خرید نوار نقاله


خرید نوار نقاله
خرید نوار نقاله

نوارهای نقاله را می ‌توان به صورت مستقل یا در ترکیب با ماشین‌های دیگر استفاده کرد. کار این دستگاه می ‌تواند به سادگی بارگیری کارتون ‌ها به کامیون باشد یا برای مثال به پیچیدگی استفاده در خشک کن ‌های صنعتی. اين كاربردهاست كه قيمت نوار نقاله را متأثر ميكند.

در هر بخشی که میزان تولید و جا به جایی زیاد است می‌توان ازدستگاه نوار نقاله صنعتی استفاده کرد. دستگاه کانوایر در صنعت‌ های مختلفی مثل سیمان، فولاد، صنایع خوراکی و … کاربرد بسیاری دارد و می ‌توان سرعت آن ‌ها را بسته به حجم تولید و جا به جایی تنظیم کرد.

با خريد كانواير و بهره وري از آن می‌ توان هم برای انتقال مواد در سطوح هم سطح استفاده نمود هم برای انتقال مواد در سطوحی که در یک سطح نیستند یعنی برای بالا یا پایین بردن کالاها. پس ‌بالابرها هم در زمره نوارهای نقاله جای می‌ گیرند. در واقع این دستگاه تنها در جا به جایی نیست بلکه گاهی از کانوایر یرای انتقال نیرو و حرکت هم استفاده می‌ شود.

نکته ‌ی کاربردی دیگری که باید متذکر شد عدم ثابت بودن مسیر انتقال است. مسیر انتقال همیشه یک خط مستقیم نیست برای مثال کانوایر‌ای به نام مدولار داریم که با نصب قطعات آن می ‌توان مسیر انتقال زاویه دار و خمیده ایجاد کرد.

نوارهای نقاله قابل طراحی برای هر نوع کاربردی هستند و انعطاف پذیری در تولید این محصولات بالا است. قسمت‌ های اصلی دستگاه کانوایر درایو یا موتور، قالب کلی و فرم ، درام و رولینگ یا تسمه هستند.خرید نوار نقاله

برای دیدن تنوع تسمه های فنی برای دستگاه های بسته بندی و خرید تسمه نقاله از محصولات درنا صنعت برتر دیدن فرمایید.

کانوایرها را می ‌توان با توجه به ظاهر، جنس و کاربردشان دسته‌ بندی کرد.
از نظر جنس، می‌تواند از جنس زنجیر، PVC یا برزنت باشد. کانوایرها از لحاظ ظاهری هم تنوع بالایی دارند: کانوایر بازوئی، زنجیری، ناودانی، قرقره‌ای، غلتکی، پیچشی، بکسلی … .

همینطور این دستگاه های را می ‌توان با توجه به نوع انتقال مواد به دو نوع ساده و عاج دار تقسیم کرد که نوع ساده ی آن برای انتقال هر ماده ‌ای در سطح یکسان کاربرد دارند و نوع عاج دار در انتقال کالاها با شیب یا زاویه کاربرد دارد؛ بديهي است كه قيمت كانوايرهای ذكر شده متفاوت است.
به طور کلی نوارهای نقاله را بر حسب کاربردشان می‌توانیم به سه دسته زیر تقسیم کنیم:

در ادامه کمی بیشتر با ویژگی بعضی از انواع نوارهای نقاله آشنا می‌ شویم.

قيمت كانواير سطح شيب دار پايين بوده و برای ارتباط بین دو بخش یک مرکز مورد استفاده قرار می ‌گیرند و کاربردشان در مراکز حمل و نقلی مثل فرودگاه‌ها است. از ایراد این نوع نوارها می‌توان به دشواری کنترل موقعیت وسایل اشاره کرد.

کانوایرهای چرخ دار بار را با استفاده از یک سری چرخ که بر روی یک محور نصب شده جا به جا می ‌کنند. گستره‌ی حرکت گرانشی این نوع به وزن بار بستگی دارد و در کارهای سبک کاربرد دارد، انعطاف پذیر است و قابلیت ارتقاء هم دارد. ضمن اینکه خريد كانواير چرخ دار نسبت به نوع غلتکی مقرون به صرفه ‌تر هستند.

کانوایر غلتکی می ‌تواند از نوع قدرت گرفته یا ثقلی باشد و موادی که با آن جا به جا می ‌شوند باید از نوع سخت باشند. برای جا به جایی کوچکترین محموله ‌ها به حداقل سه غلتک نیاز است و غلتک‌های تک استوانه ‌ای برای حفظ جهت بار کاربرد دارند.

کانوایر غلتکی ثقلی نوعی از کانوایر چرخ دار است و برای کارهای سنگین و معمولاً انبار کردن بار از آن استفاده می ‌شود.
در این دستگاه غلتکی قدرت گرفته چرخ دنده‌ ها از نوع تسمه یا زنجیر هستند و کاربردشان برای انتقال مواد حساس بوده و برای انبار کردن، مخلوط کردن یا سورتینگ از آن‌ها استفاده می‌شود. این نوع از نوارها برای سطوح شیب دار دارای محدودیت هستند.

این نوع از نوارهای نقاله از یک یا چند زنجیر تشکیل شده که به صورت پی در پی در حال چرخیدن هستند. با استفاده از این نوار، جا به جایی بارها به صورت مستقیم انجام می ‌شوند و به خاطر موازی بودن زنجیرها مناسب برای حمل پالت‌ ها هستند. در نتيجه خريد نوار نقاله زنجير دار ميتواند انتخاب خوبي براي شما باشد.

صفحه‌ های کانوایر صفحه ‌ای جدا از هم هستند که با زنجیری به هم متصل شده ‌اند. از مزیت‌ های این دستگاه، حفظ موقعیت بار است و برای انتقال بارهای سنگین بسیار مناسب است. نوع شیبدار آن برای سورتینگ مورد استفاده قرار می ‌گیرد.

شرکت درنا صنعت برتر پروسه خرید نوار نقاله صنعتی را برایتان آسان خواهد کرد. ما برای راهنمایی شما در اين مسیر موارد زیر را بررسی می ‌کنیم:

محصول شما چیست؟ آیا قطعه‌های متحرک، ذخیره‌ی آن‌ها، ترتیب آن‌ها و … مشخص شده است.
محدویت‌ ها چیست؟ فضای مورد نظر برای این دستگاه چقدر است؟ کجا باید قرار بگیرد؟
کانوایر سقفی برای شما کاربرد دارد یا زمینی؟
نیاز به دستگاهی مجهز و سنسور دار است یا نوع ساده لاستیکی یا غلتکی برای کار شما کافی است؟
چه سرعتی در انتقال مد نظرتان است؟

قیمت نوار نقاله با توجه به نوع و کارآیی آن و همینطور خدماتی که به شما ارائه می‌کند متفاوت خواهد بود. هزينه لازم براي خريد کانوایر در بازار تنوع زیادی دارد زیرا نوارهای نقاله در عوامل مختلفی با هم فرق دارند که این عوامل برکیفیتشان تأثیر می‌ گذارد. عواملی که می‌تواند در قیمت کانوایر مؤثر باشند به شرح زیر هستند:

هر قدر کار شما ساده ‌تر باشد، دستگاه نوار نقاله انتخابی شما ساده‌تر و در نتیجه قیمت این دستگاه کمتر خواهد بود اما به همان نسبت هر قدر کار شما پیچیده‌ تر و گسترده‌ تر باشد، نوار نقاله‌ای که انتخاب می‌کنید مجهزتر و در نتیجه قیمت کانوایر بیشتر خواهد بود. همانطور که گفته شد برای طراحی، ایجاد یا خرید کانوایر باید محصول‌ های مورد انتقال، وزن و ابعادشان را بررسی کرد. مشخص کردن نقطه ‌ی شروع و پایان نوار نقاله هم در انتخاب و خرید نوار نقاله مناسب مؤثر است.

در فرآيند انواع خرید نوار نقاله باید دقت داشته باشید که چه کاربردی از آن مد نظر شما است و با توجه به نیاز، کار و بودجه ‌ی خود اقدام به خرید نوار نقاله کنید.

 

برخی از سوالات رایج:

قیمت کانوایر بر چه اساسی تعیین می شود؟

قیمت نوار نقاله با توجه به نوع و کارآیی آن و همینطور خدماتی که به شما ارائه می‌کند متفاوت خواهد بود. هزينه لازم براي خريد کانوایر در بازار تنوع زیادی دارد زیرا نوارهای نقاله در عوامل مختلفی با هم فرق دارند که این عوامل برکیفیتشان تأثیر می‌ گذارد.

چه نکاتی را هنگام خرید نوار نقاله باید رعایت کرد؟

برای طراحی، ایجاد یا خرید کانوایر باید محصول‌ های مورد انتقال، وزن و ابعادشان را بررسی کرد. مشخص کردن نقطه ‌ی شروع و پایان نوار نقاله هم در انتخاب و خرید نوار نقاله مناسب مؤثر است. در فرآيند انواع خرید نوار نقاله باید دقت داشته باشید که چه کاربردی از آن مد نظر شما است و با توجه به نیاز، کار و بودجه ‌ی خود اقدام به خرید نوار نقاله کنید.

مارا در اینجا پیدا کنید:

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت درنا صنعت برتر می باشد

قیمت نوار نقاله

قیمت نوار نقاله

قیمت نوار نقاله استاندارد از نظر طراحی و ساخت متفاوت است. نوارهای نقاله دارای انواع متنوعی بوده که هر یک دارای کاربردهای گسترده ای با توجه به نوع آن هستند.نقاله های ارزان قیمت را می توانید از فروشگاه های مجاز عرضه کننده این محصولات بخواهید.

قیمت نوار نقاله استاندارد و باکیفیت در وب سایت های عرضه کننده این محصول، همچنین نمایندگی های معتبر تولید کنندگان در اقصی نقاط کشور موجود است. برای مشاهده، مقایسه و خرید انواع نوار نقاله های تولید شده برندهای مختلف می توانید به این سایت ها مراجعه کنید. همچنین می توانید با تماس تلفنی یا فرستادن ایمیل به شرکت های تولید کننده آخرین قیمت نوار نقاله را جویا شوید.

آگاهی از قیمت نوار نقاله به خریداران کمک می کند تا خریدی مطمئن را تجربه کنید. با توجه به نوسانات ماه های اخیر بازار و بالا رفتن قیمت قطعات لازم است تا خریداران قبل از آنکه اقدام به سفارش دادن نمایند، قیمت ها را از نمایندگی ها سوال کنند .اگر تمایل به خرید انواع نوار نقاله دارید بهتر هست قبل از خرید نوار نقاله لیست آخرین قیمت نوار نقاله را از مراکز خرید و فروش، تولید کننده ها و وارد کنندگان نوار نقاله تهیه کنید تا بتوانید در خرید بهتر و به صرفه تری پیش قدم باشید.خرید نوار نقاله

اما اگر وقت کافی برای مراجعه به این مراکز را ندارید می توانید از طریق جست جو در اینترنت، سایت های رسمی آنان را پیدا کنید و در کمترین زمان لیست آخرین قیمت نوار نقاله را بیابید.قیمت نوار نقاله جهت بارگیری و تخلیه را بهتر است از طریق سایت و شبکه های آنلاین جویا شد که دسترسی به آن با سهولت بیشتر و بالاتری همراه خواهد بود.

 

نوار نقاله دست دوم

فروش نوار نقاله

نوار نقاله منجید دار

ساخت نوار نقاله صنعتی

نوار نقاله تسمه ای

یکی از بارزترین مشخصات تسمه نقاله بابائی نوآوری ، کیفیت و خدمات پس از فروش عمده نوار نقاله, تسمه نقاله, تسمه نقاله آجدار, تسمه نقاله الواتور, تسمه نقاله, انتقال مواد, تسمه انتقال نیرو, فروش تسمه تایمینگ خودرو, تسمه نقاله توری, تسمه نقاله لاستیکی, قیمت تسمه نقاله مدولار, تسمه نسوز, نوار نقاله, تسمه دینام, قیمت تسمه پروانه, تسمه تایمینگ خودرو, تسمه تایم, فروش تسمه انتقال نیرو, نوار نقاله لاستیکی, نوار زنجیری, نوار نقاله رولیکی, نوار نقاله دستچین, فروش نوار نقاله بارگیری, نوار نقاله آجدار, نوار PVC , نوار نقاله EP , کاربرد نوار نقاله, نوار نقاله, تسمه نقاله الواتور, نوار نقاله مدولار, نوار نقاله آجدار با آج V شکل, تسمه نقاله آجدار گریپ, قیمت تسمه نقاله توری تفلون, تسمه نقاله توری فلزی, فروش نوار نقاله مقاوم به مواد نفتینگ, قیمت تسمه نقاله مقاوم به مواد شیمیایی, تسمه مقاوم به شعله, تسمه نقاله مقاوم به حرارت, نوار انتقال مواد غذایی, نوار نقاله انتقال مواد صنعتی, قیمت تسمه نقاله انتقال مواد دارویی, نوار لاستیکی سیم دار, فروش نوار نقاله لاستیکی نخ دار و با قیمت رقابتی در بازار تهران می باشد.

آدرس : تهران، خیابان سعدی جنوبی، نرسیده به چهارراه اکباتان، پاساژ رضوی، طبقه 1، پلاک 76

تلفن تماس : 33965777 – 021

تلفن تماس : 33988720 – 021

تماس مستقیم : 09126955627

تماس مستقیم : 09126936147

سبدخرید

0
تـومـان

مشـــاوره و پشتیبانی

021- 9100 11 70

خرید نوار نقاله

سبدخرید

0
تـومـان

جهت دریافت قیمت بروز محصولات و مشاوره رایگان، مشخصات خود را وارد کنید.

لطفا کد ارسال شده را وارد کنید

آیا می‌دانید برای راه اندازی خط تولید ترشیجات و شوریجات به چه دستگاه‌هایی نیاز است؟
ادامه مطالب

نوار نقاله یا تسمه نقاله یک وسیله و سیستم حمل و نقل مواد است که در صنایع مختلفی به کار می‌رود. به ویژه در صنایع بسته‌بندی یا هر…
ادامه مطالب

نوار نقاله وسیله‌ای ارزان‌ قیمت نیست و با توجه به این که از آن استفاده‌های زیادی می‌شود، باید مراقب حفظ سلامت آن باشیم. نگهداری و…
ادامه مطالب

نوار نقاله وسیله‌ای است که در صنعت برای انتقال وسایل، مواد و یا قطعات تولید شده از نقطه‌ای به نقطه‌ای دیگر از آن استفاده می‌شود و…
ادامه مطالب

نوار نقاله و یا تسمه نقاله یا نوار نقاله بارگیری یکی از پرکابردترین دستگاه ها و ملزومات و تجهیزات بسته بندی هستند. از تسمه نقاله صنعتی که به آن کانوایر یا نوار نقاله بارگیری نیز گفته می شود، در جابجایی مواد اولیه و محصول نهایی در کارخانه و خطوط تولید استفاده می شود.

یکی از بهترین مزایای تسمه نقاله، نقل و انتقال مواد سنگین و حجیم است. همچنین در کارخانه هایی که مسیرهای طولانی برای حمل مواد اولیه و محصولات وجود دارد، نوار نقاله یا کانوایر کمک بسیار زیادی برای جابجایی مواد دارد. در بعضی موارد لازم است نوار نقاله، شیب دار باشد تا حمل مواد بهتر و با سرعت بیشتری انجام شود.

نوار نقاله بارگیری که از مهم ترین انواع کانوایر است، در صنایع مختلف کاربرد زیادی دارد.استفاده از نوار نقاله بارگیری باعث می شود که در امر بارگیری به ویژه در کارخانه های بسته بندی نیروی انسانی کمتر درگیر کار بشود.

o تسمه‌های نقاله شورون یا آجدار o تسمه‌های نقاله EP یا منجید دار o تسمه‌های نقاله سیم دار بدون سیم عرضی o تسمه نقاله‌های سیم دار با سیم عرضی o تسمه‌های نقاله لوله ایo تسمه‌های نقاله الواتوری o تسمه‌های نقاله یک لایه o تسمه‌های نقاله باکت دار o تسمه‌های نقاله منجید دار (پرکاربردترین تسمه‌های نقاله که از یک یا چند لایه کرکس یا منجید تشکیل شده‌اند.)

o تسمه‌های نقاله آرامیدی o تسمه نقاله‌های اسپیرال

o کیفیت

موادی که در ساخت نوار نقاله مورد استفاده قرار می‌گیرد.o قدرت کشسانی یا EP

نیروی کششی نوار نقاله یکی از موارد بسیار مهم در قیمت آن است. EP بر اساس نیوتون بر میلی متر اندازه گیری می‌شود و طبعا هر چه عدد بالاتری داشته باشد ، قیمت تسمه بالاتر خواهد رفت.o نوع پوشش لاستیکی بالای نوار نقاله

پوشش به کار رفته روی نوار یکی دیگر موارد تاثیر گذار در قیمت است که بر حسب مقاوتی که در برابر گرما، حرارت، روغن، سایش و … دارد ، ارزش های گوناگونی دارند. o کشور سازنده نوار نقاله

ویدیو با موفقیت آپلود شد. پس از تکمیل سایر اطلاعات، دکمه ثبت را کلیک کنید

اطلاعات خود را باد دقت وارد نمایید تا تامین کنندگان بتوانند با شما تماس برقرار کنند.

پیغام شما به فروشندگان ارسال می شود و با شما تماس گرفته خواهد شد.

کد تایید را وارد کنید .

لطفا کد ارسال شده را وارد کنید

از آخرین اخبار و تخفیف ها با خبر شوید

ویترین‌نت را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ویترین‌نت: بازار اینترنتی خرید و فروش تجهیزات و دستگاههای صنعتی، با ارایه خدماتی همچون مشاوره تخصصی و رایگان خرید، ارسال سریع بار، ضمانت بازگشت وجه تا ۷ روز و همچنین تنوع بالا و قیمت به روز محصولات، توانسته است به یکی از قابل اعتماد‌ترین پلتفرم‌های آنلاین تبدیل شود.مشاهده بیشتر ویترین‌نت، مرجع قیمت ماشین‌آلات و تجهیزات در صنایع غذایی، صنعت بسته بندی، کشاورزی و باغبانی و … است که با گردآوری انواع دستگاه‌ها، ماشین آلات و تجهیزات صنعتی، این امکان را به خریدار میدهد تا با مقایسه و بررسی مشخصات فنی دستگاه‌ها و تجهیزات بتواند سفارش خود را آنلاین ثبت کند و این اطمینان را داشته باشد که در سریعترین زمان ممکن ارسال بار انجام خواهد شد. تولیدکنندگان و تامین کنندگان عزیز نیز میتوانند با پیوستن به تامین کنندگان، محصولات خود را از طریق بازار اینترنتی ویترین‌نت به فروش برسانند. علاوه بر این، با سر زدن و پیوستن به شبکه های اجتماعی ویترین‌نت نظیر تلگرام و اینستاگرام میتوانید از تخفیف‌های ویژه در حراج‌ها با خبر شوید و یک خرید معقول و به صرفه آنلاین را تجربه کنید.

All rights reserved. vitrinnet ©2021

تومان

۱۰ جایزه ۵ میلیون تومانی

از ۲۱ تا ۲۹ آذر ماه با ثبت نظر در صفحات کالاهای مختلف برنده یکی از ۱۰ جایزه ۵ میلیون تومانی دیجی‌کالا شو.

برای شروع می‌توانید از این ایده‌ها استفاده کنید

این پیشنهاد به شما نشان داده نخواهد شد با تشکر از باز‌خورد شماخرید نوار نقاله

این کالا پس از موجود شدن به مدت یک ساعت برای شما رززو می‌گردد
و می‌توانید با پرداخت هزینه سفارش آن را خریداری نمایید.

تنها برای کاربران دیجی‌پلاس

قبلا در این نظرسنجی شرکت کرده‌اید.

این معیار نمایانگر آن است که فروشنده در بازه‌ی زمانی اعلام شده بدون هیچ تاخیری، کالا را تامین و ارسال کرده است.

این معیار نمایانگر آن است که فروشنده سفارشات ثبت شده‌ی مشتریان را بدون کنسلی (لغو سفارش) ارسال کرده است.

این معیار نمایانگر درصد کالاهای مرجوع شده
از سوی مشتری است که به علت تخلفات فروشنده و با دلایل قابل قبول از طرف مشتری مرجوع شده است.

ارسال سریع کالای سوپر مارکتی فقط در تهران و کرج امکان پذیر است.

با توجه به محدودیت ارسال، آیا مایل هستید این کالا به سبد خرید شما افزوده شود؟

دیجی‌کالا به عنوان یکی از قدیمی‌ترین فروشگاه های اینترنتی با بیش از یک دهه تجربه، با پایبندی به سه اصل، پرداخت در محل، ۷ روز ضمانت بازگشت کالا و تضمین اصل‌بودن کالا موفق شده تا همگام با فروشگاه‌های معتبر جهان، به بزرگ‌ترین فروشگاه اینترنتی ایران تبدیل شود. به محض ورود به سایت دیجی‌کالا با دنیایی از کالا رو به رو می‌شوید! هر آنچه که نیاز دارید و به ذهن شما خطور می‌کند در اینجا پیدا خواهید کرد.

حتی زمانی که بین خرید کالاها برای شخصی مردد هستید می‌توانید با خرید

کارت هدیه دیجی کالا

، انتخاب را به سایرین بسپارید. این فروشگاه مثل یک ویترین پر زرق و برق است که با انواع و اقسام محصولاتی نظیر

گوشی موبایل سامسونگ

،

ساعت هوشمند اپل

،

تلویزیون سامسونگ

،

لپ تاپ و الترابوک ایسوس

،

گوشی موبایل هواوی

و همچنین محصولاتی که هر فرد در زندگی شخصی، تحصیلی و کاری خود به آنها احتیاج پیدا می‌کند، چیده شده است. اینجا مرجع متنوع‌ترین کالاهای مصرفی از

گوشی موبایل موتورولا

گرفته تا

تبلت لنوو

،

اتو پاناسونیک

،

جارو شارژی بلک اند دکر

،

کولر آبی آبسال

،

اسپیکر (بلندگو) جی بی ال

و حتی خرید

لوازم جهیزیه

می‌باشد. دیجی‌کالا همچنین یک بازار آنلاین برای خرید جدیدترین و ضروری‌ترین لوازم خانگی همانند

سرخ کن فیلیپس

،

یخچال و فریزر امرسان

،

جاروبرقی پارس خزر

،

آبمیوه گیری بوش

،

سینمای خانگی و ساندبار سونی

و

انواع پخش کننده خانگی

می‌باشد تا هر فرد بتواند مطابق با سلیقه شخصی خود، خانه رویاهایش را بسازد. حتی می‌توانید از مشهورترین برندهای داخلی و خارجی انواع

مدل مانتو جدید

،

لباس خواب زنانه

،

پیراهن مردانه

،

پیراهن و لباس مجلسی زنانه

،

لباس بچه گانه

،

شومیز زنانه و دخترانه

و انواع

لباس زیر مردانه

را به صورت آنلاین با کمک راهنمای سایز خریداری کنید. این فروشگاه اینترنتی حتی برای سرگرمی کودکان هم خرید محصولاتی مانند

عروسک

،

مدل‌های اسباب بازی

دخترانه و پسرانه و انواع

لگو

را فراهم کرده است. همچنین با سر زدن به محصولات آرایشی و بهداشتی زنانه و مردانه مانند

عطر و ادکلن دیور

،

لالیک

،

جگوار

،

گرلن اصل

،

انواع دستگاه اصلاح موی صورت فیلیپس

،

موزر

،

پاناسونیک

و حتی بهترین برندهای

رنگ مو و ابرو

می‌توانید تجربه‌ای جدید از خرید آنلاین کسب کنید. شما می توانید کلیه نیازهای خود را تنها با چند کلیک سفارش داده و در کمترین زمان ممکن درب منزل تحویل بگیرید.

مشاهده بیشتر

برای راهنمایی بهتر لطفا اطلاعات زیر را وارد کنید:

پیشتیبان هوش مصنوعی دیجی‌کالا

من ربات هوشمند گفت و گوی آنلاین دیجی‌کالا هستم و در حال حاضر در حال آموزش دیدن برای پاسخگویی بهتر و انتقال پیام شما به پاسخگوی مرتبط با مشکلتان هستم.

به پشتیبانی هوشمند دیجی‌کالا خوش آمدید. لطفا سوال خود را بپرسید.

آیا پاسخی که گرفتید مناسب بود؟خیارشور و ترشیجات
Downloads-iconخیارشور و ترشیجات
Downloads-icon

بازگشت

تهران، رباط کریم / ساعاتی پیش

خرید نوار نقاله

۹۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان

مازندران، چالوس، مرکز شهر / ساعاتی پیش

تهران، تهران، نعمت آباد / ساعاتی پیش

کرمانشاه، کرمانشاه / ساعاتی پیش

سیستان و بلوچستان، زاهدان / ساعاتی پیش

تهران، تهران، آرژانتین / ساعاتی پیش

آذربایجان شرقی، تبریز، امام خمینی / ۱ روز پیش

۲۵,۶۰۰,۰۰۰ تومان

البرز، نظرآباد / ۱ روز پیش

تهران، شهریار / ۱ روز پیش

۱۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان

تهران، پاکدشت / ۱ روز پیش

تهران، رباط کریم / ۱ روز پیش

تهران، رباط کریم / ۱ روز پیش

خرید نوار نقاله

خراسان رضوی، مشهد / ۱ روز پیش

خراسان رضوی، مشهد / ۱ روز پیش

تهران، شهریار، شاهد شهر / ۱ روز پیش

خراسان رضوی، چناران / ۱ روز پیش

تهران، رباط کریم / ۲ روز پیش

سمنان، شاهرود / ۲ روز پیش

مرکزی، اراک / ۳ روز پیش

آذربایجان غربی، مهاباد / ۳ روز پیش

تهران، تهران، صادقیه / ۳ روز پیش

تهران، شریف آباد / ۳ روز پیش

تهران، نصیرآباد / ۳ روز پیش

۱,۹۵۰,۰۰۰ تومان

تهران، تهران، افسریه / ۳ روز پیش

ثبت آگهی رایگان

بازگشت

بازگشت

به مرورگرتان اجازه‌ مکان‌یابی دهید.

دسترسی به موقعیت مکانی را در مرورگرتان فعال کنید.

این قابلیت به دلیل پشتیبانی نکردن مرورگر شما از موقعیت مکانی، غیر فعال است.

آگهی‌های عکس‌‌دار

همه گروه‌ها

همه ایران

بازگشت

بازگشت

بازگشت

بازگشت

بازگشت

بازگشت

بازگشت

مشکلی در دریافت اطلاعات رخ داده است، لطفا صفحه را دوباره بارگذاری کنید.

بازگشت

برای ادامه لطفا کد زیر را وارد کنید.

تغییر کد امنیتی

تایید

موردی یافت نشد.لطفا عبارت جستجو را تغییر دهید یا مکان خود را از لیست انتخاب کنید.

در بهبود لیست محله ها با ما مشارکت کنید. تماس با پشتیبانی

موردی یافت نشد.لطفا عبارت جستجو را تغییر دهید یا گروه‌بندی خود را از لیست انتخاب کنید.

موردی یافت نشد.لطفا عبارت جستجو را تغییر دهید یا برند خود را از لیست انتخاب کنید.

هیچ محصولی وجود ندارد

ثبت کردن سفارش مشاهده سبد خرید

هیچ محصولی وجود ندارد

ثبت کردن سفارش مشاهده سبد خرید

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد

خرید نوار نقاله

ارسال سریع سفارشات

پرداخت وجه در محل

گارانتی بازگشت وجه

ضمانت اصالت کالا

گروه نوار نقاله های صنعتگری از اوایل سال91 تا به امروز تلاش کرده است تا بهترین و با کیفیت ترین نوار نقاله ها و نیز تجهیزات نوار نقاله ها

را با مناسب ترین قیمت برای کارخانجات و کارگاره های تولیدی فراهم کند. شما مخاطبین عزیز می توانید در این بخش انواع کانوایرها و هر آنچه

مربوط به…

گروه نوار نقاله های صنعتگری از اوایل سال91 تا به امروز تلاش کرده است تا بهترین و با کیفیت ترین نوار نقاله ها و نیز تجهیزات نوار نقاله ها

را با مناسب ترین قیمت برای کارخانجات و کارگاره های تولیدی فراهم کند. شما مخاطبین عزیز می توانید در این بخش انواع کانوایرها و هر آنچه

مربوط به انتقال مواد و باربری محصولات می باشد را بیابید. مدل های مختلفی مانند : نوار نقاله جت پرینتر،بارگیری بار،تخلیه بار از کامیون ،

خط مونتاژ، خط تولید، نوار نقاله تخلیه انبار، ماسه شویی، دانه بندی، بچینگ، کانوایر، نوار نقاله سپریتور و … در کنار هم گرد آمده اند تا پاسخگوی

کارتمامی کارخانجات داخلی کشور باشند. استفاده از بهترین برندها ومعتبرترین کارخانجات برای قطعات نوار نقاله ها اعم از الکتروموتور موتوژن،

الکتروموتور یلماز ترکیه، تسمه کره، تسمه پی وی سی سوئد ،گیربکس کاردان، سهند، اطلس ، گرجی ، گیربکس تبریز که مانند همیشه با تضمین

بهترین قیمت را باما تجربه کنید. در صورت نیاز به انواع نوار نقاله های سفارشی و انواع نوار نقاله های مواد برای کارخانجات با ما درتماس باشید.

تمامی دستگاه ها دارای یک سال گارانتی و خدمات پس از فروش می باشد. 

نوار نقاله ها به جهت انتقال و جا به جایی انواع مختلفی از محصولات، کالاها و نیز تولیدات یک مجموعه به کار گرفته می شوند و از جهت اینکه تنوع

محصولات تولیدی در کارخانجات و مجموعه های متعدد با یکدیگر متفاوت هستند، درنتیجه انواع مختلفی از این سیستم ها در صنعت کارایی داشته و

در مجموعه صنعتگری به تولید می رسند. نوار نقاله ای که در این مجموعه به تولید می رسند کاملا سفارشی بوده و بنابه درخواست خود مشتری طراحی

می شوند. برای تمامی سیستم های انتقال، استانداردهایی تعریف شده است که جهانی بوده و مختص ایران و یا مجموعه ما نمی شود و تمامی سیستم های

ارائه شده در این مجموعه نیز با درنظر گرفتن تمامی استاندادرهای جهانی به مرحله ی تولید می رسند. برای آشنایی بیشتر با انواع کانوایرهای تولید شده

در این مجموعه، در ادامه با ما همراه باشید و به تصاویر و تعریف هایی که از هر نقاله برایتان ارائه شده است، دقت کامل داشته باشید. شاید سیستمی

که مدنظر شما است، در بین همین نوار تقاله ها باشد.

خرید نوار نقاله

نوار نقاله های بارگیری کامیون را می توان به چندین مدل ساخت که معمولا سایز های 7 متری و 6 متری سایز های استاندارد می باشد که نیاز به

سفارش ندارد با توجه به اینکه اکثرکارخانجات از نوار نقاله های بارگیری 6 متری و 7 متری استفاده می کنند و تجربه نشان داده که این سایز بهترین

سایز نوار نقاله های بارگیری جهت کامیون می باشد ولی خیلی از کارخانه ها معمولا کانتین یا تریلی سقف دار بارگیری می کنند که در این صورت نیاز

به نوار نقاله های تلسکوپی یا نیاز به نوار نقاله اکاردئونی می باشد که بهترین نوع نوار نقاله بارگیری برای تریلی کانوایر های تلسکوپی می باشد که

در زیر کانوایر های تلسکوپی را توضیح خواهیم داد معوملا کانوایر های 6 متری به صورت 5 متر زاویه دار و 1 متر به صورت افقی جهت ورود به داخل

ماشین تا کارگر به راحتی بتواند مواد انتقالی بر روی نوار نقاله را مدیریت کرده و بردارد تا به زمین نایفتد. و یکی دیگر از مدل های نوار نقاله های

بارگیری مدل هایی می باشد که نخصوص کارخانجات با انبار کوچک می باشد که بعد از بارگیری جایی برای نگه داری نوار نقاله ندارند که اکثرا جهت

نگه داری نمی توانند از نوار نقاله ها استفاده کنند که جهت سهولت در نگه داری در انبار این نوار نقاله های تاشو تولید شده الان تولید کننده ها می توانند

از نوار نقاله های 5 متری استفاده که قابلیت خم شدن از هر طرف به اندازه یک متر را دارا می باشد که تبدیل به 3 متر شاسی می شود.

کانوایر های بارگیری تلسکوپی با وجود گران بودن نسبت به کانوایر های ساده بهترین نوع کانوایر برای بارگیری و تخلیه کامیون خاور و تریلی و

کانتین می باشد و با قابلیت بزرگ وکوتاه شدن طول کانوایر موجب افزایش کارایی کانوایر می شود که این کانوایر ها معمولا با عرض 60 سانتی متر

ساخته می شوند و در سه نوع می توان این کانوایر ها را ساخت.این نوع از سیستم های بارگیری، مخصوص انبار های سکو داری است که سطح

سالن انبار با سطح کف ماشین برابر می باشد که در این مدل نوار نقاله ها به صورت کاملا افقی بوده و دارای 70 سانت قابلت تنظیم ارتفاع هستند

و امکان چرخ دار بودن هم وجود دارد . نوع دیگر از کانوایر های تلسکوپی بارگیری  وجود دارد که بدون سکو بوده که مخصوص مواد های بسته بندی

می باشد که در این نوع دو مدل شبیه به عکس بالا را می توان ساخت که اندازه های استاندارد این کانوایر ها 6 متری و 12 متری می باشد که

معمولا کانوایر های 6 متری برای کامیون ها و 12متری برای تریلی و کانتین قابل استفاده می باشد و نوع سوم تلسکوپی ها بارگیری مواد فله ای

می باشد که اکثرا برای بارگیری کشتی و دپو مواد فله ای قابل استفاده می باشد که در زیر در مورد کانوایر تلسکوپی مخصوص بارگیری تریلی و دپو

را توضیح خواهیم داد.

نوار نقاله های تلسکوپی معمولا به خاطر قابلیت افزایش و کاهش طولی که برخوردار می باشند، در صنایع بزرگ برای بارگیری و تخلیه محصولات ،

بیشترین میزان کارایی را دارا بوده و نیز کاربرد بالایی دارد. این سیستم نیاز به تهیه کردن چندین دستگاه با سایزهای طولی مختلف را رفع کرده و

درنتیجه به همین واسطه از هزینه های اضافی تهیه ی چندین دستگاه کانوایر کاسته است. ساخت وتولید این سیستم ها از پیچیدگی هایی برخوردار

است که در کشور ایران با افتخار می توان گفت که تنهاترین تولیدکننده این سیستم ها، فروشگاه صنعتگری است که تمامی فعالیت های این

مجموعه زیرنظر شرکت امیدعمران بوده و درواقع زیرمجموعه این شرکت به شمار می رود. کنترل افزایش طول و یا کاهش طول سیستم تماما

به صورت برقی بوده و به وسیله ی تابلو برق انجام می شود. 

کانوایر بارگیری کشتی و دپو مواد فله ای تلسکوپی:

کانوایر های بارگیری کشتی را که معمولا استاکر می گویند، در دو نوع جایگاه کاربرد دارد که می توان جهت بارگیری کشتی  و جهت دپوی

مواد فله ای استفاده کرد این کانوایر ها معمولا به صورت دو تیکه می باشد که یکی از این ماژول ها برای انتقال مواد به داخل کشتی

می باشد و دیگری برای تخلیه ماشین یا لودر به داخل قیف نوار که انتقال بده به نوار نقاله انتقال  کشتی. معمولا این کانوایر ها را اکثر

مشتریان به صورت  موبایل درخواست دارند و خیلی از درخواست هایی که وجود دارد نمی توان در اینجا به صورت کامل توضیح داد .

در صورت نیاز با ما برای مشاوره تماس حاصل فرمایید. شرایط دریاها و بنادر به گونه ای است که بارگیری و تخلیه کالاها از این مبدا بسیار

سخت بوده و توسط نیروهای انسانی قابلیت اجرا ندارند و درنتیجه احساس نیاز به سیستم های کانوایری در این مناطق بسیار بالا است.

همچنین استفاده از سیستم های انتقال بارگیری، به انتقال سریع تر کالاها کمک کرده و نیز زمان انجام این پروسه را کاهش می دهد.

زمانی که بنادر مجهز به نوار نقاله های بارگیری شوند، تولیدکنندگان و نیز تامین کنندگان کالاها، تمایل خواهند داشت تا بار خود را توسط

بنادر جا به جا کنند. 

نوار نقاله های انتقال به صورت افقی:

انواع کانوایر های انتقال به صورت افقی بیشترین استفاده را در کارخانجات دارد که با این که این کانوایر ها را می توان به چندین مدل و

برای چندین کار راه اندازی کرد مثلا می توان برای کارخانجات صنعتی و کارخانجات بهداشتی و … ساخت  که این کانوایر ها امکان تولید با

تسمه های مدولار و تسمه پی وی سی و تسمه نقاله منجید دار و تسمه های زنجیری و توری جهت کوره ها می توان ساخت و انواع نوار نقاله ها

می تواند به صورت سفارشی انجام شود معمولا نوار نقاله هایی که برای تمامی کارخانجات با یک سایز استفاده می شود اینگونه نوار نقاله ها

به صورت تولید انبوه ساخته و به صورت اماده مشتریان عزیز ارئه داده می شود ولی نوار نقاله هایی که نیاز به سفارشی بودن دارند به صورت

سفارشی ساخته می شود. در صورت نیاز به انواع نوار نقاله های انتقال و انواع نوار نقاله های انتقال به صورت عمودی و افقی در تماس باشید.

نوار نقاله غلطکی انتقال مواد بسته بندی به صورت افقی:

این نوار نقاله ها را می توان به دو نوع ساخت که به نوار نقاله های اکاردئونی و نوار نقاله های غلطکی معروف هستند نوار نقاله های اکاردئونی

با حالت اکاردئون امکان انتقال کارتن و گونی به صورت محرک و غیر وحرک وجود دارد که منظور از محرک حرکت غلطک ها به صورت خودکار که

مربوط به موتور می شود و تمامی غلطک ها توسط الکترو موتور به چرخش در میاید و نیازی به هل دادن و شیب ندارد و امکان تغییر مسیر به

سمت چپ و سمت راست را دارد و امکان تغییر طول به طورت کاملا دستی وجود دارد و می توان به راحتی بر روی چرخ های تعبیه شده انتقال به

انبار داد ولی نوار نقاله  های غلطکی اکاردئونی ثابت غیر محرک بدون نیاز به الکترو موتور می باشد به طوری که جهت انتقال مواد و یا بسته ها باید

یا برای دستگاه توسط پیچ های تنظیم شیب ایجاد کرد یا اینکه بادست کارتن را هل داد.نوار نقاله های غلطکی ثابت که طول ثابتی دارند می توان

به صورت محرک و غیر محرک ساخت که در این صورت فقط طول نوار نقاله قابل تنظیم نیست و بقیه دقیقا شبیه به توضیحات بالا می باشد.

در انبار ها وکارخانجاتی که محدودیت مکان برای انتقال کارتن به طبقات را دارند از کانوایر های عمودی استفاده می شود با نوار نقاله های عمودی

هم می توان مواد بسته بندی و هم می توان مواد بسته بندی انتقال داد و نوار نقاله های اسپیرال مخصوص خشک کن و مخصوص سرد کردن

کیک و مواد غذایی جهت بسته بندی با امکان بهداشتی و صنعتی و امکان تولید به صورت سفارشی و اجرای تمامی کانوایر های عمودی در تمامی

شهر های درخواستی جهت سفارش خود با شماره تماس های ما در تماس باشید تا بهترین و  کاراترین کانوایر انتقال مواد فله ای و بسته بندی و

بدون بسته بندی برای شماطراحی و ساخته شود. در خواست از شما و طراحی و ساخت و اجرا از ما…. منتظر تماس شما دوستان عزیز هستیم.

نوار نقاله بارگیری سه تیکه ، یکی دیگر از انواع سیستم های انتقالی است که در صنایع مختلف کاربرد داشته و مورد استفاده قرار می گیرد .

هر صنعت و مجموعه ای نسبت به فضایی که دارد، کانوایر مورد نیاز خود را تهیه می کند . یکی از مهم ترین فاکتورهایی که در انتخاب نوع

نوار نقاله تاثیرگذار می باشد ، محل نگهداری و یا استفاده از دستگاه های نوار نقاله می باشد . در بسیاری از صنایع نیاز به کانوایر با طول بیشتر

احساس می شود که به دلیل کمبود جا ، قادر به تهیه آن نمی باشند . شرکت امید عمران سهند برای شما صنعتگران عزیز راهکاری سراغ دارد و آن

استفاده از نوار نقاله های تاشو می باشد . استفاده از این سیستم به شما این امکان را فراهم می کند تا پس از انجام عمل بارگیری ، حجم و طول

نقاله را به وسیله ی تا کردن کاهش دهید و به راحتی امکان جا به جا کردن آن برایتان در محیط مجموعه ی خود فراهم باشد . 

از یکی دیگر از انواع مختلف نوار نقاله ها، می توان به نوارنقاله غلتکی اشاره کرد که کاربردی مشابه با سایر سیستم های انتقال داشته، ولی

کاربردی متفاوت دارد.درواقع ساختار این نوع از کانوایرها برای انتقال محصولات، به وسیله ی رولیک ها صورت می گیرد و هیچ تسمه نقاله ای

برروی این سیستم ها نصب نمی شود و درواقع می توان گفت که عامل انتقال در این سیستم ها، غلتک کانوایرها می باشند. غلتک ها به

نسبت کالاهای انتقالی ، در قطر های مختلفی به کار گرفته می شوند تا امکان جا به جایی برای آن ها مقدور باشد. همچنین با توجه به کالاهای

انتقال، جنس غلتک ها نیز می تواند متفاوت از هم باشد. معمولا روند انتقال به وسیله ی این نوع از سیستم ها ، به صورت دستی بوده و از

الکتروموتور استفاده نمی شود.فاصله ی رولیک ها از هم قابل تغییر بوده و طبق سفارش مشتری تعیین می شوند.

یکی از انواع نوار نقاله های مرتبط با انجام بارگیری در سطح بسیار بالا، استاکر کانوایرها می باشند که به صورت کاملا سفارشی قابلیت 

تولید دارند.در مواردی چون بارگیری موادفله ای با حجم زیاد و نیز دپوی آن ها می توان از این نوع سیستم ها استفاده کرد و نیز لازم به

ذکر است که برای مواردی چون بارگیری کشتی ها که با حجم بسیار بالایی همراه می باشد، از استاکر کانوایرها استفاده می شود.

استاکرها دارای طول تلسکوپی می باشند،به این معنی که طول استاکر طی دو یا سه مرحله از درون شاسی دستگاه خارج شده و قابل

افزایش می باشد که این امر به هنگام دپو کردن مورد نیاز قرار می گیرد و نیز پس از پایان کار، طول استاکر قابل کاهش به حالت اولیه خود می باشد.

نوارنقاله های اسپیرال به نوعی از سیستم های انتقالی گفته می شود که در صنایع موادغذایی به کاربرده می شوند و دارای مکانیزم کاری

متفاوتی نسبت به سایر انواع کانوایرها در صنعت دارند. مکانیزم ساختاری این نوع از نقاله ها به گونه ای می باشد که به صورت طبقاتی

ساخته شده و به شکل گردشی محصولات را انتقال می دهند. به عبارتی دیگر، این نوع از سیستم ها را به مانند مارپیچی می سازند که به

دور هم چرخیده شده و به این وسیله محصولات را به بخش های مخلف تولید انتقال می دهند و بیشترین استفاده را در صنایع پخت کیک

و کلوچه و… دارند.که به همین جهت از نوارنقاله های اسپیرال به عنوان تسمه کاربردی جهت انتقال آن ها استفاده می شود که علاوه بر

دارابودن به خاصیت گردش پذیری، با انواع مختلف موادغذایی نیز سازگار می باشند. معمولا تولید این نوع از سیستم ها به صورت کاملا

سفارشی بوده و کاربرد کمتری نسبت به سایر نوارنقاله های انتقال دارد.( استهلاک این دستگاه بسیار بالا بوده و هزینه های تولید بالایی

برخوردار است و درنتیجه امکان تهیه آن برای هرمجموعه مقدور نبوده و نیز مقرون به صرفه نمی باشد.)

کانوایرهای بارگیری معمولا پرکاربردترین نوع سیستم های انتقال در صنایع مختلف می باشند که بنابه کاربرد و نوع محصولات انتقالی،

در انواع مختلفی قابلیت طراحی و تولید را دارند. در این بین، یکی از انواع مختلفی از سیستم های بارگیری وجود دارد که به صورت

سه تیکه به تولید می رسد و بیشترین کارایی را در انواع صنایع مختلف جهت انجام عملیات بارگیری و تخلیه دارد. به عبارتی دیگر بخش

ابتدایی این سیستم جهت انتقال محصولات توسط نیروی انسانی برروی سیستم می باشد که سپس بخش شیب دارد نوارنقاله آغاز می شود

که وظیفه ی انتقال محصول را برعهده دارد. در انتهای قسمت شیب دار، بخش افقی دوم ( به عنوان تیکه سوم) دستگاه آغاز می شود

که این قسمت برای تخلیه محصول در انتهای نقاله درون کف کامیون و سایر ماشین های بارگیری قرار می گیرد و چون بارگیری به صورت

سه مرحله ای و از سه بخش مختلف انجام می شود، به آن نوار نقاله سه تیکه گفته می شود.

نوار نقاله های شیب دار به مرسوم ترین نوع کانوایرهای بارگیری می باشد که به منظور جا به جایی و انتقال انواع مختلف کالاها از جمله :

کیسه های برنج و سیمان و گچ و …، کارتن ها و سایر انواع کالاها در صنایع مختالف استفاده می شود. نوع تسمه ای که برروی این سیستم

نصب می شود، تسمه نقاله لاستیکی آج دار می باشد که به دلیل دارا بودن شیب زیاد نقاله، برای جلوگیری از افتادن کالاها،به کار گرفته می شود.

این نوع از سیستم  های نوار نقاله ای دارای تنظیم ارتفاع می باشند که به منظور تنظیم ارتفاع برای انواع ماشین های بارگیری به کار گرفته شده است. 

یکی دیگر از انواع نوار نقاله هایی که در صنعت به کار گرفته می شوند، نوار نقاله های الواتور می باشد که به صورت عمودی ساخته

می شوند و از مکانیزم ساختاری متفاوتی برخوردار هستند. از این نوع سیستم ها به جهت انتقال و جا به جایی محصولات به صورت فله،

پودری و یا دانه بندی شده همچون حبوبات و غله و … استفاده می شود. برای انتقال این نوع از مواد برروی سیستم از کاسه های

الواتوری استفاده می شود که وظیفه ی آن ها، انتقال مواد از درون مخزن یا… به مکان مورد نظر با سرعت بسیار بالایی می باشد.

این کاسه ها به وسیله ی زنجیرهایی به یکدیگر متصل می شوند و یا طبق درخواست مشتری برروی تسمه های لاستیکی و یا برزنتی

پیچ شده و به راحتی پروسه ی انتقال را انجام می دهند. 

یکی از سیستم های انتقالی که در صنایع بسته بندی ، انتقال درون انباری و … مورد استفاده قرار می گیرد، نوار نقاله آکاردئونی می باشد.

این نوع از نوار نقاله ها فاقد تسمه بوده و طوری طراحی شده اند که نیازی هم به بلت کانوایر ندارند. طراحی این سیستم ها به گونه ای

است که ابتدای شاسی نقاله همیشه در حدود ده سانتی متر از قسمت جلویی سیستم، بلند تر می باشد و در نتیجه ایجاد شیب ملایمی

در سیستم می کند که همین امر موجب جا به جایی محصولات بدون اعمل هرگونه نیرو و … می باشد. این نوع از سیستم ها دارای قابلیت

افزایش طول بوده و می توانند به صورت نیم دایره نیز دربیایند و از همین جهت برای جا به جایی محصولات درون انبارها توصیه می شود

از این نوع سیستم استفاده کنید که نسبت به موقعیت قفسه ها و … بتوان تغییراتی در کاربرد نوار نقاله آکاردئونی ایجاد کرد. این نوع از

نوار نقاله ها در صنعت به دو صورت به تولید می رسند که به صورت موتور دار و یا غیر موتور دار می باشد. اگر برروی این سیستم

الکتروموتوری نصب نشود، نیاز است که قسمت اولیه سیستم به صورت شیب دار باشد تا امکان جا به جایی برای آن فراهم باشد.

زمانی نیاز است برروی سیستم از الکترومتور استفاده شود که طول و مسافت طی شده توسط آن متفاوت بوده و نیز متغیر باشد. در چنین

مواردی نیاز است که از الکتروموتور استفاده شود. لازم به ذکر است که در مواردی که انتقال محصولات درون انبارهای طولانی مدت انجام

می شود، توصیه می شود از این سیستم ها استفاده نمایید. در سایر مواردی چون بارگیری، استفاده از این نوع سیستم ها از استهلاک

بالایی برخوردار بوده و کاربردی نمی باشد. 

زیرشاخه ها

انواع رولیک های فروشگاه صنعتگری

رولیک خود تنظیم:

رولیک کانوایرها یکی از تجهیزات جانبی برای انواع مختلف سیستم های انتقال به حساب می آیند که درواقع مهم ترین عضو از این سیستم به حساب می آیند.رولیک ها درواقع غلطک هایی هستند که از جنس فلزی ساخته می شوند و نوع جنس آن ها توسط خود مشتری ، نسبت به کاربردی که دارند تعیین می شود و دارای ابعاد و اندازه های مختلفی می باشند. معمولا این محصول در انواع مختلفی به تولید می رسد که رولیک های خود تنظیم و ضربه گیر نوعی از این رولرها به حساب می آید که در ادامه به توضیحات مختصری در مورد این رولرها خواهیم داد.

رولیک های خود تنظیم یکی از بهترین و تخصصی ترین رولیک ها جهت استفاده در طول های زیاد می باشد معمولا رولیک های خود تنظیم معمولا در عرض های 40 الی 180 امکان پذیر می باشد و در صورت نیاز به صورت سفارشی می باشد و هیچگونه این رولیک ها اماده نمی باشد جهت خرید باید نسبت به اندازه و ابعاد شما ساخته شود جهت ساخت رولیک های خود تنظیم می توان از رولیک پرسی و رولیک بلبرینگ تعویضی استفاده کرد و به صورت چاکدار و به صورت رزوه قابل استفاده می باشد و در انواع قطر ها و در انواع ضخامت ها قابل سفارش می باشد جهت سفارش رولیک های سفارشی با ما در تماس باشید

این نوع رولیک ها معمولا در کارهای ظریف قابل مصرف می باشد که استفاده از این نوع رولیک ها زمانی می باشد که می خواهیم مواد فله ای انتقال بدهیم و به دلیل اینکه این نوع از مواد به راحتی قابلیت ریخته شدن به طرفین دستگاه را دارند ، برای جلوگیری از ریزش مواد به طرفین از رولیک های خودتنظیم استفاده می کنند تا به تسمه نقاله حالت یو شکل بخشیده و از حالت عادی خارج کند تا مواد دیگر قادر به ریزش نباشند. معمولا رولیک های خودتنظیم به صورت سه تایی در یک ردیف نصب می شوند که برای پیچ کردن آن ها به بدنه ی شاسی با حالت خاص خود ، نیازمند پایه رولیک های به خصوصی می باشد.

فروش تمامی رولیک های فروشگاه صنعتگری  به صورت تضمینی بوده و در هر 40 عدد خرید رولیک نوار نقاله یک عدد اضافی به مشتری داده می شود که بتواند یکی از رولیک های خریداره شده را تست کند و لوله رولیک را بریده تا بتواند داخل رولیک را رویت کرده و ببیند که چه بلبرینگی استفاده شده و از استوک بودن (تازگی) بلبرینگ رولیک اطمینان حاصل کند.

تمامی رولیک های فروشگاه به صورت استیل و آهن و گالوانیزه  موجود می باشد.  

همانطور که گفته شد در دستگاه های نوارنقاله با طول زیاد از این نوع رولیک ها استفاده می شود ، چرا که با افزایش طول دستگاه امکان خارج شدن تسمه نقاله از  محور اصلی مسیر خود ، برای 

جلوگیری از این امر در کنار دستگاه از رولیک های راهنما استفاده می شود تا مانع از خروج تسمه از مسیر خود شود و به همین دلیل نیز به رولیک های راهنما معروف شده است.

معمولا رولیک های خود تنظیم که در قسمت فوقانی دستگاه به کار می روند حالت یو شکل به تسمه نقاله می دهند که همین امر باعث جلوگیری از خارج شدن تسمه از مسیر خود می شود.

البته ناگفته نماند که همیشه رولیک راهنما نمی تواند مانع از انحراف تسمه از مسیر اصلی خود شود و حتی در مواردی امکان دارد که تسمه نقاله برروی رولیک سوار شده و کلا از مسیر

خارج شود و به همین دلیل است که اهمیت نصب رولیک های راهنما بیش از سایر قطعات می باشد.

از سایر انواع رولیک کانوایر ها می توان به نوع ضربه گیر اشاره کرد که ساختاری متفاوت تر از سایر انواع خود دارند. در برخی موارد برروی سیستم های انتقال از موادی جهت انتقال استفاده می شود که دارای خاصیت خورندگی می باشند و در نتیجه به ساختار غلطک آسیب می رسانند  و به همین جهت برروی لوله ی آهنی آن ها از حلقه های لاستیکی ضد سایش استفاده می شود که به همین جهت نام آن ها ضربه گیر نامگذاری شده اند و علاوه بر محافظت از بدنه ی رولیک ها در برابر مواد خورنده ، از آن ها در برابر مواد سنگین به هنگام انتقال نیز محافظت می کنند.

نوع ضربه گیر این رولرها به صورتی ساخته شده است که تا حد زیادی از آسیب پذیری رولر جلوگیری کرده و از شدت ضربه ای که توسط محصولات به هنگام انتقال بر آن ها وارد می شود ، بسیار می کاهد و در نتیجه میزان آسیب پذیری این سیستم بسیار کاهش می یابد. این نوع از رولرها نیز مانند سایر انواع خود ، دارای قطرها و ابعاد طولی مختلفی می باشند و به همین جهت در تمامی سیستم های مورد نظر قابلیت استفاده دارند . قیمت کلی این محصول در مقایسه با سایر انواع مقداری متفاوت بوده و از ارزش بالاتری برخوردار می باشد . 

در اینجا در نظر داریم انواع قاشقک ها را به صورت کامل توضیح داده و انواع انها و امدازه های مختلف را به صورت کامل معرفی کنیم

– قاشقک های پلاستیکی

– قاشقک های اهنی st37

– قاشقک استیل304

– قاشقک های فایبر گلاس

قاشقک ها بیش از 12 مدل و قریب به 350 سایز های مختلف قابل تولید می باشد که تمامی کاربرد های کشاورزی و صنعتی و عمرانی و صنایع بهداشتی …پوشش می دهد که امکان تعویض بعد از خرابی خیلی راحت بوده و به صورت تولید استاندارد می باشد

این قاشقک ها به راحتی می توان به زنجیر و تسمه و … وصل کرد با این روند می توان به راحتی در دستگاه های مختلف استفاده کرد

این قاشقک ها معمولا در جایی قابل مصرف می باشد که مواد به صورت فله بوده و امکان انتقال توسط نوار نقاله را ندارد

این قاشقک ها انواع مختلفی دارد که از اهن معمولی شروع شده تا اهن ضد سایش و پلاستیک معمولی و ….

در صورت نیاز  به انواع قاشقک با ما در تماس باشید یا در صورت موجود بودن محصولات می توانید خرید کنید 

در صورت داشتن اندازه های سفارشی با ما در تماس باشید

قاشقک های الواتر در انواع مختلفی در حال تولید می باشد که سایز های این قاشقک های به صورت اندازه های خاص قابل ارائه می باشد و ظمنا ایم قاشقک ها در جنس های اهن،پلاستیک،استیل،گالوانیزه،فایبرگلاس قابل تولید می باشد که در صورت نیاز به اندازه خاص و اندازه های سفارشی بغیر از موجودی های انبار می توانید سفارش خود را با ما در جریان گذاشته و در اسرء وقت تولید و به شهر درخواستی شما ارسال گردد

نوار نقاله جت پرینتر 

معمولا این نوع نوار نقاله دارای طول 2 متر و عرض 50 سانت می باشد که به دو صورت تولید شده و اماده می باشد

بدنه اهنی  و بدنه استیل

بدنه اهنی برای کارهای بسته بندی شده ای که نیازی به بهداشتی بودن نوار نقاله نیست و نوار کاملا غیر بهداشتی بودن و کاملا به صورت صنعتی که بدنه کوره ای دارد.

بدنه استیل :این نوع نوار نقاله ها معمولا از ورق خم کاری شده استیل نگیر و درام ها از لوله استیل و حتی پیچ و مهره استیل استفاده می شود.

تنها چیزی که استیل نمی باشد

نوار نقاله برای بارگیری و تخلیه با امکان انتقال کارتن و گونی 

نوار نقاله ها برای تخلیه بار کامیون و تریلی  و کانتینر معمولا از 6 متر تا 12 متر استفاده می شود که اکثرا برای این کار نوار نقاله ها دارای طول 8 متری می باشد استاندارد سایز نوار نقاله های تخلیه 8 متری می باشد و ارتفاع ورودی نوار نقاله ها معمولا 75 سانتی متر برای کارتن و 17 سانتی متر برای گونی می باشد ما با تجربه ای که در این رشته داریم شرکت امید عمران را برای ساخت نوار نقاله انتخاب کرده و شروع به همکاری کردیم

خط تولید: نوار نقاله های که معمولا در خطوط تولید استفاده می شود به طوری که دستگاه به صورت فله ای یا بسته ای تولید کند و نوار نقاله وسایل تولید شده را انتقال بدهد این نوار نقاله ها به دو قسمت تبدیل می شود.

خط تولید مواد فله ای – خط تولید مواد بسته بندی شده

خط تولید مواد فله ای: این نوار نقاله ها بعد از تولید مواد به صورت فله ای تا مسیر بسته بندی انتقال داده و بعد از بسته بندی به خط کنترل کیفی انتقال داده می شود و نهایتا به انبار. 

خط مونتاژ :

خط مونتاژ معمولا برای کارخانجات مونتاژی قابل استفاده می باشد. در این نوع نقاله ها معمولا نوار ها دارای قابل تنظیم سرعت می باشد امکانات صندلی  و دارای تسمه PVC می باشد.

چنانچه در بازیافت مواد پلاستیکی، لاستیکی، الکترونیکی، کاغذی، چوبی ویا فلزی فعالیت دارید، دستگاه نوار نقاله ی جداکننده(seporator)، به شما کمک شایانی در جداسازی مواد آهنی از مواد غیر آهنی خواهد کرد.

فروش انواع تجهیزات نوار نقاله اعم از تسمه نقاله – رولیک – غلطک – درام نوار نقاله -الکتروموتور- گیربکس نوار نقاله – انواع پایه رولیک ها -چسب اپارات نوار نقاله -و یاتاقان های مخصوص نوار نقاله با مشاوره رایگان جهت استفاده در ساخت نوار نقاله ها

در سال  1892میلادی دانشمندی بنام توماس رابینز با اختراع و اضافه کردن اندیشه های خود نخستین  سیستم یا دستگاهی بنام تسمه نقاله برای حمل مواد معدنی عنوان کرد، که بعد ها با گسترش علم و فنون سیستم های نوینی ساخت و تولید گردید.

با پشرفت علم و صنعت در سیستم انتقال و حمل و نقل برای جابجایی مواد و محصولات از نقطه A به نقطه B بصورت مکانیزه از خط تولید به انبار و بالعکس و درنهایت به ماشین و نیاز به تسریع در عملیات بارگیری و تخلیه نیاز و الزام به دستگاهی بنام نوار نقاله یا کانوایر وجود دارد که علاوه بر تسریع در عملیات موجب کاهش هزینه های اقتصادی و انتقال ایمن محصولات بدون هیچ گونه آسیب دیدگی از جمله ویژگی های این دستگاه می باشد.

بطور عمده نوار نقاله بارگیری برای حمل و انتقال مواد سنگین در صنعت مورد استفاده قرار می گیرد، از استراکچر یا شاسی کانوایر بارگیری از متریال فولاد ST37(قوطی، ناودانی، لوله درزدار) بصورت خرپایی مستحکم و ایمن می باشد.

لازم به توضیح می باشد که قبل از ساخت استراکچر دستگاه نقشه ای بصورت شماتیک سه بعدی طراحی و ساخت می گردد که کلیه اندازه در آن مشخص و خوانا برای مجموعه تکنسین فروشگاه صنعتگری می باشد.

در طراحی و ساخت کانوایربارگیری از دونوع تسمه نقاله لاستیکی و پی وی سی استفاده می کنند، که تسمه نقاله لاستیکی منجیددار برای بارگیری و تخلیه مواد فله و پودری و تسمه نقاله لاستیکی آجدار برای بارگیری و تخلیه کیسه و گونی در اندازه های 50کیلوگرمی یا بیشتر و  همچنین مواد فله نظیر گندم، ذرت، جو و غیره با حداکثر کارایی مورد استفاده قرار می گیرند.

تسمه نقاله لاستیکی منجیددار از لحاظ ساختاری و بافت 4 لایه، با قدرت کششی 400 یا 500 (ep500/400) با ضخامت 10 میلی متر میباشد، که کاملا مقاوم در برابر سایش و ضربه می باشد، و آج های تسمه نقاله لاستیکی با ارتفاع آج های 5 یا 15 میلی متر در عرض های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.

تسمه نقاله گریپ از نظر ظاهری متخلخل و سبز رنگ می باشدو بافت آن دولایه با نخ های پلی استر وبا ضخامت پنج میلی متر در عرض های مختلف در صنعت بارگیری و تخلیه و سایر صنایع مورد استفاده قرار می گیرد، که امکان برگشت کالا به عقب اصلا وجود ندارد.

موتور هایی که در نقاله بارگیری استفاده می شود نسبت به طول و حجم مواد تعیین میگردد که معمولا از برند های معروف ایرانی نظیر موتوژن( ژن)و یا برند های اروپایی معتبر نظیر ایلماز، زیمنس و…استفاده میشود.

گیربکس مورد استفاده در نقاله بارگیری به تناسب الکتروموتور از برندهای ایرانی نظیر کاردان اصفهان یا برند های اروپایی معتبر نظیر ایلماز، زیمنس و… استفاده میگردد.

در صنایع و کارخانجات کثیری از کانوایر بارگیری استفاده میکنند که با شاید در ذهنمان نگنجد و در اینجا قابل ذکر نباشد که در این مطلب به گوشه ای از آنها اشاره می کنیم:

–      صنایع غذایی (کیک ، کلوچه، آبمیوه و آب معدنی و سایر محصولات غذایی).

–      صنایع گوشت و فرآورده های غذایی

–      صنعت داروسازی و محصولات پزشکی

–      صنعت کاغذ سازی و ضایعات حاصل از آن

–      صنعت تولید لوازم خانگی

–      صنعت خودروسازی

–      فروشگاه ها و مارکتینگ های اینترنتی( فروشگاه اینترنتی دیجی کالا – فروشگاه اینترنتی بامیلو).

–      کارخانجات تولید مایع ظرف شویی و شامپو

–      کارخانه های شن وماسه ، صنعت سیمان و گچ

–      و سایر صنایع مد نظر شما

لازم به یادآوری می باشد که صنعتی یا لاین تولیدی نمی باشد که دستگاه نوار نقاله آن را پوشش نداده باشد.

طراحی و ساخت نوار نقاله بارگیری به دو حالت 1-ثابت و 2- متحرک امکان پذیر می باشد که طبق سفارش مشتریان عزیز طراحی و ساخت میگردد، که نوار نقاله متحرک از مرغوب ترین چرخ های چدنی روکش لاستیکی و تفلونی و تایر لاستیکی می باشد که جابجایی و حمل دستگاه را برای اپراتور آسان می کند.

تنظیم ارتفاع نوار نقاله بارگیری و تخلیه چگونه می باشد؟

در ابتدا لازم به یادآوری میباشد محدوده ارتفاعی که برای تنظیم ارتفاع در نظر گرفته میشود 150 تا 170 سانت در نوار نقاله های کوچک میباشد که این تلرانس و محدوده ارتفاعی نسبت به سفارش مشتریان عزیز م باشد که شما با تعیین ماکزیمم و مینمم ارتفاع به ما میگویید که این تلرانس در چه محدوده ای تنظیم شود.

در نخست قابل بیان است که  این شرکت از اینورتر های معتبر و اروپایی خاص نظیر اشنایدر و  جهت تنظیم و کنترل سرعت تسمه نقاله استفاده می کند .

معمولا استفاده از سیستم های شمارشگر دیجیتالی در بارگیری و تخلیه با ارائه گزارش و یا متصل به سیستم رایانه با قابلیت قطع  و ادامه عملیات و شمارش و نمایش محصولات بارگیری شده

این امکان برای اداره جات پست و سایر شرکت های پیشرفته افزوده گردیده که این نهاد ها با این امکان راحتر بتوانند محصولات خود را بارگیری یا تخلیه و درنتیجه به عملیات خود سرعت زیادی ببخشید.

سیستم حرکت بارگیری توسط الکتروگیربکس که بتوان با ریموت کنترل از راه دور کنترل کنیم برای نوار نقاله بارگیری تلسکوپی و بزرگ افزوده و اضافه میشود که سیستم حرکت را برای اپراتور نیز آسان می کند.

قیمت نوار نقاله بارگیری نسبت به طول نوار نقاله و عرض آن قابل تغییر می باشد، همچنین با افزودن امکاناتی همچون اینورتر، شمارشگر دیجیتالی، تابلوبرق پیشرفته، سیستم حرکت برقی و انتهای نقاله بصورت تلسکوپی باشد ،به هرکدام از موارد ذیل مبلغی به مبلغ اصلی دستگاه نقاله افزوده خواهد گردید.

نوار نقاله های بارگیری در طول های 6متر، 7 متر، 8متر، 10 متر آماده ارسال می باشند که در طی 3 یا 4 روز کاری با مونتاژ قطعات و بسته بندی صحیح ارسال میگردند، اما نوار نقاله های سفارشی طبق زمینه کاری شما در طی 15 یا 20 روز کاری آماده ارسال میگردند.

نوار نقاله ها سیستم های انتقالی هستند که برای جا به جایی و انتقال دادن محصولات در صنایع مختلف به کار گرفته می شوند . 

این سیستم ها در انواع بسیار مختلفی تولید می شوند که هر یک از آن ها برای کاربردهای مخصوصی طراحی شده اند . 

در صنعت انواع مختلف مواد و کالاها در کارخانجات و … تولید می شوند که هر یک هم از نظر فیزیکی و هم از نظر شیمیایی با یکدیگر

تفاوت دارند که به همین جهت نوار نقاله ها نیز در انواع مختلفی نسبت به مواد مختلف طراحی و تولید می شوند . 

نوار نقاله تلسکوپی یکی از انواع سیستم های انتقال در صنعت می باشد که دارای قابلیت کاهش و افزایش طول می باشد و معمولا 

در امر بارگیری از این نوع سیستم انتقال استفاده می کنند . در بارگیری ماشین های بزرگی چون تریلر از این نوع کانوایر استفاده می شود 

که در ابتدا طول را در حداکثر مقدار خود افزایش می دهند تا محصولات به انتهای ماشین انتقال یابند و با پر شدن ظرفیت ماشین ، طول 

نقاله نیز کمتر می شود تا در نهایت به حداقل ترین مقدار خود می رسد . 

چسب های آپارات یکی از انواع تجهیزات نوار نقاله ها به شمار می رود که در این مجموعه ارائه می شوند. چسب آپارات سرد 

به منظور متصل کردن دو سر تسمه نقاله به یکدیگر مورد استفاده قرار می گیرد و نیازی به دستگاه پرس و حرارت ندارد. 

شرکت های بسیار زیادی هستند که به تولید این دسته از محصولات می پردازند که از مهم ترین آن ها می توان به شرکت 

TIP-TOP و نیز OZER اشاره کرد.

تسمه نقاله ها برای انتقال انواع کالاها و محصولات در صنایع مختلف به کار گرفته می شوند. معمولا تسمه ها در انواع مختلفی 

به تولید می رسند که از کاربردی ترین انواع آن ها می توان به تسمه نقاله های لاستیکی اشاره کرد. این دسته از تسمه نقاله ها

به صورت مدار باز به تولید می رسند که برای استفاده برروی سیستم های انتقال، نیاز است که به حالت مداربسته دربیایند که 

به این جهت نیاز به چسب های آپارات برای اتصال دو سر تسمه نقاله به یکدیگر احساس می شود. 

معمولا این نوع از چسب ها به همراه مایع خنک کننده و سخت کننده به نام هاردنر ارائه می شوند که به هنگام استفاده از 

چسب نیاز است که همیشه به نسبت مساوی از هاردنر درون آن مخلوط شود. 

نوار نقاله مخصوص جت پرینتر با امکانات کامل

نوار نقاله تخلیه و بارگیری کانتینر و تریلی

چسب اپارات sc4000 چسب اپارات تسمه نقاله المانی SC4000 با خشک کن 30گرمی(Hardener) مخصوص اتصال لاستیک های منجیددار نوار نقاله به صورت گرم و به صورت سرد

درام هرزگرد و ثابت نوار نقاله عرض 60 سانتی متر درام ها به عنوان انتقال دهنده ی نیرو در سیستم های کانوایری به کار گرفته می شوند. 

رولیک 30*6 پرسی رولیک ها از جمله مهم ترین بخش های تشکیل دهنده یک نوار نقاله هستند که در انواع طول های مختلفی چون 30 سانتی متری در این مجموعه به فروش می رسد. 

رولیک 50*6 پرسی رولیک های پرسی کاربردی ترین نوع غلتک کانوایرها در صنعت هستند. مشاهده لیست قیمت تمامی رولیک ها

نوار نقاله بارگیری و تخلیه کارتن و گونی با تسمه گریپ و گارانتی یک ساله و خدمات پس از فروش 5 ساله نوار نقاله با قابلیت تنظیم ارتفاع به صورت برقی و امکان جابجایی به صورت دستی نوار نقاله های بارگیری 6 متری را می توان نوار کوچولوی دوست داشتنی نامید…

نوار نقاله بارگیری تاشو نوار نقاله بارگیری تاشو با طول 5 متر به عرض 60 سانتی متر  جهت تخلیه و بارگیری ماشین های 6 چرخ و خاور با امکان تاشدن از هر دوطرف نوار نقاله و تبدیل نوار 5 متری به نوار نقاله 3 متری امکان جابجایی اسانتوسط یک نفر و ارتفاع…

چسب اپاراتsc2000 چسب آپارات sc2000 یکی دیگر از انواع چسب های نوار نقاله در صنعت است که در این مجموعه به فروش می رسد.

چسب اپارات تسمه نقاله ozer ترکیه چسب آپارات تسمه نقاله لاستیکی مارک ozer ترکی با بهترین کیفیت و بالاترین قدرت چسبندگی در این مجموعه به فروش می رسد.

چسب آپارات چسب TRS 4004 به صورت آپارات سرد دو طرفه بر اساس CR (لاستیک پلی کلروپران) می باشد. مشخصات فنی محصولArt. No.پکیجکانتینرردیف 30290010 pcs750 میلی لیتر1 3029104 pcs5 l (4,7 کیلوگرم)2 3029051 pcs190 کیلو گرم3

نوار نقاله تلسکوپی عرض 60 و طول 17متر این نوع از نوار نقاله ها به عنوان سیستم های بارگیری به تولید می رسند که مشخصات فنی آن به همراه توضیحات  بیشتر در بخش زیر ارائه می شود.

نوار نقاله تلسکوپی عرض 60 وطول 12متر نوار نقاله تلسکوپی ارزش ۶۰ یکی از انواع کانوایر های بارگیری برای ماشین های انتقالی چون تریلی می باشد .

نوار نقاله تلسکوپی عرض 60 وطول25 متر این نوع از نوار نقاله ها در طول های مختلفی از جمله 25 متری قابلیت تولید دارند که در این مجموعه به تولید می رسند.

نوار نقاله تلسکوپی عرض 60 وطول20 متر نوار نقاله تلسکوپی عرض 60 با طول 25 متر به صورت سفارشی در این مجموعه به تولید می رسد. 

نوارنقاله تاشو عرض 60 طول 5 متری نوار نقاله های تاشو در عرض 60 و طول 5 متری به صورت سفارشی در این مجموعه به تولید می رسند. 

نوار نقاله

فروش ویژه

ارسال سریع سفارشات

پرداخت وجه در محل

گارانتی بازگشت وجه

ضمانت اصالت کالا

ثبت نام در خبرنامه فروشگاه

اطلاعات فروشگاه

اطلاعات

لینک های مفید

حساب کاربری

نوار نقاله بارگیری

شرکت امید عمران سهند یکی از مشهور تولید کنندگان نوار نقاله تلسکوپی کانتینر در داخل کشور می باشد.

کانوایر بارگیری و تخلیه ، اپراتورها را قادر می سازد تا انتقال محصولات را (بارگیری و تخلیه ، انتقال) بصورت مداومخرید نوار نقاله

و پشت سرهم (Continuous) انجام دهند. و این کار نیز بصورت سرعت های متفاوت (ثابت و قابل تنظیم) انجام می

گیرد ، ظرفیت اسمی اپراتورینگ دستگاه حدود 20 کارتن در دقیقه می باشد.

 

نوار نقاله های تلسکوپی بسیار متنوع هستند ، و دستگاه فوق را به نوع گسترده ای از حمل بار در بسیاری از

بخش های تجاری تبدیل کرده است. محصولات حمل شده معمولاً شامل گونی ، بسته ، کارتن ، بطری ، لاستیک ،

فرش و تشک هستند. نوار نقاله تلسکوپی ما برای دستیابی به نرخ های بی نظیر حمل و نقل طراحی و ساخته

شده اند ، برای تخلیه و بارگیری کانتینرها ، کامیون ها ، تریلرها و وانت ها ، با استفاده از یک افزایش طول بینظیر

که با فشار یک دکمه می تواند تا 22 متر طول داشته باشد ، مناسب هستند. در طراحی فوق العاده مهندسی

شده از حداقل فضای کف در منطقه بارگیری و تخلیه شلوغ استفاده شده است.

 

نوار نقاله تلسکوپی می تواند به تنهایی کار کند ، یا می تواند به یک سیستم نوار نقاله متصل شود تا یک محصول

کامل باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با همکاران ما در واحد فروش در تماس باشید : 04134316055

 

این مدل از نوار نقاله تلسکوپی برای بارگیری و تخلیه در صنایعی که بطور کثیر با ماشین ها کوچکتر سر و کار دارند طراحی و

تولید شده است. مطمئنا این مدل از کانوایر برای صنعت شما نیاز است. جهت کسب اطلاعات تکمیلی و بیشتر به لینک زیر

مراجعه کنید.

دستگاه استکر کانوایر جهت پشته سازی و دپو مواد فله در بسیاری از معادن مورد استفاده قرار می گیرد. در سالهای قبل این

دستگاه از کشورهای دیگر خریداری میگردید، ولی در حال حاضر، قریب به دو سال است، که میتوانیم این دستگاه را در

کمپانی امید عمران سهند طراحی و تولید کنیم.

از جمله ویژگی های این دستگاه به پشته سازی و ردیابی اتوماتیک، سنگین کار ، موبایل و قابل حرکت، تلسکوپی با قابلیت

افزایش طول، سفارش در تناژ های بالا میتوان اشاره کرد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با همکاران ما در واحد فروش در

تماس باشید.

خرید نوار نقاله

این دستگاه نوار نقاله همانطوری که از نامگذاری آن معلوم است از سه قسمت تشکیل یافته و از انعطاف

پذیری بالایی برخوردار می باشد. بطوریکه قسمت ابتدا و انتهای دستگاه قابلیت تاشو بودن داشته و در

شرکتهایی که با کمبود فضا جهت نگهداری و انبار دستگاه مواجه هستند، با حداکثر کارایی مورد استفاده

قرار می گیرد. کارایی این دستگاه بیشتر در صنایع سبک از جمله مواد غذایی آرایشی و بهداشتی و …

می باشد.

 

 

کلیه قطعات و تجهیزات بکار رفته در ساخت این دستگاه از قطعات با کیفیت و معروف بوده و عملکرد

دستگاه کاملا بصورت اتوماتیک می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید .

 

از نوار نقاله بارگیری غلات در صنعت کشاورزی ، برای بارگیری و تخلیه کامیون و تریلی کمپرسی یا دپو دانه در انبار و سیــلو

استفاده می کنند. این دستگاه به جهت سیار و کاربری آسان مورد نیاز بسیاری از شرکت ها می باشد، که در طول های 6 تا

30 متر نسبت به سفارش و فعالیت مشتری طراحی و ساخت میگردد. برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

 

این کانوایر بارگیری با استراکچری قدرتمند و مستحکم جهت حمل کیسه های سیمان و گچ مورد استفاده

قرار می گیرد. این دستگاه با قابلیت پرتابل بودن (چرخدار) و تنظیم ارتفاع برقی تمامی نیاز مشتریان را در

عملیات بارگیری / تخلیه برآورده می سازد.

این کانوایر در تمامی صنایع دو منظوره جهت بارگیری – تخلیه کارتن و کیسه مورد استفاده قرار می گیرد. ما

میتوانیم تمامی کانوایرها را سفارشی نسبت به صنعت شما طراحی و تولید کنیم. جهت کسب اطلاعات

بیشتر و مشاوره تلفنی با همکاران ما در واحد فروش در تماس باشید: 04134316055

نوار نقاله ها برای جابجایی مواد ، محصولات و بارها در کلیت یک مجموعه تولیدی یا پخش محصولات استفاده

می شود ،نوار نقاله ها دستگاه های افقی ، شیب دار یا عمودی هستند. که بسبب حمل و انتقال محصول

توسط نیروی جاذبه یا نیروی هیدرولیک یا برقی تأمین می شود. از آنجا که محصول را بر روی غلطکها یا تسمه

هایی سوار می کنید که در یک مسیر ثابت با نقاط خاص برای بارگیری و تخلیه حرکت می کنند. از آنجا که نوار

نقاله ها می توانند حجم زیادی از مواد را به سرعت در طی یک عملیات بارگیری/تخلیه جابجا کنند ، نقاله ها

با از بین بردن زمان بارگیری / تخلیه ، هزینه های نیروی کار را کاهش می دهند. برنامه های کاربردی نوار نقاله

معمولی شامل جابجایی مواد ، کالاها یا بارهای پالت شده به داخل و خارج از یك تریلر ، از طریق سیستم

های ذخیره سازی ایستا یا اتوماتیک یا از یك منطقه انتخابی تا بسته بندی مورد استفاده قرار گیرند .

شرکت امید عمران سهند با تجربه ای بالغ بر یک دهه و بکارگیری و ترکیب مهندسی، هنر، خلاقیت، تجربه به

نتایجی در مورد سیستم های اتوماسیون انتقال، نوار نقاله و کانوایر بسته بندی و مدیریت انبار و خطوط تولید

رسیده است، ما میتوانیم تمامی سیستم های انتقال مورد نیاز شما را تولید و راه اندازی کنیم.

کمپانی امید عمران سهند به پشتوانه نیرو های ماهر، واحد فنی و مهندسی قدرتمند توانسته دستگاه هایی از

نظر کیفیت و قیمت و قابل رقابت با محصولات مشابه خارجی طراحی کند، تا شرکت هایی بنام و مشهور در

زمره مشتریان این شرکت قرار بگیرد. به یاری خدا، طراحی منحصر بفرد و دلگرمی به مشتریان توانسته ایم

گامی بلند در سطح ایران و بین الملل برداریم و به امید آنکه فقط در جهان محصول ایرانی بدرخشد.

بیشتر شرکتها و صنایع بعلت داشتن فضای کمتر، و نیاز به نوار نقاله با ابعاد کوچکتر، اقداماتی در جهت خرید نوار نقاله تاشو

داشته اند. شرکت امید عمران سهند در این راستا، نوار نقاله بارگیری تاشو با امکاناتی بی نظیر و اشغال فضای کمتر در انبار

شما تولید میکند. جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در واحد فروش در تماس باشید.

نوار نقاله های بارگیری این شرکت برای تمامی زمینه ها ساخت و تولید شده است. جهت کسب اطلاعات بیشتر با همکاران

ما در واحد فروش در تماس باشید.

 

سیستم نوار نقاله بخشی از تجهیزات جابجایی مکانیکی است که مواد را از مکانی به مکان دیگر منتقل می کند.

نوار نقاله ها در فرودگاه ها ، دریچه ها و بسیاری از مکان های دیگر یک بُعد رایج هستند. آنها هر جا که نیاز به حمل و

تغذیه اقلام از مکانی به مکان دیگر دارند مفید هستند و این روند را آسان تر ، سریعتر و راحت تر می کنند. نوار نقاله های

صنعتی مشابه اینها هستند اما طوری طراحی شده اند که بارهای زیاد ، شرایط آب و هوایی شدید و همچنین حرکت در

جهات مختلف و زوایای عجیب را تحمل می کنند.

 

 

اگر نوار نقاله نبود ، مواد باید به صورت دستی تغذیه می شدند که شامل استخدام نیروی کار و ایجاد مجموعه ای از چالش

های مربوط به منابع انسانی است. نیروی انسانی بسیار کارآمدتر است و در بلند مدت چندان مقرون به صرفه نیست. به

منظور غلبه بر این و سایر چالش ها ، از نقاله های تجاری در صنایع مختلف مانند غذا ، دارو ، انبارها ، تولید ، حمل و نقل و

بازیافت استفاده می شود.

نوار نقاله ها در اندازه ها و اشکال مختلف تولید می شوند. این متغیرها بسته به نوع صنعت مورد استفاده تغییر می کنند.

نوار نقاله های زنجیری : همچنین به عنوان نوار نقاله لبه زنجیری شناخته می شوند ، آنها برای حمل حجم زیادی از

محصولات طراحی شده اند. خواهید دید که این موارد در کف کار استفاده می شوند و در بیشتر موارد مواد زائد را حمل می

کنند. نوار نقاله های زنجیری به عنوان فید های خط مرتب سازی ، خطوط مخلوط و بیلرهای پرتاب کننده طرف تغذیه

استفاده می شوند.

نوار نقاله های فولادی : نوار نقاله های فولادی از دو نوع طرح تسمه – لولا و صفحه فلزی و دیواره فولادی استفاده می کنند.

این نوار نقاله ها می توانند وزن قابل توجهی را حمل کنند ، به طور کلی در هر ساعت بین 20 تا 50 تن مواد را میتوانند

حمل کنند. آنها در برنامه های تغذیه کننده سنگین مانند پرس کننده ها ، خطوط زباله مخلوط سنگین و بیلرهای ضایعات  

سنگین استفاده می شوند.

نوار نقاله های افقی : نوار نقاله های افقی در مواردی استفاده می شود که تسمه زنجیری بسیار ضعیف و تسمه فولادی بیش

از حد سنگین است. این دستگاه ها دارای ظرفیت هایی هستند که از 1 تن شروع می شود و تا 15 تن می رسد و دارای

مکانیزم متغیر سرعت است که به شما امکان می دهد عملیات کند و سریع را انجام دهید. اینها برای تغذیه بلرهای بیرون

ریز و بلرهای افقی استفاده می شوند.

نوار نقاله سورتینگ :  این نوع نوار نقاله استاندارد نیست و دارای ترکیبی از نوار نقاله افقی ، تسمه زنجیری و تسمه های

فولادی است. این نوار نقاله بر اساس نیازهای شخصی مشتری طراحی شده است.

همانطور که در بالا ذکر شد ، نوار نقاله یک پیشرفت بزرگ در استفاده از نیروی انسانی برای انجام فعالیت تغذیه است. به

غیر از این ، در اینجا مزایای استفاده از سیستم نوار نقاله بیشتر است :

نوار نقاله هایی که با شیب طراحی شده اند ، اجازه می دهند تا مصالح ، اعم از کوچک و بزرگ ، به راحتی از یک ارتفاع به

ارتفاع دیگر منتقل شوند. این باعث صرفه جویی در زمان زیادی می شود.

نوار نقاله فرصت های نامحدودی را برای بارگیری و تخلیه مداوم اقلام در مدت زمان طولانی ارائه می دهد.

کارخانه های بزرگ در جایی که مواد باید بین چندین سطح یا طبقه منتقل شوند دارای الزاماتی خواهند بود. نوار نقاله ها را

می توان برای حمل مواد در سطوح مختلف ، تقریباً بدون محدودیت ارتفاع ، طراحی کرد.

نوار نقاله با تسمه شیب اتوماتیک می تواند مواد را به طور خودکار تخلیه کرده و تخلیه دستی را حذف کند. این همچنین به

این معنی است که هیچ وقت در نظارت بر تخلیه مواد هدر نمی رود.

نوار نقاله امکان کنترل دقیق سرعت جابجایی مواد را فراهم می کند. این بدان معناست که شانس کمتری برای خراب شدن

و از دست دادن چیزی به دلیل مشکلات جابجایی وجود دارد.

نوار نقاله می تواند در هر دو جهت حرکت کند. این بسیار مفید است وقتی که مواد در طول فرایند تولید بین دو طرف واحد

تولیدی منتقل شوند.

نوار نقاله تقریباً در هر صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد که در آن مواد باید جابجا شوند ، از جمله کارخانه های بطری

سازی ، مراکز بازیافت ، کارخانه های تولید پلاستیک و غیره. از آنها می توان در هر صنعتی استفاده کرد که دارای نوعی

فرآیند است که نیاز به حرکت اقلام و مواد در فواصل منظم به صورت چرخه ای دارد.

 

مزیت اصلی سیستم های نوار نقاله این است که بسیاری از وظایف انسانی را که با تولید و حمل و نقل مواد مرتبط است ،

خودکار می کند. این شامل وظایفی مانند تغذیه ، جابجایی ، بارگیری و تخلیه مواد است. اگر شرکت یا کارخانه شما دارای

هر یک از این الزامات است ، قطعاً یک نقاله صنعتی چیزی است که باید روی آن سرمایه گذاری کنید.

 

همانطور که میدانید ما برای ذخیره سازی و دپو انواع محصولات بسته بندی شده در کیسه، نیاز به نوار نقاله

و کانوایر داریم تا بتوانیم به آسانی کیسه های خود را در انبار تا ارتفاع تقریبا 6 الی 8 متر دپو کنیم تا از حداکثر

فضای ممکن استفاده کنیم . مجموعه شرکت امید عمران سهند برای رفع محدودیت ها و مشکلات شما

نوار نقاله دپو کیسه را طراحی کرده است تا شما به کمک این دستگاه با اعتماد و ضریب اطمینان 100%

محصولاتخود را دپو و انتقال دهید. در لینک زیر برای شما عکس های جالب و فیلم عالی از کارکرد دستگاه

در حال تست و راه اندازی گذاشته ایم.

 

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با همکاران ما در واحد فروش در تماس باشید : 04134316055

این کانوایرها بدلیل کاربری ساده و اقتصادی و انتقال کالا از خط تولید به انبار محبوبیت بیشتری داشته ، و مورد استفاده

بسیاری از کارخانجات و شرکت های تولیدی می باشد. ما میتوانیم انواع نوار نقاله رولیکی را نسبت به صنعت شما طراحی و

سفارشی سازی کنیم. نوار نقاله های رولیکی میتوانند کالاهای سبک و سنگین را براحتی بدون نیاز به قدرت بیشتر انتقال

بدهند. جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با همکاران ما در واحد فروش در تماس باشید.

این سیستم های رولیکی میتوانند به آسانی پالت های چوبی، فلزی یا پلاستیکی، بسته های مقوایی، بشکه های فلزی یا

چوبی را انتقال میدهند، بدون اینکه وقفه یا خللی در کار بوجود بیاید. این سیستم ها مجهز به ایستگاه های کاری و

حسگرهای متناسب ،فیدر و تغییر مسیرهای متناسب هستند. جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

نوار نقاله حمل پالت امروزه در بسیاری از صنایع کاربرد فراوانی دارد، همانطور که از نام این دستگاه مشخص

هست، برای حمل پالت هایی با ظرفیت های متدوال یا غیر متدوال مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه

تشکیل یافته از استراکچر قدرتمند، زنجیر ، غلتک و سایر اجزای نوار نقاله می باشد. جهت کسب اطلاعات

بیشتر با کارشناسان ما در واحد فروش در ارتباط باشید .

 

از نوار نقاله z شکل به طور کلی برای جابجایی و انتقال محصولاتی که محصول باید به سطح بالا یا پایین منتقل

شود، استفاده می شود. آنها اغلب برای انتقال محصولات به قیف (هاپر) ، به قسمت دیگر یا جلوگیری از انسداد

استفاده می شوند.

کانوایر z شکل در طیف گسترده ای از صنایع از جمله ساختمان و ساخت و ساز ، تولید مواد غذایی ،

فرآوری مواد غذایی، انبارداری ، تدارکات و بسیاری از صنایع دیگر مفید هستند.

از نوار نقاله گردن قو، می توان برای جابجایی محصولات مرطوب یا خشک استفاده کرد و بسته به منطقه ای که

در آن استفاده می شود ، می توان طراحی و ساخت دقیق آن را تغییر داد .

سیستم انتقال فوق برای انتقال برگ های چای و یا سایر مواد فله و پودری طراحی شده است، که توانایی انتقال با ظرفیت

های مختلف را دارد. تسمه این دستگاه از جنس پلی اورتان با خاصیت آنتی باکتریال و خواص ویژه فود گرید برای این

صنعت مناسب است. جهت کسب اطلاعات بیشتر و سفارش با همکاران ما در تماس باشید.

نوار نقاله های مستقیم برای استفاده در عملیات عمومی مورد استفاده قرار می گیرد. برای حمل و نقل طیف

وسیعی از کالاها و همچنین کلیه صنایع طراحی شده است. بطوریکه در این سیستم انتقال ها از تسمه pvc ، pu ،

modular و سایر تسمه ها استفاده می شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در واحد فروش در

تماس باشید : 04134316055

 

 

طراحی منحصر بفرد و همه جانبه نوار نقاله تلسکوپی، تمامی سازمان ها را قادر می سازد که بسرعت

محصولات مختلف از جمله کارتن، جعبه، کیسه، گالن 20 و 40 لیتری، لاستیک، محصولات بسته بندی شده

و سایر محصولات را بارگیری یا تخلیه کنند.

برای بارگیری و تخلیه کارآمد، مطمئن و سریع در صنعت نیازمند نوار نقاله بارگیری هستیم، که علاوه بر

موارد فوق موجب کاهش هزینه های نیروی انسانی و خطرات حاصل از آن میگردد. در صنعت بدلیل

مکانیزه بودن کلیه عملیات هزینه های اقتصادی حاصل از آن بطور چشمگیری کاهش می یابد. از جمله

امکاناتی که میتوان به این نوار نقاله افزود قابلیت شمارش کالاهای بارگیری شده میباشد. تنظیم ارتفاع

برقی و اتوماتیک از سایر مشخصه های چشمگیر دستگاه می باشد که میتوان در کوتاه ترین زمان ممکن

تنظیم کرد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و سفارش با کارشناسان ما در تماس باشید.

این مدل از کانوایر بارگیری و تخلیه برای عملیات بارزدن و خالی کردن کارتن های تخم مرغ طراحی و تولید شده است که

دستگاه از ایمنی و استاندارد های مخصوص این کار برخوردار می باشد. معمولا در صنعت تخم مرغ وزن کارتن ها بین 25 تا

26 کیلوگرم میباشد که این دستگاه با قدرت تحمل 45 کیلوگرم در هر متر میتواند به آسانی دو کارتن را انتقال دهد. از سایر

ویژگی های این دستگاه میتوان به موارد ذیل اشاره کرد :

این کانوایر بارگیری و تخلیه با کارکرد دو جهته در طول ها 4 تا 20 متر با عرض 50 ، 60، 80، 100 سانتی

متر طراحی و ساخت میگردد. این نوار نقاله کاربرد بسیار بالایی از صنایع کوچک گرفته تا صنایع بزرگ

داشته و با طراحی بخصوص مخصوص هر صنعت با قیمت مناسب بفروش میرسد. تنظیم لیفتینگ و بالابری

این دستگاه ها بصورت برقی می باشد. این دستگاه بصورت متحرک و ثابت نسبت به سفارش مشتری

طراحی و ساخت میگردد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با همکاران ما در واحد فروش

در تماس باشید : 04134316055 – 09149169630

این مدل از کانوایـر بارگیری دو تکه بوده، بدین منظور که در انتهای کانوایر قسمتی از دستگاه صاف و افقی

می شود، و به میزان قابل توجهی عملیات بارگیری و تخلیه را آسان می کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر

در خصوص نوارنقاله بارگیری و تخلیه با همکاران ما در واحد فروش در تماس باشید : 04134316055

این کانوایر همانند نمونه های بالایی طراحی و ساخت گردیده است، با این تفاوت که در ابتدای دستگاه

قسمت یک متری جهت تغذیه بار و یا تویل بار در نظر گرفته شده است، که عملیات لودینگ و آنلودینگ را

آسان و تکمیل می کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر با همکاران ما در واحد فروش در تماس باشید.

کانوایر تلسکوپی یکی از پرکارآمدترین ماشینهای بارگیری و تخلیه خودکار است که بطور گسترده ای در

واحدهای تدارکات و انبار، بنادر، اسکله ها، فرودگاه ها، ادارات پست، لوازم خانگی، مواد غذایی، صنعت

دخانیات، کارخانجات و شرکتها و سایر صنایع مورد استفاده قرار می گیرد. وجود چنین دستگاهی باعث

صرفه جویی و کاهش زمان بارگیری و تخلیه می شود، که کار تحویلی را کارآمدتر و فشرده تر می کند

و همچنین آسیب کمتری به کالاها وارد می کند و به شرکت ها در کاهش هزینه ها و افزایش کارایی و

کیفیت کمک می کند.

قابلیت حرکت و جابجایی یکی از اصلی ترین ویژگی های کانوایر بارگیری کشتی یا بعبارتی شیپ لودر می باشد که معروف

به استاکر تلسکوپی (TeleStacker) می باشد. این دستگاه مجهز به فرمان تمام چرخ می باشد که به پنج مدل و حالت :

خرچنگی، شعاعی، چرخ فلک، حرکت درون خطی و موازی میتواند حرکت کند، و به هرجایی که بخواهید حرکت می کند.

 

 

علاوه بر قابلیت تحرک، نوار نقاله داخل شاسی اصلی قابلیت افزایش و کاهش طول داشته ، که از مکانیزم فوق در بیشتر

شرکتها با عنوان “تلسکوپی” یاد میکنند، که ویژگی مهمی برای پاسخگویی به تمامی مدل های کشتی می باشد. بوسیله این

دستگاه شما زمان بیشتری کار خواهید کرد و خرابی کمتری بوجود خواهد آمد، و سرعت بارگیری نسبت به روش های قبلی

تقریبا دو برابر می شود.

 

 

در زمان عقد قرارداد و سفارش ، خریداران میتوانند یک یا دو سیستم فیدر کانوایر جهت تغذیه به نوار نقاله اصلی سفارش

دهند، و به آسانی در در تمامی اسکله ها و ترمینال های بارگیری استفاده کنند.

 

 

شرکت امید عمران سهند توانایی طراحی و تولید شیپ لودر کانوایر با ظرفیت 1000 الی 20000 تن بر ساعت را داشته و

میتواند برای هر صنعتی با بازدید از بندر و محل مورد نظر ، دستگاهی مطابق با نیاز و استانداردهای بنادر طراحی و تولید

کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر با همکاران ما در واحد فروش در تماس باشید.

 

استاکر کانوایر یا نوار نقاله استاکر به سیستم انتقالی شهرت داده شده است که ، قابلیت دپو، بارگیری مواد پودری و گرانولی

را در خود دارد. این دستگاه نوار نقاله از نظر قدرت و قیمت و کیفیت طراحی و ساخت در بالاترین رده بوده و هر شرکتی

نمیتواند آنرا طراحی و تولید نماید. ما با سالها تجربه و تلاش در کمپانی امید عمران سهند توانسته ایم برای نخستین بار

برای دپو خاک و بارگیری کلینکر و مواد شیمیایی در معادن و بنادر نوار نقاله استاکر طراحی و تولید کنیم. جهت کسب

اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان با همکاران ما در واحد فروش در تماس باشید.

 

 

استاکر کانوایرها از نظر کارکرد ، قدرت ، حرکت، دسترسی، بهینه سازی فضا خیلی مناسب بوده و هزینه های تعمیر و

نگهداری متوسط بوده و با ارائه آموزش های لازم به اپراتور ، هیچ دغدغه ای برای فراگیری و آموزش های لازم نخواهید

داشت. جه کسب اطلاعات بیشتر با همکاران ما در واحد در تماس باشید : 04134316055

 

سرعت عملیات در صنایع غذایی بسیار زیاد است. هر لحظه تعداد بیشتری از محصولات از خط تولید خارج می شوند ، در

حالی که قرار است سرعت آن در آینده افزایش یابد. این امر مستلزم سیستم های نوار نقاله انعطاف پذیر و سریع است که

می تواند با افزایش سرعت تولید همگام باشد. با سیستم های ماژولار ما آشنا شوید ، که می توان آنها را به راحتی گسترش

یا اصلاح کرد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد کانوایر برای صنعت مواد غذایی با همکاران ما در واحد فروش تماس

بگیرید.

شما می توانید با ساخت نیم طبقه مغازه خود تا آنجا که ممکن است هزینه ها را کاهش دهید. خوشحال می شویم در

انجام این کار به شما کمک کنیم. ما می توانیم از این طریق اطمینان حاصل کنیم که سیستم های نقاله ما تا حد ممکن

فضای با ارزش شما را کمتر اشغال می کنند. به عنوان مثال ، با نصب نوار نقاله روی زمین ، اما در عوض روی سقف. هر

ساختمان چالش های خاص خود را دارد ، که برای آن راه حل های منحصر به فرد و هوشمندی طراحی می کنیم که ظرفیت

انبار را افزایش دهند.

نوار نقاله اسلت (اسلت کانوایرها) – سیستم های انتقال و جابجایی مواد هستند که پلیت های فولادی ، چوب و یا سایر

پلیت های متصل به زنجیر هستند که برای انتقال محصول نصب می شوند. مشخصات کلی شامل پیکربندی و استراکچر

دستگاه ، ظرفیت بار،عرض اسلت ها، طول کلی نقاله، به همراه مشخصات الکتروگیربکس قابل ارائه به مشتری می باشد.

اسلت کانوایرها عمدتا در کاربرد های حمل مواد برای جابجایی اشیاء بزرگ و سنگین از جمله قطعات خودرو، لوازم خانگی،

موتور سیکلت، مونتاژ قطعات سنگین مورد استفاده قرار می گیرند. در کارخانجات ریخته گری و فولاد این نوار نقاله نیز کاربرد

بخصوص دارد. امکان پاره شدن ، ساییده شدن و عدم تحمل وزن بیشتر در این نوع سیستم انتقال غیر قابل پیش بینی

هست. از نظر ظرفیت و انتقال بار در مقیاس سنگین و بزرگ – اسلت کانوایرها بهترین گزینه هستند. جهت کسب اطلاعات

بیشتر با همکاران ما در واحد فروش در تماس باشید.

 

نوار نقاله زنجیری اسلت یا اسلات یک نقاله کاملاً غیر استاندارد است که می تواند با توجه به اهداف خاص مشتری سفارشی

شود. نوار نقاله زنجیری فولادی دارای ظرفیت بار زیادی تا 800 کیلوگرم در متر است زیرا ساختار یک تکه زنجیری بزرگ به

عنوان وسیله انتقال دهنده و ورقه پلاستیکی یا چوبی ، فولادی یا فولاد ضد زنگ به عنوان سطح حمل و نقل است. با

ساختار ساده ، شکل زیبا ، عملکرد پایدار و نگهداری آسان ، به طور گسترده ای در صنعت نوشیدنی ، صنایع غذایی ، صنعت

دارو ، صنعت چاپ و صنعت لوازم آرایشی انتخاب می شود. اشکال اصلی انتقال: انتقال خطی ، انتقال منحنی ، ارتقاء انتقال

و غیره.

نوع و جنس استراکچر سازه نسبت به سفارش مشتری قابل انتخاب هست، که معمولا از جنس فولاد st37 با رنگ پودری یا

روغنی – فولاد استیل 304 انتخاب میگردد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و کسب مشاوره رایگان با همکاران ما در واحد

فروش در ارتباط باشید : 04134316055

خطای تسمه نقاله مشکل شماره یک است که در سیستم های نقاله در تمام صنایع حمل و نقل مواد فله تجربه می شود.

ناهماهنگی تسمه باعث ریزش، آسیب لبه تسمه، آسیب به سازه، افزایش مصرف برق و افزایش هزینه نیروی کار می شود.

ناهماهنگی تسمه ها در نهایت منجر به از دست رفتن تولید، افزایش هزینه های عملیاتی و خطرات ایمنی می شود.

اگرچه عوامل زیادی وجود دارد که باعث ناهماهنگی تسمه نقاله می شود، اما مجموعه کمپانی امید عمران سهند یک راه حل

دائمی ثابت شده ارائه می دهد. رولیک راهنما یکی از مهمترین عوامل ردیابی منحصر به فرد و بسیار مؤثر است که برای

تسمه آسیبی نمیزند و در صورتی که تسمه نقاله از مرکز خارج شود بلافاصله واکنش نشان می‌دهد، و مانع از خروج بلت

میشود.

 

سیستم های بارگیری و تخلیه خودکار شامل دو بخش متصل بهم هستند که بخشی بعنوان ساپورت در

بیرون از ماشین و بخش دیگری داخل ماشین جهت بارگیری و تخلیه خودکار مورد استفاده قرار می گیرند.

این کانوایرها در برخی سایتها بر روی سکو نصب می گردد و در برخی مواقع بصورت پرتابل طراحی و تولید

میشود، که کل سیستم کارایی و صرفه اقتصادی بسیار بالایی دارد. ما توانایی ساخت کانوایرهایی جهت

تامین نیاز شما در بارگیری و تخلیه ماشین هایی از جمله خاور تا تریلر را دارا می باشیم . جهت کسب

اطلاعات بیشتر تماس بگیرید .

 

این سیستم های انتقال (کانوایر)، جزء ضروری ترین سیستم های تدارکاتی ساده و سود آور هستند و می

توانند به سیستم های مدیریت انبار، سیستم حمل و نقل خودکار( مونتاژ، پردازش و بسته بندی) و خط تولید

متصل شوند.

ناوگان لودر و لیفتراک برای خرید بسیار گران است و هزینه های تعمیر و نگهداری و مراقبت از آن قابل توجه

می باشد . هزینه استهلاک این ناوگان از ازرش آن کاسته و در نهایت باید با ارزش فروش مجدد بسیار کم

جایگزین سیستم لودر و لیفتراک شود. بعنوان یک جایگزین، سرمایه گذاری در زیرساخت های سرمایه ای

که جایگزین نیاز به یک سیستم نوار نقاله است، که نیاز به نگهداری کمتر و هزینه های بسیار پایین برای

کار دارد. این سیستم انتقال (کانوایر) عمر قابل توجهی طولانی تر از ناوگان لودر و لیفتراک دارد و بازده

سرمایه گذاری بیشتری خواهد داشت .

سیستم بارگیری و تخلیه نوار نقاله اتوماتیک از دست زدن و دوباره کاری مواد جلوگیری می کند و بنابراین

نیاز به مداخله کمتر برای بکارگیری انسان است. این باعث می شود که منابع انسانی در کار از ارزش

بالایی برخوردار باشند، علاوه بر این با حذف نیاز به ناوگان لودر و لیفتراک، هزینه های اپراتور لودر و لیفتراک

کاهش می یابد و دو نفر کارگر ساده می توانند مدیریت دستگاه کانوایر بارگیری و تخلیه را برعهده بگیرند.

سرعت بارگیری و تخلیه نوار نقاله ها ( 3 دقیقه در مقایسه با 40 دقیقه) به این معنی است که کامیون ها

در هر نقطه باید تا 40 دقیقه توقف کنند تا خالی شوند، ولی این دستگاه های کانوایر بارگیری می توانند

که در طول 3 دقیقه محصولات را خالی و هزینه های حاصل از آنرا کاهش دهد.

عوارض و خسارت بیکار ماندگی زمانی که اپراتورهای انبار بیش از مدت زمان اختصاص داده شده توسط

کارپرداز برای تخلیه یک کانتینر و تحویل به کارپرداز هزینه می کنند. فرکانس (تناوب یا تکرار) بالا از تحویل

سریع کالا در انبار در روزها،پیمودن سریع اقتصاد جهانی به این معنی است که عوارض بیکارماندگی بطور

قابل توجهی درحال پیشرفت هستند. چرا که آسیب جسمانی نیروی کار هر روز در حال افزایش می باشد.

لیفتراک ها ( forklifts) خطرناک هستند، از بین بردن نیاز به یک ناوگان لیفتراک باعث افزایش ایمنی در

محیط کار می شود (بدون لیفتراک = بدون حادثه).

تلفن دفتر فروش : 04134316055 و 04134316056

واتساپ : 04134316055 – 09037288231

آدرس کار خانه و دفتر : تبریز – جاده آذرشهر – باغ معروف – مابین باغ معروف و کجاباد – بعد از بازار

آهن تبریز – روبروی آجرفشاری واحد – پ 58

دیدگاه ها ، پیشنهادات ، انتقاد های شما عزیزان برای ما خیلی مهم هستند لطفا برای ما کامنت کنید .

تلفکـــــس : 34316055-041

تلفن کارخانه : 34316056-041

آدرس : تبريز – جاده آذرشهر – شهرک باغ معروف – بعداز بازار آهن تبريز – پ 58


ورود

 

گروه بازرگانی نیک صدرا صنعت افتخار دارد به عنوان نماینده انحصاری فروش محصولات شرکت صنایع لاستیکی نوار نقاله سهند و نوار نقاله دنا و همچنین نوار نقاله کاله ترکیه تحت لیسانس آلمان در خدمت صنعت گران عزیز  باشد.

 

خرید نوار نقاله

 

           

 

 

انواع نوار نقاله و یا تسمه نقاله در تمامی سایزها از ضخامت 6میلی الی 20 میلی و نیز کف پوشی سالن های ورزشی محصولات  صنایع لاستیکی سهند قابل ارائه به مشتریان عزیز می باشد.درصورت درخواست خرید می توانید به فروشگاه نوارنقاله و یا جهت مشاوره خرید  باگروه بازرگانی نیک صدرا صنعت تماس حاصل فرمایید.

 

ابتدا به بیان شمایی کلی از ساختار نوارنقاله لاستیکی می پردازیم.نوار نقاله یا همان تسمه نقاله از سه قسمت اصلی تشکیل شده است:

 

قسمتی است که بار روی آن قرار می گیرد و جنس و ضخامت این لایه باید متناسب با نوع مواد حمل شونده و شرایط کارکرد تسمه باشد.مشخصات فیزیکی مواد از قبیل دما ,ریز و درشت بودن ذرات, برندگی یا صاف بودن و نیز مشخصات شیمیایی مواد حمل شونده در انتخاب ضخامت و جنس لاستیک روکش موثرند. لذا نوار نقاله ای که در فضای باز و شرایط جوی گوناگون اقدام به حمل قطعات تیز و برنده می کند دارای جنسی بسیار متفاوت با دیگری است که در سالن یک کارخانه عهده دار حمل وسایل سبک و یکنواخت است.

 

این قسمت دارای اهمیت خاصی در ترکیب نوار نقاله و تسمه نقاله می باشد , چرا که تامین استحکام مورد نیاز جهت حمل بار و به گردش در آوردن تسمه بر روی ماشین نقاله به عهده منجید می باشد.

 

این قسمت منجید را در مقابل سایش قسمتهای مختلف ماشین نقاله و سرریز مواد حمل شونده محافظت می کند. عموما ضخامت روکش لاستیک پایین از ضخامت روکش لایه رویه کمتر است. لایه رویه نوارنقاله براساس زاویه شیب حمل بار و نوع بار می تواند به شکل های صاف, متخلخل (گریپ)V,شکل و… باشد.ضمن اینکه لاستیکی که جهت رویه تسمه بکار می رود می تواند مقاوم حرارت ,مواد شیمیایی,اجسام برنده ,اجسام ساینده و … باشد.

پس همانطور که می بینیم انتخاب جنس مناسب برای رویه و زیره , منجید مناسب با تعداد لایه های کافی که توانایی حمل بار مورد نظر را داشته باشد و در نهایت پخت کامل و بی نقص لایه هایی که بر روی هم قرار گرفته اند نقشی تعیین کننده و اساسی در تولید یک تسمه نقاله مناسب دارند.

ابتدایی ترین و البته مهم ترین مرحله که در اصل تعیین کننده مرغوبیت تولید نهایی نوار نقاله است تهیه فرمول آمیزه است.آمیزه ای که قرار است با کنار هم قرار دادن اجزایی ریز و درشت, برخی چندین کیلوگرم و برخی چند گرم,تشکیل شود.اجزایی که هریک نقشی مهم و تعیین گر در ساختار نهایی محصول خواهند داشت.محصولی که قرار است بدست مشتری برسد و رضایت او را در پی داشته باشد.پس باید نهایت دقت در این مرحله اعمال شود.

سپس کار بدست واحد تولید سپرده می شود تا مواد درج شده در فرمولاسیون را توزین کرده و پس از اختلاط به صورت ورق های لاستیکی درآورد.اما این ورقه ها هنوز کامل نیستند تا زمانی که با منجید پیوسته شده و پخت شوند.پخت لاستیک است که آن را از ورقه ای نرم و شکل پذیر به قطعه ای مستحکم تبدیل می کند.

در طی تمامی مراحل باید بازرسانی باشند تا از کیفیت مناسب تولید مطمئن شده و حتی از محصول نهایی شکل گرفته نیز به سادگی نگذرندو تا زمانی که از قابلیت تسمه اطمینان حاصل ننموده اند اجازه ارسال نوار نقاله و یا تسمه نقاله را به مشتری را ندهند!

 

 

انواع نوار نقاله و تسمه نقاله

نوار نقاله لاستیکی

نوار نقاله پی وی سی

نوار نقاله برزنتی

 

 

بررسی انواع نوار نقاله و تسمه نقاله 

روكش رويه اين نوع نوار نقاله ها از جنس لاستيك مقاوم در مقابل سايش طراحي شده است. استفاده از اين نوار نقاله ها براي حمل بارهايي كه سايش بالايي دارند و روكش تسمه نقاله هاي معمولي قادر به مقاومت در مقابل اين سايش نيستند توصيه مي شود. 

روكش رويه و زيره اين نوع نوار نقاله صاف و هموار است.

انواع نوار نقاله فوق الاشاره مي تواند بصورت لبه باز ﴿منجيد از عرض تسمه قابل مشاهده مي باشد﴾ و لبه بسته ﴿منجيد از عرض تسمه قابل مشاهده نخواهد بود﴾ توليد شود. روكش رويه اين تسمه نقاله ها از لاستيك هايي ساخته شده كه تا حرارت 150 درجه سانتيگراد مقاوم مي باشد.
اين تسمه نقاله ها قادر است انواع بار با دماي تا 150درجه سانتيگراد را تا مسافت نسبتاً طولاني تحمل كند.

روكش رويه و زيره اين نوع نوار نقاله در مقابل انواع روغن ها مقاوم است.
اين تسمه نقاله ها براي حمل و نقل بارهاي آغشته به روغن مورد استفاده قرار مي گيرد. 
بايد توجه داشت استفاده از نوار نقاله هاي لاستيكي با روكش معمولي در محيط هاي 
روغني به هيچ وجه صحيح نيست زيرا روغن باعث تورم و جدا شدن لاستيك از پارچه يا استخوان بندي تسمه و پارگي آن مي شود.

روكش رويه اين نوار نقاله داراي فرو رفتگي و برجستگي است كه از لغزش بار در شيبهاي با زاويه نسبتاً تند جلوگيري ميكند.اين تسمه حداكثر به عرض 140 سانتي متر توليد مي شود.

 

به ارتفاع 1 سانتي متر مي باشد كه در فواصل 15 سانتي متري تكرار و در عرضهاي 50،60،70،80 سانتي متري توليد مي شود اين نوع نوار نقاله براي مصارف خاص و بر اساس زاويه شيب حمل نوع بار مورد استفاده قرار مي گيرد.

شيميايي از قبيل روغن، اسيد و باز به داخل تسمه نداشته و درنتيجه باز شدن لايه ها بخاطر پوشش لاستيكي لبه ها نوار نقاله و یا تسمه نقاله از بين مي رود.

 

خرید نوار نقاله

محل ایده آل نگهداری تسمه ، دمای کم ، نور کم و محیط بدون رطوبت است.
 

نور غیر مستقیم خورشید

نور مستقیم خورشید

انبار

شرایط محیطی

   شرایط زمانی

1.5 سال

1 ماه

3 سال

حداکثر زمان مجاز

6 ماه

2 هفته

1.5 سال

زمان مجاز استاندارد

 

 

 

جهت اطلاع از قیمت نوار نقاله و تسمه نقاله و یا مشاوره و خرید انواع نوار نقاله با کارشناسان گروه بازرگانی نیک صدرا صنعت ما تماس حاصل فرمایید.

 

همچنین گروه بازرگانی نیک صدرا صنعت مفتخر است که به عنوان یکی از معتبر ترین تولید کنندگان رولیک و همچنین واردکنندگان در ایران ، توانسته با استفاده از تجهیزات پیشرفته انواع رولیک را با کیفیت بالا و همچنین طبق سفارش کارفرما با بهترین قیمتها جهت استفاده در صنایع مختلف و معادن تولید نمایید.

 

         

 

رولیک ها به عنوان یکی از مهمترین عناصر انتقال در صنایع مختلف می باشند. البته نقش آنها در معدنها بیشتر به چشم می آید. شاید موارد متفاوتی را بتوان در تعیین یک رولیک خوب بیان کرد ولی رعایت  مسائل کیفی از جمله  کاستن  اصطکاک سطوح را جزء مسائل مهم در انتخاب رولیک بیان نمود که در گروه بازرگانی تعاونی نیک صدرا به عنوان یک اصل هائز اهمیت می باشد.

 

در این راستا تولید انواع رولیک در ابعاد و سایزهای مختلف pvc و همچنین فلزی(استیل) و همچنین قابل تعمیر با ضمانت یک ساله و همچنین انواع درام های سر و ته شاسی  نوارنقاله  و نیز روکش لاستیکی جهت رولیک و درام ازتولیدات و طراحی این شرکت را به کلیه صنایع یشنهاد میگردد.

 

1 – رولیک فلزی پرسی

2 – رولیک استیل

3 _ رولیک گالوانیزه

 4– رولیک ضربه گیر

5– رولیک برگشت

6– رولیک صنعتی و تخصصی

7 _ رولیک تعویضی جوشی

 

کلیه رولیکها دارای 5 لایه گردگیر وکاسه نمد مقاوم در برابر گردوخاک و ذرات ریز خارجی می باشد. کلیه رولیک های طرح آلمان و رولیکهای مخصوص کارخانه سیمان دارای یکسال گارانتی می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد انواع رولیک همچنین مشاوره واستعلام قیمت می توانید با کارشناسان فروش گروه نیک صدرا صنعت تماس حاصل فرمایید.

 

 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز تخصصی بلبرینگ و رولبرینگ نیک صدرا صنعت می باشد.

خانه » محصولات » قیمت تسمه نقاله لاستیکی

بازرگانی تسمه باندو عرضه کننده تسمه نقاله لاستیکی از عرض 20 سانتی متر تا عرض 300cm بر اساس نوع کاربری با پوششهای خارجی گوناگون نظیر مقاوم به سایش، مقاوم به آب و روغن، آنتی استاتیک و مقاوم به حرارت موجود است، شما می توانید با ما جهت تهیه انواع تسمه های نقاله لاستیکی با ما تماس بگیرید.

 

 

 

خرید نوار نقاله

 

 

از تسمه نقاله لاستیکی با عنوان های تسمه و یا نوار نقاله نیز یاد می کنند. تسمه نقاله وسیله ای است که در یک سیستم انتقال دهنده، کار حمل آن مواد را به عهده دارد. گاهی دو یا چند قرقره به همراه یک تسمه لاستیکی و یا یک نوار، کارحمل یک جسم را انجام می دهند. تسمه لاستیکی و یا همان نوار به دور قرقره ها می چرخند و کار حمل را آسانتر می کنند و غلطک هایی در طول مسیر وجود دارند که تسمه نقاله را پشتیبانی می کنند.

نخستین تسمه نقاله در قرن نوزدهم ودر معادن استفاده شد؛ اما جنس آنها از فولاد بود تا اینکه با ساخت اولین تسمه نقاله لاستیکی توسط شرکت لاستیک سازی در آمریکا تحولات عظیمی در این صنعت رخ داد، با این توضیح که تسمه نقاله لاستیکی عمر طولانی تری نسبت به بقیه ی تسمه نقاله ها داشت. این نوع تسمه نقاله  تمام سطح نقاله را پوشش می دهد و عمر طولانی دارد و هیچ پیچی در آن  وجود ندارد زیرا تسمه های قدیمی دارای پیچ بوده اند.

رویه تسمه نقاله قسمتی است که بار بر روی آن قرار میگیرد؛ وظیفه آن محافظت از منجید تسمه در مقابل آسیب های احتمالی در حین سرویس است. ضخامت رویه تسمه به نوع مواد حمل شونده و شرایط عمل تسمه بستگی دارد. شرایط فیزیکی مواد حمل شونده، ماننده ریزی یا درشتی آن، برندگی یا صیقلی بودن آن و … باید در محاسبه ضخامت رویه تسمه منظور شود. همچنین شرایط شیمیایی مواد حمل شونده باید در انتخاب جنس آمیزه رویه تسمه مد نظر باشد.

منجید تسمه قسمتی است که کشش لازم را برای حمل بار و به گردش درآمدن خود تسمه تحمل می کند. منجید تسمه معمولا از چندلایه پارچه آستر شده از لاستیک تشکیل یافته است. توان تسمه براساس توان منجید آن محاسبه می گردد.

روکش زیرین تسمه نقاله، منجید تسمه را در مقابل سایش هرزگردها، پولی ها و مواد حمل شونده محافظت می کند. ضخامت روکش زیرین تسمه کمتر از ضخامت رویه آن است. در جدول زیر ضخامت های استاندارد رویه و زیره تسمه نقاله برای انواع مواد داده شده است.

3+1

3+1

ضخامت های استاندارد رویه و زیره تسمه نقاله برای انواع مواد برحسب میلیمتر

لاستیکی که در تسمه های نقاله استفاده می شود، ترکیبی مواد شیمیایی با کائوچو است، لاستیک مهم ترین نقش را در چرخش نقاله بازی می کند زیرا از تمامی عوامل درونی در برابر عوامل بیرونی مواظبت می کند. برخی از تسمه نقاله ها از الیاف طبیعی و برخی دیگر از الیاف مصنوعی و کابل های فولادی تهیه می شوند. یک تسمه نقاله از بخش های زیر تشکیل شده: ا. پوشش رویی 2. لاشه 3. پوشش زیرین. از دیگر اجزای تسمه نقاله می توان به رولیک ها اشاره کرد که یا صنعتی و یا نیمه صنعتی هستند و مانند یک هرزگرد در این سیستم عمل می کنند. رولیک ها سه گونه دارند رولیک رفت، برگشت و رولیک ضربه گیر.

ساختار تسمه نقاله لاستیکی  به گونه ای است که مقاوم در برابر حرارت و آتش هستند و در مقابل ساییدگی و خوردگی نیز مقاوم ساخته می شوند و مواد شیمیایی و و روغن نیز نمی توانند بر روی آنها تاثیر بگذارند.

گاهی تسمه نقاله لاستیکی بسیار طولانی و عریض است به عنوان مثال تسمه نقاله لاستیکی به طول 98 کیلومتر در یکی از معادن مراکش وجود دارد. در ایران نیز از تسمه نقاله لاستیکی به طول 7 کیلومتر در معدن سنگ آهن خواف استفاده می شود.

امروزه از تسمه نقاله های لاستیکی برای حمل و نقل هرگونه موادی استفاده می شود؛ حتی موادی که بسیار داغ هستند. نکته ی مهم در نظر گرفتن نوع جنس تسمه و سایز آن است.

در هر صنعتی مسلما جابجای و حمل و نقل مواد اولیه و یا تولید شده وجود دارد که با استفاده از تسمه نقاله های لاستیکی این کار بسیار آسانتر و امن تر و بی خطر تر و سریع تر انجام می شود.

در صنایع غذایی مانند کارخانجات قند و شکر جابجایی کیسه های قند و شکر توسط این تسمه ها انجام می شود و از خطرات این حمل و نقل کاسته شده و صرفه جویی در نیروی کار و انرژی صورت می گیرد.

تسمه نقاله ی لاستیکی در صنایع گوناگون و در مکان های بسیار متفاوت و گوناگونی کاربرد دارد؛ به عنوان مثال در معادن و در صنعت مواد غذایی و در صنعت سیمان. در تمامی کارخانجات ها و در بندرگاهها و در هر ماشین و یا دستگاهی که قرار است چیزی را به حرکت در آورد و جابجا کند.

 در صنعت سیمان و فولاد و در معادن، به دلیل از بین رفتن تسمه نقاله لاستیکی بر اثر ساییدگی و حرارت بالا، می بایست تسمه مورد نظر مقاومت بالایی داشته باشد و در برابر ساییدگی و آتش و دمای بالا از بین نرود و دچار آسیب نشود. چون امنیت در این کارها بسیار مهم است. 

 در فرودگاه ها برای انتقال چمدان ها. مثلا در دبی یکی از طولانی ترین تسمه نقاله های لاستیکی دنیا به طول 63 کیلومتر است.

چیزی که بسیار مهم است کیفیت تسمه نقاله لاستیکی است؛ برای ساختن تسمه از کائوچو ، دوده و براساس میزان استحکام از لایه های نخی یا فلزی استفاده می کنند. باید کاملا آگاه باشید که تسمه نقاله های ارزانتر دلیل بر داشتن کیفیت بالاتر و سود دهی بیشتر نخواهد بود. زیرا بی کیفیت بودن این ابزار مهم و ضروری می تواند شما را متضرر خساراتی بالا و غیر قابل جبران کند.

وقتی از یک تسمه نقاله لاستیکی با کیفیت بالا و ضد سایش و ضد روغن و ضد حرارت صحبت می کنیم در اصل داریم از ویژگی های کائوچو صحبت می کنیم پس با خرید تسمه ای که به جای کائوچو از زغال سنگ (دوده) استفاده کرده به خود ضرر نرسانید.

بنابراین نوع کائوچوی استفاده شده در قیمت تسمه نقاله لاستیکی تاثیر مستقیم و مهمی دارد. قیمت تسمه نقاله های کشورهای متفاوت نیز با هم فرق دارند؛ به عنوان مثال تسمه های گودیر آمریکایی با کیفیت ترین تسمه نقاله لاستیکی را تولید می کند که از نظر قیمت نیز گرانترین است. بعد از آن کشور آلمان و مجارستان و سپس برخی از کشور های آسیایی مانند  چین، کره نیز در این صنعت فعال می باشند.

از دیگر عوامل تاثیر گذار بر قیمت تسمه نقاله ساختار تسمه و نوع کاربرد آن می باشد. ضخامت تسمه و نوع جنس آن و پهنا و طول تسمه نقاله  و همچنین کشور سازنده ی آن از عوامل موثر بر قیمت آن می باشد. قیمت تسمه نقاله لاستیکی را می توانید از بازرگانی تسمه باندو بپرسید.

بازرگانی نماینده رسمی و واردکننده اصلی برندهای نوار تسمه نقاله گودیر آمریکا و مارک تسمه کبری مجارستان است که جز باکیفیت ترین محصولات بازار نوار و تسمه واقع در خیابان سعدی تهران است، لازم به ذکر است تسمه های با کیفیت عمر بیشتر و تعمیر و نگهداری کمتری نیاز دارد و در بلندمدت به نفع مصرف کننده است.

با درود، نوار نقاله عرض 12 سانت میخواستم سفارش بدهم. از چه طریقی امکان سفارش تسمه های نقاله وجود دارد؟

با سلام، شما میتوانید با شماره های 02133932755 و 02133117596 بازرگانی تسمه باندو در ساعات اداری تماس بگیرید. یا از طریق واتساپ داخل وب سایت به صورت آنلاین استعلام قیمت تسمه های نقاله و انواع نوار نقاله بگیرید.

سلام، قیمت تسمه نوارنقاله EP 500 چهار لایه با عرض 120 سانت می خواستم و همچنین موجود دارید؟

با سلام، بله، می توانید با بخش فروش تماس گرفته و از قیمت های روز اطلاع پیدا کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه

نام *

ایمیل *

وب‌ سایت

ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.

خرید نوار نقاله

Δdocument.getElementById( “ak_js” ).setAttribute( “value”, ( new Date() ).getTime() );

ساعت کاری

شنبه تا چهارشنبه: ۹ صبح تا ۶ بعد از ظهرپنجشنبه: ۹ صبح تا ۱ بعد از ظهر

طراحی سایت و سئو سایت از آژانس ترنجین

آگهی خود را بلافاصله در همین موقعیت و در همین صفحه
به صورت vip و بالا نشین نمایش دهید.

قیمت: ۱۰۰ هزار تومان

شرکت آوند راد تولید کننده انواع نوار نقاله بارگیری و تخلیه جعبه یا کیسه (گونی) بابهترین کیفیت و نازلترین قیمت.متحرک و ثابت.با قابلیت تنظیم ارتفاع در طولهای متفاوت


فروش انواع نوار نقاله متحرک با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت نوار نقاله با خرید نوار نقاله، حمل و نقل و بارگیری آسانی داشته باشید. نوار نقاله، کوانیر نیز نامیده می شود. یکی از قسمت های مهم یک سیستم انتقال، نوار نقاله است. شما می توانید با استفاده از نوار نقاله متحرک بسته های حجیم خود را جا به جا کنید.
با خرید خرید نوار نقاله


فروش ویژه انواع نوار نقاله دست دوم و نو
بهترین نوار نقاله بارگیری کامیون و مناسب ترین قیمت نوار نقاله را از شرکت ما بخواهید. نوار نقاله بارگیری کامیون باعث می شود شما بتوانید بسته ها و اجناس حجیم و سنگین را به راحتی داخل کامیون… بارگیری آن برآیند.
فروشگاه ما برای رفاه حال تولید کنندگان عزیز و حتی کامیون داران محترم،


وستارول تولید کننده انواع خطوط نقاله و کانوایر های صنعتی ، دستگاه گرانول ساز ( روتوفرمینگ ) و… میباشد .
وستارول برای… نوار نقاله چرخ دار ، نوار نقاله بارگیری کامیون ، نوار نقاله ثابت و… با بهترین جنس استیل پرداخته است .
وستارول با بیش از 200 واحد صنعتی کوچک… نوار نقاله پشتیبانی وستارول تماس حاصل فرمایید.


سازنده نوار نقاله حمل کیسه بار و نوار نقاله بارگیری ، نوار نقاله حمل بار با متریال عالی .
فروش نوار نقاله و نوار حمل بار و کیسه و گونی . بهترین قیمت دستگاه نوار نقاله حمل بار را از ما بخواهید .
* فروش نوار نقاله با قیمت عالی و کیفیت عالی *
شرکت طبا صنعت سازنده نوار نقاله نوار نقاله با ما در تماس باشید .


ماشین سازی حسینی تولید کننده دستگاه های خطول انتقال و نوار نقاله های بارگیری
ساخت انواع نوار نقاله در ابعاد و ظرفیت های مختلف قابل استفاده در تمام صنایع و مشاعل (بسته بندی . تفکیک . خطوط انتقال . خطوط تولید . تخلیه بارگیری هر نوع بسته کیسه مواد فله و …


یک دستگاه نوار نقاله فلزی به طول 6 متر و عرض1متر
جهت بارگیری با قیمت مناسب بفروش میرسد


نوار نقاله دست دوم و نو
ساخت نوار نقاله با کیفیت بالا و قیمت مناسب
نوار نقاله دست دوم در انواع ابعاد و اندازه
انواع نوار نقاله بارگیری و انواع نوار های خط تولید در گرید غذایی و صنعتی
برای دریافت اطلاعات بیشتر کافی است با ما تماس بگیرید.


این مجموعه تولیدی با 30 سال سابقه و تجربه ارزنده اماده ارائه خدمات در امور مشاوره… نوار نقاله یا همان belt conveyor می باشد که برای جابجایی انواع مواد فله و بسته بندی با هر نوع… نوار نقاله تلسکوپی و متحرک یا سیار اشاره کرد و هم چنین هم اکنون جهت استعلام قیمت خرید نوار نقاله تماس بگیرید.

از این رو آکاردئونی ( جمع شو ) و ….


انواع نوار نقاله در ابعاد سفارشی و تحویل فوری
کیفیت بالا و قیمت مناسب
تولید و فروش مستقیم از کارخانه
با برند معتبر آراد ماشین
انواع نوار نقاله بارگیری، صنعتی و …
برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید


شرکت دنا صنعت اسپادانا
*******************
طراحی و ساخت انواع دستگاه های انتقال… بارگیری مواد فله ای و بسته بندی انبارها و بنادر
********************************
انواع نوار نقاله: بستر حرکت دهنده متریال، تسمه لاستیکی یا پی وی سی می باشد.
2- اسکرو کانوایر: بستر… بارگیری تمام اتوماتیک
********************************
جهت کسب اطلاعات بیشتر و دیدن تصاویر…


فروش نوار نقاله دست دوم – نوار نقاله استوک
فروش نوار نقاله تخلیه و بارگیری آجدار و ساده جهت جابجایی مصالح و جعبه نوار نقاله چرخ دار با قابلیت جابجایی جهت تغییر مکان بارگیری و تخلیه نوار نقاله ثابت ( نوار نقاله بدون چرخ ) که دارای شیب و ارتفاع ثابت بوده و معمولا برای مواردی استفاده میشود که… دست دوم با ما تماس بگیرید.


فروش نوار نقاله ، قیمت کانوایر ، خرید الواتور
ساخت و فروش نوار نقاله ثابت و متحرک با ظرفیت های مختلف بصورت ساده و آجدار
جابجایی آسان و قابل انتقال ،… نوار نقاله تلسکوپی مخصوص تخلیه و بارگیری کامیون
ساخت و فروش کانوایر مخصوص جابجایی جعبه و کارتن ، کانوایر مخصوص مصالح و کانوایر… با ما در ارتباط باشید.


نوار نقاله بارگیری دو جهته
فروش انواع نوار نقاله مورد نیاز صنایع تولید شده در شرکت آرین بهرنگ سیاه قلم با قیمت مناسب
معمولا محل اتکای وسایل در دستگاه نوار نقاله به صورت زنجیری می باشد و به منظور جابجایی مواد با شکل صلب مثل ظروف ، جعبه ها و یا… نقاله به جای زنجیر از تسمه استفاده می شود. چون محل اتکا بسته است می توان موادی که شکل ثابت…


نوار نقاله حمل مواد – قیمت نوار نقاله انواع نوار نقاله و یا تسمه نقاله در تمامی سایزها تولید و به مشتریان عزیز ارائه می گردد . نوار نقاله و یا تسمه نقاله یا نوار نقاله بارگیری یکی از پرکابردترین دستگاه ها و ملزومات و تجهیزات بسته بندی بشمار می آید دستگاه ها نوار نقاله در داروسازی ، صنایع شیمیایی ، بطری و قوطی سازی ، چاپ و بسته بندی و صنایع دیگر مورد…


کانوایر بارگیری ارتفاع بلند نقاله متحرک بارگیری نوار نقاله بارگیری ارزان قیمت نوار نقاله با کیفیت و قیمت مناسب نوار نقاله آکسل دار با جک هندلی کورس بلند نوار نقاله بارگیری با ارتفاع 4 متر
کانوایر بارگیری تا ارتفاع 3 متر نوار نقاله بارگیری مناسب برای فضای کم
کانوایر از ارتفاع نیم متر تا 4 متر نقاله بارگیری نخاله


فروش انواع نوار نقاله بارگیری نسبت به نیاز و زمینه کاری شما در عرض و طول های متفاوت با کیفیت و قیمت مناسب


نوارنقاله بارگیری دو جهته با طول و ارتفاع بلند

نوار نقاله متحرک
نوار نقاله متحرک ارتفاع بلند
نوار نقاله متحرک دو تکه
کانوایر بارگیری ارتفاع بلند
نقاله متحرک بارگیری
نوار نقاله بارگیری ارزان قیمت
نوار نقاله با کیفیت و قیمت مناسب


خرید و فروش نوار بارگیری – نوار نقاله
نوار نقاله تفکیک .و نوار بارگیری و تخلیه و انواع سرند و ماردون

________________

برای دریافت اطلاعات بیشتر و اطلاع از نوار قیمت نقاله ، نوار بارگیری با شماره درج شده در آگهی تماس حاصل فرمایید .


خرید نوار نقاله

فروش و قیمت نوار نقاله

طراحی و ساخت انواع نوار نقاله های صنعتی
تولید و تامین قطعات و لوازم یدکی نوار نقاله
مشاوره در خصوص راه اندازی خطوط تولید
تعمیرات و بازسازی تجهیزات


شرکت امید عمران سهند سازنده تخصصی انواع نوار نقاله و کانوایر در ایران می باشد که انواع دستگاه نوار نقاله را نسبت به زمینه کاری شما ساخت و تولید می کند جهت دریافت کاتالوگ و سفارش محصول با… قیمت آغازگر و پایان معامله نیست، کیفیت و خدمات دوره تضمین و پشتیبانی مهم ترین اصل در خرید… نوار نقاله می باشد.


نمایندگی محصولات Gummilabor ایتالیا و فروش محصولات Gummilabor ایتالیا در ایران شرکت… نقاله و مواد اتصالات تولید می کند. تجربه عالی این گروه صنعتی ، امروز در سطح بین المللی… نوار نقاله سطل عمودی با شکل منحصر به فرد است. به لطف تسمه های نقاله به شکل Z ، سطل ها می توانند به صورت دائمی در حرکت دائمی حرکت کنند ، و سرعت و استقلال…


نوار نقاله یک جزء مهم در سیستم انتقال است. ما ارائه کننده انواع نوار نقاله بارگیری کامیون در ابعاد مختلف هستیم. مجموعه ما با فروش نوار نقاله با کیفیت در خدمت خریداران محترم می باشد. در این مجموعه همچنین نوار نقاله دست دوم با قیمت مناسب موجود می باشد.

ما عرضه کننده نوار نقاله بارگیری با شماره های درج شده تماس بگیرید.


طراح و تولیید کننده نوار نقاله های کشویی یا تلسکوپی در ایران. نوار نقاله های تلسکوپی با طول متفاوت از 3متر تا 12 متر و از 5متر تا 15متر به جهت سهولت در بارگیری و تخلیه بار با تنظیم ارتفاع از 1/5 متر تا 4متر شیب با لاستیک های آجدار , ساده , تیغه… نوار نقاله های آکسل دار جرثقیلی برای انتقال مواد و مصالح ساختمانی و پودری از ارتفاع 3متر تا…


نوار نقاله های بارگیری با قابلیت های جابه جای و تنظیم ارتفاع
کانوایر های بارگیری دارای خصوصیات ترکیبی مانند تنظیم ارتفاع کانوایر به صورت دستی و هیدرولیکی و مکانیکی قیمت نوار نقاله – قیمت ارزان نوار نقاله – نوار بارگیری کامیون – نوار نقاله بارگیری تریلر – نوار نقاله بارگیری کارتون
09125303059
09121642316
02156191055


با خرید سرویس یلدا وی آی پی، آگهی شما در همین صفحه به صورت وی آی پی فعال شده و بالای آگهی ها قرار می گیرد. صعود آگهی شما به بالای لیست، باعث نمایش بیشتر و بهتر آگهی شما شده و منجر به افزایش کلیک و بازدید آگهی می شود. یلدا وی آی پی فرصتی است تا شما بتوانید با کمترین هزینه آگهی خود را بالانشین کنید .

زمان فعال شدن سرویس: از لحظه خرید تا پایان دی ماه.
نکته:
این جایگاه فقط برای یک نفر و یک آگهی تعریف شده است. پیشنهاد می کنیم قبل از تکمیل ظرفیت برای خرید این سرویس اقدام کنید.
نی نی سایت

خرید نوار نقاله
خرید نوار نقاله


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با تبلیغات در سایت ما و اینترنت بیشتر دیده شوید.