول شفاف رنگ است، TPR دارای رنگ سیاه، شفاف و طبیعی است.

شرکت Xiamen Keyuan پلاستیک، با مسئولیت محدود

آدرس: شماره 27، خیابان Hongxi، شهر Ma xiang، منطقه Xiang، Xiamen (361000)، چین

تماس: تیین لین

تلفن: + 86-13950090679 (Whatsapp و اسکایپ)

ایمیل: Sale2@xmkeyuan.com

Tina.lin@aliyun.com

به من ایمیل ارسال کنید تا اطلاعات بیشتری کسب کنید

کارخانه چین PPS GF70

PPS Provider، 35٪ GF Rein-forced PPS Granules Polyphenylene Sulfide Raw Materials

مواد اولیه TPU رزین ساحل TPU-0 {} A-90A برای اسباب بازی

50 درصد کامپیوتر ABS 50% برای سوئیچ الکترونیک

مواد اولیه پلاستیک PBT GF20

قیمت مواد اولیه بازیافت ABS / PC Alloy

کپی رایت © Xiamen Keyuan Plastic Co.، Ltd

– May 25, 2018-

معرفی مواد TPR

ویژگی ظاهر

رنگ ذرات شفاف یا سفید است. شکل ذرات است معمولا دور گلوله گلوله ellipsoidal و نازک دور نوارها سطح روشن با خواص خوب انعکاسی است.

پلاستیک tpr

ویژگی های اساسی

-لاستیک انعطاف پذیری و مقاومت سایشی خوب، عالی ضد slipping اموال و عملکرد جذب شوک. مواد TPR نرمی و راحتی نسبت به لاستیک هستند اما استحکام کششی و مقاومت خستگی و خواص مکانیکی آن به روکش لاستیک پایین تر هستند.

-استفاده از محدوده درجه حرارت -45 ~ 90 درجه سانتی گراد. به طور کلی مواد TPR مبتنی بر بستر استحکام برشی پیوند، خواص شیمیایی آن به شرح زیر است: آب و هوا مقاومت مقاومت به پیری به طور کلی، دمای 70 ~ 75 درجه سانتی گراد. SEBS مواد بستر تغییر یافته را می توان انتخاب کرد اگر شما نیاز به مقاومت در برابر دمای ضد پیری برای مواد.

-سختی ویژگی TPR مواد می تواند تنظیم سختی آن در 5 ~ 100 درجه سختی ساحل, SEBS به عنوان مواد پایه مواد تغییر می تواند به سختی پایین تنظیم.

-ویژگی پردازش مواد TPR و برخی از چسب، جوهر، و غیره باید خوب خواص چسب با processability خوب اسپری روی صفحه نمایش چاپ.

— — حفاظت از محیط زیست ویژگی TPR مواد به عنوان حفاظت از محیط زیست لاستیک های نرم، عمده مواد خطر مانند plasticizers فتالات nonylphenol NP، هیدروکربن های چند حلقه ای آروماتیک PAHs تست، راستای ROHS, رسیدن, EN71-3 ASTMF963 حفاظت از محیط زیست تست استاندارد.

پارامترهای مربوط به پردازش

وزن مخصوص 0.85 ~ 1.20 میزان انقباض 1.5 ~ 3%; پخت مواد: برخی از محصولات ویژه نیاز به پردازش قبل از خشک کردن، به مدت 2 ساعت در 60 خشک توصیه می شود ~ 80 درجه سانتی گراد; توصیه می شود دمای تزریق: 130 ~ 190 درجه سانتی گراد برای استحکام برشی پیوند بستر; بستر SEBS 120 ~ 250 درجه سانتی گراد. با توجه به فضای گسترده ای برای تنظیم سختی و ويژگي هاي مواد TPR, دمای پردازش مواد در محدوده نسبتا بزرگ و خاص مواد TPR مشورت کردن این تامین کنندگان است. مواد مشابه می توان از TPR مواد اکستروژن دمای پایین تر از دمای تزریق 30 ~ 40 درجه سانتی گراد. علاوه بر واحد تزریق و اکستروژن پردازش مواد TPR می توان overmolded overmolding و یا دو رنگ ریخته گری و ترکیب سخت ص پلاستیکی ABS کامپیوتر PC/ABS PA, PS, PE تزریق یا قالب با مواد فلزی. تزریق دوم مختلف مواد پلاستیکی سخت TPR مواد با فرمولاسیون های متفاوت و خواص فیزیکی باید با توجه به نیاز مشتری انتخاب می شود.

لاستیک گرمانرم tpe یا tpr ماده ترکیبی از پلاستیک و لاستیک ها هستند و دارای ویژگی های دو گروه می باشند که به عنوان نوعی از ترموپلاستیک الاستومر معرفی می شود. این ماده جز پلیمرهای مهندسی شناخته شده اند که به آن مواد پلاستیک tpe نیز می گویند. در واقع از طریق روش ها و شیوه های مختلف الاستومر با پلاستیک ترکیب می شود و از این مخلوط لاستیک گرمانرم tpe حاصل می شود. در مقابل این ماده ترموست الاستومر (پلاستیک گرما سخت) وجود دارد که با نوع نرم آن تفاوت ها دارد.تفاوت این دو در نوع پیوندهای پلیمری بین آن هاست.

ترموپلاستیک الاستومرها دارای مقدار وسیعی از مواد هستند که قابلیت جاگیری در انواع دسته های جدیدی از ترموپلاستیک های الاستومر را دارند. از جمله می توان به استایرن بوتادین استایرن (SBS) و استایرن اتیلن بوتیلن استایرن (SEBS) اشاره کرد. این مواد پلاستیک tpe دارای دو بخش پلاستیکی پلی استایرن و بخش پلاستیکی پلی بوتا دی ان است. از دیگر انواع این ماده EPDMها هستند. این نوع دارای بخش پلاستیکی پلی پروپیلن و پلی اتیلن است.

به نقل از ویکی پدیا:

الاستومرِ ترموپلاستیک (TPE – Thermoplastic elastomer) در واقع با توجه به نام آن که تشکیل شده از سه واژه ترمو (گرما)، پلاستیک و الاستومر (الاستیک بودن) گرانول‌های پلاستیکی نرمی هستند که خواص لاستیکی و الاسیتیسه دارند و در گرما نرم می‌شوند. این مواد که با روش‌های خاصی به دست می‌آید مزایای پلاستیک و الاستومر را توامان دارد و می‌توان از آن در ساخت محصولات پلاستیکی استفاده کرد. در محصولاتی همچون پلاستیک‌های فریزری از گرانول‌های الاستومر ترموپلاستیک استفاده می‌شود و موجب نرم شدن آن و انعطاف آن می‌شود وگرنه پلاستیک خود ماده ای شکننده و خشک است.

ترموپلاستیک الاستومرها به دو دسته اصلی کوپلیمرهای بلاک (تشکیل شده از قطعات کریستالی مجزا و نواحی آمورف) و آمیزه های الاستومری (ترکیب مکانیکی پلیمرهای نیمه بلورین و آمورف) بخش بندی می شود. در حال حاضر به دلیل پیشرفت های صورت گرفته در صنعت آلیاژ سازی قابلیت ها و عملکردهای پلاستیک گرمانرم tpe؛ افزایش یافته است. در ادامه مهم ترین ویژگی ها و خواص آن گفته شده است.

پلاستیک tpr

همانطور که از اسم آن پیداست ترموپلاستیک الاستومرها به صورت ترکیبی از الاستومر و پلاستیک است. لاستیک گرمانرم tpe ، دارای کاربرد و مصارف گوناگون در صنایع زیر است. در ادامه شما را با کاربردهای مواد پلاستیک tpe می گوییم.

کاربرد ترموپلاستیک الاستومر

فرایند قالب گیری تزریقی و اکسترود دو نوع فرایند TPE شناخته شده است. در قالب گیری تزریقی مواد در قیف اکسترودر ریخته می شود و مواد به انتهای اکسترودر می رسد. در انتهای تمام اکسترودرها نازل و قالب است که مواد مذاب را با فشار از سر نازل به داخل قالب تزریق می کنند. در روش اکسترودر برای تولید محصولات با پیوستگی انجام می شود.

از دیگر روش های فرایند می توان به شیوه های قالب گیری دمشی، ترموفرمینگ، melt calendaring و heat welding اشاره کرد. امروزه از این مواد برای چایگرهای سه بعدی استفاده می شود.

برای تولید tpe از مواد زیر و مراحل زیر استفاه می کنند:

ترموپلاستیک الاستومر دارای گسترده زیادی از مواد است که هر کدام در دسته جدیدی قرار می گیرند. به عنوان مثال SBS و SEBS که دارای بخش پلاستیکی پلی استایرن و بخش لاستیکی بوتادی ان است. از خواص لاستیک tpe این است که اگر به آن ها گرما داده شود، نرم شده و به همین دلیل به آن ها گرمانرم نیز می گویند.

ترموپلاستیک الاستومر مهندسی در چند دسته متفاوت در سایت ایران کایسا موجود است. اولین دسته از این مواد شامل پلی یورتان ترموپلاستیک است که به عنوان اولین نوع به بازار عرضه شد و بعد از آن گروه های دیگر تا دسته لاستیک گرمانرم tpe  وارد بازار شدند. شرکت پلیمر ایران کایسا مفتخر به فروش ترموپلاستیک الاستومر در بین انواع پلیمری موجود در مجموعه خود است. خرید لاستیک گرمانرم tpe و مواد پلاستیک tpe از این مجموعه دارای پشتیبانی و ضمانت های متفاوت می باشد.

کلیک کنید

کلیک کنید

کلیک کنید

کلیک کنید

کلیک کنید

کلیک کنید

کلیک کنید

کلیک کنید

پلیمر کایسا با بیش از 30 سال سابقه در زمینه تامین مواد اولیه آماده همکاری با تولیدکنندگان گرامی میباشد.

آدرس: خ مصطفی خمینی پایین تراز ۴راه مصطفی خمینی کوچه علیرضا غفاری پ۲۱

شرح جزئیات

TPR TPE با عملکرد کلی پلاستیکی پردازش یکی از روش های موثر است و دارای مواد پلیمری مقاوم در برابر خوردگی لاستیک متقابل است. این کاملا غیر سمی، حفاظت از محیط زیست، ثبات خوب، بافت نرم، ظاهر زیبا، احساس خوب، ریز کردن آسان است.

تکنولوژی پردازش

TPE TPR را می توان با تزریق، دمیدن و اکستروژن انجام داد.

پلاستیک tpr

مشخصات محصول

ویژگی های محصول 1.Excellent:

(1) انعطاف پذیری خوب و مقاومت به تغییر شکل فشرده سازی.

(2) مقاوم در برابر اشعه ماوراء بنفش و مقاوم در برابر آب و هوا.

(3) مقاومت اسیدی و قلیایی.

(4) مقاومت در برابر روغن و حلال.

(5) مقاومت در برابر سایش.

(6) قدرت اشکی عالی.

2. طیف وسیعی از درجه حرارت برای کاربرد (-60 — 150)، طیف گسترده سختی (ساحل 45A —- ساحل 54D)، رنگرزی آسان، طراحی آزادی محصول را به شدت بهبود می بخشد.

عملکرد پردازش فوق العاده: مناسب برای تزریق، اکستروژن، قالب گیری ضربه و دیگر روش های پردازش گرمانرم، کارآمد، ساده، بدون نیاز به اضافه کردن تجهیزات، قابلیت نقایص قابل تنظیم، انقباض کم.

حفاظت از محیط زیست 4.Green، استفاده قابل بازیافت، استفاده مداوم از شش بار هیچ کاهش قابل توجهی در عملکرد، مطابق با الزامات زیست محیطی اتحادیه اروپا.

5.Sub – ظاهر براق و همگن، کیفیت بالای سطح، صاف و نرم به لمس، غیر چسبنده.

پروژه عملکرد

روش آزمون

واحد

داده ها

سختی

ASTM D2240

ساحل A

0 Shore A-90 ShoreA

تراکم

ASTM D792

g / cm مکعب

0.89-1.15

استحکام کششی

ASTM D412

مپا

25

طول عمر

ASTM D412

٪

530

قدرت اشک آور

پلاستیک tpr

ASTM D624

KN / متر

18

نرخ انقباض

ASTM D955

٪

1.5

دمای شکننده

ASTM D746

تغییر شکل فشرده

ASTM D395B

٪

15

جزئیات نمونه:

رایگان برای نمونه موجود است

شارژ نمونه: 50-200usd به تولید بستگی دارد، می تواند پس از سفارش دوباره پرداخت شود

زمان تولید نمونه: 5-7 روز

هزینه حمل و نقل: پیش پرداخت و یا جمع آوری

بسته بندی و جزئیات تحویل

1. Low MOQ: این می تواند کسب و کار تبلیغاتی خود را بسیار خوب ملاقات.

2. شرایط تحویل: FOB، CIF، CRF.

3. شرایط پرداخت: L / C، T / T، Western Union، نقدی.

4.Port بارگیری: شانگهای، چین.

5. زمان تحویل: 3 روز برای نمونه، 1x20fcl ظرف 10 روز کاری.

6. بسته بندی: معمولا وزن خالصی 25 کیلوگرم در کیسه های بافته شده با کیسه های داخلی داخلی یا بسته های Seaworthy دیگر مورد نیاز است.

تولید گرانول TPE ( ترموپلاستیک الاستومر ) در انواع گریدها و رنگها ، کاملا رقابتی با گرانول ترک از نظر قیمت و کیفیت ، مناسب برای مصارف خودرویی و درب و پنجره upvc جهت تولید گسکت و درزگیر , مناسب جهت تزریق و اکستروژن ، تولید گرانول TPR، بیش از یک دهه تجربه در صنعت پلیمر

ابتدا توسط
لینک ثبت نام
در منوهای اصلی سایت فرم عضویت را تکمیل نمایید و سپس آگهی خود را بعد از مطالعه قوانین توسط لینک درج
آگهی ثبت نمایید. جهت کسب اطلاعات در مورد تفاوت آگهی های ویژه و رایگان ،
لیست قیمت ها و تخفیف ها به صفحه تعرفه در منوهای اصلی سایت رجوع نمایید.

لطفا پیش از انجام معامله و هر نوع پرداخت وجه، از صحت کالا یا خدمات ارائه شده، به صورت حضوری اطمینان حاصل نمایید.نی نی سایت

پلاستیک tpr
پلاستیک tpr


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با تبلیغات در سایت ما و اینترنت بیشتر دیده شوید.