شیلنگ هیدرولیک نخدار

شیلنگ هیدرولیک نخدار
شیلنگ هیدرولیک نخدار

یکی از انواع شیلنگ هیدرولیکی که در صنعت کاربرد فراوانی دارد، شیلنگ هیدرولیک نخدار فشار پایین است. برای اطلاع از قیمت شیلنگ نخدار فشار قوی، با مشاورین تهرانی مارکت تماس بگیرید تا بتوانید خرید تضمین شده با مناسب ترین قیمت داشته باشید. فروشگاه تهرانی مارکت تا اکنون با ارائه قیمت های منصفانه توانسته است، سهم زیادی از خرید شیلنگ های نخ دار هیدرولیکی را به خود اختصاص دهد.

نوع متریال:  ترموپلاستیک یا لاستیک مصنوعی

رنگ: انواع رنگ مشکی، زرد، آبی، قرمز و طوسی

طول: متراژ دلخواه از یک متر

شیلنگ هیدرولیک نخدار

قطر: سایز بندی متفاوت

 

جهت سفارش شیلنگ هیدرولیک نخ دار و مشاوره رایگان تماس بگیرید

02133918749

02133918748

09124484734

 

شیلنگ نخ دار، شیلنگ هایی هستند که در سیستم های هیدرولیکی با فشارهای کاری پایین و متوسط کاربرد دارند. این شیلنگ ها برای مواد مختلف مثل روغن، نفت و بنزین و گازوئیل، باد، آب و مواد غذایی و دارویی کاربرد دارند. ساختار شیلنگ های هیدرولیک نخ دار، این گونه است که لایه داخلی از مواد سازگار با سیال هیدرولیک و لایه محافظ خارجی از جنس پلاستیک ساخته شده است. با یک یا دو لایه نخ بافته شده، تقویت می‌شود که بین آنها عایق جداکننده لاستیکی وجود دارد.

جنس لایه داخلی باید با سیال سازگاری داشته باشد، چراکه به طور مستقیم با آن در تماس است. بنابراین درصورت تغییر مایع سیال، سازگاری آن را با جنس لایه داخلی مورد توجه قرار دهید.

لایه داخلی نباید مک داشته یا متخلل باشد. درجه حرارت سیال روی لایه داخلی تاثیر می‌گذارد و دمای کاری بین 41- و 100+ درجه را تحمل می‌کند. وظیفه لایه داخلی آب بندی روی اتصالات سرشلنگی است.

لایه بافته شده از نخ، باعث ایجاد مقاومت شیلنگ در برابر فشارهای داخلی می‌شود. این لایه قابلیت انبساط بالایی دارد. وظیفه اصلی این لایه، تحمل فشار داخل شیلنگ هیدرولیک است.

روکش خارجی، شیلنگ را در برابر عوامل زیر محافظت می‌کند:

برای مشاهده قیمت شیلنگ سیم دار فشار قوی وارد شوید.

شیلنگ های هیدرولیکی براساس فشاری که تحمل می‌کنند، به دو نوع یک لایه نخ و دولایه نخ تقسیم می‌شود.

نکاتی که برای خرید شیلنگ نخدار باید به آنها توجه داشته باشید، این است که بایستی مارک شیلنگ هیدرولیک با اتصالات آن یکسان باشد. لایه داخلی شیلنگ با سیال سازگار باشد. تاریخ تولید شیلنگ روی آن درج شده است؛ اما تخمین دقیق تاریخ انقضای آن کار مشکلی است. طول عمر مفید این شیلنگ ها به نوع کاربرد و شرایط محیطی بستگی دارد.

فروشگاه تهرانی مارکت تامین کننده انواع شیلنگ هیدرولیک با تضمین کیفیت می باشد. برای خرید شیلنگ نخدار فشار قوی هیدرولیک با کارشناسان ما تماس بگیرید تا اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند. فروشگاه تهرانی مارکت بلافاصله پس از ثبت سفارش شما، به سرعت محصول شما را آماده ارسال می کند؛ بنابراین در وقت و هزینه شما صرفه جویی می شود.

برای اطلاع از قیمت شیلنگ نخدار، با مشاورین تهرانی مارکت تماس بگیرید تا بتوانید خرید تضمین شده با مناسب ترین قیمت داشته باشید. فروشگاه تهرانی مارکت تا اکنون با ارائه قیمت های منصفانه توانسته است، سهم زیادی از خرید شیلنگ های نخ دار هیدرولیکی را به خود اختصاص دهد.

تهرانی مارکت قریب به پنج سال است که فعالیت خود را در زمینه فروش تجهیزات پزشکی، تجهیزات صنعتی، انواع شیلنگ، انواع اتصالات پنوماتیک و هیدرولیک، انواع کانال های فلکسیبل آغاز نموده. همواره بهترین محصولات، از بنام ترین برندهای داخلی و خارجی را مطابق با مصرف شرکت های ایرانی انتخاب و اراﺋه می نماید. شهرت و اعتبار تهرانی مارکت از همان سال های نخست فعالیت به علت تاکید بر کیفیت در انجام امور و احترام به خواسته های مشتریان و جلب رضایت آنان روبه پیشرفت می‌باشد .

نام کاربری یا ایمیل *

رمز ورود *

ورود

شیلنگ هیدرولیک نخ دار شیلنگی است که از نخهای تابیده , مارپیچ و یا مصنوعات بر پایه نخ مستحکم شده باشد که روی لوله داخلی بافته می شود. معمولا شیلنگ هیدرولیک نخدار از یک یا دولایه نخ ( منجید ) و یا یک تا شش لایه نخ بافته تولید می شود و وظیفه اصلی این لایه ها تحمل فشار داخل شیلنگ هیدرولیک می باشد .شیلنگ هیدرولیک نخدار بر اساس نوع سیالی که در خود جا بجا می کند و بازده دمایی وفشار کاری دسته بندی می شوند.احتیاج جهت جایگزینی شلنگ­ها در ماشین­هایی با ساز و کار هیدرولیکی بسیار رخ می دهد. تولید و ساخت شلنگ های هیدرولیکی یک نوع تجارت بزرگ و پررقابت بحساب می آید و بسیاری درگیر آن هستند. پس اگر شما مالک یا مسئول دستگاه­های هیدرولیکی هستید، این­که شلنگ­های شما از کجا آمده­ اند، چگونه ساخته شده یا تمیز شده یا نگهداری می­شوند، قبل از این­که روی دستگاه بسته شوند، قطعا برای شما مهم است. زمان ساخت یک شلنگ هیدرولیک یا هنگام بریدن شیلنگ هیدرولیک، آلودگی­های ناشی از ذرات سیم داخلی ذرات ابزار برش و ذرات لاستیک وارد شیلنگ می­شوند.حال می شود با روش­هایی ورود این آلودگی­ها را کاهش داد. استفاده از روش برش تر به جای روش خشک، دمیدن هوای تمیز به داخل شیلنگ در طول برش یا مکش آلودگی­ها در زمان برش از این جمله هستند. دو روش آخری برای طول­های زیاد شیلنگ یا در کارگاه­های سیار چندان موثر نیستند.میزان کیفیت شیلنگ های هیدرولیکی بتنهایی نمی تواند معنا و مفهومی پیدا کند، شیلنگ های هیدرولیک زمانی قطعه ی مهمی محسوب می شوئ که بهمراه اتصالات سر آن در سیستم های هیدرولیک بکار گرفته شوند.کثیفی به مرور زمان در سیستم های هیدرولیک یکی از مشکلات بنیادی بشمار می رود. بر همین اساس در سیستم های هیدرولیکی پیش از که ذراتی با توجه به سطح مقطع شیلنگ ها در آن جمع و فشرده شوند میبایست مرتفع شوند.شیلنگ های صنعتی وظیفه ی انتقال سیالات را مانند شیلنگ های هیدرولیکی بر عهده دارند اما یک تفاوت میان این دو نوع شیلنگ وجود دارد اینست که شیلنگ های صنعتی فشار کم تری را میتوانند تحمل کنند .بکارگیری از شیلنگ های صنعتی میتواند کمک بسیار زیادی به صنایع مختلف کند است و سبب تسریع در انجام امور گردد.

©
Rexsun Parsian LTD. All rights reserved.

مرا به خاطر بسپار


نتایج بیشتر …

شیلنگ هیدرولیک نخدار

شیلنگ نخ دار Textile hoseصرف نظر از ماده اولیه آن در واقع به نوعی شیلنگ اطلاق می شود که لایه تقویتی و میانی آن نخ می باشد.

شیلنگ های نخ دار Textile hose با توجه به جنس ماده اولیه و سایز آن ها دارای انواع مختلفی است. که بسته به نوع آن، قیمت شیلنگ های نخ دار نیز متفاوت خواهد بود. یک نوع دسته بندی شیلنگ های نخ دار براساس ماده اولیه آن در ادامه آورده شده است.

جنس ماده اولیه این نوع شیلنگ ها لاستیک بوده است که بوسیله نخ تقویت می شود. فشار کاری شیلنگ های هیدرولیک نخ دار پایین تر از فشار کاری شیلنگ های هیدرولیک سیم دار می باشد.

جنس ماده اولیه شیلنگ پی وی سی نخ دار، پلی وینیل کلراید می باشد. و به علت قیمت کمتر و وزن سبک تر این نوع شیلنگ برای بسیاری از کاربردها مناسب است و مورد استفاده قرار می گیرد. جنس نخ استفاده شده برای تقویت عموما پلی استر می باشد. از جمله موارد کابرد این شیلنگ ها می توان به موارد زیر اشاره نمود:

شیلنگ پنوماتیک فشار قوی عمدتا به عنوان اتصال بین کمپرسور هوا و دستگاه های دیگر استفاده می شود. به طور گسترده ای در غواصی زیر آب، استفاده می شود. می توان از شیلنگ هوا برای ترمز پنوماتیک بین تراکتور و نیمه تریلر استفاده کرد. لایه میانی از لاستیک مصنوعی سیاه و صاف با کیفیت بالا، عمدتا NBR ساخته شده است که در برابر سایش، خوردگی و روغن مقاوم است. لایه تقویتی از چند لایه الیاف مصنوعی با مقاومت بالا ساخته شده است و باعث می شود شیلنگ دارای ساختار جامد باشد. پوشش شیلنگ از لاستیک مصنوعی سیاه و صاف با کیفیت بالا، عمدتا لاستیک کلروپرین ساخته شده است که در برابر آتش، سایش، خوردگی، روغن، آب و هوا، ازن و پیری مقاوم است. در نتیجه عمر شیلنگ طولانی است.

اینرژی انواع شیلنگ های صنعتی شامل انواع شیلنگ نخ دار هیدرولیک و پنوماتیک Textile hose را برای استفاده در فشارهای کاری پایین ، متوسط و بالا عرضه می نماید. جهت خرید شیلنگ نخ دار و اطلاع از برندهای معتبر بازار می توانید با کارشناسان فنی اینرژی در تماس باشید. در اینرژی فرصتی برای همکاری گسترده با تولید کنندگان و وارد کنندگان شیلنگ های صنعتی فراهم آمده است تا در جهت تامین انواع شیلنگ با قیمت کاملا مقرون به صرفه و عرضه متنوع محصولات به مشتریان گامی موثز برداشته شود. با بهره گیری از کارشناسان با تجربه و متخصص در زمینه های فنی و بازرگانی انواع شیلنگ هیدرولیک و پنوماتیک امریکایی ، اروپایی و چینی، همواره بهترین برندها را با نازل ترین قیمت و در کوتاه ترین زمان برای صنعت شما تامین خواهیم نمود.

به زودی محصولات این بخش کامل می گردد.

زمان پاسخگویی : 9 صبح تا 6 عصر

09912055724 | 88522276 | 86121894

info [at] inergy [dot] ir

رویه ارسال کالا

تعمیر و نگهداری تجهیزات

پشتیبانی

روش های پرداخت

ضمانت اصالت کالا

درباره ما

قوانین و مقررات

ثبت سفارش

رویه‌ بازگرداندن کالا

پرسش و پاسخ

حریم خصوصی

کلیه حقوق این پلتفرم به مجموعه اینرژی تعلق دارد. استفاده از مطالب برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است.


مشاهده سبد‌ خرید
تسـویه حسـاب

شیلنگ جسمی تو خالی و طویلی می باشد که از آن برای انتقال سیالات استفاده می شود.

شیلنگ ها معمولا از جنس پلاستیک ، pvc  و لاستیکی ساخته می شوند. حال اگر در ساخت آن ها نخ به کار برود،

استقامت و طول عمر آن ها افزایش می یابد که به این گونه از شیلنگ ها، نخدار می گویند.

1: شیلنگ آبی

2: شیلنگ گازی

شیلنگ هیدرولیک نخدار

3: شیلنگ سلیکون

4: شیلنگ فشارقوی

5: شیلنگ هیدرولیک

6: شیلنگ باد

در ساختار برخی از شیلنگ های آب هنگام تولید آن از یکسری نخ های پلی استر با کیفیت و مقاوم استفاده می شود تا هم بر زیبایی شیلنگ افزوده شود و هم مقاومت و طول عمر شیلنگ افزایش پیدا کند.

شیلنگ های آب که دارای نخ هستند معمولا قیمت بالاتری نسبت به شیلنگ های بدون نخ دارند.

این شیلنگ ها در مدار هایی با فشار کم و متوسط به کار گرفته می شوند.

این نوع شیلنگ ها با توجه به سایز و کارایی فشار کاری 10 تا 200 بار را تحمل می کنند.

کاربرد شیلنگ های لاستیکی نخ دار در انتقال موادی نظیر روغن،نفت،بنزین،گازوئیل،باد،آب و مواد غذایی و دارویی می باشد.

به یکی از زیر گروه های انواع شیلنگ فشار قوی که برای تحمل فشار های بیشتر در ساختار آن از انواع نخ های مستحکم استفاده می کنند، شیلنگ های نخدار فشار قوی می گویند.

این شیلنگ ها را با نام دیگر شیلنگ های منجید دار نیز در بازار خرید و فروش می کنند.

فروشگاه صدرا

فروشگاه صدرا عرضه کننده انواع شیلنگ های نخدار  و کلیه شیلنگ ها و اتصالات مربوطه می باشد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و قیمت می توانید با شمار زیر تماس حاصل نمایید.

خرید انواع شیلنگ ها و اتصالات از فروشگاه صدرا با تضمین کیفیت و قیمت.

دریافت مشاوره در زمینه نصب و بکار گیری انواع شیلنگ ها و اتصالات مربوطه.

02136059571

شیلنگ های نخدار برای این ساخته شده اند که بتوانند فشار های بالا را تحمل کنند.

بررخی از کاربرد ها:

برای انتقال گاز در فشار های مختلف

استفاده در تولید محصولات صنعتی

انتقال آب های زیرزمینی

استفاده در منزل

در برخی از صنایع بهداشتی و درمانی

و…

این شیلنگ های می توانند بازده دمایی بین منفی 20 درجه سانتی گراد تا مثبت 80 درجه سانتی گراد را تحمل کنند.

توجه:(با توجه به نوع شیلنگ این مقدار متفاوت است)

این شیلنگ های فشار بالایی را تحمل می کنند.  شیلنگ نخ دار

این شیلنگ ها قابلیت شست و شو با مواده شونده را دارند. (توجه: مواد شوینده نباید اسیدی باشند.)

شیلنگ نخدار صنعتی
شیلنگ نخدار بنزین 
شیلنگ نخدار فشار قوی
شیلنگ نخدار شفاف  
شیلنگ لاستیکی نخدار
شیلنگ آب نخدار

شیلنگ منجید دار

برای اطلاعات بیشتر و اطلاع از قیمت و موجودی با شماره  زیر تماس حاصل فرمایید

برای دریافت اطلاعات بیشتر و قیمت می توانید با شمار زیر تماس حاصل نمایید.

خرید انواع شیلنگ ها و اتصالات از فروشگاه صدرا با تضمین کیفیت و قیمت.

شیلنگ هیدرولیک نخدار

دریافت مشاوره در زمینه نصب و بکار گیری انواع شیلنگ ها و اتصالات مربوطه.

02136059571

شیلنگ نخدار

شیلنگ سیم دار

شیلنگ باد

شیلنگ کمپرسور

شیلنگ هیدرولیک

شیلنگ فشارقوی

شیلنگ صنعتی

شیلنگ استنلس استیل

شیلنگ استم

شیلنگ پنوماتیک

اتصالات برنجی

اتصالات هیدرولیک

اتصالات پنوماتیک

اتصالات استیل

اتصالات صنعتی

اتصالات کوپلینگ

فروشگاه صدرا ارائه دهنده انواع شیلنگ و اتصالات (هیدرولیک،پنوماتیک).وهمچنین سعی بر این دارد که سال ها تجربه خود در این زمینه را با شما عزیزان به اشتراک بگذارد

دفتر :02136059571

همره :09128704610

ایمیل:sadrahydraulic@gmail.com

آدرس:تهران-میدان امام خمینی، خیابان امیرکبیر ،کوچه ناظم الطبا پاساز سبحان، پلاک 209

با توجه به نوسانات قیمت ارز در روزهای اخیر، شرکت کندوهیدرولیک خواهشمند است برای استعلام قیمت با شماره های زیر تماس حاصل بفرمایید.

02136348614 02133112901

شیلنگ های هیدرولیک مانند بسیاری از موارد دیگری نیست که می توانید خریداری کنید. شیلنگ های هیدرولیک و اتصالات موجود بر روی آنها ، همیشه منحصر به کاربرد و محیطی هستند که در آن کار می کنند. با توجه به محدوده ساختار ، فشار و دما ، شیلنگ های هیدرولیک باید سفارشی شوند.

در شلنگ هیدرولیکی واریانس زیادی وجود دارد ، از محدوده فشار گرفته تا مقاومت در برابر سایش تا درجه بندی دما. داشتن نوع مناسب شلنگ هیدرولیکی برای برنامه شما اولین قدم در بهبود کارایی است ، اما دانستن اینکه چه چیزی برای برنامه شما مناسب است همیشه ساده نیست. بیایید نگاهی به انواع شلنگ ها و مزایای هر یک بیندازیم.

شیلنگ هیدرولیک نخدار

شیلنگ ها یا سیستم های هیدرولیک همه جا هستند. شیلنگ ها یا سیستم های هیدرولیک از مایع هیدرولیک تحت فشار برای خروجی کار در یک سیستم مکانیکی استفاده می کنند. بیایید برخی از اصول اولیه را مرور کنیم. مایع هیدرولیک سیال تراکم ناپذیر با روغن یا آب است. از آنجا که غیرقابل انعطاف است ، می تواند انرژی را از پمپ به طور مثر منتقل کرده و به موتور یا سیلندر ارسال کند. برای توصیف اینکه سیستم هیدرولیک چیست ، بیایید در مورد ساده ترین آن صحبت کنیم: تقسیم کننده ورود به سیستم. پمپ از طریق یک خط برگشت مایعات را از مخزن می کشد و آن را تحت فشار قرار می دهد. مایع تحت فشار از طریق یک شلنگ 2 سیمه ارسال می شود و با یک گوه بر روی یک سیلندر عمل می کند و روی یک چوب فشار می آورد تا شکافته شود. با جمع شدن پیستون ، سیلندر مایعات را از طریق یک شلنگ برگشت به مخزن هل می دهد تا خنک شود و برای چرخه بعدی آماده شود. این سیستم – مخزن ، پمپ ، سیلندر و شیلنگ – سیستم هیدرولیکی است.

قبل از شروع ، برخی موارد کلی وجود دارد که باید بدانید. اول ، اعداد شلنگ هیدرولیکی قطر داخلی را با استفاده از سیستم 1 / 16ths نشان می دهد. به عنوان مثال ، -04 قطر داخلی “” دارد ، یا ID (4/16 = 1/4) ، و -12 برابر است “(12/16 = ¾) و غیره. بنابراین ، یک شماره قطعه مانند H28006 مشخصات شلنگ H280 و اندازه 06 یا ID ⅜ ”است

بعد ، شیلنگ هیدرولیک معمولاً براساس ضریب ایمنی 4: 1 درجه بندی می شود. این بدان معنی است که شلنگ 3000 psi با 12000 psi یا بیشتر می ترکد. موارد استثنا شامل شلنگ جک است که اغلب دارای ضریب ایمنی 2: 1 است ، زیرا این یک برنامه استاتیک و فشار کم است. اگر نگران فاکتور ایمنی هستید از طرفداران شیلنگ ما بپرسید.

ساختار کلی یک شلنگ هیدرولیکی لوله ، آرماتور و پوشش است. لوله داخل شلنگ است که مایع هیدرولیک را منتقل می کند. سپس ، تقویت وجود دارد. این قدرت را فراهم می کند و فشار را حفظ می کند. آخرین جلد است. وظیفه پوشش محافظت از آرماتور در برابر سایش و خوردگی است.

 

از دیگر محصولات فروشگاه اینترنتی کندوهیدرولک: 

شیلنگ خرطومی بهداشتی

شینلگ خرطومی هواکشی Combi

شیلنگ سیلیکونی 

شیلنگ پنوماتیک

از ایسنتاگرام کندوهیدرولیک دیدن فرمایید

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نام *

ایمیل *

ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.

دیدگاه شما *

فروشگاه کندوهیدرولیک از سال 1390 فعالیت خود را در حوزه فروش لوله های خرطومی و انواع شیلنگ ها آغاز کرده است و آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است.

آدرس: خیابان امیر کبیر-کوچه ناظم الاطبای جنوبی-بلوک ۵ شرقی-پلاک ٢٠۵

شماره تماس:

02136348614

02133112901

شنبه تا چهارشنبه: 8:00-22:00 پنچشنبه: 8:00-20:00 جمعه: 8:00-14:00

ساعات غیر کاری با شماره زیر تماس حاصل فرمایید:

09124273483

09124086778

ایمن نیرو:
۰۲۱۳۳۹۹۱۸۲۳

۰۹۱۲۱۹۵۲۱۹۲

۰۲۱۳۳۹۹۱۸۲۴

شیلنگ هیدرولیک – شیلنگ نخ دار – شیلنگ کربن فری
بإسلام
با تکیه برتجربه وامکانات واردات انواع شیلنگ های فشار قوی و اتصالات و قطعات لاستیکی
مفتخر به ارایه و تامین کالا و تجهیز و ارسال استعلامات قیمت با نرخ رقابتی به شما مصرف کننده و مدیر محترم در صنایع نفت گاز پتروشیمی فولاد معدنی و خودرو سبک سنگین میباشیم
ساخت شیلنگ با اتصالات مربوطه در اندازه و سایز مختلف تا 5 اینچ
انواع شیلنگ نخدار با فشار کاری 20 تا60 بار جهت هوای فشرده. گاز. اب . سیالات با پایه نفتی انواع شیلنگ فنر داربا فشار کاری 15تا 20 بار جهت عبور سیالات نفتی . اب . مواد توده ای و سایشی
عرضه و ساخت لوله های خرطومی استیل گرید 304و 306 حصیری(فلکسیبل) جهت عبور سیالات با درجه حرارت +700 تا سانتی گراد240 –
.شیلنگ لاستیکی بدون کربنCARBON FREE HOSE
جهت عبور سیالات غذایی با دمای +80 و هم چنین قابلیت استفاده در صنایع فولادی جهت خنک کننده کابل فشار قوی
شیلنگ نخدار ضد سایشی . سند بلاست برای عبور شن.ماسه . بتون فشار کاری 12 تا 80 بار
شیلنگ با بافت سیمی .یک لا. دو لا .چهارلا.شش لا جهت عبور اب و روغن های هیدرولیکی با فشار بالای 50 بار
شیلنگ و واسطه های لاستیکی در اشکال و سایز مختلف (رادیاتور. هواکش. ..)
شیلنگ لاستیکی نخدار یا فنر دار تا طول 10 مترتا سایز 10 اینچ مطابق درخواست شما
PTFE HOSE(polytetrafluoroethylene)
شیلنگ با روکش حصیری استیل برای عبور سیالات با دمای 250 درجه سانتی گراد و فشار کاری زیر 15 بار
Thermoplastic hose
وفشار کاری 700 بار شیلنگ نخدار و سیمدار برای عبور سیالات با دمای 120

شیلنگ هیدرولیک

شیلنگ نخ دار

شیلنگ کربن فری

ساخت شیلنگ

شیلنگ نخدار ضد سایشی

شیلنگ لاستیکی

شیلنگ لاستیکی نخدار

شیلنگ با روکش حصیری

ایمن نیرو


تهران > تهران

شیلنگ هیدرولیک نخدار

۰۲۱۳۳۹۹۱۸۲۳ – ۰۹۱۲۱۹۵۲۱۹۲ – ۰۲۱۳۳۹۹۱۸۲۴


همه تصاویر آگهی

تعداد بازدید:
۸۹۲۰


به روز رسانی: ۱۱ ماه پیش


شناسه آگهی: ۱۰۹۱۵۱۸

تولید شیلنگ آب کشاورزی ، شیلنگ استاندارد گاز ، شیلنگ سیلیکونی ، شیلنگ فنردار و… با بهترین کیفیت ها تولید و توزیع میگردند. شما عزیزان میتوانید ارزانترین قیم…

فروش شیلنگ کشاورزی و شیلنگ گاز بلند در مجموعه تکنو شیلنگ کرمی سابق ارائه میگردد. بهترین قیمت شیلنگ فشار قوی هیدرولیک را از ما بخواهید.

مجموعه دیاکو صنعت ا…

تولید و فروش شیلنگ سیلیکونی و شیلنگ باد فشار قوی در ضخامت های مختلف. نازلترین قیمت شیلنگ فلکسیبل را میتوانید در مجموعه ما مشاهده بفرمایید. ارسال بار به تمامی…

فروش شیلنگ دو قلو هوا گاز ، شیلنگ لباسشویی ، شیلنگ شفاف فنردار و انواع شیلنگ صنعتی در این مجموعه با بهترین کیفیت تولید و بدون واسطه ارائه میگردد.

تولید شیلن…

فروش شیلنگ دو قلو نخ دار ، شیلنگ های پنوماتیک ، شیلنگ نخدار فشار قوی و انواع شیلنگ در این مجموعه تولید و بدون واسطه عرضه می شوند. ارسال به کلیه نقاط کشور

فروش شیلنگ لاستیکی ، شیلنگ سه لایه و انواع شیلنگ باکیفیت و قیمت مناسب در این مجموعه ارائه میگردد. ساخت شیلنگ در ابعاد دلخواه شما و ارسال در اسرع وقت.

خدما…

مناسب ترین قیمت شیلنگ فلکسی را از بورس شیلنگ کرمی سابق بخواهید. فروش شیلنگ باد و انواع شیلنگ تولید شده از مواد اولیه مرغوب در این مجموعه به سرتاسر کشور ارسال…

ارزان ترین قیمت شیلنگ ضد سایش و مقاوم در برابر فشار را مجموعه تکتو شیلنگ کرمی سابق ارائه میکند. فروش شیلنگ آب لباسشویی ، شیلنگ روکش دار ، شیلنگ شفاف و انواع …

فروش شیلنگ سمپاش ، شیلنگ دو قلو هوا برش و انواع شیلنگ ضخیم و مقاوم به صورت عمده. بهترین قیمت شیلنگ هوا گاز را از ما بخواهید.

تولید و فروش شیلنگ سمپاش ، ش…

فروش شیلنگ اکسیژن ، شیلنگ دو قلو و انواع شیلنگ صنعتی بادوام و مقاوم در شرکت دیاکو صنعت ایمان البرز. ارزانترین لیست قیمت انواع شیلنگ را از ما بخواهید.

فروش…

عرضه و تأمین انواع شیلنگ فشار قوی ، صنعتی و معدنی و
شیلنگ صنعتی . شیلنگ فشار قوی . شیلنگ سیم دار منجید دار . شیلنگ استیل فلکسیبل . شیلنگ نخدار ، شیلنگ نخدار 10 بار ، شیلنگ نخدار فشار قوی ، شیلنگ منجید دار ،
آماده همکاری با شرکت ها ، کارخانه ها و سازمان های دولتی و خصوصی
جهت استعلام قیمت و مشاوره از طریق راه های ارتباطی ذکر شده اقدام فرمایید
( انواع شیلنگ نخدار ، شیلنگ منجیددار ، شیلنگ فشار قوی ، شیلنگ نخدار مواد غذایی ، اتصالات ، دستگاه پرس ) .شیلنگ دو لا سیم . شیلنگ 275 بار . شیلنگ 420 بار . شینگ 350 بار . شیلنگ ضد سایش . شیلنگ تفلون دار . شیلنگ 4 لاسیم . شیلنگ کامپوزیت . شیلنگ سیلیکونی . شیلنگ غذایی . شیلنگ 20 بار . شیلنگ حفاری . شیلنگ 6 لا سیم . شیلنگ 1/2 اینچ . شیلنگ 1 اینچ . شیلنگ 3/8 اینچ . شیلنگ ابنما فنر دار .

ابتدا توسط
لینک ثبت نام
در منوهای اصلی سایت فرم عضویت را تکمیل نمایید و سپس آگهی خود را بعد از مطالعه قوانین توسط لینک درج
آگهی ثبت نمایید. جهت کسب اطلاعات در مورد تفاوت آگهی های ویژه و رایگان ،
لیست قیمت ها و تخفیف ها به صفحه تعرفه در منوهای اصلی سایت رجوع نمایید.

لطفا پیش از انجام معامله و هر نوع پرداخت وجه، از صحت کالا یا خدمات ارائه شده، به صورت حضوری اطمینان حاصل نمایید.

به نام خدا ، فروشگاه حکمت پخش کننده و تامین کننده شیلنگ هیدرولیک نخ دار 2″ شش لا و انواع شیلنگ در تمامی سایزها

به نام خدا ، فروشگاه حکمت پخش کننده و تامین کننده انواع شیلنگ های هیدرولیک،  لوله های بدون درز، اتصالات پنوماتیک، اتصالات هیدرولیک میلی متری، اتصالات فشار قوی رزوه ای، اتصالات فشار قوی ساکتی، اتصالات هیدرولیک JIC، اتصالات هیدرولیک ORFS، اتصالات هیدرولیک BSP، اتصالات هیدرولیک NPT، اتصالات هیدرولیک BSPT،اتصالات پنوماتیک، شیلنگ های هیدرولیک، اتصالات پنوماتیک فلزی، لوله های هیدرولیک، تیوب های هیدرولیک، لوله های سیم لس، لوله های مانیسمان، لوله های فشار قوی، شیلنگ های سیم دار، شیلنگ های فنردار، شیلنگ های ضد روغن، شیلنگ های ضد سایش، شیلنگ های سند بلاست، شیلنگ های بنزین، شیلنگ های شفاف فنردار، شیلنگ های سلیکون، شیلنگ های منجیددار، شیلنگ های نخدار، شیلنگ های فلکسی بل، شیلنگ های بخار، شیلنگ های استیم، شیلنگ های آب، شیلنگ های هوا، شیلنگ های مواد شیمیایی، بست هیدرولیک، بست لوله های هیدرولیک، بست دو قلو لوله های هیدرولیک، بست آلومینیومی لوله های هیدرولیک.

 

 فروشگاه حکمت با 22 سال سابقه کار در زمینه اتصالات ، لوله و شیلنگ های هیدرولیک با مدیریت احمد نیک فرمان مطلق ،‌کالاهای خود را با تنوع بیش از 10000 نوع اتصالات با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت در کوتاه ترین زمان ممکن در اختیار مشتریان محترم قرار میدهد.

ضمناً فروشگاه حکمت قوی ترین خریدار اتصالات هیدرولیک بصورت استوک و تجارتی در کشور ایران می باشد.

شیلنگ هیدرولیک نخدار

 از خدمات ویژه این فروشگاه به موارد زیر می توان اشاره نمود:

 

شایان ذکر است کلیه کالاهای خریداری شده از این فروشگاه بنا بر هر دلیل از تاریخ فاکتور به مدت 30 روز قابل عودت می باشد.

 

انجام کار تفریح ما و رضایت مشتری افتخار مااست.

 

کاربرد درصنایع نفت ، گاز ، پتروشیمی ، کشتی سازی ، راهسازی ، هواپیما سازی ، ماشین آلات سبک و سنگین ، ماشین آلان صنعتی ، پمپ سازی ، تجهیزات آزمایشگاهی ، راه اندازی خطوط هیدرولیک و…نی نی سایت

شیلنگ هیدرولیک نخدار
شیلنگ هیدرولیک نخدار

بیشتر بخوانید!  سازندگان دستگاه واترجت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *