صنعت معدن تجارت البرز

صنعت معدن تجارت البرز
صنعت معدن تجارت البرز

موقعیت سازمان صنعت معدن و تجارت استان البرز کرج را به همراه آدرس تلفن و ساعت کاری در نقشه نشان ببینید.

سازمان صنعت معدن و تجارت استان البرز (اداره و سازمان دولتی) در کرج و خیابان ولیعصر واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار علی و همچنین آلدوگالری، شهرداری منطقه 6، ایستگاه 102 آتش نشانی، پارکینگ عمومی شهرداری منطقه 6 و کارگزاری 25 تامین اجتماعی شعبه 2 قرار گرفته است.

آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط داژو (پیشاهنگ نشان) در تاریخ شنبه 23 مرداد ماه 1400 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سازمان صنعت معدن و تجارت استان البرز کرج اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

سازمان صنعت معدن و تجارت استان البرز وزارت صمت (صنعت، معدن، تجارت) شرکت مرکز موسسه اداره سازمان نهاد دولتی

“مسیریاب نشان” یک اپلیکیشن رایگان و کاربردی است که می‌توانید به وسیله آن بهترین راه رسیدن به مقصد را با توجه به مسافت و ترافیک بدست بیاورید و تا رسیدن به مقصد از راهنمایی سخنگوی فارسی استفاده کنید.

کرج – رئیس سازمان صمت استان البرز گفت: از ابتدای امسال ۴۴ هزار و ۱۴۲ مورد بازرسی از واحدهای تجاری، خدماتی و صنفی استان البرز انجام و ۱۰ هزار و ۶۶ تخلف شناسایی شده است.

البرز – رئیس سازمان صمت استان البرز گفت: استان هم اکنون رتبه برتر کشوری در شاخص‌های تنظیم بازار را به خود اختصاص داده است.

کرج – رئیس سازمان صمت البرز گفت: با وجود محدودیت‌های موجود برای تأمین زمین صنعتی در استان تقاضا برای سرمایه‌گذاری به ویژه در صنایع هایتک و دانش‌بنیان بسیار بالا است.

کرج – رئیس سازمان صمت البرز گفت: برخی واحدهای صنعتی آماده بهره‌برداری در استان در مراحل پایانی تکمیل پروژه خود با محدودیت مالی در تأمین سرمایه در گردش یا منابع لازم مواجه هستند.

کرج – رئیس سازمان صمت البرز گفت: در راستای اجرای دقیق مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا بازرسی سازمان صمت و بازرسی اتاق‌های اصناف به صورت مستمر بر روند تعطیلی صنوف مشمول تعطیلی نظارت می‌کنند.
صنعت معدن تجارت البرز

کرج -رئیس سازمان صمت البرز با بیان اینکه مرغ به میزان کافی در بازار توزیع شده است گفت: گران فروشی مرغ قابل قبول نیست و با متخلفین برخورد جدی خواهیم داشت.

بیشتر بخوانید!  کافه هتریک

کرج – رئیس سازمان صمت البرز گفت: در سال ۹۹ علیرغم تخصیص اعتبار مصوب تسهیلات مشاغل خانگی به استان البرز، توانستیم رقم تسهیلات مذکور را به بیش از ۶ برابر افزایش دهیم.

کرج – سازمان اطلاعات سپاه امام حسن مجتبی (ع) البرز از دستگیری رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان اشتهارد به دلیل اتهامات مالی خبر داد.

کرج – رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز گفت: برنج، روغن و شکر دولتی مورد نیاز مردم استان البرز به نرخ مصوب در بازار توزیع شده است و برای تأمین نیاز مردم، مشکلی وجود ندارد.

کرج – رئیس سازمان صمت استان البرز گفت: طی بازرسی های صورت‌گرفته طی هفته در شهرستان کرج گذشته چهار هزار و ۳۵۵ کیسه آرد دولتی عرضه خارج از شبکه کشف شد.

کرج – رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت البرز گفت: ۱۵ کارخانه تولیدکننده ماسک در استان شکل گرفته که روزانه ۵ میلیون عدد ماسک تولید می‌کنند.

کرج – رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز از تشدید نظارت‌ها بر تولید و عرضه اقلام بهداشتی در استان خبر داد.

کرج – رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز گفت: با وجود اینکه توزیع شکر به میزان کافی در استان صورت گرفته، شاهد گرانفروشی هستیم.

کرج – رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز با اشاره به اینکه شش کارخانه در استان ماسک تولید می‌کنند، گفت: در تأمین مواد اولیه مشکل وجود دارد.

کرج – رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز از کشف ۲۹ خودروی بدون پلاک در انبار یک نمایشگاه و پارکینگ در کرج خبر داد.

کرج – رئیس سازمان صنعت، معدن، تجارت استان البرز با اشاره به اینکه قیمت شکر در بازار کنترل شده است، گفت: عرضه برنج نیز با مشکلی مواجه نیست.

کرج – رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز گفت: تأمین مواد ضدعفونی کننده در استان با مشکلی مواجه نیست.

کرج – رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز از کشف یک کارگاه غیرمجاز تولید مواد شوینده و محلول ضدعفونی کننده در فردیس خبر داد.

بیشتر بخوانید!  دیو آسیاب

کرج – رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز از کشف پنج هزار لیتر محلول تقلبی ضدعفونی کننده در کرج خبر داد.

کرج – رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز آخرین وضعیت نمایشگاه بین المللی استان را تشریح کرد.

کرج – رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز گفت: هر گونه افزایش قیمت به بهانه های مختلف از جمله بحث بنزین، خلاف قانون است.

کرج – معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صمت استان البرز گفت: بیشترین حجم تخلف رستوران‌های استان مربوط به گران‌فروشی است.

کرج – رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز از رونمایی طرح ملی تاپ در استان خبر داد.

کرج – رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز گفت: البرز تنها تولیدکننده توربین‌های نیروگاهی در کشور است.

کرج – رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز گفت: ایجاد نمایشگاه دائمی و پایانه صادراتی استان مطالبه جدی فعالان اقتصادی، صنعتگران و تجار البرزی است.

کرج – رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز گفت: رتبه نخست پرداخت تسهیلات رونق تولید در سال گذشته به البرز اختصاص یافت.

کرج – رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز گفت: با اجرای طرح نوروزی از سیزده هزار واحد صنفی استان بازرسی به عمل آمد.

کرج – رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز با اشاره به فعالیت ۱۰۵ جایگاه مشخص عرضه میوه شب عید با نرخ مصوب، نرخ میوه‌ها را اعلام کرد.

کرج- رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز با اشاره به اجرای طرح نظارت بر بازار، از تشکیل هزار و ۸۷ پرونده تخلف صنفی در استان خبر داد.

کرج – رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز گفت: فروش با قیمت‌های متعارف در دستور کار اصناف است.

All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

آدرس اداره صنایع و معادن استان البرز را چیست؟ بسیاری از کسب و کارها و صاحبان مشاغل برای دریافت خدمات مربوطه، باید به اداره صنایع معادن مراجعه کنند. اما قبل از مراجعه باید بدانید که بسیاری از این خدمات به صورت اینترنتی از طریق سامانه بهین یاب ارائه می‌شود. کارشناسان کاردوک به شما برای دریافت خدمات هر چه بهتر راهنمایی لازم را ارائه می‌دهند.

بیشتر بخوانید!  جدول فانتزی

برای دریافت خدمات از کارشناسان با تجربه کاردوک می‌توانید از طریق شماره 02166418908 تماس بگیرید.

آدرس اداره صنایع و معادن و تجارت استان البرز

آدرس و اطلاعات مهم در مورد صنعت، معدن و تجارت استان البرز به شرح زیر می‌باشد:

ساعات کاری : از شنبه تا چهارشنبه از ساعت هفت و نیم تا دو نیم (7:30 تا 14:30) و پنجشنبه ها از ساعت (7:30 تا 13:30)صنعت معدن تجارت البرز

تمام کسانی که با حوزه صنعت، معدن و تجارت درگیر هستند می‌دانند که این سازمان خدمات بسیاری از گرفتن وام تا ارائه جواز را انجام می‌دهد. مهم‌ترین خدمات صنعت و معدن عبارتند از؛

بررسی و ارائه جواز و پروانه برای طرح‌های صنعتی

ارائه واحدی با امکانات صنعتی در شهرک‌های صنعتی

ارائه وام برای طرح‌هایی با توجیه اقتصادی

ارائه سهمیه مواد اولیه

اعلام آمارهای واحدهای تولیدی و صنعتی

و….

سازمان صنایع، معادن و تجارت (صمت) با توجه به پیشرفت تکنولوژی همانند سایر حوزه‌ها بسیاری از خدمات خود را به صورت آنلاین و از طریق اینترنت ارائه می‌دهد. بهین یاب یکی از جامع ترین سامانه های مربوطه به صنایع، معادن و تجارت کشوری است.

شرکت کاردوک به صاحبان مشاغل و کارآفرینان در تمامی مراحل انجام پروژه خدمات ارائه می‌دهد. شما می‌توانید در زمینه های زیر با کارشناسان تماس گرفته و راهنمایی لازم را دریافت کنید.

مشاوره کسب و کار

اصلاح طرح ها و نوشتن طرح توجیهی

انجام تمام امور مربوط به سامانه بهین یاب

عیب یابی پروژه

مکان یابی و اجرای پروژه

دریافت اصلاح طرح توجیهی و نوشتن طرح توجیهی

تامین مالی و دریافت وام

تامین تجهیزات و معرفی دستگاه های مناسب

برای دریافت خدمات از کارشناسان با تجربه کاردوک می‌توانید از طریق شماره 02166418908 تماس بگیرید.

منبع: صنایع معادن البرز و کرج

اشتراک گذاشته شده با :

نی نی سایت

صنعت معدن تجارت البرز
صنعت معدن تجارت البرز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *