خیابان الوند

خیابان الوند
خیابان الوند

برای مشاهده هتل ها و جاذبه های بیشتر با استفاده از ماوس در نقشه زوم کنید

خیابان الوند در منطقه 6 تهران واقع شده‌است و از محله‌های گاندی و آرژانتین – ساعی عبور می‌کند. و مکان‌های مهمی مانند بیمارستان کسری، معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی ایران، شرکت دنون لبنی پارس، ستاد توسعه علوم و فناوری شناختی و بام آرژانتین در آن واقع شده‌اند.خیابان الوند به معابر مهمی مانند تونل رسالت، جردن، نلسون ماندلا، بهاران، مُغنیه، قصیر، سیاوش، سی و پنجم، راشل کوری و همچنین بیست و هفتم متصل گردیده است.

نلسون ماندلا، الوند

نلسون ماندلا، الوند، بین آویز و سی و هفتم

نلسون ماندلا، الوند

نلسون ماندلا، الوند، راشل کوری

خیابان الوند

نلسون ماندلا، الوند

نلسون ماندلا، الوند، بین ارشیا و راشل کوری

نلسون ماندلا، آفرین

نلسون ماندلا، الوند

نلسون ماندلا، الوند، آریا

نلسون ماندلا، الوند، بین آریا و ارشیا

نلسون ماندلا، الوند، بین آویز و سی و هفتم

تونل رسالت

“مسیریاب نشان” یک اپلیکیشن رایگان و کاربردی است که می‌توانید به وسیله آن بهترین راه رسیدن به مقصد را با توجه به مسافت و ترافیک بدست بیاورید و تا رسیدن به مقصد از راهنمایی سخنگوی فارسی استفاده کنید.

خیابان الوند در ملایر واقع شده‌است. خیابان الوند به معابر مهمی مانند بلوار 32 متری مطهری (مبل و منبت) و شهدا متصل گردیده است.

خیابان شهدا، بین خیابان الوند و کوچه طجری

خیابان احمدوند، بلوار 32 متری مطهری (مبل و منبت)، خیابان الوند، بین فرهنگ و شهید محمد رحیم ترک

“مسیریاب نشان” یک اپلیکیشن رایگان و کاربردی است که می‌توانید به وسیله آن بهترین راه رسیدن به مقصد را با توجه به مسافت و ترافیک بدست بیاورید و تا رسیدن به مقصد از راهنمایی سخنگوی فارسی استفاده کنید.

 !(function (w, d) { ‘use strict’; var ad = {zone: “brtrha1”, user: “1565432215”, width: 728, height: 90, id: ‘adro-246454’}, h = d.head || d.getElementsByTagName(‘head’)[0]; if (typeof w.adroParams != ‘object’) w.adroParams = {}; w.adroParams[ad.id] = ad; var script = document.createElement(“script”); script.type = “text/javascript”; script.async = 1; script.src = “//static-cdn.adro.ir/dlvr/rsdnt.js”; h.appendChild(script); })(this, document); var h = document.getElementsByTagName(“head”)[0], s = document.createElement(“script”); s.async = !0, s.defer = !0, s.type = “text/javascript”, d = new Date, s.src = “https://cdn.sanjagh.com/assets/sdk/www.bartarinha.ir/client.js?t=” + d.getFullYear().toString() + d.getMonth() + d.getDate() + d.getHours(), h.appendChild(s); var sabaVisionWebsiteID = “1c27cb39-612a-452a-954c-b3e3dd1f3d36”; var sabaVisionWebsitePage = “ALL” _atrk_opts = {atrk_acct: “i2i8r1SZw320l9”, domain: “bartarinha.ir”, dynamic: true}; (function () { var as = document.createElement(‘script’); as.type = ‘text/javascript’; as.async = true; as.src = “https://certify-js.alexametrics.com/atrk.js”; var s = document.getElementsByTagName(‘script’)[0]; s.parentNode.insertBefore(as, s); })();

برترین‌ها: نوشته های طنزِ حاصل ذهن خلاق هموطنان ایرانی از ابتدای پیدایش sms و ایمیل تا به امروز در شبکه‌های اجتماعی نظیر توئیتر، وایبر، لاین، واتس آپ، تلگرام و …. حضور همیشگی و پررنگی داشته و دارند. بعید است که سوژه ای در صدر اخبار و صحبت های روز دنیا یا ایران باشد و مردم خلاق ما در راه طنازی و لطیفه سازی برای آن سوژه اقدامی نکرده باشند!

سعی داریم در این سری مطالب شوخی های در شبکه های اجتماعی گزیده ای از این نوشته ها را در اختیار شما قرار دهیم که امیدواریم مورد استقبال شما عزیزان قرار گیرد.

 

خیابان الوند

 

‏من و پسرخالم بعد دیدن فیلم های بروسلی و جکی چان

 

 

 

‏تصویری لو رفته از صف شلوغ مربیان صاحب نام دنیا، جلوی درب ساختمان وزارت ورزش، جهت دیدار با وزیر ورزش و مازیار ناظمی، جهت عقد قرارداد و هدایت تیم ملی فوتبال.

 

 

 

 

 

این اگر چینی بود با این حرکت گردنش شکسته بود خدا رحم کرد بهمون جنسش اصل ژاپن بود

 

 

 

 

 

 

 

خیابان الوند

‏تعارف دو ایرانی برا حساب کردن پول شام

 

 

تازه فهمیدم این اسمای مسخره ای که میذارن رو بچشون از کجا میاد

 

 

 

 

 

 

 

انتهای خیابان الوند، آشناترین نشانی شهر تهران برای بچه‌های دهه 60 بود؛ جایی که می‌توانستند نقاشی‌هایشان را بفرستند و بعد روبه‌روی تلویزیون بنشینند تا روزی از روزها، نوبتشان برسد و نقاشی خودشان را در جعبه جادو ببینند.

آن روزها بچه‌ها باید نقاشی‌هایشان را از وسط تا می‌کردند که بشود در پاکت‌های معمولی گذاشت و پست کرد. از سراسر ایران نامه‌های بسیاری به انتهای خیابان الوند پست می‌شد که اگر همه این نامه‌ها به سلامت می‌رسید و بلایی سر هیچ‌کدامشان نمی‌آمد، به این زودی‌ها نمی‌شد انتظار داشت که یک نقاشی فرستاده شده از تلویزیون پخش شود. یک برنامه کودک یک‌ساعته بود و چند دقیقه به نمایش نقاشی بچه‌ها اختصاص داشت و در مجموع هر روز بیشتر از ده نقاشی هم نمایش داده نمی‌شد.

گاهی هم به راست یا دروغ می‌شنیدیم فلانی مدرسه‌اش تمام شده و تازه برنامه کودک نقاشی او را که در هشت سالگی کشیده، به نمایش گذاشته است.

از آن روزها فاصله گرفته‌ایم؛ فاصله‌ای که به سبب شتاب رشد فناوری به جای چند دهه، چند قرن به نظر می‌رسد. حالا بچه‌ها برای خودشان یک شبکه مستقل دارند به نام پویا و یک برنامه مفصل برای نمایش نقاشی‌هایشان به اسم نقاشی نقاشی. آنها نقاشی‌هایشان را می‌دهند دست پدر یا مادر که اسکن کند یا از روی آنها عکس بگیرد و اگر والدین گرامی کمی با نرم‌افزارهای ویرایش تصویر آشنایی داشته باشند، می‌توانند رنگ و لعاب نقاشی را بیشتر کنند و بدون خط تا یا چرک و چروک، آن را به برنامه نقاشی نقاشی ایمیل کنند.

شاید همچنان تعداد نقاشی‌ها زیاد باشد، اما لازم نیست چند نفر بنشینند و یکی‌یکی پاکت‌ها را باز و نقاشی‌ها را انتخاب کنند؛ حالا مسئول کار می‌تواند در هر ساعت ده‌ها و صدها نقاشی را دانلود و دسته‌بندی کند. بجز اینها بچه‌های امروز این شانس را دارند که در یک برنامه مفصل به نام نقاشی نقاشی در شبکه پویا، نقاشی‌هایشان را ببینند که با عزت و احترام روی پس‌زمینه‌ای از دشت و مزرعه به نمایش درمی‌آید و یک خانم و آقای شوخ و مهربان درباره نقاشی‌های آنها اظهارنظر کند.

خیابان الوند

برنامه نقاشی نقاشی هر روز با شعر و موسیقی و نمایش مناظر انیمیشنی آغاز می‌شود، تعداد زیادی نقاشی را به نمایش می‌گذارد و بجز بچه‌ها، نظر بزرگ‌ترها را هم به خودش جلب می‌کند؛ بزرگ‌ترهایی که همچنان دلشان برای همان برنامه دوران خودشان قنج می‌زند.

ام‌البنین دیوسالار/‌ گروه رادیو و تلویزیون

ما زمانی می‌توانیم از یک رسانه هویت‌ محور و عدالت‌ گستر و دارای صفات‌نیکو و پسندیده صحبت کنیم که رسانه‌ نگاری و رسانه‌ گری را به‌عنوان یک کار مبتنی بر اصول حرفه‌ای و در سطح استانداردهای حرفه‌ای جهانی در نظر بگیریم.

از جمله سیاست‌ های رسانه‌ ای دشمن برای مقابله با انقلاب اسلامی، مأیوس‌سازی و ناامیدکردن ملت ایران از آینده و گذشته خویش است.

گفتگو با شهربانو موسوی، درباره احوال این روزهایش

گفت‌ و گو با الهام پاوه‌نژاد که امروز شمع تولد ۵۰ سالگی‌اش را فوت می‌کند

گفت و گوی جام جم آنلاین با مسعود اطیابی، کارگردان پرفروش ترین فیلم سال

گفت‌وگوی اختصاصی با داوود میرباقری که از اواخر آذر ۹۸ مشغول ساخت سریال سلمان فارسی است

هنرمندان و اهالی رسانه در گفت‌ و گو با ما خواسته‌هایشان را از وزیر جدید فرهنگ و ارشاد اسلامی مطرح کردند

داریوش کاردان، بازیگر سریال ۸۷ متر در گفت و گو با جام جم؛


در گفتگو با جام جم آنلاین

تخصص ما افزایش سهم شما از لذت شنیدن صدا هاست

02188665081

support@alvandclinic.com

تهران – میدان آرژانتین – خیابان الوند – خیابان آفرین – پلاک1 – ساختمان پزشکان آفرین – طبقه6 -واحد11

خیابان الوند

تهران- میدان آرژانتین- خیابان الوند- خیابان آفرین- پلاک 1 – ساختمان پزشکان آفرین – طبقه 6 -واحد 11

02188665081

02188677711

شنبه تا چهارشنبه : 09:00 تا19:00

تمامی حقوق برای کلینیک ارزیابی شنوایی و تجویز سمعک الوند محفوظ استنی نی سایت

خیابان الوند
خیابان الوند

بیشتر بخوانید!  ارک تبریز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *