نایلون آبیاری


نایلون آبیاری
نایلون آبیاری

کاتالوگ معرفی شرکت و محصولات: مشاهده

کاتالوگ معرفی شرکت و محصولات: مشاهده


برای مشاوره، استعلام و سفارش‌گیری روی دکمه زیر کلیک کنید:

نایلون آبیاری

عمده و جزئی

ضمانت کیفیت

مشاوره رایگان

قابلیت ارسال

نایلون آبیاری یکی از محصولات پلاستیکی است که در بخش کشاورزی مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول از جنس پلی اتیلن سبک یا پلی اتیلن سنگین می باشد و با استفاده از مواد اولیه پلاستیک بازیافتی تولید می شود. استفاده از نایلون آبیاری در روش آبیاری قطره ای باعث کاهش چشمگیر مصرف آب و انرژی و در نهایت کاهش هزینه ها می شود.

همان طور که گفته شد، کاربرد اصلی پلاستیک آبیاری در بخش کشاورزی می باشد. استفاده از این نوع نایلون، نقش مهمی در بهبود ساختمان خاک، بهبود ظرفیت و نگهداری رطوبت خاک، حفاظت خاک در برابر فرسایش، افزودن مواد مغذی و آلی به خاک و کنترل علف‌های هرز دارد. این محصول دارای کاربردهای جانبی نیز هست؛ به عنوان مثال، جهت سفت کاری بتن و یا عایق بندی سقف در بخش ساخت و ساز هم مورد استفاده قرار می گیرد. با توجه به نوع کاربرد این نوع پلاستیک، استفاده از مواد اولیه درجه یک برای ساخت آن توصیه نمی شود و می توان با تولید آن به وسیله مواد بازیافتی درجه دو و سه هزینه ها را به طرز قابل توجهی کاهش داد.

آبیاری قطره‌ای نوعی آبیاری موضعی می ‌باشد که در آن، آب با فشار کم از روزنه یا به وسیله‌ قطره چکان به ریشه گیاهان می ‌رسد. در این روش آب به آهستگی در پای گیاه ریخته می ‌شود که موجب صرفه جویی و افزایش بازدهی آبیاری می ‌گردد. همچنین با توجه به این که در این روش مساحت و عمق کمی از سطح خاک خیس می ‌شود، موجب کاهش میزان تبخیر آب نیز می ‌گردد. یکی از تجهیزات مورد نیاز جهت این روش کشت، نایلون آبیاری قطره ای می باشد. روزنه های تعبیه شده در این نایلون باعث می شوند که دبی خروجی برای هر روزنه در فشار یک اتمسفر ۳ لیتر بر ساعت و در فشار ۱.۲ اتمسفر ۳.۲ لیتر بر ساعت باشد.

لوله های نایلونی آبیاری بر حسب قیمت روز مواد اولیه پتروشیمی قیمت گذاری می شوند؛  لذا، مشتریان عزیز می توانند از طریق تماس با این مجموعه از قیمت دقیق محصول مورد نظر مطلع شوند. قیمت نایلون آبیاری برای استفاده در مزارع کشاورزی معمولا بصورت کیلویی می باشد. یک راه تشخیص نایلون آبیاری مرغوب برای استفاده در مزارع کشاورزی این است: مثلا اگر مواد اولیه ۰۳۰ یا ۰۲۰ در بازار پتروشیمی کیلویی ۴۵۰۰ تومان باشد، نایلون تولید شده با عرض ۹۰ سانتی متری برای آبیاری در مزارع کشاورزی با در نظر گرفتن هزینه های حمل و نقل، بارگیری و تخلیه مواد اولیه و هزینه های جاری شرکت مثل حقوق و بیمه و برق باید کیلویی ۵۰۰۰ تومان تا ۵۵۰۰ تومان باشد. وقتی که قیمت نایلون به ازای هر کیلو از قیمت مواد اولیه پایین تر است مسلم است که نایلون تولید شده از مواد خالص نمی باشد. پس کشاورزان عزیز به این نکته توجه کنند که می توانند با پیدا کردن قیمت بروز محصولات پتروشیمی قیمت این محصول را داشته باشند و نسبت به خرید نایلون آبیاری برای استفاده در مزارع کشاورزی تولید شده با مواد اولیه خالص اطمینان بیشتری پیدا کنند.

بر پایه پلی اتیلن(PE)

از عرض 6 سانتیمتر تا 1 متر

شفاف، مشکی، رنگی در صورت سفارش مشتری

15 تا 800 میکرون

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

دیدگاه شما *

نام *

ایمیل *

نایلون مالچ

دستکش پلاستیکی مشکی

پلاستیک وکیوم

لیبل پروفیل

تلفن تماس:
09353437473
09334441128
021-22969431
021-22969430

وزین پلاست تولیدکننده و عرضه‌کننده محصولات پلی‌اتیلن سبک مانند نایلون، سلفون، استرچ، شیرینگ، حبابدار و غیره با بهترین کیفیت و قیمت


نام کاربری یا آدرس ایمیل *


گذرواژه *

مرا به خاطر بسپار

ورود


گذرواژه خود را فراموش کرده اید؟


آدرس ایمیل *


گذرواژه *

نایلون آبیاری


عضویت


مشاهدهDownloads-icon


مشاهدهDownloads-icon

با استفاده از پلاستیک آبیاری و آبیاری قطره ای که طی چند سال گذشته وارد ایران شده می توانید به صورت چشم گیری مصرف آب و انرژی را کاهش دهید

نایلون آبیاری چیست؟

نایلون آبیاری با استفاده از پلی اتیلن با چگالی پایین و پلی اتیلن با چگالی بالا و مواد اولیه بازیافت شده تولید می گردد .
علاوه بر آن نایلون های آبیاری قابل بازیافت می باشند و تهدیدی برای محیط زیست حساب نمی شوند .
این محصول کاربرد های وسیعی دارد اما بیشترین کاربرد آن در قسمت کشاورزی وساخت و ساز میباشد که برای سفت کاری به کار گرفته می شود .
در حمل و نقل نیز برای محافظت بار از عوامل خارجی ، برای بسته بندی اسباب و اثاثیه ، پوشاننده ی سقف برای جلوگیری از نفوذ سرما و گرما و برای عایق کاری اجزای بیرونی ساختمان ها ، استفاده در صنایع کشاورزی برای ابیاری به کار میرود .
برای مثال عایق کاری سقف و عوامل بیرونی باعث میشود تا 20 % در مصرف انرژی صرفه جویی شود .
استفاده از این نایلون ها در سفت کاری برای مشتری عمر بالای بتون و دوام زیاد آن را به ارمغان خواهد آورد .
با وجود اینکه نایلون آبیاری سالهاست که در کشور های توسعه یافته به وفور مورد استفاده قرار میگیرد در کشور ما نیز در سالهای اخیر رواج یافته است .
عرض این نایلون در کیفیت های درجه یک و دو بین 6 سانتیمتر و 1000 سانتیمتر می باشد و ضخامت آن ها نیز بین 15 تا 800 میکرون می باشد .
درخواست نایلون ها با عرض کم و ضخامت بالای بیش از حد لزوم به معنای هزینه اضافی می باشد . به هر حال کمپانی مصرف کننده باید در آخر محصولی را در اختیار داشته باشد که اقتصادی و قیمت تمام شده آن ارزان باشد .
اضافه کردن بعضی از مواد در حین تولید نایلون آبیاری حداکثر استقامت و انعطاف پذیری را برای رول های نایلون به ارمغان خواهد آورد .

همانطور که از نام این محصول پیداست ، این مورد بیشتر مورد مصرف برای کشاورزی و آبیاری است . اما کاربرد این نایلون تنها به این مورد خلاصه نمی شود ، بلکه در موارد ساخت و ساز و ساختمانی نیز کاربرد های وسیعی دارد .

استفاده از این نوع نایلون در سفت کاری ، موجب استحکام بالای بتن و افزایش عمر بتن می شود . همینطور برای عایق کاری سقف نیز کاربرد دارد که باعث کاهش 20% میزان مصرف انرژی می شود .نایلون آبیاری

برای پوشاندن سقف و عایق گرما و سرما نیز از این نوع نایلون استفاده می شود .

تولید کننده نایلون های عرض ۶ سانتی متر الی ١۴ متر جهت مصارف کشاورزی،گلخانه ای،ساختمانی،نایلون های شرینگ پک و فیلم استرچ جهت بسته بندی صنعتی و بهداشتی،تولید انواع کیسه نایلون در ابعاد مختلف با ظرفیت بالا و کیفیت برتر

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

کارخانه:
021-56232360 الی 63
دفتر مرکزی:
021-36830929 | 021-36830915
021-33544629 | 021-33544630
شماره تماس همراه :
09122856676

© 2020 PoosheshPlastic تمام حقوق متعلق به شرکت پوشش پلاستیک صائن محفوظ می باشد. طراحی و پیاده سازی رسانتو

نایلون آبیاری با استفاده از پلی اتیلن با چگالی پایین و پلی اتیلن با چگالی بالا و مواد اولیه بازیافت شده تولید می گردد .
علاوه بر آن نایلون های آبیاری قابل بازیافت می باشند و تهدیدی برای محیط زیست حساب نمی شوند .
این محصول کاربرد های وسیعی دارد اما بیشترین کاربرد آن در قسمت کشاورزی وساخت و ساز میباشد که برای سفت کاری به کار گرفته می شود .
در حمل و نقل نیز برای محافظت بار از عوامل خارجی ، برای بسته بندی اسباب و اثاثیه ، پوشاننده ی سقف برای جلوگیری از نفوذ سرما و گرما و برای عایق کاری اجزای بیرونی ساختمان ها ، استفاده در صنایع کشاورزی برای ابیاری به کار میرود .

آدرس دفتر مرکزی:خیابان پانزده خرداد،نرسیده به پله های نوروز خان،پاساژ بوذرجمهری،طبقه همکف ،پلاک 15

دفتر مرکزی:5-55583104-55626111-021

آدرس کارخانه:حسن آباد،شهرک صنعتی شمس آباد،بلوار سروستان،بلوار مهستان،گلسرخ 8،پلاک 4
تلفن کارخانه:63-56232360-021

همراه : 09122856676

ابتدا توسط
لینک ثبت نام
در منوهای اصلی سایت فرم عضویت را تکمیل نمایید و سپس آگهی خود را بعد از مطالعه قوانین توسط لینک درج
آگهی ثبت نمایید. جهت کسب اطلاعات در مورد تفاوت آگهی های ویژه و رایگان ،
لیست قیمت ها و تخفیف ها به صفحه تعرفه در منوهای اصلی سایت رجوع نمایید.

لطفا پیش از انجام معامله و هر نوع پرداخت وجه، از صحت کالا یا خدمات ارائه شده، به صورت حضوری اطمینان حاصل نمایید.

آبیاری قطره‌ای، شامل چکیدن آب بر روی خاک با سرعت بسیار کم (2-20 لیتر در ساعت) از سیستم لوله‌های پلاستیکی با قطر کوچک و مجهز به دهانه خروجی به نام قطره‌چکان است. استفاده از نایلون آبیاری فواید بسیاری برای مدیریت آب دارد. به عبارتی، با استفاده از پلاستیک آبیاری قطره ای آب در محفظه‌های پلاستیکی ذخیره می‌شود تا از نشت و توزیع آن از طریق سیستم‌های آبیاری قطره‌ای جلوگیری شود. انواع نایلون‌های آبیاری با چگالی‌های بالا و پایین، در تمام ابعاد و ضخامت‌ها و با درجه‌بندی‌های مختلف کیفی، برای مصارف کشاورزی موجود است. برای بسیاری از کشاورزان بسیار مهم است که رول نایلون آبیاری کشاورزی به‌صورت تجزیه‌پذیر تولید شود و آلودگی کمتری در زمین کشاورزی و به‌طورکلی محیط‌زیست، ایجاد کند. نایلون‌های آبیاری بیشتر در رنگ‌بندی‌های شفاف یا مشکی مات سفارش داده می‌شوند.

نایلون آبیاری در کشاورزی را میتوان یک نوع نایلون کشاورزی شناخت. پلاستیک آبیاری، باعث صرفه‌جویی در وقت و تلاش، در طول چرخه حیات گیاه می‌شود. یک پرورش‌دهنده وقت کمتری را برای آبیاری محصولات خود و ازبین‌بردن علف‌های هرز ناخواسته صرف می‌کند. از مزایای گذاشتن پوشش پلاستیکی روی گیاهان، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

استفاده از نایلون آبیاری، دمای خاک را تغییر می‌دهد. پلاستیک‌های تیره، نور خورشید را بیشتر جذب می‌کنند و باعث می‌شوند خاک زودتر از موعد بارور شود. پلاستیک سفید، گرمای حاصل از آفتاب و به دنبال آن دمای خاک را، به طور مؤثری کاهش می‌دهد. این کاهش دما ممکن است به رشد گیاهان در اواسط تابستان که ممکن است به خاک خنک‌تری نیاز داشته باشند، کمک کند.

پلاستیک آبیاری، میزان آب ازدست‌رفته خاک در اثر تبخیر را کاهش می‌دهد. این بدان معنی است که برای آبیاری به آب کمتری نیاز خواهد بود. همچنین، پلاستیک‌های آبیاری به توزیع یکنواخت رطوبت به خاک کمک می‌کنند و این باعث کاهش تنش گیاه می‌شود.نایلون آبیاری

نایلون‌ آبیاری از رسیدن نور خورشید به خاک به طور مستقیم جلوگیری می‌کند و این می‌تواند اکثر علف‌های هرز سالانه و چندساله را مهار کند. پلاستیک‌های شفاف از رشد علف‌های هرز جلوگیری می‌کنند. سوراخ‌های موجود در نایلون‌های آبیاری، تنها مسیر رشد علف‌های هرز است.

استفاده از پلاستیک آبیاری قطره‌ ای باعث می‌شود که بتوانید آبشویی کودها را کاهش دهید. آبیاری قطره‌ای مقدار کمتری از آب را به کود وارد می‌کند و بنابراین این کودها به میزان لازم به منطقه ریشه وارد می‌شوند. این روش مصرف کود را نیز کاهش می‌دهد.

پلاستیک آبیاری باعث می‌شود میوه‌ها از خاک خارج نشوند. این تماس کم با خاک باعث کاهش پوسیدگی میوه و همچنین تمیز نگه‌داشتن میوه و سبزی‌ها می‌شود. این مزیت به‌عنوان‌مثال برای تولید توت‌فرنگی مفید است.

استفاده از پلاستیک باعث کاهش رشد علف‌های هرز در اطراف گیاه می‌شود و نیازی به کشت، مگر در بین ردیف‌های پلاستیک نیست؛ بنابراین آسیب ریشه مرتبط با کشت از بین می‌رود. باتوجه‌به این عوامل، استفاده از پلاستیک می‌تواند منجر به بهبود رشد کلی گیاه شود. سایر مزایای استفاده از پلاستیک در آبیاری قطره‌ای ازاین‌قرار است:

برای بسیاری از کشاورزان بسیار اهمیت دارد که نایلون آبیاری قطره ای به صورت تجزیه پذیر تولید شود که باعث کاهش آلودگی محیط زیست و خود زمین کشاورزی می شود. به علت نوع استفاده از این نوع نایلون پیشنهاد نمی شود از مواد اولیه درجه 1 و با کیفیت استفاده کنید. اما عده ای هم هستند که از نایلون های آبیاری با کیفیت و مواد عالی درجه یک استفاده می‌کنند و کیفیت را اولویت کار خود، قرار می‌دهند. نایلون آبیاری یکی از نایلون های کشاورزی به حساب می‌آید و کاربرد ومزایای گسترده‌ای در کشاورزی برای کشاورزان رابه همراه دارد. کاربرد و مزایای نایلون در کشاورزی موضوع گسترده‌ای است که بسیاری از تولیدات کشاورزی تاثیرات مثبت گذاشته و برای کشاورزان قابل اهمیت است.

 

استفاده هم‌زمان از سیستم آبیاری قطره‌ای و پلاستیک، تا حد زیادی زحمت کشاورزان را برای آبیاری محصولات کاهش می‌دهد. ازآنجاکه نایلون‌های آبیاری به حفظ رطوبت در منطقه ریشه کمک می‌کند، آبیاری کمتری لازم است و در نتیجه باعث افزایش مصرف آب و مواد مغذی کود توسط گیاه می‌شود.

چنانچه هنگام ساخت رول نایلون آبیاری کشاورزی، از مواد درجه‌یک استفاده شده باشد، هنگام نصب و کشیده شدن از بین نمی‌رود؛ اما متأسفانه در بسیاری از موارد، افراد سودجو نایلون‌هایی با کیفیت‌های نامناسب به دست کشاورزان می‌رسانند و زحمات آنان را از بین می‌برند. همیشه در رابطه با وزن نایلون های آبیاری و نحوه تاثیرات آن بر قیمت آن از ما سوالات زیادی می‌شود. اگر تجربه‌ای در زمینه استفاده از نایلون‌های آبیاری دارید با ما و سایر خوانندگان به اشتراک بگذارید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.


 

 

همانطور که از نام این محصول پیداست، این محصول بیشتر مورد مصرف برای کشاورزی و آبیاری است. اما کاربرد این نایلون تنها به این مورد خلاصه نمی شود، بلکه در موارد ساخت و ساز و ساختمانی نیز کاربرد های وسیعی دارد.

استفاده از این نوع نایلون در سفت کاری، موجب استحکام بالای بتن و افزایش عمر بتن می شود. همینطور برای عایق کاری سقف نیز کاربرد دارد که باعث کاهش 20% میزان مصرف انرژی می شود . کارخانجات تولید پلاستیک قادر به تولید انواع محصولات پلاستیکی بر حسب مواد اولیه پلی اتیلنی می باشند، از همین رو قادر به تولید انواع نایلون های کشاورزی و نايلون آبياري با چگالی بالا یا پایین در تمام ابعاد و ضخامت ها با درجه بندی های مختلف کیفیت هستند. برای پوشاندن سقف و عایق گرما و سرما نیز از این نوع نایلون استفاده می شود.

تولید در تمام ابعاد و ضخامت ها

نایلون آبیاری

ابعاد و ضخامت هر نوع آبیاری با دیگری تفاوت دارد، به همین جهت لازم است برای رفع نیاز کامل مشتریان کارخانجات اقدام به تولید هر سفارشی در تمام ابعاد و ضخامت ها نمایند.

قیمت نایلون آبیاری بر حسب مواد اولیه پتروشیمی گذاشته می شود، از همین جهت برای دریافت قیمت دقیق محصول مورد نظر خود باید با مشاوران و کارشناسان فروش کارخانجات تماس حاصل فرمایید تا قیمت دقیق را به شما اعلام شود .

رول آبیاری تجزیه پذیر

برای بسیاری از کشاورزان بسیار اهمیت دارد که نایلون آبیاری قطره ای به صورت تجزیه پذیر تولید شود که باعث کاهش آلودگی محیط زیست و خود زمین کشاورزی می شود. زمان تجزیه نایلون به عهده خود مشتری است.

صرفه جویی در مصرف آب با نایلون آبیاری

با استفاده از پلاستیک آبیاری و آبیاری قطره ای که طی چند سال گذشته وارد ایران شده، می توانید به صورت چشم گیری مصرف آب و انرژی را کاهش دهید و در آخر با کاهش هزینه مواجه شوید.

درجه بندی کیفیت نایلون برای آبیاری

به علت نوع استفاده از این نوع نایلون پیشنهاد نمی شود از مواد اولیه درجه 1 و با کیفیت استفاده کنید. پیشنهاد ما استفاده از مواد اولیه بازیافتی برای کاهش قیمت است، اما بنا به درخواست مشتری نیز تولید این نوع نایلون در قیمت های متفاوت با کیفیت های متفاوت اتجام میگیرد.

پلاستیک در صورتی که با مواد درجه 1 ، 2 یا 3 خالص تولید شود عمر مفید زیادی دارد و در زمان نصب در حین کشیدن از بین نخواهد رفت، ولی متاسفانه بعضی تولید کننده های سود جو با اختلال در مواد ضایعاتی باعث پایین آوردن قیمت و پایین آوردن کیفیت می شوند که متاسفانه کشاورزان به دلیل قیمت کم این محصولات را خریداری میکنند ، که پس از استفاده بارها دیده شده که کل زحمت کشاورزان بدلیل کیفیت پایین نایلون از دست رفته است . امیدواریم این محصولات زیر نظر اداره استاندارد محترم استان ها تولید شود.

 

تولید در تمام رنگبندی ها

در بیشتر موارد این نوع از پلاستیک را در رنگبندی شفاف یا مشکی مات سفارش می دهند، اما در کل هیچ محدودیتی برای رنگ پاشی وچود ندارد. از همین رو می توانید این نوع را در هر رنگی سفارش دهید.( رنگ پاشی 100% با کیفیت تضمینی )

شرکت پلاستیک و سلفون سریشا با چندین سال سابقه تولید انواع نایلون و نایلون های شرینک و سلفون در خراسان رضوی، مفتخر است محصول با کیفیت بالا متناسب با سلیقه ایرانی را با حداقل قیمت منصفانه به دلیل عرضه مستقیم از کارخانه به دست مصرف کنندگان عزیز برساند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه

نام *

ایمیل *

وب‌ سایت

ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.

شرکت پلاستیک و سلفون سریشا با استفاده از فناوری های نوین و دستگاه های به روز و سرمایه انـسـانی متـخـصـص در تــلاش اسـت تــا بـهتـریـن اجنـاس را با نـازلتـرین قیمت به مشـتـریان عـزیـز ارائه کند.

همه روزه از ساعت 9 صبح الی 21 در کنار شما هستیم.

مشاوره تلفنی رایگان از طریق تماس با شماره :

09903026610   آقای مرادی
09152167331     آقای فدایی
09154700401   خانم منتظری

admin [at] 2fanoos.com 09021285500

نایلون عرض 90 سانتیمتری یا نایلون عرض 90 کشاورزی از با UV و بدون UV جهت

قابل تولید در موارد مختلف هریک کیلو 41 متری یا پلاستیک عرض 90 سانتی کشاورزی هر یک کیلو 35 متری در صورتی که کشیده شود پاره نمی شود.نایلون پلیاتیلن کشاورزی یا نایلون عریض برای نایلون خیار نایلون توت فرنگی نایلون هندوانه برای نوار آبیاری ونوار تیپ این نایلون ها بصوری یو وی UV دار و بدون UV تولید می گردد.
نایلون عرض 90 آبیاری
نایلون آبیاری با عرض 90 سانتیمتر

نایلون عرض 90 آبیاری برای استفاده در مزارع کشاورزی که از مواد اولیه 03 و 02 و 0075 تولید می شود که 200 تا 300 میکرون می باشند و دارای مواد اولیه خالص بوده که در بسته بندی های 40 و 50 کیلویی می باشد و برای کشت روکار و زیر کار استفاده دارد.

روش تولید نایلون 90 سانتیمتری آبیاری

مواد اولیه نایلون 020-030 از پتروشیمی از طریق بورس خریداری شده و با استفاده از دستگاه اکسترودر و همچنین با استفاده از تنظیم باد تولید می شود که فیلم تولید نایلون عرض 90 آبیاری برای استفاده در مزارع کشاورزی در لینک بالا آمده است.

نکته مهم در تولید نایلون عرض 90 آبیاری برای استفاده در مزارع کشاورزی این است که کشاورزان محترم محصولاتی که ارزان هستند را خریداری نکنند . زیرا بارها دیده شده است این نایلون ها در زمان استفاده از بین رفته و سیستم کشت را مختل کرده است.

قیمت نایلون عرض 90 آبیاری برای استفاده در مزارع کشاورزی معمولا بصورت کیلویی می باشد.یک راه تشخیص نایلون عرض 90 آبیاری برای استفاده در مزارع کشاورزی این است:مثلا اگر مواد اولیه 030 یا 020 در بازار پتروشیمی کیلویی 4500 تومان باشد نایلون تولید شده با عرض 90 سانتی متری برای آبیاری در مزارع کشاورزی با در نظر گرفتن هزینه ای حمل و نقل بارگیری و تخلیه مواد اولیه و هزینه های جاری شرکت مثل حقوق و بیمه و برق باید کیلویی 5000 تومان تا 5500 تومان باشد. وقتی که قیمت نایلون بازای هر کیلو از قیمت مواد اولیه پایین تر است مسلم است که نایلون تولید شده از مواد خالص نمی باشد پس کشاورزان عزیز به این نکته توجه کنند که می توانند با پیدا کردن قیمت بروز محصولات پتروشیمی قیمت نایلون 03-نایلون 02 را داشته باشند و نسبت به خرید نایلون عرض 90 آبیاری برای استفاده در مزارع کشاورزی تولید شده با مواد اولیه خالص اطمینان بیشتری پیدا کنند.

نصب نایلون عرض 90 سانتیمتری آبیاری

رول های نایلون کشاورزی که معمولا 1000متری می باشند در کنار نوار تیپ آبیاری روی تراکتور نصب می گردد و با حرکت موتور بازکننده نوار تیپ کشیده می شود و نیز نایلون آبیاری کشاورزی هم روی آن کشیده می شود و تا زمان جوانه زدن روی آن می ماند.

مواد اولیه نایلون 90سانتیمتری عریض آبیاری 

مواد اولیه نایلون عرض 90 سانتیمتری آبیاری از مواد اولیه 02 و مواد اولیه 03 تولید میشود که برای بالابردن مقاومت از 0075 و برای بالابردن کشش از LLD استفاده میشود.البته مواد اولیه دیگری وجود دارد که برای از بین رفتن پلاستیک از 3 درصد تا 9 درصد به مواد اولیه اضافه می شود و باعث می شود پلاستیک بعد از حدود 6 ماه از بین برود و در طبیعت نماند

استاندارد نایلون 90 سانتیمتری آبیاری

نایلون در صورتیکه با مواد خالص تولید شود عمر مفید بالایی داشته و در زمان نصب در حین کشش از بین نمیرد ولی متاسفانه بعضی تولید کننده های غیر مجاز با اختلاط مواد ضایعاتی باعث پایین آوردن قیمت و پایین آوردن کیفیت می شوند که متاسفانه کشاورزان عزیز بدلیل پایین بودن قیمت این محصولات را خریداری میکنند که پس از استفاده بارها دیده شده که کل زحمت کشاورزان بدلیل کیفیت پایین نایلون از دست رفته است.امدواریم این محصولات زیر نظر اداره استاندارد محترم استان ها تولید شود.
باعث افتخار است که پیمانکاران محترم شرکت های آب و فاضلاب تبریز ، ارومیه ، اردبیل ، اصفهان ، کرج ، ایلام ، بوشهر ، تهران ، شهرکرد ، بیرجند ، مشهد ، بجنورد ، اهواز ، زنجان ، سمنان ، زاهدان ، شیراز ، قزوین ، قم ، سنندج ، کرمان ، کرمانشاه ، یاسوج ، گرگان ، رشت ، خرم آباد ، ساری ، اراک ، بندر عباس ، همدان ، یزد مشتریان ما می باشند

جهت ارسال دیدگاه باید وارد حساب کاربری خود شوید

نایلون آبیاری

لطفا توضیحی در مورد تخلف آگهی مورد نظر ارائه دهید

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد آگهی ، با صاحب آگهی در ارتباط باشید

این سایت به منظور رونق بیشتر خرید وفروش کالا و خدمات  و بادرج آگهی رایگان وآگهی ویژه از سوی صاحبان مشاغل درشهریور1395  ایجاد شده است.

 

توجه:طبق ماده 3 آیین نامه اجرایی ماده 7 قانون حمایت از مصرف کنندگان مسئولیت تبلیغ خلاف واقع بر عهده سفارش دهنده و سازنده آگهی است.
طراحی و توسعه توسط کدیزاین

ورود
/
عضویت

نایلون آبیاری

این نوع از نایلون از جنس پلی اتیلن سبک یا پلی اتیلن سنگین می باشدو با استفاده از مواد اولیه پلاستیک بازیافتی تولید میشود. این نایلون قابل بازیافت میباشد .

این محصول طیف وسیعی از کاربردها را در بر میگیردو اما بالاترین میزان مصرف آت در بخش کشاورزی و حهت سفت کاری در بخش ساخت و ساز است.

از این نوع نایلون جهت استفاده در حمل و نقل برای محافظت از بار ، پوشش سقف به عنوان عایق استفاده میشود.با استفاده از این نایلون ها در بتن طول عمر و مقاومت بتن افزایش چشمگیری پیدا میکند. این نایلون که توسط شرکت پوشش پلاستیک ساین تولید میشود. در دو کیفیت درجه 1 و 2 ودر عرض های بین 6 سانتی متر الی 1000 سانتی متر است و ضخامت آن بین 15 الی 800 میکرون است.نایلون آبیاری

از آخرین خبر ‌های ما مطلع باشید :

مارا دنبال کنید:

تمامی حقوق برای پلیمرمال محفوظ می باشد

طراحی توسط طراحی سایت ودیانا

نی نی سایت

نایلون آبیاری
نایلون آبیاری


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با تبلیغات در سایت ما و اینترنت بیشتر دیده شوید.