سازنده سقف حیاط خلوت

سازنده سقف حیاط خلوت
سازنده سقف حیاط خلوت


اجاره داربست ارزان


مجری پوشش سقف پاسیو

جک سقفی
قالب فلزی بتن
لوله داربستی

تولید کننده سقف کاذب
تولید کننده سقف کناف
تولید کننده سقف کاذب کناف

تولید کننده اسکافلد مثلثی
تولید کننده جک سقفی
تولید کننده قالب بتنسازنده سقف حیاط خلوت

فروش میخ و چاشنی
تفنگ میخکوب
پروفیل سازه

تولید کننده قالب فلزی بتن
انواع قالب بتن
تجهیزات قالب بندی

قالب فلزی بتن
جک سقفی
لوله داربستی

لوله داربستی
انواع لوازم داربست
بست چهار پیچ

طراحی و اجرا سقف کاذب
سقف کاذب کناف
سقف کاذب PVC

تجهیزات قالب بندی
جک ساختمانی
قالب بتن

پوشش نورگیر ساختمانی
طراحی و اجرای آلاچیق
پوشش پارکینگ اتومبیل

جک و قالب بتن
جک و قالب بتن نو
جک و قالب بتن ساختمانی

تولیدی دامپا
کلاهک آلاچیق
دودکش آلاچیق

اجرا سقف شیروانی
فروش مصالح شیروانی
سقف شیبدار

پوشش سقف پاسیو
سقف حیاط خلوت
سقف پاسیو حبابی

داربست فلزی
نصب داربست
نماشویی

اجاره و نصب داربست فلزی
خدمات پیچ و رولپلاک
خرید و فروش لوله داربست

تولید نورگیر فایبرگلاس
سایبان فایبرگلاس
بارانگیر فایبرگلاس

سقف کاذب و کناف
کناف ساده و مشبک
کناف دکوراتیو مشبک

سقف شینگل
شینگل آندولین و آندوویلا
پوشش سقف سوله

ورق فایبرگلاس
لوازم شیروانی
بورس ورق فایبرگلاس

سازنده سقف شیروانی
نصاب سقف شیروانی
سقف شیروانی ویلایی

سازه های سقف کناف
سیم های درای وال
سازه های سقف کاذب

تولید کننده ورق ایرانیت
ورق ایرانیت سیمانی
ایرانیت

تولید کننده تیرچه صنعتی
تیرچه صنعتی بتنی
مفتول آرماتوربندی

سقف کاذب و کناف
کاغذ دیواری
دیوار پوش

لوازم داربستی
فروش لوازم داربست
خرید و فروش داربست

خرید و فروش لوله
نصب داربست فلزی
نصب پرچ و نمای ساختمان

فروش جک و قالب
جک و قالب دسته دوم
مرکز اجاره جک

خدمات داربست
داربست چادر نمایشگاهی
پیچ رولپلاک ساختمان

خریدار قالب فلزی بتن
مرکز فروش قالب فلزی
ساخت قالب فلزی بتن

سقف حیاط خلوت
نصب انواع نورگیر
نورگیر پشت بام

 

سازنده سقف حیاط خلوت مرکز تهران
سازنده سقف حیاط خلوت در مرکز تهران
سازنده سقف حیاط خلوت محدوده مرکز تهران
سازنده سقف حیاط خلوت
سازنده نورگیر پشت بام مرکز تهران
سازنده نورگیر پشت بام در مرکز تهران
سازنده نورگیر پشت بام محدوده مرکز تهران
سازنده نورگیر پشت بام
سازنده سایبان خودرو مرکز تهران
سازنده سایبان خودرو در مرکز تهران
سازنده سایبان خودرو محدوده مرکز تهران
سازنده سایبان خودرو
سازنده سقف استخر مرکز تهران
سازنده سقف استخر در مرکز تهران
سازنده سقف استخر محدوده مرکز تهران
سازنده سقف استخر
سازنده سایبان تراس مرکز تهران
سازنده سایبان تراس در مرکز تهران
سازنده سایبان تراس محدوده مرکز تهران
سازنده سایبان تراس
اجرای سقف حیاط خلوت
ساخت سقف حیاط خلوت
سازنده سقف حیاط خلوت
ساخت سقف های حیاط خلوت
پوشش های نوین پاسیو ( حیاط خلوت )
اجرای انواع سقف حیاط خلوت
اجرای انواع سقف حبابی
پوشش های نوین پاسیو حیاط خلوت
اجرای انواع نورگیر
طراحی انواع سایبان خودرو
طراحی انواع استخر
نصب انواع نورگیر
نصب نورگیر پشت بام
سقف حیاط خلوت
سقف حبابی
پوشش پاسیو
سقف پلی کربنات
سقف پاسیو
پوشش حیاط خلوت-نورگیرحبابی
انواع نورگیرهای حبابی شکل در 156 سایز استاندارد مربع، مستطیل و تنوع رنگ بی شمار موجود می باشد و از دو قسمت پایه ( از جنس فایبرگلاس مصلح به رزین پلی استر ) و حباب ( از جنس ورق اکریلیک ) تشکیل شده است.
این نورگیرها عایق صوتی و حرارتی بوده و نحوه ایزولاسیون به صورتی است که در هنگام بارندگی شدید قطره ای آب از آن نفوذ نمی کند و در تمام شرایط آب و هوایی ایران قابلیت اجرا دارد.
نصب سقف حیاط خلوت
با توجه به سالها تجربه و پرسنل مجرب در زمینه ساختمان و امور تخصصی آن مانند : سقف پاسیو، سقف حیاط خلوت، نورگیر، طلق پلی کربنات و … آماده همکاری با مشتریان عزیز می باشد.
نصب سایبان خودرو
جهت پوشش پارکینگ انواع خودرو، اتوبوس و یا به صورت انواع ایستگاه در داخل یا خارج از شهر استفاده کرد
نصب سایبان پارکینگ اتومبیل
نصب سایبان پارکینگ اتوبوس
نصب سایبان پارکینگ مینی بوس
نصب پارکینگ کامیون
نصب سایبان پارکینگ آتش نشانی
نصب سایبان پارکینگ آمبولانس
نصب سایبان با ورقه پلی کربنات
ورقه های پلی کربنات دارای خواص فیزیکی، مکانیکی، الکتریکی، گرمایی بوده که متضمن اعتبار قابل ملاحضه آنها در صنعت ساختمان و دکوراسیون داخلی است.
نصب سقف استخر
ساخت استخر روباز و استخر پوشیده
طراحی و ساخت انواع استخر روباز ویژه مراکز اختصاصی مانند هتل ها، مجموعه ورزشی دارای حیاط، منازل مسکونی، منازل ویلایی، مجتمع های تجاری و اداری
نصب سایبان تراس
پوشش سقف تراس با استفاده از نورگیرهای حبابی یا ورق پلی کربنات دو یا چند جداره ساده و مثلثی و یا ورق های پلی کربنات تخت یا فلت در رنگ های متنوع و با ضخامت های مختلف به صورت شیبدار یک یا دوطرفه
نصب انواع نورگیر
نورگیر پشت بام
سقف حیاط خلوت
ورق پلی کربنات
سقف استخر
سایبان تراس
تولید سقف حبابی
نصب و اجرای سقف حبابی

کلیه حقوق ایرانگان متعلق به گسترش ارتباطات نوین می باشد.

Copyright 2010 – 2017©

سقف کاذب حیاط خلوت جهت جلوگیری از ورود گرد و غبار، باد و باران یک امر ضروری در خانه ها محسوب می شود و افراد زیادی طرفدار سقف برای حیاط خلوت هستند. امروزه برای پوشش سقف حیاط خلوت از متریال های مختلف با کیفیت های متفاوتی استفاده می شود. در این مقاله در مورد انواع پوشش سقف حیاط خلوت و هزینه آن صحبت خواهیم نمود.

همانطور که می دانید در پوشش سقف حیاط خلوت می بایست از نورگیر استفاده کرد که می تواند در جنس های متفاوتی وجود داشته باشد. علاوه بر جنس های مختلف، شما می توانید نورگیر سقفی خود را به صورت ساده و یا به صورت نورگیر حبابی نیز انتخاب نمایید.

سقف پاسیو و حیاط خلوت امروزه یکی از اجزاء اصلی ساختمان ها در طبقات همکف واقع شده است. بیشتر افراد برای حفظ حریم شخصی، زیباتر نمودن محل زندگی و یا عناوین مختلف سعی در پوشش این قسمت از فضای ساختمان را دارند.

اما در کل سقف کاذب حیاط خلوت بر اساس نیاز مشتری و نوع کاربرد و همچنین با توجه به طراحی داخلی ساختمان به طرح های گوناگونی ساخته می شود. قیمت سقف کاذب حیاط خلوت نیز بر اساس نوع متریال مصرفی و متراژ مکان تعیین می شود. در این قسمت به انواع مصالح مصرفی برای پوشش این قسمت از ساختمان خواهیم پرداخت.

همچنین بخوانید: قیمت نصب سقف پاسیو در تهران

سازنده سقف حیاط خلوت

معمولا حیاط خلوت در ساختمان برای استفاده از نور طبیعی ساخته می شود. اما با پوشش سقف پاسیو می توان در هدر رفت انرژی و همچنین زیبایی ساختمان استفاده بهینه نمود.

بیشتر افراد از این قسمت از فضای ساختمان برای قرار دادن گلدان های طبیعی استفاده می نمایند. اگر این قسمت مجهز به نورگیر سقفی پنجره های بازشو نیز باشد کاربرد بیشتری برای تهویه مناسب ساختمان و استفاده از هوای بیرون دارد.

برای پوشش سقف کاذب حیاط خلوت می توان از انواع متریال های موجود در بازار استفاده نمود. پلی کربنات یکی از این متریال ها می باشد.

در گذشته از شیشه برای پوشش این مکان استفاده می شد. اما به دلیل ایجاد خطرات احتمالی هنگام وزش باد و یا وقوع اتفاق دیگر از شیشه برای این کار استفاده نمی شود.

پلی کربنات یک پوشش عالی برای این قسمت از ساختمان است.

برای اطلاع از قیمت انواع سقف حیاط خلوت اعم از قیمت سقف حیاط خلوت پلی کربنات و سقف کشویی حیاط خلوت و اجرای سقف حیاط خلوت در تهران و دیگر نقاط ایران با مشاوران پوشش ساز از طریق صفحه تماس با ما در ارتباط باشید.

همچنین بخوانید: خرید سقف پاسیو ارزان قیمت و شیک

این نوع ماده بسیار سبک بوده و امروزه برای پوشش بسیاری از سقف ها استفاده می شود. از جمله موارد استفاده از پلی کربنات می توان به موارد زیر اشاره نمود. سقف سوله، سقف پارکینگ، سقف پاسیو، سقف استخرها، سقف طلقی برای حیاط، سقف مراکز تجاری و…

از مزایای سقف کاذب حیاط خلوت می توان به موارد زیر اشاره کرد:

همچنین بخوانید: سقف کاذب حیاط خلوت شرق تهران

امروزه با پیشرفت در زمینه های مختلف مواد و مصالح ساختمانی شاهد به بازار آمدن هر روزه محصولات جدید هستیم. پوشش های حبابی که به عنوان نورگیرهای کوپل نیز شناخته می شوند از جمله این محصولات است.

این نوع محصول دارای ویژگی های بسیار بیشتر نسبت به نوع پلی کربنات است. برای همین در صنعت ساختمان از این نوع پوشش نورگیر حبابی برای سقف کاذب حیاط خلوت استفاده می شود که بسیاری از مردم آن را با نام سقف حبابی حیاط خلوت می‌شناسند.

اگر شما نیز برای سقف پاسیو خود به دنبال یک محصول ویژه هستید، می توانید از سقف حیاط خلوت حبابی برای این کار استفاده نمایید. در ادامه به توضیح درباره مزایای پوشش سقف حیاط خلوت نورگیر حبابی برای سقف کاذب می پردازیم.

از مهمترین ویژگی های این محصول زیبایی بیشتر آن نسبت به پوشش پلی کربنات است. اگر چه قیمت پوشش پلی کربنات نسبت به قیمت پوشش نورگیر حبابی به صرفه تر است. اما به علت زیبایی چشمگیر این پوشش که به دکوراسیون داخلی منزل کمک زیادی می نماید. استفاده از این محصول طرفداران بیشتری دارد.

جنس پوشش حبابی از نوع ورق های اکریلیک است و جنس پایه های آن از فایبرگلاس ساخته شده است. هر کدام از این مواد دارای کیفیت و ویژگی های خاصی است که به زیبایی بیشتر پوشش حبابی برای سقف کاذب حیاط خلوت می افزاید.

سقف کشویی حیاط خلوت موجب شده تا فضای شما در تمام فصول و شرایط آب و هوایی قابل استفاده می گردد و به راحتی امکان بهره گیری هرچه بیشتر از فضا فراهم خواهد شد و در هنگام مناسب بودن هوا در صورتی که مدل سقف متحرک برقی را انتخاب کرده باشید به سادگی با ریموت کنترل سقف باز و بسته خواهد شد.

سقف متحرک کشویی در دو نوع برقی و دستی تولید شده که با توجه به امکان دسترسی دشوار به سقف برای باز و بسته کردن پیشنهاد ما سقف کشویی برقی بوده که علاوه بر مدرن بودن آسودگی را برای شما فراهم خواهد آورد.

قیمت سقف کشویی بسته به نوع سقف متحرک انتخابی متفاوت بوده و در صورتی که مایل به انجام هر کدام از این نوع سقف ها می باشید همین حالا می توانید با کارشناسان پوشش ساز مشورت بگیرید تا بهترین نوع سقف متحرک را برای محل مورد نظر خود اعمال کنید

همچنین بخوانید: سقف حیاط خلوت برقی

هنگامی که برای پوشش نورگیر سقفی حیاط خلوت و سقف پاسیو به دنبال محصولات ویژه هستید. نباید فراموش نمایید که برای بازشوهای این قسمت نیز باید به دنبال یک راه کار باشید.

امروزه برای این نوع پوشش ها انواع بازشوها به کار برده می شود. که هر کدام دارای مزیت ویژه ای است. در ادامه به توضیح هر نوع بازشو خواهیم پرداخت.

این نوع نورگیر کاربردی بسیار آسان دارد و به سهولت باز و بسته می شود. این کار به تهویه مناسب محل، کمک زیادی می نماید.

این نوع بازشوها کارایی بهتر و بالاتری دارند. اما در صورت تمایل برای بهتر شدن کارایی آن می توان از نوع نورگیر دو جداره آن استفاده نمود. این نوع قابلیت عایق صوت و حرارت بهتری نسبت به نوع اول دارد. همچنین در برابر صدمات احتمالی مقاومت بیشتری از خود نشان خواهد داد.

یکی دیگر از انواع سقف های بازونده را می توان سقف کشویی حیاط خلوت در نظر گرفت که بسیار پر کاربرد می باشد و گزینه ای مناسب برای سقف پاسیو طبقه اول در ساختمان هاست. سقف کشویی را می توان با استفاده از مصالح مختلف و در حالت های بازشونده متفاوت طراحی و پیاده سازی کرد.

در بین انواع سقف کاذب، سقف کاذب طلقی بیشترین کاربرد را دارد و تقریباً در همه فضاها می‌توان از آن استفاده کرد. در سقف کاذب طلقی، از طلق‌های پلاستیکی به عنوان پوشش سقف استفاده می‌شود. طلق پلاستیکی در واقع، محصولی است که از پلاستیک فشرده شده با مقاومت بالا ساخته شده و جایگزین بسیار مناسبی برای شیشه می‌باشد.

در این نوع از سقف‌های کاذب امکان نورپردازی از بالای سقف وجود دارد با توجه به رنگ‌های مختلف این پوشش، می‌توان به راحتی رنگ سقف را با رنگ کاشی‌های دیوار و سایر وسایل هماهنگ کرد.

این نوع ورقها به دلیل دارا بودن خصوصیاتی چون شفافیت و مقاومت ضربه های بالا، خواص فیزیکی، مکانیکی، شیمیایی، انعطاف پذیری عالی و نشکن بودن مصارف بسیاری زیاد و گوناگونی در صنایع مختلف از جمله ساختمان سازی دارند و در گروه پرمصرف ترین پلیمرها قرار دارند.

از ویژگی‌ دیگر این نوع سقف کاذب می‌توان به طور خلاصه سبکی، مقرون به صرفه بودن، مقاومت در برابر اشعه ماوراء بنفش، مقاومت در برابر عوامل شیمیایی مانند اسیدها و انواع پاک‌کننده‌های خانگی، مقاومت زیاد در برابر ضربه نسبت به شیشه، شستشوی آسان (حتی با بارش باران)، قابلیت عبور دادن نور از خود، درصد جذب رطوبت پایین و انتقال حرارت پایین را نام برد.

برای ایجاد نورگیر سقفی حیاط خلوت می توان به صورت های مختلفی اقدام نمود. اما اگر شما در این امر دچار مشکل انتخاب هستید بهتر است که قبل از اقدام به هر کاری با یک طراح داخلی زبده مشورت نمایید و نسبت به نوع پوشش و یا متریال سقف کاذب با افراد خبره مشورت نمایید.

استفاده از انواع سقف کاذب به صورت ساده، شیبدار، ترکیبی و یا مسطح می تواند زیبایی ویژه ای به این قسمت از فضای ساختمان شما ببخشد. مدل های مختلفی از انواع نورگیر های ساده و یا نورگی حبابی، سقف کشویی حیاط خلوت و یا سقف حیاط خلوت برقی نیز وجود دارند که شما می توانید بهترین نوع را متناسب با نوع سازه و نیاز ساختمان تهیه و اجرا کنید.

برای اطلاع از انواع نورگیرهای تولیدی توسط شرکت پوشش ساز و دریافت مشاوره در خصوص بهترین نوع نورگیر متناسب با سازه و ساختمان خود، با مشاوران ما از طریق صفحه تماس با ما در ارتباط باشید.

همچنین بخوانید: نورگیر سقفی اتاق خواب

شرکت پوشش ساز به طور تخصصی در زمینه انواع نورگیرها، بارانگیر و سقف های پارکینگ و پاسیو فعالیت دارد و شما می توانید به راحتی و در هر جایی که باشید با مشاوران ما در تماس باشید و سفارشات خود را ثبت و دریافت نمایید. هم چنین برای اجرا و نصب نورگیر می توانید از تیم اجرایی پوشش ساز بهره مند شوید.

تیم متخصص پوشش ساز به ارائه با کیفیت ترین و مرغوبت ترین نورگیرها می پردازد و شما می توانید فارغ از اینکه در کجا قرار دارید، سفارش داده و تحویل بگیرید. از این رو شما می توانید برای سفارش خرید سقف کاذب حیاط خلوت شرق تهران و یا سقف حیاط خلوت کرج با ما از طریق صفحه تماس با ما در ارتباط باشید تا بتوانید از مشاوره تخصصی در زمینه سازه مورد نظرتان بهره مند شوید و مناسب ترین گزینه را برای نصب و اجرا انتخاب نمایید.

برای اطلاع از نحوه دریافت سقف کاذب حیاط خلوت شرق تهران، سقف حیاط خلوت در تهرانپارس و حتی سقف حیاط خلوت کرج با ما در ارتباط باشید.سازنده سقف حیاط خلوت

همچنین بخوانید: انواع سقف بالکن و تراس

 

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”1″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”1″ thumbnail_width=”274″ thumbnail_height=”183″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Show slideshow]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه

نام *

ایمیل *

وب‌ سایت

ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.

پوشش ساز تولید کننده، طراح و مجری سازه های نوین انواع نورگیر در زمینه های نورگیر سقفی و نورگیر حبابی، سقف پاسیو، سقف حیاط خلوت و بارانگیر

برای کسب اطلاعات بیشتر و سفارش محصول با کارشناسان ما تماس بگیرید.

شماره تماس 09123389262

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه پوشش ساز می باشد.

طراحی سایت و سئو سایت توسط اینتن

فعالیتهای ما

سقف کاذب تصویردار یا اسمان مجازی یک طرح بسیار ابتکاری در زمینه دکوراسیون و معماری داخلی به شمار می‌رود که الهام بخش طبیعت در منزل و محل کارمان می‌تواند باشد و به نوعی بازگشت به طبیعت برای رسیدن به آرامش حتی به صورت ظاهری است . سقف کاذب کناف را می‌توان به دو دسته سقف کاذب متحرک و سقف کاذب ثابت تقسیم کرد . سقف متحرک کناف بر اساس نوع تایل به انواع مختلف تقسیم می‌شود که عبارت است از سقف کلیک و سقف شبکه ای

نورگیرهای حبابی شکل در سایزهای استاندارد مربع، مستطیل و تنوع رنگ زیاد موجود می‌باشد.از دو قسمت پایه ( ازجنس فایبر گلاس ) و حباب ( ازجنس ورق اکریلیک ) تشکیل شده است. نورگیرهای فوق بر روی سازه فلزی ساخته شده توسط میسر می‌شود. این نورگیرها عایق صوتی و حرارتی بوده و نحوه ایزولاسیون به صورتی است که درهنگام بارندگی شدید قطره ای آب از آن نفوذ نمی‌کند و در تمام شرایط آب و هوائی ایران قابلیت اجرا دارد.

ورقهای پلی کربنات چند جداره مناسب ترین انتخاب برای پوشش گلخانه‌ها ،پاسیو،آلاچیق ،حیاط خلوت،پل‌های عابر پیاده ، نورگیرهاو عایق صوتی می‌باشند.ورق‌های پلی کربنات چند جداره با توجه به اینکه در رنگهای متنوع و ضخامت‌های مختلف تولید می‌شوند نیازهای مشتریان به طیف‌های رنگی مختلف و نیز شرایط متنوع پروژه‌های مشتریان با توجه به تنوع بارگذاری را تامین می‌کنند.جایگزین مناسب و ایمنی برای شیشه در معماری نوین می‌باشند.سازنده سقف حیاط خلوت

تبریک می‌گویم تصمیم خودتان را گرفتید. می‌خواهید یک پاسیو جدید درست کنید. تصمیم خیلی عالی ای است. پوشش سقف پاسیو و حیاط خلوت علاوه بر جمع کردن خانواده‌ها و دوستان دورهم، فضای زندگی خانه را گسترش می‌دهد. ساخت و ساز و عملکرد سقف حیاط خلوت بسیار حیاتی است. با این حال، اغلب آخرین چیزی است […]

مهمترین خصوصیت یک شرکت مهندسی این است که بهترین گرینه را برای مشتری خود شناسایی و معرفی نماید. در این راستا قیمت نیز مهم است مثلاٌ به دلایلی بسیار معتقدیم که پوشش پاسیو (حیاط خلوت) در طبقه اول بهتر است با نورگیر حبابی که گزینه گرانتری است انجام شود. لذا مشتریانی که پوشش با ورق […]

هتل سالار دره ساری در سال 1352 بنا شد. این هتل در سال1388 به طور کلی بازسازی شد و با طراحی لوکس و امکانات پیشرفته در اختیار مهمانان قرار گرفت. هتل سالار دره در 12 کیلومتری شهر ساری قرار دارد و با بهره مندی از طبیعت زیبای مازندران، لحظات رویایی را برای دوست داران طبیعت […]

کليه حقوق اين وب سایت و محتويات آن براي شرکت سایه نما محفوظ است

تبریک می‌گویم تصمیم خودتان را گرفتید. می‌خواهید یک پاسیو جدید درست کنید. تصمیم خیلی عالی ای است. پوشش سقف پاسیو و حیاط خلوت علاوه بر جمع کردن خانواده‌ها و دوستان دورهم، فضای زندگی خانه را گسترش می‌دهد. ساخت و ساز و عملکرد سقف حیاط خلوت بسیار حیاتی است. با این حال، اغلب آخرین چیزی است که مردم در برنامه ریزی ساخت و ساز پاسیو به آن فکر می‌کنند. در این مقاله ما قصد داریم به شما یک دید کلی مختصری از محبوب ترین انواع سقف‌های موجود برای پاسیو و حیاط خلوت یا سایبان حیاط منزل، همچنین برخی از مزایا و اشکالاتی از هر یک از آنها را ارائه دهیم.  بنابراین شما می‌توانید تصمیم آگاهانه ای بگیرید.

رضایت مشتریان عزیز، بهترین انگیزه فعالیت ماست.

پوشاندن پاسیو و حیاط منزل بیشتر در فضاهایی مانند گلخانه‌های ساختمانی کاربرد داشته و در طرحها و رنگ‌های مختلفی موجود می‌باشند. کسانی که نور آفتاب برایشان مهم است و می‌خواهند صددرصد نور داشته باشند می‌توانند از نورگیر‌های بی رنگ یا شفاف استفاده کنند. علاوه بر این از پوشش سقف پاسیو  حبابی می‌توان به عنوان اتاق نیز استفاده کرد. طرحها و رنگ‌های موجود در پوشش حیاط خلوت، این امکان را برای کاربران فراهم کرده است تا با توجه به نوع رنگ بندی و دکوراسیون داخلی منزل، بهترین و سازگارترین پوشش سقف پاسیو را انتخاب کرده و از آن استفاده کنند. می‌توان گفت که تنها گزینه ممکن و اصولی برای پوشش سقف (طبقه اول) حیاط خلوت (پاسیو) در ساختمانها، استفاده از نورگیر‌های حبابی شکل(کوپل یا پایه و حباب)در ابعاد و اندازه‌های مختلف (بسته به اندازه محل پاسیو یا حیاط خلوت) و تنوع رنگ بی نهایت می‌باشد تا ضمن مطمئن بودن از آببندی (صد در صد آببند بودن با گارانتی)، عایق صوتی و حرارتی بودن و امکان استفاده از نور طبیعی خورشید در روز (برای روشنائی فضای داخل ساختمان در راستای صرفه جوئی در مصرف انرژی، به دلیل گران شدن انرژی در کشور ما)، از مقاومت بالائی دربرابر اثابت اشیاء سنگین از طبقات بالا و همچنین از بارپذیری بالائی (مانند تحمل برف و باران و تحمل وزن نفر جهت تعمیر و نگهداری سقف) برخوردار باشد و اینکه بتوان از پاسیو به عنوان یک اتاق استفاده نمود.سازنده سقف حیاط خلوت

اگر دقت کرده باشید در بسیاری از خانه‌های قدیمی‌به ویژه خانه‌های ویلایی چند طبقه اکثر فضاهای خالی پاسیو و همچنین حیات خلوت بدون استفاده می‌باشند و به دلیل استفاده از نور آنها بدون پوشش رها می‌گردند. اما امروزه در معماری‌های نوین با استفاده از پوشش سقف پاسیو و سقف پاسیو می‌توان بیشترین بهره را از این فضاها برد و حتی آنها را تبدیل به محیطی زیبا جهت سکونت کرد. با استفاده از نورگیر کوپل (نورگیر حبابی) شرکت سایه نما می‌توان علاوه بر اینکه پوشش پاسیو و حیاط خلوت مناسب با آب بندی صد در صد ایجاد نمود، می‌توان نور این فضا را نیز به طور کامل حفظ کرد و از پاسیو و حیاط خلوت به عنوان آشپزخانه، اتاق مطالعه،اتاق بچه،اتاق خواب استفاده کرد. اصولا پاسیو با حیاط خلوت فرقی نداره، اما با توجه به آئین نامه و ضوابط شهرداری پاسیو جزو تراکم و زیربنا حساب می‌شه ولی حیاط خلوت نه و پاسیو رو در مواقعی اجرا می‌کنند که متراژ زمین کم باشد.

نورگیر‌های سقفی به دو مدل در شرکت سایه نما اجرا می‌گردند. یک نوع آن به صورت  پوشش با ورق پلی کربنات می‌باشند. که بدلیل مقاومت بالای آن حدود 250 برابر شیشه، همچنین حالت ارتجاعی آن باعث نشکن بودن، مقاومت در برابر اشعه ماورای بنفش UV، رنگ شفاف و بی رنگ ورق پلی کربنات تقریبا 90% نور پاسیو و حیاط خلوت را در اختیار ما گذارد و همچنین قیمت مناسب آن باعث شده است که پوشش مناسب و محبوبی جهت پوشش سقف حیاط خلوت بحساب  آید. مدل دیگر پوشش سقف حبابی یا سقف نورگیر حبابی است که به دلیل استفاده از پایه فایبرگلاس تا حدود مناسبی عایق گرما و سرما محسوب می‌شوند و همچنین بعلت استفاده از ورق اکریلیک (پلی گلاس) میزان انتقال نور مناسب را دارند که با شاسی کشی مناسب حدود 85% نور پاسیو و حیاط خلوت را در اختیار ما می‌گذارند. مزیت آن نسبت به ورق‌های پلی کربنات زیبایی آن و کاملا آب بند بودن (همراه با گارانتی معتبر شرکتی) می‌باشد. همچنین این نورگیرها تنوع رنگ بسیار بالایی را دارد. و همچنین بعلت باز شو بودن نورگیرهای حبابی و پلی کربنات ما قابلیت تهویه هوا و در صورت نیاز شستشوی این نورگیرهای سقفی را داریم. مسقف کردن سقف حیاط خلوت و سقف پاسیو یکی از مهمترین عواملی است که باعث افزایش فضای مسکونی شما می‌شود و از فضای آن می‌توان بعنوان آشپزخانه دوم، اتاق بچه، کتابخانه، گلخانه و … استفاده نمود.

سقف نورگیر حبابی قطعات پیش ساخته به اندازه‌های استاندارد مربع، مستطیل شکل و حباب، به شکلهای مسطح، کمانی، گنبدی و مخروطی است که برای وارد کردن بیشترین نور طبیعی به فضای مورد نظر و استفاده به عنوان نورگیر ساختمان کاربرد دارد. به کارگیری نورگیر حبابی (کوپل) به عنوان پوشش سقف حیاط خلوت، سقف استخر، پارکینگ اتومبیل و غیره ، یکی از روشهای نوین در صنعت ساختمان به شمار می‌آید. نورگیرهای سقفی چندین برابر پنجره عمودی با اندازه یکسان نور روزانه تامین می‌کنند. همچنین نور حاصل از یک نورگیر به صورت یکنواخت در اتاق منتشر شده, احتمال بازتاب کمتری دارد و حریم خصوصی را کمتر به مخاطره می‌افکند.

پیشنهاد سایه نما به شما:مطالعه مقاله نورگیر حبابی  می‌باشد.

1- در ســاختمانهای مسکونی در صورتی که سطوح ساخته نشده زمین برای مصارف ضروری دیگری چون پارکینگ و رامپ توقفگاه و شــیبراهه منظور نشده باشد باید به صورت فضای سبز و آبنما و محل بازی بچه‌ها استفاده شود.

2- حیاط خلوت واقع در ســاختمان جنوبی باید با دیوار و نرده یا حصار فضای ســبز از معبر عمومی‌جدا گردد.

3- در ساختمانهای جنوبی باید طبقات به حیاط اصلی راه داشته باشند و کلیه سطوح و دیوارهای جانبی حیاط نماسازی شود.

4- اگر پاسیو با مصالح شفاف مسقف شود، پیشبینی بازشوهای مناسب و کافی جهت تهویه طبیعی آن الزامی‌است.

5- کف تمامی‌حیاط‌های داخلی باید دارای شیب بندی مناسب و سیستم دفع آبهای سطحی باشــد. حیاط داخلی که برای تأمین نور و تهویه اتاق است نباید تا فضای توقفگاه (پارکینگ( ادامه یابد.

6- برای زمین‌های با مساحت بیشتر از 200 متر مربع حیاط داخلی به اندازه حداقل 6 درصد مساحت زمین الزامی‌است.

7- اگر حیاط خلوت برای تأمین نور آشپزخانه باشد باید حداقل 6 متر مربع مساحت و حداقل 2 متر عرض داشته باشد.

8- حداقل مســاحت حیاط داخلی برای زمینهای کمتر از 200 متر مربع، به اندازه 3 درصد مساحت زمین است.

9- حیاط محصور و گودال باغچه برای تأمین نور و تهویه باید حداقل 9 متر مربع مســاحت و حداقل 3 متر عرض داشته و نباید دارای سقف باشد.

10- اگر دو واحد مجزا از یک حیــاط داخلی نور و تهویه می‌گیرند، فاصله دیوارهای پنجره‌های مقابل آنها از یکدیگر نباید کمتر از 6 متر باشد.

11- در مواردی که آشپزخانه و اتاق دو واحد مسکونی مستقل و یا آشپزخانه آنها ، از یک حیاط خلوت نور می‌گیرند، فاصله پنجره‌های مقابل آنها نبایستی کمتر از 4 متر باشد. 

خیلی از مشتریان به دنبال کم هزینه ترین سقف برای پوشش سقف پاسیو و سقف حیاط خلوت می‌گردند.  قطعا کم هزینه ترین پوشش برای سقف پاسیو مصالحی مانند ایرانیت و آردواز می‌باشد. ولی تمام نور شما را می‌گیرد و علنا دیگر نوری ندارید. و همینطور که میدانید به صورت کامل آببندی نمی‌شود. به این دلیل شرکت سایه نما اصلا به مشتریانی که حتی دنبال پوشش سقف پاسیو ارزان با کمترین قیمت یا به عبارتی سقف حیاط خلوت ارزان می‌گردند چنین پیشنهادی نمی‌کند. پیشنهاد شرکت سایه نما برای کم هزینه ترین  پوشش  نورگیر و داشتن 95% نور, از استفاده از پوشش پلی کربنات برای سقف پاسیو طبقه اول یا سقف نورگیر می‌باشد. سقف پاسیو با پوشش پلی کربنات به این صورت اجرا می‌شود که در زیر آن کلاف آهن کشی و بعد از ضد زنگ و رنگ آمیزی روی آن پوشش پلی کربنات دو جداره یا چند جداره اجرا می‌شود. دقت شود که پلی کربنات‌ها دارای تنوع رنگ بسیاری می‌باشد. برای شستشوی سقف پاسیو یا حیاط خلوت و همچنین تهویه  هوا از دریچه آلومینیومی‌استفاده می‌شود به همراه جک و دسته جک دریچه برای راحت باز و بسته شدن دریچه. در میان گزینه‌های متنوعی که برای پوشش سقف با آنها مواجه هستیم شاید پوشش با ورق پلی کربنات جزو ارزان ترین گزینه‌ها محسوب می‌شود. البته ارزان بودن این نوع پوشش باید با ملاحضات و احتیاط‌هایی همراه باشد تا با کاری یکبار مصرف و با عمر کوتاه مواجه نشویم.

مثال:قرار است برای شام غذای ارزانی بخوریم(مثلاٌ نیمرو) که ارزانتر است؟جواب روشن است قرار نیست به خودمان آسیب بزنیم یا پولمان را دور بریزیم می‌خواهیم در میان گزینه‌های موجود گزینه ارزان را انتخاب کنیم ولی می‌توانیم در این گزینه کیفیت را طلب نمائیم. می‌توانیم اگر هزینه متوسط این کار A تومان است به دنبال کیفیت A+X باشیم نه کیفیت A-X .در دنیای پلی کربنات و سقف پاسیو این مسائل پررنگ تر می‌باشد. باد و نور خورشید با هیچ کس تعارف ندارد. ورق ارزان قیمت محکوم به نابودی و ترک خوردن است. نصب غیراصولی محکوم به شکستن و… در هنگام اولین باد است.

پاسیو و حیاط خلوت جزء مشاعات ساختمان محسوب می‌شود. ولی به جهت اینکه در واحد شما قرار دارد امکان استفاده واحد‌های دیگر وجود نخواهد داشت لذا برای مسقف کردن سقف نورگیر نیاز به کسب اجازه از سایر  واحدها  و مدیریت ساختمان الزامی‌می‌باشد.

طبق قانون تملک آپارتمانها  ماده 4 و تبصره 3 : چنانچه چگونگی استقرار حیاط ساختمان یا تراس یا پاسیو و حیاط خلوت مجموعه به گونه ای باشد که تنها از یک یا چند واحد مسکونی، امکان دسترسی به آن باشد، هزینه حفظ و نگهداری آن قسمت  و استفاده از آن قسمت به عهده آن واحد است. سایر واحدها از آن پاسیو و حیاط خلوت‌ها حق استفاده ندارند (اصلاحی و الحاقی بموجب قانون اصلاح قانون تملک آپارتمانها مصوب ۱۳۷۶) نورگیری که پایین ساختمان و معمولا بصورت پاسیو و حیاط خلوت است، زمانی که در اختیاز یکی از  واحدها  قرار گرفته  باشد اگر تا ارتفاع  واحد  مورد نظر با سقف کاذب پوشانده شود از این لحاظ که مزاحمتی  برای  سایر  واحدها ایجاد نم یکند، و با کسب اجازه سایر واحد‌ها و مدیریت ساختمان باشد   منع قانونی ندارد.

با این حال چنانچه مالک مورد بحث  بدون کسب رضایت و موافقت سایر واحدها و مدیریت ساختمان سقف واقعی و معمولی از جنس آجر و گچ و سقف کاذب  تا ارتفاع آپارتمان خود  در حیاط خلوت ایجاد کند. هم از جهت  قانون  تملک آپارتمانها  و هم از حیث مقررات شهرداری مرتکب خلاف شده است.  و توسط سایر واحدها قابل پیگیری در مراجع قضایی می‌باشد .

پس نتیجه می‌گیریم محوطه پاسیو و حیاط خلوت  جزء مشاعات ملک است مالک یا سایر واحدها یا فرد دیگری حق تصرف انحصاری یا دخل و تصرف و ساخت و ساز در آن را ندارد فقط ان واحد مزبور که پاسیو و حیاط خلوت در آن قراردارد حق استفاده دارد در صورت پوشاندن سقف بدون اجازه از سایر واحدها ,  مالکین دیگر دیگر واحدها  می‌توانند با مراجعه به مراجع قضایی و طرح دعوی یا شکایت از اقدامات غیرقانونی وی جلوگیری کنند.

درضمن یادآوری کنیم در شهرداری هیچگونه آئین نامه و یا تبصره مربوط به منع پوشاندن سقف کاذب پاسیو و یا حیاط خلوت نمی‌باشد. در صورت اطلاع شهرداری فقط خواستار جلب رضایت سایر واحدها برای پوشاندن سقف پاسیو می‌باشد. در غیر اینصورت متخلف از طریق شهرداری به مراجع قضایی معرفی خواهد شد .

اگر بدنبال تغییر پوشش سقف پاسیو و یا مسقف کردن حیاط خلوت، بازسازی سقف، آب بندی یا تعمیر سقف پاسیو و یا تغییر دکوراسیون سقف نورگیر پاسیو یا حیاط خلوت خانه خود هستید یا به دنبال افراد حرفه ای برای انجام این کار می‌گردید به متخصصین شرکت سایه نما مراجعه کنید. 

مشاهده نمونه کارهای پوشش سقف پاسیو و سقف حیاط خلوت

مطالب بسیار مفید بود.تشکر

خواهش میکنم.نظر لطف شماست

کاملا مفید بود.به این نتیجه رسیدم از نورگیرهای حبابی استفاده کنمسازنده سقف حیاط خلوت

عالی مثل همیشه

سلام عالی بود یک سوال داشتم آیا قبل از سند آپارتمان برای سقف پاسیو اقدام کرد؟

سلام بعد از پایان کار میتوانید اقدام کنید.

سلام. سال نو مبارک. یه سوال داشتم از خدمتتان. قسمتی از سقف آشپزخانه من که پاسیو بوده را سقف کارتن پلاست کرده ایم. اما صدای بارش باران دیوانه کننده شده است. آیا از زیر این کارتن پلاست می‌توانیم پلی کربنات چند جدار نصب کنیم تا صدای باران به کلی قطع شود؟ممنون از شما

سلام جناب سلطانی عزیز ببینید ورق پلی کربنات هم در هنگام باران مشکل صدا رو داره و یه مقدار کمتر هستش از کارتن پلاست.اگر دنبال کاهش صدا هستید توصیه ما استفاده از نورگیر‌های حبابی هستش که واقعا در کاهش صدا موثر هست.البته امکان نصب در محل کار شما بستگی به زیر ساخت اون داره که با بازدید کارشناسان ما مسئله روشن میشه.جهت هماهنگی بازدید کارشناس با شماره ۰۹۱۲۱۷۲۵۲۹۷ تماس بگیرید.با تشکر

باسلام ممنون بابت مطالب خیلی خوبتون ما یک حیاط خلوت حدودا یکونیم در یکونیم متر داریم و میخواستم مسقفش کنم. میشه لطفا بفرمایید هزینه کارهاتون برای این متراژ چقدر میشه.مممنون

سلام جناب ممنون از لطف شما نسبت به سایت ما. جهت بدست اوردن قیمت دقیق کار شما حتما باید از محل کار بازدید بعمل بیاد. با متریال‌های مختلف امکان اجرا وجود داره.جهت هماهنگی با شماره ۰۹۱۲۱۷۲۵۲۹۷ تماس بگیرید.ممنون

باسلام. ما یه نفر رو اوردیم برای حیاط خلوتمون سقف کاذب زد البته چون بزرگه یه دونه حبابی زد وسط. بعد بقیه رو نمی‌دونم چی زد. مثلا قیرگونی هم گرده اما از یه قسمت که به دیوار متصله برگ و هرچیزی که همسایه کناری انجام بده، وارد حیاط خلوت میشه. جدیدا آب هم میاد. ( این کار رو ۴ سال پبش انجام دادیم این چکیدن آب جدیده نه یا شش ماه پیش شروع شده، ما باید چکار کنیم؟

سلام لطفا با شماره‌های شرکت تماس بگیرید. جهت آببندی و بازدید کار خدمت برسند

باسلام لطفا هزینه پوشش سقف بهارخواب پشت بام را با ورق پلی کربنات اعلام فرمایید. باتشکر (متراژ ۷۰ متر)

سلام قیمت پوشش با ورق پلی کربنات تابع فاکتورهای مختلفی میشود که بعد از بازدید از کار اعلام می‌گردد.ممنون میشویم با شماره‌های شرکت جهت اعزام کارشناس ارتباط برقرار فرمائید.

کليه حقوق اين وب سایت و محتويات آن براي شرکت سایه نما محفوظ است

شرکت پارسیان غرب مهر طراح و مجری سقف حیاط خلوت ، سقف پاسیو ، سقف نورگیر ، پوشش استخر ، بارانگیر ، اجرای سایبان ، اجرای گلخانه ، اجرای انباری با پوشش پلی کربنات دو جداره و چند جداره و سازه حبابی شکل با ورق اکریلیک همراه با پایه فایبر گلاس مسلح به رزین پلی استر در طرح ها و رنگهای مختلف همراه با اجرای انواع شاستی کشی آهنی و آلومینیومی جهت انواع سقف های ذکر شده

12-مقاومت در برابر ضربه و خراش

13-مقاومت در برابر کشش و خمش (انعطاف‌پذیری)

14-عایق حرارتی و صرفه جویی در مصرف انرژی

15-ورقهای پلی کربنات آتش نمی‌گیرد، شعله‌ور نمی‌شود و در دمای بالای حریق به آرامی ذوب می‌شود و مانع گسترش آتش شده و به صورت خود به خودی خاموش می‌شود.سازنده سقف حیاط خلوت

16-مقاومت در برابر اشعه ماوراء بنفش UV و سایر شرایط جوی

ضخامت ورق های پلی کربنات :

ورق دو جداره پلی کربنات : ضخامت 4-6-8-10 میلی متر

ورق سه جداره پلی کربنات : ضخامت 6-8-10-12-14-16-18-20 میلی متر

ابعاد ورق های پلی کربنات :

حداکثر عرض : 210 سانتی متر

حداکثر طول : 6 متر

موارد کاربرد ورق های پلی کربنات : 

ساختمان سازی ، سقف پاسیو ، پوشش نورگیر های سالن های اجتماعات ، سقف سوله ها و انبار ها ، استادیوم های فضای باز یا بسته ، پوشش گلخانه ، پوشش استخر ، پوشش سقف پاساژ و بازارچه ، پنجره سقفی ، پارتیشن بندی ، گنبدهای تزیینی ، اتاقک سازی ، کاربردهای شیشه ، صنعت حمل و نقل

شرکت پارسیان غرب مهر مجری پروژه مربوط به اجرای حیاط خلوت ارزان در منطقه ساطمان اب ستارخان می باشد. ابتدا سقف حیاط خلوت را با سازه آهنی همراه با ضد زنگ و رنگ نقره ای آهن کشی کرده ایم و برای پوشش آن ورق پلی کربنات با ورق 6 میل به همراه یک دریچه آلومینیومی برای تعبیه هوا به همراه جک ودسته جک برای راحت باز و بسته شدن کار گذاشته ایم .توجه شود انتخاب مدل سقف پاسیو و رنگ ورق به سلیقه مشتری می باشد.

1_ پوشش با ورق های پلی کربنات در رنگهای مختلف

2 –با نوردهی بالا

3– عدم دید از بیرون و داخل

4-نشکن و مقام در برابر اشیاء سنگین و تحمل بارهای سنگینسازنده سقف حیاط خلوت

5 – قابل شست و شو

6– با آبندی کامل بدون نفوذ آب و گرد و غبار

7 – نصب در کوتاهترین زمان

8 –ورقهای پوشش مجهز به سیستم حرارتی و عدم نفوذ گرما و سرما به داخل

9 – دارای پنجره تهویه هوا و ورودی به سقف

10-جک دریچه ، جهت سهولت بازوبسته شدن دریچه

11-سایبان و آفتابگیر 

12-مقاومت در برابر ضربه و خراش

13-مقاومت در برابر کشش و خمش (انعطاف‌پذیری)

14-عایق حرارتی و صرفه جویی در مصرف انرژی

15-ورقهای پلی کربنات آتش نمی‌گیرد، شعله‌ور نمی‌شود و در دمای بالای حریق به آرامی ذوب می‌شود و مانع گسترش آتش شده و به صورت خود به خودی خاموش می‌شود.

16-مقاومت در برابر اشعه ماوراء بنفش UV و سایر شرایط جوی

ضخامت ورق های پلی کربنات :

ورق دو جداره پلی کربنات : ضخامت 4-6-8-10 میلی متر

ورق سه جداره پلی کربنات : ضخامت 6-8-10-12-14-16-18-20 میلی متر

ابعاد ورق های پلی کربنات :

حداکثر عرض : 210 سانتی متر

حداکثر طول : 6 متر

موارد کاربرد ورق های پلی کربنات : 

ساختمان سازی ، سقف پاسیو ، پوشش نورگیر های سالن های اجتماعات ، سقف سوله ها و انبار ها ، استادیوم های فضای باز یا بسته ، پوشش گلخانه ، پوشش استخر ، پوشش سقف پاساژ و بازارچه ، پنجره سقفی ، پارتیشن بندی ، گنبدهای تزیینی ، اتاقک سازی ، کاربردهای شیشه ، صنعت حمل و نقل

پوشش پاسیو :

پوشش سقف حیاط خلوت، پاسیو و نورگیر امروزه کار آسان‌تری شده است، پوشش سقف نورگیر و پوشش سقف حیاط خلوت به روش‌های جدید صورت می‌گیرد. پوشش سقف نورگیر، سقف پاسیو و نورگیر یکی از نگرانی‌های سازندگان واحدهای مسکونی است. در این مقاله به چگونگی بهره‌برداری مناسب از انواع پوشش‌ها برای مسقف نمودن این فضاها می‌پردازیم.

ما به هر خانه ای وارد می شویم؟!

طیف گسترده محصولات ما , موجب می شود در هر خانه ای وارد شویم. اگر خانه ای پاسیو داشته باشد بهترین پیشنهادات برای پوشاندن پاسیو در اختیار ماست حداقل فایده  پوشاندن
نورگیر پاسیو در طبقه اول یا نورگیر پشت بام  حفظ انرژی, و کاهش گرد و غبار و کثیفی, ممانعت از ورود حشرات, پرندگان و خزندگان است. اگر اهل ورزش باشیم این فضا برای این منظور ایده ال است.

سازنده سقف حیاط خلوت

در بام یا در حیاط فضا های آزاد و بدون استفاده می توانند به شکل یک آلاچیق , فضائی مفرح ایجاد نمایند و محلی مناسب برای گردهمائی های دوستانه باشند.مزیت آلاچیق های ما نسبت به سایر محصولات مشابه تنوع رنگ و شکل و روشنایی نسبی آن می باشد.

پوشش ورودی آپارتمان یا ساختمان میتواند ضمن محافظت درب ورودی از آفتاب و باران به ساختمان شخصیت جدیدی ببخشد و بر زیبائی مجموعه درب بیفزاید.پوشش تمام یا قسمتی از فضای حیاط بعنوان پارکینگ ضمن محافظت اتومبیل ها در مقابل برف و باران و … فضای حیاط را از سادگی در آورده و بعنوان یک عنصر معماری مورد توجه قرار گیرد.

بسیاری از استخر های خانگی بدلیل مسائل مشرفیت و یا حفظ پاکیزگی آب و خفظ دمای آب عملاً قابل استفاده نیستند. پوشش سقف استخر و دیواره های آن با ورق های پلی کربنات و با رعایت نکات فنی مربوطه بهترین پیشنهاد است.

امروزه به دلیل کم بودن جا، فضا و کوچک شدن خانه‌ها افراد بسیاری خانه‌هایی که در دوطبقه همکف و دارای حیاط خلوت می‌باشند را خریداری می‌کنند و برای استفاده بهتر و بهینه از این فضاها به‌صورت‌های مختلف این فضاها را مشخص می‌نمایند. یکی از ابزارهایی که در سال‌های اخیر در این صنعت بیشتر استفاده می‌شود، پلی کربنات می‌باشد. پلی کربنات‌ها دارای ویژگی‌های مناسبی برای پوشش سقف حیاط خلوت و دیگر فضاها هستند.

از ویژگی‌های بارز پلی کربنات سبکی، مقاومت و رنگ‌بندی مناسب این کالا می‌باشد. همچنین پلی کربنات‌ها در برابر سرما و نور خورشید نیز مقاوم می‌باشند. کافیست طراحی و اجرای مسقف کردن حیاط خلوت خود را به ما بسپارید. با آهن‌کشی مناسب و تمیز زیر نظر متخصصان این حوزه و با استفاده از پلی کربنات این کار را به بهترین شکل ممکن ارائه می‌دهیم. همچنین این مواد برای پوشش پاسیو نیز به‌کاربرده می‌شوند چرا که پلی کربنات نور را از خود عبور می‌دهد.

 پوشش سقف پاسیو یکی از موارد مهم در دکوراسیون و طراحی واحدهای مسکونی همکف و چندطبقه می‌باشد. این پوشش در انواع مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد که می‌توان به نمونه‌هایی همچون پوشش فایبرگلاس، مات و شفاف، پلی کربنات و همچنین پوشش حبابی نورگیر اشاره نمود. هریک از موارد گفته‌شده از ویژگی‌های مشخصی برخوردار هستند که می‌توانند گزینه مناسبی برای پوشش دهی حیاط خلوت شما به‌حساب بیایند.

پیشنهاد میکنم مقاله پوشش سقف جهت آشنایی با انواع پوشش های سقف را مطالعه بفرمائید

 به‌عنوان‌ مثال پوشش حیات خلوت از جنس شفاف برای نوردهی بیشتر و تماشای ستارگان بسیار مناسب‌تر می‌باشند. در کنار این موارد می‌توان به این نکته مهم اشاره نمود که محیط و میزان فضا نیز در انتخاب این دسته از پوشش‌ها تأثیرگذار هستند. در ادامه همراه ما باشید تا شما را بیشتر با انواع این سقف‌های پوششی برای حیاط خلوت آشنا کنیم.
 

دیزاین و دکوراسیون بخش‌های خاصی از محیط خانه باید با دقت فراوانی طراحی شود چرا که با انجام یک طراحی زیبا باعث افزایش زیبایی و بهره‌وری از این فضا می‌شویم. یکی از پیشنهاد‌های شرکت ما برای پوشش حیاط خلوت و پوشش پاسیو استفاده از ترکیبات صفحاتی نیمه شفاف یا همان پلی کربنات و درهای چوبی به‌جای آهن‌کشی می‌باشد. این ترکیب علاوه برافزایش راندمان استفاده از پاسیو و حیاط خلوت باعث افزایش جذابیت این فضاها نیز می‌شود.
صفحات نیمه شفاف این اجازه را می‌دهند که نور طبیعی به‌صورت کامل به گل و گیاه برسد و لودرهای چوبی نیز همخوانی بسیاری با طراحی این فضا ایجاد می کند.

اگر در پاسیو و حیات خلوت فضایی برای نشستن طراحی کرده‌اید می‌توانید از ترکیب سنگ‌های سه‌بعدی با عناصر فوق در جهت افزایش زیبایی این طراحی استفاده کنید. برای طراحی پوشش پاسیو مانند طراحی فضای حیاط خلوت، پوشش سقف این فضا می‌تواند از روش‌های سنتی و همچنین با استفاده از ایرانت های پلاستیکی نیز اجرا شده باشد.

پوشش سقف حیاط خلوت با نورگیر حبابی :

 پوشش سقف حیاط خلوت با نورگیر حبابی یکی از دغدغه‌های سازندگان و مجریان پروژه‌های مختلف می‌باشد که با پیشرفت صنعت در این زمینه و به‌کارگیری عناصر جدید در این نوع از پوشش سقف، زیبایی و کارایی دوچندانی به این محصول بخشیده است. یکی از مدل‌های پوشش‌های سقفی جهت ایجاد نور در فضاهای مختلف ازجمله پوشش سقف حیاط خلوت نورگیر حبابی می‌باشد.

نورگیر حبابی با قابلیت‌های مختلفی که دارد باعث شده است طراحان و مجریان به میزان زیادی از آن فضاهای مختلف استفاده کنند. قابلیت نصب سیستم متحرک یکی از ویژگی‌های بسیار مهم و خاص این پوشش‌ها می‌باشد.
از دیگر ویژگی‌های نورگیر حبابی طراحی دوجداره آن است. البته بنا به درخواست مشتریان می‌توان نورگیر حبابی را به‌صورت دوجداره در سقف حیاط خلوت طراحی نمود. به‌صورت کلی نورگیرهای حبابی از دو بخش تشکیل‌شده‌اند. یک بخش مربوط به فایبرگلاس نورگیر و بخش دیگر مربوط به قسمت حباب اکرولیک نورگیر می‌باشد.

کارایی پوشش سقف حیاط خلوت از جنس نورگیر حبابی :

از پوشش سقف نورگیر حبابی در فضاهای مختلفی استفاده می‌شود که علاوه برافزایش راندمان استفاده از فضا باعث زیبایی و جذابیت مکان‌های مختلف می‌شود. پوشش سقف نورگیر حبابی را می‌توان در پوشش سقف حیاط خلوت و نورگیر پاسیو نیز مورداستفاده، طراحی و بهره‌برداری قرار داد. استحکام و زیبایی این نورگیر در پوشش سقف حیاط خلوت باعث می‌شود که استفاده از این پوشش‌ها برای این دسته از فضاها آسان‌تر شده و باعث انعکاس نور بیشتر در محیط خانه گردد.

کارایی و راندمان بالای این دسته از پوشش‌های نورگیر حبابی در محیط‌هایی مانند سقف حیاط خلوت بسیار مناسب و ایده آل محسوب می‌شوند. البته جالب است بدانید که در کنار پوشش سقف حیاط خلوت می‌توان از نورگیر حبابی در محیط‌های دیگری ازجمله سقف پاسیو و پوشش نورگیر، نورگیر پاساژها، مسقف کردن استخر و دیگر اماکن نیز استفاده نمود.

استفاده از نورگیرهای سقفی-حبابی در دنیا بسیار طولانی، پر اهمیت و به شکل گسترده بوده است این محصول درکشور ما نیز سابقه ی دیرینه دارد ولی متاسفانه شناخت کمتری نسبت به مزایای آن وجود دارد و برای اکثر مردم نقطه آغاز نورگیر، نوع شیشه ایی آن با اسکلت فلزی است، در صورتیکه گزینه بسیار مناسب تری برای ارائه آن وجود دارد.

ما با در نظر گرفتن شرایط آب و هوایی و اقلیمی کشورمان، طیف وسیعی از نورگیرهای 
حبابی یا گنبدی ، اکریلیک، و پلی کربنات را ارائه می دهیم. این پوشش نورگیر با توجه به ویژگی های چشمگیر آن از قبیل: زیبایی، سهولت نصب، ایمنی بالا در برابر شکستن، آب بندی کامل نسبت به نورگیرهای شیشه ایی قدیمی اولویت داشته و در مدل های مختلف قابل اجرا می باشد.

نورگیر های حبابی در رنگ های متنوع و
ابعاد استاندارد تولید شده و قابلیت نصب تعداد نامحدود این نوع پوشش در کنار
همدیگر باعث می شود که در اجرای ابعاد مختلف خللی وارد نشود.

هم اکنون می توانید ویدئوی اجرای سقف پاسیو اجرا شده با نورگیر حبابی را مشاهده کنید.

کاربرد نورگیر های حبابی  

در کلیه مکانهایی که به نور طبیعی و آب بندی کامل نیاز دارند از قبیل سقف
پاسیو ها ، حیاط خلوت ، آشپزخانه ها ، سوله کارخانجات ، مجموعه های تجاری و
اداری، استخرها و مجموعه های ورزشی ، پلهای عابر پیاده ، پارکینگهای خصوصی
و عمومی ، هتل ها و بیمارستان ها ، آلاچیق ، و پوشش گلخانه ها استفاده میگردد .

• نورگیرهای دوجداره :
دوجداره بودن حباب این مدل نورگیرها باعث خواهد شد تبادل حرارتی
داخل و خارج محل به حداقل ممکن کاهش یابد ، در نتیجه در معقوله صرفه
جویی انرژی ، جلوگیری از اتاف دما بسیار موثر خواهد بود.

 • نورگیرهای بازشو :
در این نورگیرها امکان باز شدن حباب از زاویه 0 تا 180 درجه توسط یک جک
دستی و دسته ی جک فراهم گردیده است . این عمل امکان رفت و آمد
افراد جهت انجام نظافت روی سقف و همچنین رفت و برگشت هوا به داخل
محوطه ی پوشیده شده را فراهم می سازد.


پوشش سقف حیاط خلوت امروزه درکشور ما به علت گسترش آپارتمان نشینی و گرانی و کمبود آن بسیار حائز اهمیت بوده و کسانی که در آپارتمانها زندگی می کنند با دانستن خواص استثنائی و مطلوب این نوع پوشش ، به منظور اضافه نمودن حیاط خلوت به فضای آپارتمان و استفاده بهینه ازآن،حتما اقدام به بکارگیری آن می کنند،چرا که با پوشش مناسب و اصولی پوشش حیاط خلوت (مخصوصا طبقه اول) و تراس می توان حیاط خلوت و تراس را به فضای داخل خانه اضافه کرد و از آن به عنوان یک اتاق (باداشتن تمامی خصوصیات یک اتاق)استفاده کرد. 

آبا شهرداری به پوشش حیاط خلوت ایراد می گیرد؟

ضوابط نورگیر ساختمان

نورگیری كه پایین ساختمان و معمولا بصورت حیاط خلوت است ، زمانی كه در اختیار یكی از واحدها قرار گرفته باشد اگر تا ارتفاع واحد مورد نظر با سقف كاذب پوشانده شود از این لحاظ كه مزاحمتی برای سایر واحدها ایجاد نمیكند ، منع قانونی ندارد.با این حال چنانچه مالك مورد بحث پوشش واقعی و معمولی از جنس آجر و گچ و غیره تا ارتفاع آپارتمان خود در حیاط خلوت ایجاد كند هم از جهت قانون تملك آپارتمانها و هم از حیث مقررات شهرداری مرتكب خلاف شده است .

 

 فرق پاسیو و حیاط خلوت چیست؟ سازنده سقف حیاط خلوت

اصولا پاسیو با حیاط خلوت فرقی نداره اما با توجه به آیین نامه و ضوابط شهرداری پاسیو جزو تراکم و زیربنا حساب میشه ولی حیاط خلوت نه و پاسیو رو در مواقعی اجرا میکنند که متراژ زمین کم باشه.

قیمت سقف پاسیو و سقف حیاط خلوت

در بسیاری از موارد مبنای قیمت پوشش سقف پاسیو متر مربع می باشد. شما دوستان گرامی با تماس با ما می توانید از مشاوره و تعیین قیمت سقف پاسیو خود و چگونگی احداث و… اطلاعات دقیق را به صورت رایگان از ما دریافت نماییدو همچنین می توانید از بازدیدمشاوره و طراحی رایگان نیز برخوردار شوید.

پیشنهاد میکنم مقاله قیمت سقف پاسیو و سقف حیاط خلوت را مطالعه بفرمائید

 

 پوشش سقف
کاذب پاسیو یا حیاط خلوتی  با آببندی بی نظیر و دارای گارانتی شرکتی ، که قابلیت باز و بسته شدن توسط جک های مخصوص و حتی برقی را دارا می باشد و همانند پنجره ای سقفی برای شما عمل خواهد کرد با استفاده از نورگیر حبابی ( کوپل ) نور طبیعی منزل شما در طول روز تامین می شود و تمامی نیاز های شما را در خصوص پوشش نورگیر به ارمغان خواهد در آورد و بهترین پوشش پاسیو و حیاط خلوت در کل دنیا می باشد که دارای استاندارد های بین المللی می باشد .

جدول سایزهای استاندارد نورگیر های حبابی: جدول سایزهای استاندارد نورگیر های حبابی:

نورگیرهای سقفی میتوانند برای تأمین نور و تهویه الزامی فضاهای اشتغال، حمامها، دستشوئی و توالت ها، مجراهای عمودی و راه پله ها مورد استفاده قرار گیرد.

١) سطح شفاف نورگیرهای سقفی نباید از سطح الزامی شیشه پنجره کمتر باشد.

۲) حداقل سطح نورگیر سقفی در راه پله ها ٩ درصد به ازای هر طبقه است به شرط آنکه حداکثر سطح شفاف  در راه پله از ۴/۵ مترمربع تجاوز ننماید .


جمع بندی آخر

محصولات شرکت ما دارای گارانتی و خدمات ویژه می باشند.
با تماس با مشاوران شرکت به صورت کاملا” رایگان از سقف شما بازدید ، طراحی و برآورد قیمت خواهد شد. اجرای سقف پاسیو پروسه ای است که در آن شما به متراژ منزل خود اضافه کرده و کاربری این محیط را تغییر داده و مشکلات جانبی آن را از بین خواهید برد.مهم می باشد که برای پوشش پاسیو به نورگیر بودن آن و عایق بودن توجه نمائید.
 

دیـدن نمونـه کــارهای پوشش پاسیو

جستجوی گوگل

نمونه کارهای پوشش سقف پاسیو و پوشش حیاط خلوت

تلفن:22368270-021

آدرس:سعادت آباد میدان کاج

موبایل:09121725297

طراحی سایت  و سئو توسط  9370134-0912

پوشش سقف پاسیو ، نصب سقف پاسیو ، سقف حیاط خلوت سقف حیاط خلوت باید شفاف باشد و نوردهی خوبی داشته باشد .
پلی کربنات میتواند تا 82 در صد نور را… سقف بسیار مقاوم میباشد و در برابر زلزله و برف و باران مقاوم میباشد .
مقاومت ضربه ای… سقف پاسیو با ما تماس بگیرید . ***


اجرای سقف های متحرک اعم از : سقف حیاط خلوت ، سقف متحرک پارکینگ ، سقف های شیشه ای و… با بهترین متریال ، پارچه و موتور وارداتی در کمترین زمان ممکن در… سقف متحرک پارکینگ و سقف حیاط خلوت برای جلوگیری از تابش شدید و مستقیم نور خورشید و اشعه های مضر آن در مناطق تحت پوشش… سقف با کارشناسان مجموعه تماس بگیرید.


ساخت و نصب سقف شیشه ای تاشو و سقف پارچه ای تمام جمع شو چند منظوره و سقف حیاط خلوت برقی در منازل مسکونی و سقف تاشو حیاط خلوت ها جهت دسترسی به هوای تازه و نور خورشید با بهترین متریال اجرا می شود. سقف شیشه ای تاشو برای فضای محدود حیاط و دسترسی به نور تازه برای طبقات پایین در این پروژه با شماره های درج شده تماس بگیرید. سازنده سقف حیاط خلوت


ساخت نورگیر سقف حیاط خلوت پوشش سقف حیاط خلوت در حال حاضر پوشش سقف حیاط خلوت به منظور استفاده بهینه ازآن برای واحد های همکف ساختمانها اهمیت ویژه ای دارد
و زمانی… حیاط خلوت ها استفاده می شودو
روش اول اجرا با ورق پلی کربنات است این روش بدلایل زیادی راه خوبی… سقف های پلی کربنات بوسیله چسب سیلیکون و یراق آلات آلومینیومی نصب می گردد که به هیچ وجه…


طراحی و اجرای انواع سقف های نورگیر ، بارانگیر ، پارتیشن و غیره
ورق های پلی کربنات در رنگها و ضخامتهای مختلف
ساخت انواع سازه فلزی جهت سقف ، الاچیق و …
ضمانت نامه کتبی


حیاط خلوت خانه بخشی از آپارتمان های امروزی است که می تواند محل خوبی برای استراحت عصرگاهی و… حیاط خلوت عدم وجود یک سقف زیبا که علاوه بر جلوگیری از نفود انواع آلودگی از جمله گردو غبار ، باران و موجودات… سقف حیاط خلوت شامل سقف پلی کربنات ، سقف حبابی و سقف اکرولیک پیشنهاد می کند .

این مقابل آتش مقاوم بوده نمی سوزند .


نورگیر سقف ، اجرای سقف پاسیو ( Patio Roof ) ، اجرای سقف حیاط خلوت و سقف نورگیر توسط شرکت سایه ساز

بهترین مجری و تولید کننده نورگیر ساختمان ( Building… سقف کوپل ، سقف گنبدی ، سقف هلالی و سقف حبابی
• اجرای سقف کاذب ( False ceiling )
• ساخت و تولید آلاچیق از قبیل آلاچیق چوبی ، آلاچیق فلزی ،…


سارین پوش با هدف فعالیت در زمینه مهندسی ، طراحی ساخت و تولید و اجراء انواع پوشش سقف پاسیو، سقف حیاط خلوت و پوشش های کاذب با پشتوانه بیش از 7 سال سابقه کارشناسان و مدیران شروع به کار نمود… سقف پاسیو ،نورگیر، سقف رستوران، سقف استخر ، سقف کاذب و سقف حیاط گام مهمی را در صنعت ساختمان ( پوشش با شماره تلفن های ما تماس بگیرید.


تنوع طرح و رنگ
وزن سبک
زیبایی و قابلیت فرم پذیری
مقاوم در برابر عوامل جوی
سااخت و نصب سریع
عمر طولانی… سقف حیاط خلوت برقی

www.Parcheen.ir
info@parcheen.ir
تلفن: 77886662


طراحی و اجرای نورگیر های ساختمانی

شرکت آرنا سقف تهران طراح و مجری انواع نورگیرهای ساختمانی : مانند پوشش سقف حیاط خلوت ، پوشش سقف پاسیو ، سقف حبابی پاسیو ، اجرای نورگیر پشت بام ، سایبان تراس ، پوشش بالکن ، پوشش نورگیر ، اجرای سقف حیاط خلوت و ورودی مجتمع های مسکونی ، اداری ، ورزشی ، تفریحی ، تجاری ، ازنورگیرهای حبابی و ورقهای…


شرکت آرک لوکس
پیشرو در طراحی و اجرای سقف های حیاط خلوت مدرن

جهت آشنایی بیشتر با نمونه کارها به وبسایت یا صفحه اینستاگرام ما مراجعه کنید.

www.instagram.com/arclux


** طراحی ، تولید و نصب سقف پاسیو Roof Patio– بالکن – حیاط خلوت – سقف راهرو – رمپ – سقف پارکینگ – سقف گلخانه **

از جمله خدمات و محصولات شرکت پارسیان غرب مهر :

• طراحی و اجرای نورگیرهای… سقف استخر – سقف پاسیو – اجرای دیوار حیاط خلوت و دیوار پاسیو
• اجرای پوشش نورگیر پشت بام
• بهترین مجری پوشش


آبشار:
اجرای انواع سقف کاذب pvc 60*60 ; و انواع سقف ها شیشه ای حمام وسرویس
نور گیر پاسیو حیاط خلوت سقف کاذب روشنایی سقف کاذب استخر باحفظ نور و صداگیری آببندی و دریچه جهت تردد هوا و بازدید سقف کاذب پلی کربنات در رنگهای مختلف سقف کاذب طلقی www.absharkabin.ir
آقای توکلی: 09123578010-09113578010
02177443675- 02177135165


اجرای سقف پاسیو و حیاط خلوت
با متریال پلی کربنات(تایوانی)
آببندی 100./
انقال نور100./
عدم دید از طبقات بالا
هدایت آب با لوله پولیکا تا کفشور
دریچه بازدید
عایق گرما و سرما
قیمت مناسب
بازدید و مشاوره رایگان
گارانتی 5ساله


انجام کلیه کارهای مربوط به پوشش سقف
سایه بان ماشین نصب ورق های پلی کربنات


نصب و اجرای انواع سازه های فلزی جهت ایجاد دیواره و پارتیشن ، نور گیر پشت بام ، سقف حیاط خلوت ، الاچیق ، پوشش درب حیاط ، گلخانه، پوشش استخر و غیره

فروش عمده ورق پلی کربنات ، فایبر گلاس

تیم نصب…


نوین پوشش با مدیریت محسنی بدون واسته با کادر مجرب در سراسر کشور با نازلترین قیمت… سقفهای شیروانی خود را به شرح زیر بیان مینماید
طراحی و اجرا پوشش سقف با مصالح و بدون مصالح با آهن کشی کامل پروفیل سنگین و سبک ستون خرپا در ظلع و طرح های… سقفهای شیبدار ویلاها سوله نمونه کار در محل
طراحی و اجرای و بازدید رایگان با نازلترین قیمت


کاربری ها ( سقف پاسیو – سقف پارکینگ – سقف استخر – سقف ویدهای تجاری):
سایه روشن در کار های خانگی جهت پوشش سقف حیاط خلوت و آلاچیق مورد استفاده قرار میگیرد .
سایه روشن در مجتمع های تجاری جهت اجرای سقف های ورودی و پوشش وید های تجاری استفاده میشود .
سایه روشن در پوشش سقف استخرهای خصوصی و عمومی استفاده می گردد .
سایه روشن در پوشش پارکینگها در فضای باز…


اجرای آردواز در تهران و حومه و لواسان. تعمیرات انواع سقف های شیبدار و شیروانی.
اجرای نما و لمبه دور ویلا وسوله
اجرای آهنکشی و نصب ورق در سقف پاسیو و حیاط خلوت و سقف پارکینگ اجرای آلاچیق و پوشش سقف سوله و خرپا اجرای سردرب با ورق های طرح سفال رنگی و تایل پرچین
با مدیریت مهندس اخلاقی


پخش و اجرای سقف کاذب و دیوارپوش با ارزانترین قیمت و بالاترین کیفیت برای مشتریان عزیز
نصب و اجرای سقف کاذب توسط افراد مجرب و با تجربه قیمت پلی کربنات تولید کننده

پخش و اجرای انواع سقف کاذب : سقف کاذب آکوستیک ، سقف حیاط خلوت سقف کاذب کناف ، آلومینیومی سقف کاذب دامپا ، چوبی
و بهترین ها به شما عزیزان می باشد .


سازنده سقف حیاط خلوت

ارائه ی بهترین قیمت نورگیر ساختمان به خریداران گرامی .
فروش نورگیر حبابی با تضمین… سقف با مرغوب ترین متریال تولید می شود .

گروه صنعتی آفتاب در زمینه ی طراحی و تولید انواع… سقف حیاط خلوت و پاسیو ، پارکینگ و … را پوشش داد . امروزه این نورگیر سقف ، جایگزین شیشه شده است و در بعضی از ساختمان ها نمونه ای از شکل های گوناگون نورگیر…


اجرای سقف های شیبدار با بهترین اکیپ و متریال .

سردرب . پیشانی . آلاچیق . سقف حیاط خلوت . سقف پاسیو . سقف پارکینگ . سقف استخر . سقف خرپشتک . سقف های ویلا . نما لمبه دور ویلا و سالن . اجرای ناودانی جعبه ای ولندنی . تعمیر و تعویض سقف های شیروانی با ورق سینوسی . ذوزنقه . شادولین . طرح سفال . پرچین . دکرا . فایبرگلاس…


نورگیر حبابی سقف فروش نورگیر سقفی
تولید کننده نورگیر حبابی سقف با کیفیت بالا .
عرضه و پخش نورگیر حبابی به سراسر کشور انجام می شود .
نورگیر حبابی… سقف پلکسی گلس و پایه فایبرگلاس می باشد . نورگیر حبابی ساختمان در ابعاد و سایز های متنوع… سقف حیاط خلوت ، پاسیو ، پارکینگ ، استخر و … می باشد .

برای اطلاع از قیمت و کسب اطلاعات بیشتر…


نوین پوشش با مدیریت سید رضا محسنی

اجرای پوشش سقف شیبدار , سفال آردواز , ورق طرح سفال

1- طراحی و اجرای پوشش سقف ویلاها ،آهن کشی ،خرپا، ستون در طرح های مختلف سفال ،دکرا .شینگل ورق طرح سفال در ابعاد… سقف استخر ، پیشانی نمای ساختمان، سر درب پارکینگ، آلاچیق در طرحهای چهار، شش و هشت ضلعی… نازلترین قیمت

مشاوره و بازدید رایگان


ـ طراحی و ساخت مدرن ترین سقف های متحرک موتوردار
ـ برقی و ریموتی
ـ استفاده از بهترین واستانداردترین متریال
ـ در… حیاط، حیاط خلوت ، پارکینگ ، ایجاد سالن های چند منظوره روی بام های ساختمان ها،ساخت ورزشگاه های مدرن


اجرای سقف های شیبدار
ساخت خرپا – سردرب – آلاچیق – سقف ویلا – سوله – انباری پاسیو پارکینگ حیاط خلوت سقف استخر ورودی ساختمان سقف آسانسور با ورقهای رنگی طرح سفال پرچین ذوزنقه فایبرگلاس پلی کربنات نما و لمبه ابرو… سقف های شیبدار شیروانی بدون واسطه بابیش از 35 سال سابقه کاری درخدمت شما سروران گرامی


اجرای انواع آهنکشی ونصب ورق گالوانیزه سقف شیروانی درتمام نقاط کشور
تعمیروتعویض انواع سقفهای شیبدار باورق گالوانیزه رنگی وساده سینوسی کرکره شادولین و ذوزنقه طرح سفال توری… سقف ویلا پوشش سقف سوله سقف کارگاه سقف انباری سقف گاوداری سقف مرغداری سقف حیاط خلوت سقف پاسیو
اجرا با بهترین اکیپ ومتریال ونازلترین قیمت درسراسر تهران وحومه
آب بندی وتعمیرات…


مجری سقف های شیبدار ساخت خرپا سردرب پیشانی آلاچیق سقف ویلا سوله انباری آسانسور پاسیو پارکینگ حیاط خلوت استخر با ورق های رنگی طرح سفال پرچین ذوزنقه فایبرگلاس پلی کربنات نماولمبه ابرو ناودانی تعمیر و تعویض تمامی سقف های شیبدار شیروانی با بیش از 35 سال سابقه کاری تعمیرات با ضمانت نامه کتبی


اجرای سقف های شیبدار ساخت خرپا سردرب پیشانی آلاچیق سقف ویلا سوله انباری پاسیو پارکینگ حیاط خلوت سقف ویلا در طرح های مختلف ساخت آبرو ناودانی تعمیر و تعویض تمامی سقف های شیبدار شیروانی بدون واسطه بابیش از35سال سابقه کاری با ورقهای رنگی ایرانیت طرح…


نصاب سقف های شیبدار ویلایی
اجرای آردواز آلاچیق سردری فلزی پیشانی
نصب ساندویچ پانل سقفی دیواری
نصب ناودانی جعبه ای لندنی
اجرای نما لمبه دور ویلا ساختمان و سوله
فروش ورق… سقفی دیواری
ساخت خرپا پارکینگ انباری حیاط خلوت تعمیرات سالن ها و ساختمانهای ویلایی قدیمی
اجرا در کلیه مناطق کشور با قیمت مناسب با…


مشخصات ملک:
مساحت: 55 متر تعداد اتاق: 1 سن بنا: 6 سال ساخت طبقه: 1
پارکینگ دارد انباری… حیاط خلوت اختصاصی (قابل درسترسی فقط از طریق واحد)

نقشه بینظیر و منحصر به فرد
پذیرایی بسیار… سقف بلند
کف تمام سنگ
یک خوابه مستر
دو سرویس بهداشتی مجزا (ایرانی و فرنگی)
اسپلیت کم مصرف…


عایق سقف سفالی با کیفیت بالا
نصب آبرو سقف شیبدار با مدیریت محسنی
تعمیرات سقف شیروانی در اسرع وقت با بهترین مصالح انجام می شود

گروه پیمانکاری نوین پوشش فعالیت… سقف یکی از آن هاست. دیگر خدمات این گروه شامل موارد زیر می باشد.
ـ اجرای عایق سقف سفالی
_نصب آبرو در انواع مختلف : آبرو فیتیله ای ، ابرو لندنی ، جعبه ای با چسب مخصوص…


اجرای عایق کاری پشم شیشه
نازلترین قیمت ایرانیت پشم شیشه عرضه می شود
فروش پشم شیشه… سقف شیبدار خرپا ویلایی سوله سالنهای بهداشتی ورزشی مرغداری نگهبانی سردب پیشانی آلاچیق حیاط خلوت نور گیر سقف استخر
نما لمبه برای زیبایی دور سوله خرپا ویلایی
خرید فروش و اجرا آهن آلات پروفیل…


نصب آردواز در سراسر کشور
اجرای سقف شیروانی با مدیریت محسنی
طراحی و نصب انواع ورق های شیروانی با نازلترین قیمت آردواز… سقف شیروانی با بهترین مصالح برای افزایش مقاومت ساختمان انجام می شود. نمونه ای از فعالیت… حیاط خلوت ـ اجرای ورق های شیروانی ذوزنقه ، شادولاین ، کرکره ای و…
ـ پوشش رایگان از نمونه کارها ، تماس بگیرید.


طراحی ، تهیه و اجرای خرپا ، نصب آردواز سردرب آلاچیق ، پارکینگ ، سقف سوله ، سقف شیبدار ، سقف شیروانی با ورق گالوانیزه سینوسی ، ورق شادولاین ، ورق شیروانی طرح سفال و… با قیمت… سقف شیبدار ، سقف حیاط خلوت ، پاسیو ،پارکینگ ، سقف شیروانی و… در زمینه ی تعویض و تعمیر انواع سقف شماره ثبت شده تماس حاصل فرمایید .


شرکت فنی مهندسی اریا متال با هدف انجام کلیه فعالیت های دکوراسیون از سال 1380 شروع… سقف پلی کربنات ، سقف کاذب پلی کربنات ، سقف حیاط خلوت ، پوشش سقف حیاط خلوت ، سقف پاسیو ، قیمت سقف پاسیو ، پوشش پاسیو ، پوشش استخر ، سقف استخر ، سقف نورگیر ، قیمت سقف پاسیو و… با ما تماس بگیرید

ابعاد ورقهای ساده

ضخامت 2 تا 12 میلیمتر
حداکثر عرض…


شرکت فنی مهندسی آریا متال با هدف انجام کلیه فعالیت های دکوراسیون از سال 1380شروع… سقف پلی کربنات ، سقف کاذب پلی کربنات ، سقف حیاط خلوت ، پوشش سقف حیاط خلوت ، سقف پاسیو ، قیمت سقف پاسیو ، پوشش پاسیو ، پوشش استخر ، سقف استخر ، سقف نورگیر و… با ما تماس بگیرید .

ابعاد ورقهای ساده

ضخامت 2 تا 12 میلیمتر
حداکثر…


اردواز پوشش
اجرای خرپا آلاچیق سردرب پیشانی ساختمان حیاط خلوت نورگیر ناودانی ابریز نماولنبه پشمه شیشه توری ابندی سقف های شیبدار تعمیرات جوشکاری نرده زنی فنس کشی انجام می شود ….


با سلام خدمت دوستان عزیز
طراحی و اجرای کلیه سقفهای شیبدار ویلایی
ساخت و نصب سوله خرپا
اجرای آردواز
ساخت آلاچیق فلزی
ساخت پارکینگ حیاط خلوت نصب ساندویچ پانل سقفی دیواری
نصب نما لمبه ناودانی
ساخت سردرب فلزی پیشانی ساختمان
فروش کلیه مصالح سقف شیروانی
ورق طرح سفال تایل پرچین ورق رنگی سینوسی ذوزنقه
تعمیر و تعویض سالنهای فرسوده…


نی نی سایت

سازنده سقف حیاط خلوت
سازنده سقف حیاط خلوت

بیشتر بخوانید!  برج شاه کرم کرج

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *