حمیدرضا عظیمیان

حمیدرضا عظیمیان
حمیدرضا عظیمیان


حمیدرضا عظیمیان
حمیدرضا عظیمیان 

 


کارشناسی مهندسی برق و کامپیوتر از دانشگاه شهید بهشتی تهران

 

 شهردار اصفهان از سال 1370 تا 1376

عضو هيات مديره سيمان اصفهان

عضو هيات مديره سيمان نايين

عضو هيات مديره فولاد تكنيك

عضو هيات مديره مجتمع صنايع قائم رضا

عضو هیئت مدیره شرکت فولاد مبارکه اصفهان

مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن

عضو هيات مديره مجتمع پرشيا فلز

مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه اصفهان

مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه با بیان این که امروز عمده تجهیزات و ادوات نظامی کشورمان به دستان متخصصان داخلی ساخته می‌شود، گفت: صنایع موشکی کشورمان خواب را از دشمن گرفته و علی‌رغم درخواست‌های مکرر غربی‌ها، به هیچ عنوان قدرت دفاعی‌مان قابل مذاکره نیست.

حمیدرضا عظیمیان مدیر عامل فولاد مبارکه گفت: به دلیل حجم سنگین نقدینگی که در جامعه وجود دارد، برخی از مواقع ممکن است فولاد به دلیل اینکه کالای سرمایه‌ای محسوب می‌شود، با فعالیت‌های سودجویانه و واسطه‌گری همراه شود.

حمیدرضا عظیمیان، مدیرعامل فولاد مبارکه با حضور در استودیو اقتصادآنلاین به تشریح گزارش عملکرد گروه فولاد مبارکه پرداخت.

مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه با بیان اینکه ارتباط دانشگاه و صنعت در مسیر حکمرانی هوشمند منجر به ایجاد اشتغال برای تحصیل‌کردگان می‌شود، گفت: تکمیل زنجیره ارتباطی علم و صنعت موجب رفع نیازها و خلأهای اقتصادی و بی‌اثر شدن تحریم‌ها می‌شود.

مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه گفت: فولاد مبارکه از ابتدای شیوع ویروس کرونا در کشور در راستای عمل به مسئولیت‌های اجتماعی خود از هیچ اقدامی جهت جلوگیری از افزایش ابتلا به این ویروس دریغ نورزیده و تا ریشه‌کنی کامل کرونا نیز در کنار مردم خواهد بود؛ شرکت فولاد مبارکه پشتیبانی و مانع‌زدایی از تولید را براساس اولویت‌های وزارت صنعت، معدن و تجارت در دستور کار خود قرار داده است.

مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه گفت: ایجاد پرونده سلامت کارکنان و خانواده آن‌ها، یکی از اقداماتی است که باید در دستور کار قرار گیرد چراکه در این زمینه زیرساخت‌ و امکانات لازم فراهم بوده و قابلیت اجرایی شدن دارد.

مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه گفت: عرضه کالا و محصولات باکیفیت ایرانی جهت رفاه حال مردم باید سرلوحه کار تمامی تولیدکنندگان، صنعت‌گران و ارائه‌دهندگان خدمات قرار گیرد تا مردم با اطمینان و رغبت به سمت انتخاب و مصرف کالاهای ایرانی سوق یابند.

مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه گفت: به زودی و با اجرای پروژه توسعه خط تولید با هدف تأمین ورق گالوانیزه در شرکت ورق‌خودرو چهارمحال و بختیاری، ۱۰۰ درصد نیاز خودروسازان داخلی به ورق گالوانیزه با کیفیت سطح رویه در صنایع خودروسازی کشور تأمین خواهد شد.

مدیرعامل شرکت فولادمبارکه گفت: ساخت و توسعه دهکده المپیک در کنار ورزشگاه نقش جهان یک ضرورت ملی است و با همیاری و همکاری مسئولان ملی و استانی می توان این ظرفیت را توسعه داد تا در آینده شاهد برگزاری رویدادهای بزرگ ملی و بین المللی دراین دهکده باشیم.

حمیدرضا عظیمیان مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه در جلسه ای که روز پنجشنبه ۱۴مرداد با حضور معاونین وجمعی از مدیران این شرکت برگزار گردید ضمن اشاره به برگزاری مجمع عادی سالیانه شرکت در چند روز گذشته از اینکه فولاد مبارکه توانست به خوبی پاسخ اعتماد سهامداران محترم را بدهد ابراز خورسندی کرد و قرار گرفتن شرکت فولاد مبارکه را در جایگاه بزرگترین شرکت بورسی کشور را امری بسیار مبارک قلمداد کرد که چشم انداز بسیار روشنی را برای این شرکت معظم به ارمغان آورده است.

حمیدرضا عظیمیان در آیین افتتاح پروژه استراتژیک گوره به جاسک با تأکید بر ضرورت اعتماد به توان داخلی گفت: طرف‌های خارجی به‌دلیل تحریم‌ها، از تحویل ورق‌های موردنیاز شرکت نفت برای اجرای پروژه انتقال نفت گوره به جاسک خودداری کردند؛ اما شرکت فولاد مبارکه اسلب مخصوص انتقال گازترش را از سال ۹۸ تولید کرده و هم‌اکنون نیز با افتخار می‌تواند صادرکننده این محصول باشد تا بار دیگر بی‌اثر بودن تحریم‌ها را که نتیجه خودکفایی و استقلال کشور است نشان دهد.

مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه گفت: چشم‌انداز شرکت فولاد مبارکه در حوزه تحول دیجیتال، «فولاد هوشمند در کلاس جهانی» تعریف شده و ۵ مرداد ماه در تقویم فولاد مبارکه به عنوان «روز هوشمندسازی» نامگذاری گردید.

مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه از روند تکمیل پروژه نصب قفسه شماره ۷ و نوسازی و تعویض اتوماسیون نورد گرم و همچنین ریومپ خط ریخته‌گری شماره یک مجتمع فولاد سبا بازدید به عمل آورد.

حمیدرضا عظیمیان در خصوص اجرایی شدن پروژه استراتژیک گوره به جاسک با تاکید بر ضرورت اعتماد به توان داخلی گفت: طرف‌های خارجی به دلیل تحریم‌ها، تحویل ورق‌های مورد نیاز شرکت نفت برای اجرای پروژه انتقال نفت از گوره به جاسک خودداری کردند اما شرکت فولاد مبارکه اسلب مخصوص انتقال گاز ترش را از سال ۹۸ تولید و هم‌اکنون نیز با افتخار می‌تواند صادرکننده این محصول باشد تا بار دیگر بی‌اثر بودن تحریم‌ها که نتیجه خودکفایی و استقلال کشور است را نشان دهد.

حمیدرضا عظیمیان مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه در پیامی فرا رسیدن روز صنعت و معدن را به‌ تمامی مدیران، کارکنان و کارگران شاغل در حوزه صنعت و معدن تبریک گفت.

مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه در دومین نشست هم اندیشی مدیران روابط عمومی عضو اتاق بازرگانی استان اصفهان که به میزبانی شرکت فولاد مبارکه برگزار شد؛ گفت: ایجاد باشگاه روابط عمومی با همکاری اتاق بازرگانی اصفهان میتواند منجر به هم افزایی میان فعالان این بخش، همچنین پیشبرد اهداف شرکت ها شود. وی همچنین از طرح تحول دیجیتال فولاد مبارکه به عنوان یکی از برنامه های اصلی این شرکت یاد کرد و گفت با اجرای آن بازار بزرگی برای نخبگان، شرکتهای استارتاپی و دانش بنیان به وجود خواهد آمد.

مدیر عامل شرکت فولاد مبارکه در نشست مشترک شرکت فولاد مبارکه و شرکای تجاری کسب و کار (پیمانکاران توسعه) مطرح کرد: «شرکت فولاد مبارکه» با تزریق پروژه های پیمانکاری و طرح تحول دیجیتال حامی بخش خصوصی است.

مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه با اشاره به پروژه اتصال پل ریلی جدید مجتمع فولاد سبا به راه آهن جمهوری اسلامی ایران گفت: پل راه آهن فولاد سبا قبلا بسیار حادثه آفرین بود و در ارتفاع و عرض پل اشکالاتی وجود داشت که با ساخت این پل ریلی جدید علاوه بر توسعه زیرساخت ریلی در شهرستان لنجان بار ترافیکی محور مواصلاتی اصفهان کاهش پیدا کرده و از شدت خسارت های جرحی و فوتی کاسته خواهد شد.

پل رو گذر خط راه آهن فولاد سبا فردا با حضور مسئولین شهرستان لنجان و شرکت فولادمبارکه افتتاح خواهد شد.

آیین امضای تفاهم‌نامه سه جانبه انجام مطالعات ژئوفیزیک هوابرد میان سه شرکت فولادمبارکه، سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات معدنی کشور و سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان با حضور حمیدرضا عظیمیان مدیرعامل شرکت فولادمبارکه، علیرضا شهیدی معاون وزیر صمت و رییس سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور، محمدیاسر طیب‌نیامعاون امور معادن شرکت فولادمبارکه، ایرج موفق رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت اصفهان و تعدادی دیگر از مدیران ارشد سازمان زمین شناسی برگزار شد.

مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه در آیین امضای تفاهم نامه فولاد مبارکه و ایرانسل گفت: شرکت فولاد مبارکه در تحقق طرح تحول دیجیتال مصمم است و اراده و عزم جدی خود را در این زمینه قرار داده است چرا که این موضوع یک ضرورت قطعی برای صنعت فولاد و سایر صنایع کشور است و استفاده از شبکه ۵G و امضای تفاهم نامه مذکور در راستای ایجاد زیرساخت های هوشمندسازی، اراده قطعی فولاد مبارکه را در این زمینه نشان می دهد.

مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه در نشست هم‌اندیشی و تقدیر از مدیران گروه روابط عمومی فولاد مبارکه ضمن تبریک روز روابط عمومی اظهار کرد: کار رسانه ای و روابط عمومی به دلیل روبرو بودن با نظرات، افکار و دیدگاه های مختلف از حساسیت و اهمیت بسیار بالایی برخوردار است به گونه ای که می‌تواند یک جامعه را نسبت به آن سازمان علاقه مند کند و یا آن را مورد انتقاد قرار دهد.

مدیرعامل فولاد مبارکه به همراه جمعی از معاونین و مدیران این شرکت در یک نشست صمیمی میزبان رییس مرکز امور مشاوران حقوقی، وکلا و کارشناسان قوه قضاییه و هیات همراه بود و در خصوص زمینه همکاری‌های دوطرفه بحث و گفت‌وگو صورت گرفت.

مدیر عامل فولاد مبارکه گفت: بومی‌سازی قطعات و تجهیزات صنعتی با تکیه بر شعار «ما می‌توانیم» در فولاد مبارکه منجر به بی‌نیازی این صنعت از واردات بسیاری از قطعات و تجهیزات خارجی و از میان برداشته شدن یکی از مهم‌ترین موانع تولید شده است.

برای عبور از مرز تولید‌‌‌‌ ۵/ ۷میلیون تن تا پایان سال ۱۴۰۰ د‌‌‌‌ر فولاد‌‌‌‌ مبارکه، باید‌‌‌‌ مشکل اصلی د‌‌‌‌ر زمینه تامین مواد‌‌‌‌ اولیه با همکاری شرکت‌های معد‌‌‌‌نی برطرف شود‌‌‌‌.

حمیدرضا عظیمیان در مراسم افتتاح هلدینگ مالی فولاد مبارکه اظهار کرد: تشکیل هلدینگ سرمایه‌گذاری توسعه توکا یکی از اقداماتی که بود که باید هرچه زودتر انجام می‌شد.

حمید رضا عظیمیان، مدیرعامل فولاد مبارکه روز کارگر را تبریک گفت.

حمیدرضا عظیمیان گفت: گروه فولاد مبارکه در راستای تحقق شعار سال ۱۴۰۰ (تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی ها)، توانسته در بخش‌های مختلف تولید در فروردین ماه ۱۴۰۰ رکوردهای متعددی را به ثبت برساند و با تولید بیش از ۷۰۰ هزارتن تختال در آخرین ساعات ۳۱ فروردین ماه، بار دیگر شعار «ما می‌توانیم» را در صنعت فولاد کشور به عمل تبدیل کند. در واقع روندی که مجموعه فولاد مبارکه در پیش گرفته، در جهت برداشتن موانع و پشتیبانی از تولید در کشور است که خوشبختانه تا به این لحظه محقق شده و با همت فولادمردان ایران زمین همچنان ادامه دار خواهد بود.

مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه در جلسه کاری با حضور معاون بهره‌برداری، مدیران و رؤسای ناحیه فولادسازی و ریخته‌گری مداوم از نیروی انسانی به‌عنوان مهم‌ترین عامل موفقیت فولاد مبارکه در سال ۹۹ یاد کرد و گفت: با وجود مشکلات متعدد در سال گذشته از جمله کرونا، سالی طلایی برای فولاد مبارکه رقم خورد و این موفقیت مرهون تلاش ارزنده نیروی انسانی بوده است.

مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه از تولید عریض ترین تختال در فولادمبارکه خبرداد و افزود: در روزهای ابتدایی سال ۱۴۰۰ و در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری که با عنوان تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی ها نامگذاری شده، توانستیم یکی از موانع سد راه برخی صنایع را برداشته و به تولید اسلب با عرض ۲۰۰۰ میلیمتر و ضخامت ۲۵۰میلیمتر دست پیدا کنیم.

دست یابی به رکورد تولید بیش از ۷ میلیون تن تختال در کارخانه اصلی فولاد مبارکه و ۱۰ میلیون تن فولاد خام در گروه فولاد مبارکه در آخرین روزهای سالی که به نام «جهش تولید» نامگذاری شده بود؛ لبیک به خواسته مقام معظم رهبری بود و فولادمردان فولادمبارکه بار دیگر اثبات کردند فارغ ازهمه حاشیه‌ها، دریایی از غیرت و کوهی از عزم و اراده هستند و با همت بالای خود سفیران امید درجامعه هستند.

حمیدرضا عظیمیان مدیرعامل فولادمبارکه در پیامی به مناسبت عبور تولید ۷میلیون تن تختال در شرکت فولادمبارکه و ۱۰ میلیون تن فولادخام در گروه فولادمبارکه تبریک گفت.

مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه در مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت از صدور مجوز افزایش سرمایه ۸۴۰۰ میلیارد تومانی و تصویب آن در مجمع عمومی فوق‌العاده فولاد مبارکه خبر داد.

مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه در بازدید از هلدینگ آتیه‌‌فولاد نقش‌جهان گفت: از آنجا که همه سهام‌داران حقیقی هلدینگ آتیه‌‌فولاد نقش‌جهان از کارکنان بازنشسته و شاغل فولاد مبارکه هستند، حمایت شرکت فولاد مبارکه از هلدینگ آتیه‌‌فولاد نقش‌جهان صرفا در جهت منافع اقتصادی نیست، بلکه در راستای رفاه حال سهام‌داران و کمک به تأمین معیشت آنان است.

حمیدرضا عظیمیان در مراسم بازدید رییس دفتر رییس ‌جمهور از شرکت فولاد مبارکه اظهار کرد: شرکت فولاد مبارکه تاکنون سه هلدینگ در زمینه‌های مختلف تحصیل یا تأسیس کرده و اکنون با دریافت مجوزهای لازم از سازمان بورس و بانک مرکزی، چهارمین هلدینگ آن (مالی) تأسیس شده است.

مدیرعامل فولادمبارکه در میزگرد تخصصی تعاملات دو حوزه فولاد و سنگ‌آهن، چالش‌ها و راهکارهای صادرات در دوره پسا ترامپ، اظهار کرد:وقتی اسم فولاد مبارکه به میان می‌آید به عنوان تولیدکننده ورق و تامین کننده انواع ورق از آن یاد می‌شود.همچنین از آنجاییکه رسالت صنعت سازی به فولاد مبارکه واگذار شده، این شرکت باید دائما نیازهای کشور را تامین کند.

مدیرعامل فولادمبارکه در جمع اعضای هیات مدیره و بازدید از باشگاه فرهنگی ورزشی فولادمبارکه سپاهان با اشاره به نقش مثبت این باشگاه در عرصه ورزش تصریح کرد: یکی از بخشهایی که می تواند نشاط و شادابی را به جامعه تزریق کند ورزش است که باشگاه سپاهان با عملکرد خوب خود به این مهم که خواسته مقام معظم رهبری نیز می باشد دست یافته است.

استراتژیها و اهداف گروه فولاد مبارکه برای سال ۱۴۰۰ با حضور مدیر عامل، معاونان و مدیران این شرکت به مدت دو روز در مجموعه فرهنگی – ورزشی فردوس تدوین شد.

عظیمیان، مدیرعامل فولاد مبارکه، درآئینی با حضور معاونان و جمعی از مدیران این شرکت، ضمن قدردانی از زحمات ایرج ترابی، هادی نباتی‌نژاد را به‌عنوان مدیر جدید روابط عمومی این شرکت معرفی کرد.

جلسۀ هم‌اندیشی مدیران مراکز خدماتی فولاد مبارکه روز چهارشنبه ۱۵ بهمن‌ماه هم‌زمان با سالروز خجستۀ میلاد حضرت فاطمۀ زهرا (س) و با حضور مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه، معاونان و مدیران حوزۀ فروش و بازاریابی و جمعی از مدیران این مراکز در محل برگزاری همایش‌های مجموعۀ فرهنگی ورزشی فردوس فولاد مبارکه برگزار شد.

حمیدرضا عظیمیان مدیرعامل فولاد مبارکه گفت: تولید اسلب ۳۰۰ میلی‌متری بزرگترین اتفاق در فولاد مبارکه و برای اولین بار در کشور است. این نوع اسلب که با تلاش همکاران تولید شده، مورد استفاده در وزارت نفت و پروژه های آن است.

هفتمین همایش استیل پرایس با موضوع نوآوری در تولید و فروش و با حضور اردشیر سعدمحمدی، سرپرست معاونت امور معادن و صنایع معدنی وزارت صمت، وجیه‌الله جعفری، رئیس هیئت عامل ایمیدرو، حمیدرضا عظیمیان، مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه و جمعی از دیگر مدیران عامل شرکت‌های فولادساز کشور روز دوشنبه ۱۳ بهمن‌ماه در هتل المپیک تهران برگزار شد.

هم‌زمان با مـــیلاد پــر خیــروبرکت بانـــوی کوثـــر، حضرت فاطمۀ زهرا (س) خط تمام اتوماتیک تولید ماسک N۹۵ با سرمایه‌گذاری فولاد مبارکه و با همکاری دانشگاه صنعتی اصفهان، با حضور عظیمیان مدیرعامل فولاد مبارکه و اعضای هیئت‌رئیسۀ دانشگاه صنعتی اصفهان با ظرفیت ۶۰ هزار ماسک در ۲۴ ساعت به بهره‌برداری رسید.

حمیدرضاعظیمیان بر لزوم حضور نسل چهارم تکنولوژی در حوزه صنعت به ویژه فولاد تاکید کرد.

عظیمیان، مدیرعامل فولاد مبارکه، در جریان بازدید از روند اجرای تعمیرات سالانۀ مدول F واحد احیا مستقیم، بهینه‌سازی تمامی این مدول‌ها را مورد تأکید قرار داد.

حمیدرضا عظیمیان مدیرعامل فولاد مبارکه در مورد کاهش تأمین گاز موردنیاز این شرکت گفت: مصرف گاز فولاد مبارکه در شرایط عادی روزانه ۱۰ میلیون مترمکعب است، ولی در شرایط فعلی، به‌علت سرما، نصف این میزان توسط شرکت گاز تأمین می‌شود و این باعث کاهش تولید در فولاد مبارکه شده است. عظیمیان علت این کاهش تولید را عدم امکان جایگزینی سوخت‌های دیگر به‌جای گاز طبیعی در واحدهایی مانند واحد احیا مستقیم برشمرد و گفت: در این زمینه با مقام‌های استانی و کشوری مذاکراتی صورت گرفته تا از کاهش چشمگیر تولید به‌دلیل کاهش گاز موردنیاز در فولاد مبارکه جلوگیری شود.

وزارت خزانه‌داری آمریکا، شامگاه روز جمعه، اضافه شدن چند فرد و نهاد ایرانی به فهرست تحریم‌های آمریکا را اعلام کرد.

در جلسه علنی روز گذشته، مجلس شورای اسلامی با رای اکثریت نمایندگان طرح تحقیق و تفحص از فولاد مبارکه اصفهان تصویب شد.

عظیمیان در پیامی سالروز تاسیس شرکت فولاد مبارکه را تبریک گفت.

در آستانه ۲۳ دیماه سالروز افتتاح شرکت فولاد مبارکه روز یکشنبه ۲۱دیماه نشست خبری مدیر عامل شرکت فولاد مبارکه با حضور بیش از پنجاه نفر از اصحاب رسانه برگزار شد . حمیدرضا عظیمیان مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه در این نشست که با حضور معاونین و مدیران این شرکت برگزار شد به سوالات خبرنگاران رسانه های مختلف پاسخ داد.

کارشناسان و متخصصان فولاد مبارکه موفق شدند تختال با ضخامت ۳۰۰ میلیمتر را بومی سازی کنند.

رییس و اعضای شورای سیاست‌گذاری هفتۀ روابط عمومی، در جریان دیدار با حمیدرضا عظیمیان مدیرعامل و ایرج ترابی مدیر روابط عمومی فولاد مبارکه، از اقدامات فولاد مبارکه در حوزۀ مسئولیت‌های اجتماعی و همچنین از فعالیت‌های روابط عمومی این شرکت در جهت ایجاد سامانۀ ارزیابی رسانه‌ها و توسعۀ ارتباطات تجلیل کردند.

حمیدرضا عظیمیان، مدیرعامل فولاد مبارکه گفت: با اجرای پروژه هوشمند شدن فولاد مبارکه، این شرکت در سطحی از کلاس و تکنولوژی جهانی قرار می‌گیرد.

گزارش حمیدرضا عظیمیان مدیرعامل فولاد مبارکه از عملکرد این شرکت طی ۹ماهه سال ۹۹ را در ویدیو ادامه مشاهده می‌کنید.

مدیرعامل و جمعی از معاونان و مدیران شرکت فولاد مبارکه، ضمن دیدار با رجائی، نمایندۀ مردم شهرستان لنجان در مجلس شورای اسلامی، فرماندار و جمعی از مدیران اجرایی این شهرستان، بر تعامل هرچه بیشتر میان شهرستان لنجان و صنعت تأکید کردند.

مدیرعامل فولاد مبارکه در جلسۀ کمیتۀ مدیریت این شرکت که در سالن بزرگ اجتماعات و با رعایت کامل دستــورالعــمل‌هــای بــهـداشـتـی بــرگــزار شــد، گفـت: خوشبختانه علی‌رغم همۀ محدودیت‌های موجود در تأمین منابع انرژی و گاز و شیوع ویروس کرونا، فولاد مبارکه همچنان بر مدار موفقیت و سوددهی است.

سال‌هاست که شرکت فولاد مبارکه با تحریم دست و پنجه نرم می‌کند؛ آمریکا با تحریم‌های خود فولاد مبارکه را به‌عنوان غول بزرگ اقتصادی ایران مورد هدف قرار داده است.

عظیمیان در گفت‌وگو با رادیوجوان در خصوص اقدامات شرکت فولاد در مقابله با بیماری کووید ۱۹ گفت: شرکت فولاد مبارکه هم‌زمان با شیوع این بیماری در کشور اقدامات خود را در دو بخش داخل و خارج از شرکت برنامه‌ریزی و عملیاتی کرد.

مدیرعامل فولاد مبارکه، در جریان بازدید وزیر صمت از این کارخانه، ضمن ارائۀ گزارشی از روند تولید و دستاوردهای فولاد مبارکه در سال‌های اخیر گفت: فولاد مبارکه مولود انقلاب اسلامی است و مدیران و پیمانکارانی در دوران دفاع مقدس با پایمردی خود این شرکت را بنا کردند و به بهره‌برداری رساندند و به این وسیله برای کشور عزت و افتخار آفریدند.

مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه تاکید کرد: به هیچ عنوان محصولات شرکت فولاد مبارکه به تجار فروخته نمی‌شود و این شرکت محصولات خود را تنها به بنگاه‌های اقتصادی که فعالیت صنعتی دارند، می‌فروشد.

حمیدرضا عظیمیان مدیرعامل فولاد مبارکه به همراه عباس اکبری محمدی عضو هیئت‌مدیره و معاون نیروی انسانی و ایرج ترابی مدیر روابط عمومی شرکت فولاد مبارکه با حضور در دفتر حجت‌الاسلام والمسلمین سید مهدی موسوی، امام‌جمعۀ شهرستان مبارکه، ضمن عرض تبریک هفتۀ بسیج، به ارائۀ گزارش اقدامات و دستاوردهای این شرکت در سال جهش تولید پرداختند.

مدیرعامل فولاد مبارکه با حضور در نشست اعضای حوزه بسیج فولاد مبارکه به‌مناسبت هفته بسیج، از فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان مبارکه و دیگر اعضای حوزه بسیج شهید موحدیان تقدیر کرد.

حمیدرضا عظیمیان گفت: امیدوارم با همراهی و مساعدت همه دست اندرکاران خانواده فولاد شاهد آرامش بازار و تأمین حقوق تولیدکنندگان و مصرف کنندگان باشیم.

در سومین جلسه کمیته پدافند غیر عامل ایمیدرو که به صورت ویدئو کنفرانسی و با حضور سردار جلالی فرمانده پدافند غیر عامل کشور و خداداد غریب پور معاون وزیر و رییس هیات عامل ایمیدرو برگزار شد،با اهدای لوح تقدیر از اقدامات فولاد در حوزه پدافند غیر عامل تجلیل به عمل آمد.

مجتبی رضاخواه، نماینده مردم شریف تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر، به‌همراه مصطفی طاهری، نماینده مردم شریف زنجان و طارم و پروین صالحی، نماینده مردم شریف شهرستان مبارکه در مجلس شورای اسلامی، روز یکشنبه ۱۸ آبان ضمن بازدید از خطوط تولید شرکت فولاد مبارکه، در نشست مشترک با مدیرعامل و تنی چند از معاونان این شرکت، در خصوص طرح جامع زنجیره فولاد گفت‌وگو و تبادل‌نظر کردند.

بررسى ها نشان مى‌دهد که طى ماه‌هاى اخیر با وجود گلایه‌هاى پیاپى احمد رضوى نیک، رییس انجمن نوردکاران در خصوص کمبود عرضه شمش توسط فولادسازان در بورس کالا، شرکت هاى نوردى کمتر از ٤٠ درصد از مجموع شمش معامله شده در بورس کالا را به‌صورت محصولات طویل شامل انواع میلگرد، تیرآهن، نبشی و ناودانی در بورس معامله کرده و متاسفانه مابقی این محصولات به قیمت آزاد در بازار فروخته شده است.

هفتمین همایش بهره‌وری معادن و صنایع معدنی ایران روز یکشنبه ۱۸ آبان‌ماه، به‌منظور تقدیر از شرکت‌های بهره‌ور بخش معدن و صنایع معدنی و همچنین معرفی پروژه‌های برتر بهبود بهره‌وری، با شعار «بهره‌وری بنیان رقابت‌پذیری در اقتصاد مقاومتی» برگزار و در آن از شاگرداول‌های ارتقای بهره‌وری در معادن و صنایع معدنی تقدیر شد.

در آستانه میلاد فرخنده نبی مکرم اسلام، حضرت محمد مصطفی(ص)، حسین رجایی، نماینده مردم شهرستان لنجان در مجلس شورای اسلامی، ضمن بازدید از خطوط تولید فولاد مبارکه، با حمیدرضا عظیمیان مدیرعامل این شرکت دیدار و در خصوص لزوم و اهمیت برقراری آرامش در بازار فولاد، دستیابی به بهترین راهکارهای تحویل محصولات فولادی به مصرف کنندگان واقعی و پایداری تامین مواد اولیه موردنیاز فولادسازان گفت وگو کرد.

در آستانه میلاد پر خیر و برکت پیامبر گرامی اسلام، حضرت محمد (ص)، حمیدرضا عظیمیان، مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه، از طریق صفحه اختصاصی این شرکت در آپارات با مدیران و کارکنان آن گفت‌وگو کرد.

حمیدرضا عظیمیان، مدیرعامل فولاد مبارکه با اشاره به برنامه‌ها و استراتژی‌های فولاد مبارکه، از پیش‌بینی تقاضای بازار در افق پنج‌ساله و ترسیم نقشه راه تکنولوژی شرکت خبر داد.

معاون نیروی انسانی و مدیر روابط عمومی شرکت فولاد مبارکه با رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل این باشگاه دیدار و گفت وگو کردند.

نخستین دورۀ تربیت رهبران تحول دیجیتال شرکت فولاد مبارکه با حضور مدیرعامل، معاونان و مدیران فولاد مبارکه و با همکاری دانشگاه اصفهان روز چهارشنبه سی ام مهرماه ۹۹ آغاز شد.

در دیدار محمدرضا ساکت، مدیرعامل باشگاه فولاد مبارکه سپاهان با اصغر هدایت فرماندار شهرستان مبارکه بر استعدادیابی و توسعۀ ورزش این شهرستان تأکید شد.

حمیدرضا عظیمیان، مدیرعامل شرکت فولادمبارکه عصر امروز به همراه جمعی از مدیران این شرکت از ناحیه گندله سازی بازدید کرد.

مدیرعامل مجتمع فولاد مبارکه بیان کرد: صورت‌های مالی شرکت فولاد مبارکه به دلیل اینکه در بورس کالا حضور دارد؛ و تمامی اطلاعات مالی آن در سامانه کدال بورس افشا می‌شود، شفاف است.

حمیدرضا عظیمیان مدیرعامل فولاد مبارکه در بازدید از مجموعه ورزشی صفائیه اظهار داشت: توجه به ورزش کارکنان و خانواده های ایشان و همچنین ورزش قهرمانی به جهت ترویج روحیه نشاط و سلامتی در شرایط فعلی کشور از اهمیت زیادی برخوردار است.

گروه فولاد مبارکه اصفهان متشکل از شرکت‌های فولاد مبارکه، فولاد هرمزگان و فولاد سنگان در پنجمین اجلاس سراسری نشان عالی مدیر سال، نشان‌های عالی این اجلاس را درو کردند.

رویداد ۳S توسط پارک علم و فناوری دانشگاه تهران و با همکاری شرکت فولاد مبارکه، دانشگاه تهران، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، صندوق نوآوری و شکوفایی و ایریسا در قالب Reverse Pitch برگزار و چالش‌های فولاد مبارکه در تحول دیجیتال در آن مطرح شد.

امروز قدرت الله حمزه ای نماینده مردم اردل، فارسان، کیار و کوهرنگ و عضو کمیسیون شوراها و امنیت داخلی در مجلس شورای اسلامی ضمن بازدید از خطوط تولید شرکت فولاد مبارکه در جلسه مشترکی با حمیدرضا عظیمیان مدیر عامل فولاد مبارکه مباحث حوزه صنعت فولاد کشور و راهکارهای تسهیل فرایند تولید را مورد بررسی و تبادل نظر قرار داد.

حسین محمد صالحی در اظهارات خود، ضمن تسلیت ایام اربعین حسینی و قدردانی از مدیریت و کارکنان این شرکت به جهت حضور جدی در عرصه تولید و اقتصاد کشور، فولاد مبارکه را سرمایه ملی و موجب افتخار کشور برشمرد.

شرکت فولاد مبارکه امسال معادل ۱۵ درصد رشد درآمد برای شرکت پیش‌بینی کرده است، این در حالی است که در سال گذشته فروش فولاد مبارکه به بیش از ۷ میلیون تن افزایش یافت و میزان صادرات این شرکت به یک‌میلیون و ۱۰۰ هزار تن رسید.

با تلاش کارکنان بلندهمت واحد حمل و فرآوری سرباره شرکت فولاد مبارکه، زمان توقفات ناشی از حمل سرباره در کورههای قوس الکتریکی، با ثبت تعویض تعداد ۲۰ هزار و ۷۹۳ پاتیل سرباره کوره قوس الکتریکی و تعداد ۲ هزار و ۸۳۲ پاتیل سرباره واحد عملیات ثانویه به ۶ ثانیه به ازای هر ذوب کاهش یافت و برگ زرین دیگری به افتخارات شرکت افزوده شد.

آیین تقدیر از صادرکنندگان عرصه بازگشت ارز به کشور با حضور ۵۰ صادر کننده نمونه شب گذشته برگزار و از حمیدرضا عظیمیان مدیرعامل فولادمبارکه تقدیر شد.

مدیر عامل گروه فولاد مبارکه در نشست مشترک با انجمن تولیدکنندگان لوله های فولادی و پوشش خطوط انتقال، بر اهمیت تعامل بیشتر میان این دوبخش، بررسی راهکارهای رفع مشکلات خریدارانِ ورقهای فولادی و تامین مواد اولیه این شرکتها که همگی جزو مشتریان بزرگ فولاد مبارکه اصفهان هستند، تأکید کرد.

حجت الاسلام محرابی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان مبارکه به همراه اصغر هدایت فرماندار این شهرستان روز یکشنبه ۳۰ شهریورماه در جلسۀ مشترکی با عظیمیان مدیرعامل فولاد مبارکه، ضمن گفت و گو و تبادل نظر در خصوص راهکارهای تعامل هرچه بیشتر بین منطقه و صنعت با اهدای یک جلد کلام الله مجید و لوح تقدیر به مدیرعامل فولاد مبارکه از همکاری های این صنعت با شهرستان مبارکه تجلیل نمودند.

حمیدرضا عظیمیان مدیرعامل شرکت فولادمبارکه در حاشیه افتتاح مرکز نوآوری معادن و صنایع معدنی ایران- ایمینو گفت: خوشحالیم که امروز اولین مرکز استارتاپی بخش معدن و صنایع معدنی افتتاح و راه اندازی شد.

با حضور معاون وزیر صمت، استاندار اصفهان، مدیرعامل فولاد مبارکه، امام‌جمعه، نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی، مدیرعامل شرکت فولاد امیرکبیر کاشان و جمعی از مسولان این شهر، کلنگ طرح توسعه شرکت فولاد امیرکبیر کاشان در دو فاز و با ظرفیت اشتغال‌زایی برای ۱۰۸۰ نفر، با سرمایه‌گذاری فولاد مبارکه به زمین زده شد.

سید محسن دهنوی، نماینده مردم تهران و عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در بازدید از خطوط تولید فولاد مبارکه و در جلسه مشترک با مدیرعامل فولاد مبارکه و خانم صالحی نماینده مردم مبارکه در مجلس شورای اسلامی در خصوص نوسان قیمت میلگرد و سیمان در بازار تصریح کرد: بررسی‌ها نشان می‌دهد این مشکل از جانب تولید نیست و مسئله توزیع است.

مدیرعامل فولاد مبارکه با حضور در جمع مدیران، کارکنان و پیمانکاران ناحیه فولادسازی و ریخته‌گری مداوم از روند اجرای پروژه جایگزینی تکنولوژی و تجهیزات کارگاه گاززدایی (VOD) به‌جای سیستم (DH) و محل اجرای توسعه سالن فولادسازی بازدید کرد.

حمیدرضا عظیمیان مدیرعامل شرکت فولادمبارکه به همراه جمعی از معاونین و مدیران این شرکت با حضور در مجتمع فولاد اسفراین توسعه همکاری‌های دو شرکت و استفاده از توانمندی و ظرفیت‌های موجود را در تکمیل بیش از پیش زنجیره فولاد مورد تاکید قرار داد.

نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی روز شنبه ۲۵مردادماه ضمن بازدید از خطوط تولید فولاد مبارکه با حمیدرضا عظیمیان مدیرعامل این شرکت دیدار و بر لزوم گسترش ارتباط بیشتر نمایندگان مجلس و صنعت برای رفع موانع تولید تاکید کرد.

رسالت صنعت فولاد امروز کمک به افزایش رشد اقتصادی، حفظ اشتغال و به گردش دراوردن چرخهای اقتصاد ملی است و از این منظر، دوران حساسی پیش روی این صنعت قرار دارد.

خدامراد صالحی فرماندار شهرستان لنجان طی بازدید از خطوط تولید فولاد مبارکه، در جلسه‌ای مشترک با مدیرعامل فولاد مبارکه و جمعی از معاونان و مدیران این شرکت اظهار داشت: استمرار تولید در فولاد مبارکه در شرایط تحریم و شیوع ویروس کرونا مایه افتخار است.

۲۱ مردادماه سال ۱۳۹۹ در تقویم رسمی کشور روز حمایت از صنایع کوچک نام نهاده شده است؛ صنایعی که نقش آن‌ها در رونق اقتصادی و جهش تولید اگر بیشتر از صنایع بزرگ نباشد، به‌طور قطع کمتر نیست. بخش اعظمی از صنایع کوچک کشور را واحدهای صنعتی تشکیل می‌دهند که هریک از آن‌ها در شرایط فعلی می‌توانند نقش فزاینده‌ای در استمرار حرکت چرخ اقتصادی کشور داشته باشند.

مدیرعامل فولاد مبارکه اصفهان در مجمع عمومی سالیانه این شرکت، از تحقق سود ۱۸۷درصدی برای هر سهم در سه‌ماهه ابتدایی سال جاری خبر داد. همچنین در پایان مجمع برای سال ۹۹، به ازای هر سهم ۲۲۵ ریال سود تقسیم شد.

آئین رونمایی از طرح تحول دیجیتال فولاد مبارکه، روز شنبه چهارم مردادماه، در سالن اجتماعات مرکز تحقیقات این شرکت با حضور دکتر ناظمی معاون وزیر ارتباطات و رئیس سازمان فناوری اطلاعات، دکتر انصاری عضو هیئت عامل سازمان فناوری اطلاعات، مهندس عظیمیان مدیرعامل فولاد مبارکه، مدیرعامل و اعضای هیئت‌مدیرۀ شرکت ایریسا و جمعی از معاونان و مدیران فولاد مبارکه با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد.

حمیدرضا عظیمیان مدیرعامل فولاد مبارکه، روز دوشنبه ششم مردادماه، به همراه جمعی از مدیران فولادی کشور، ضمن دیدار با رئیس جمهوری، گزارش مبسوطی از روند تولید و دستاوردهای این شرکت در چهارماهۀ نخست سال «جهش تولید» و تلاشهای صورت گرفته در فولاد مبارکه برای تأمین حداکثری نیاز بازار داخل و ثبات قیمتها ارائه کرد.

حمیدرضا عظیمیان مدیرعامل گروه فولاد مبارکه، در جریان برگزاری جلسه توسعه فولاد هرمزگان که با حضور اعضای هیات ‌مدیره و مدیرعامل این شرکت در محل فولاد مبارکه برگزار شد، با اعلام این خبر گفت: بر اساس سند چشم‌انداز (۱۴۰۴) مقرر است که ظرفیت فولاد کشور به ۵۵ میلیون تن برسد. بر همین اساس فولاد مبارکه در حال حاضر حدود نیمی ‌از تولید فولاد کشور را برعهده دارد، در نقشه راه خود به‌گونه‌ای برنامه‌ریزی کرده است که به یاری خداوند، با اجرای طرح‌های توسعه‌ای که عمدتا در منطقه جنوب کشور اجرا خواهد شد، همچنان سهم ۵۰ درصدی خود را در تولید فولاد کشور حفظ کند.

برای عبور از شرایط کنونی کشور، دســتیابی بــه فناوری و روش تولیـد محصـولات جدیـد از اهمیت بالایی در صنایع مختلف برخوردار است.

​طی مراسمی با حضور ایرج موفق و حمیدرضا عظیمیان مدیرعامل فولاد مبارکه آغاز بکار نمادین اجرای پهنه‌های اکتشافی در راستای تامین مواد اولیه صورت گرفت.

مدیرعامل فولاد مبارکه معتقد است در شرایط تحریم و کرونا، برای بخش‌های منابع انسانی، تکنولوژی و فناوری، اقتصادی و مالی و بودجه، صادرات و اهداف تعیین‌شده در این حوزه و همچنین برای تامین پایدار اقلام استراتژیک و گلوگاهی ازجمله الکترود گرافیتی، کنسانتره و مواد اولیه نوارهای نقاله و تجهیزات برقی و … متناسب با خط تاب‌آوری تمهیداتی اندیشیده شود که تولید شرکت با مشکلی مواجه نشود.

مدیر عامل گروه فولاد مبارکه نوشت: دهم تیر ماه بر اساس مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی روز صنعت و معدن نامیده شده و اختصاص این روز، فرصت مناسبی است تا به مهم‌ترین موتور محرکه اقتصاد یعنی بخش صنعت و معدن، توجهی خاص بشود.

اقتصاد ایران در سال۹۹ بیش از هر زمان دیگری به توسعه و پیشرفت نیاز دارد. فشار تحریم‌ها، موانع داخلی و هیچ عامل دیگری نباید در مقابل تحقق نیاز اساسی کشور، یعنی جهش تولید بایستد.

در سه‌ماهۀ نخست سال ۱۳۹۹ تلاش مدیریت و کارکنان فولاد مبارکه به بار نشست و به ثبت رکوردهای تولید در نواحی آهن‌سازی، فولادسازی و ریخته‌گری مداوم، نورد گرم و سرد فولاد مبارکه و مجتمع فولاد سبا منجر شد و در پی تلاش همه‌جانبۀ کارکنان، در بازۀ زمانی مذکور درآمد این شرکت ۳۲ درصد رشد داشت.

آمریکا در اقدامی جدید ۵شرکت را به بهانه ارتباط با فولاد مبارکه که در لیست تحریم‌ها قرار دارد، تحریم کرد.

آنچه می‌خوانیدبرگرفته از یادداشتی از عظیمیان مدیرعامل فولاد مبارکه درخصوص نقش فولاد مبارکه در رونق اقتصادی و جهش تولید است . با ما همراه باشید.

کار و کارگر زیربنای اصلی توسعه‌ی همه‌جانبه جامعه و تضمین‌کننده امنیت و رفاه عمومی هر کشور است و هیچ بنایی به رشد و شکوفایی نخواهد رسید مگر با تلاش کارگران که با عشق و در کنار همه کمبودها از هیچ تلاشی فروگذار نمی کنند.

حمیدرضا عظیمیان مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه در جلسه‌ای که به‌صورت ویدئوکنفرانس با حضور اسحاق جهانگیری، معاون اول ریاست جمهوری، وزیر صمت و معاونان این وزارتخانه برگزار شد، گزارشی از دستاوردهای فولاد مبارکه در حوزۀ تداوم تولید و اقدامات مدیریت شرکت برای حفظ سلامت کارکنان در مقابل ویروس کرونا ارائه کرد.

عظیمیان در آیین کلنگ‌زنی پروژۀ احداث سنگ‌شکن اولیۀ شمارۀ B و خط خردایش شمارۀ دو ۴.۲ میلیون‌تنی شرکت فولادسنگ مبارکه، با تأکید بر به‌روزرسانی دانش و فناوری در صنعت، تصریح کرد: خوشبختانه در این زمینه اتفاقات خوبی در گروه فولاد مبارکه روی داده است.

علیرغم اینکه در سال ۱۳۹۸ گروه فولاد مبارکه همانند سایر فولادسازان کشور با مشکلات تحریم و عدم تخصیص سنگ آهن کافی مواجه بود، اما مدیریت و کارکنان تمامی شرکتهای زیرمجموعه و نواحی داخلی شرکت با تلاش همه جانبه و قابل تقدیر خود توانستند بر راهبرد «رونق تولید» جامۀ عمل بپوشانند و با عزمی استوارتر، در نخستین روزهای سال ۱۳۹۹ که از سوی مقام معظم رهبری به نام «جهش تولید» نام گذاری شده است، در بسیاری از بخش ها به موفقیت های جدیدی دست یابند.

گروه فولادمبارکه اصفهان به عنوان بزرگ ترین تولیدکننده ورق های تخت خاورمیانه و منطقه MENA ، با وجود تمام سختی ها و تحریم ها، سال گذشته را توانست به همت و تلاش تک تک کارکنان خود با گام های استوار پشت سرنهاده و سال جدید را نیز با قوت هرچه تمام تر در راستای منویات مقام معظم رهبری با ثبت رکوردهای تولید آغاز نماید.

خداداد غریب پور امروز در جلسه ای با مدیران شرکت های بزرگ معدن و صنایع معدنی به ترسیم مسیر حرکت در سال “جهش تولید” پرداخت. این جلسه به صورت ویدئوکنفرانس برگزار شد.

حمیدرضا عظیمیان با ابراز ناخرسندی از افزایش بی رویه قیمت انواع محصولات فولادی در کشور، تصریح کرد: افزایش بی رویه قیمت‌ها به نفع هیچکس نیست، ما مطلقا موافق افزایش بی رویه قیمت‌ها نیستیم و ازآنجایی که این شرکت صنعت ساز است، سود خود را در گردش چرخ سایر صنایع بالادست و پایین دست خود و رونق اقتصادی هرچه بیشتر کشور می‌دانیم، نه در افزایش بی رویه قیمت‌ها.

عظیمیان گفت: کاهش ساعت کاری کارکنان روزکار، هماهنگی تردد پرسنل دارای همسران شاغل در بیمارستان و یا کارمندان بیمار صعب العلاج، حذف انگشت‌نگار برای ساعات کاری از جمله اقدامات شرکت فولاد مبارکه برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در این مجتمع عظیم صنعتی است.

تعیین هدف تولید ۵۵ میلیون فولاد به سال ۱۳۹۳ برمی‌گردد، در آن دوره به دلیل عدم توازن زنجیره فولاد و همچنین به منظور سیاست‌گذاری و برنامه‌ریزی یکپارچه در توسعه صنعت فولاد کشور و دستیابی به اهداف سند چشم‌انداز ۱۴۰۴ مطالعات طرح جامع فولاد کشور انجام و چنین هدفی تعیین شد، اما برخی از فعالان این حوزه معتقدند این هدف باید مورد بازنگری قرار گیرد.

دومین جشنواره ملی فولاد ایران صبح امروز در سالن همایش‌های برج میلاد تهران آغاز به کار کرد.

مدیرعامل فولاد مبارکه گفت: الزام بومی‌سازی بخاطر اراده فولادسازان برای ادامه تولید و بقاست که تحریم‌ها این الزام را تشدید کرده است.

در مجمع فوق‌العادۀ شرکت فولاد مبارکه اصفهان که روز چهارشنبه ۱۸ دی‌ماه ۱۳۹۸ با حضور سهامداران حقیقی و نمایندگان سهامداران حقوقی شرکت، حسابرس مستقل و بازرس قانونی و نمایندۀ سازمان بورس اوراق بهادار تهران برگزار شد، افزایش سرمایۀ شرکت از ۱۳۰ هزار میلیارد به ۲۰۹ هزار میلیارد ریال به تصویب رسید.

عظیمیان مدیرعامل فولاد مبارکه اصفهان که به همراه جمعی از معاونان خود و فرمــاندار شهرستــــــــان از شرکــــــت فــــــولاد سفیددشت چهار محال و بختیاری بازدید می‌کرد، بر کامل شدن زنجیرۀ تولید در تمامی بخش‌های گروه فولاد مبارکه به‌ویژه در شرکت فولاد سفیددشت چهارمحال و بختیاری تأکید کرد.

مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه گفت: با تدابیر ایمیدرو و پیگیری های آقای غریب پور، رئیس هیات عامل ایمیدرو، معضلات حاصل از پس لرزه های بحران ارزی ایجاد شده بر صنعت فولاد برطرف شد.

مدیرعامل فولاد مبارکه با بیان اینکه بخش اصلی بدنه خودرو در خارج تولید می شود گفت: پروژه نورد گرم فولاد مبارکه این کمک را می کند که بدنه خودرو نیز در داخل تولید شود و از خروج ارز جلوگیری نماید.

در شانزدهمین دورۀ جایزۀ ملی کیفیـت ایــــران که هم‌زمــــــــان با بزرگداشت روز کیفیت در محل برگـــزاری همایش‌های دانشگــــاه شهید بهشتی تهران برگزار شد، پس از ارزیابــــی هیئت‌داوران، برای نخستین بار در کشور اولین و تنها تندیس سیمین جایزۀ ملی کیفیت ایران به شرکــــت فـــــولاد مبـــــارکه اختصاص یافت.

مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه اصفهان گفت: قطعا اعمال تحریم ها بر صنعت فولاد و دیگر بخش ها اثر گذاشته اما این تاثیرات به حداقل رسیده است.

مدیر عامل فولاد مبارکه اصفهان: سازوکار بورس کالا از ابتدای راه اندازی علاوه بر حذف واسطه‌ها، باعث شده تا منابع مالی بیشتری در اختیار تولیدکنندگان قرار گیرد تا این منابع در جهت افزایش و توسعه خطوط تولید قرار گیرد.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: علیرغم تحریم‌های موجود در شش ماهه نخست سال جاری در حوزه صادرات فولاد کشور تغییری ایجاد نشده است.

بهرام سبحانی از سمت مدیر عاملی شرکت فولاد مبارکه استعفا داد.

مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن با بیان اینکه این سازمان آمادگی دارد زمین‌های خود را برای احداث مراکز حمایتی، خدماتی و درمانی در اختیار بخش‌های مربوطه قرار دهد از موافقت سازمان متبوعش با واگذاری زمینی جهت احداث یک مرکز توانبخشی برای معلولان جسمی- حرکتی در شهر شیراز خبر داد.

معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به جزئیات اجرای دستور آخوندی برای راه‌اندازی سامانه ملی املاک و اسکان گفت: تکمیل این سامانه به امسال نمی‌رسد.

مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن از اختصاص اعتبارات تازه جهت کمک هزینه خرید یا ساخت مسکن به اقشار ویژه در سازمان ملی زمین و مسکن خبر داد.

مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن از تغییر نحوه واگذاری زمین با کاربری فرهنگی به نهاد کتابخانه های عمومی در پروژه های مسکن مهر خبر داد.

سازمان ملی زمین و مسکن از شهریور سال گذشته تاکنون حدود ۱۵هزار مسکن مهر را افتتاح کرده است. در بازه یادشده کمی بیش از ۸۰۰۰ واحد مسکن مهر نیز از آمار سازمان مذکور ناپدید شده است.

معاون وزیر راه و شهرسازی از واگذاری ۵۲ هزار مسکن فاقد متقاضی به بنیاد مسکن، کمیته امداد، بهزیستی و خیرین خبر داد.

در شرایطی که به دلیل هجوم تقاضا میانگین قیمت مسکن شهر تهران به یکباره ۳۵ درصد جهش کرد و در بعضی مناطق این رشد به ۵۳ درصد هم رسید، یک مقام دولتی بیان کرده که بستن مالیات بر خانه‌های خالی مشکل بازار مسکن را حل نمی کند.

اگرچه برخی کارشناسان مسکن معتقدند مالیات خانه های خالی تا خرداد ماه امسال اجرا می شود اما به نظر می رسد امکان راه اندازی سامانه ملی املاک و اسکان تا پایان سال هم ممکن نباشد.

مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن گفت: در حال انتخاب مشاور برای طراحی سامانه جامع املاک کشور هستیم و راه‌اندازی آن زمان‌بر خواهد بود.

در حالی که مقامات بنیاد مسکن علت عدم اجرای مسکن اجتماعی را عدم تخصیص زمین دولتی عنوان می‌کنند، وزارت راه و شهرسازی می گوید تا زمانی که بنیاد نامه برنامه و بودجه را نیاورد زمین نمی دهیم.

مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن گفت: نشاندن تمامی اراضی دولتی در طرح کاداسترِ سازمان ثبت برای جلوگیری از تخلف و زمین خواری در سال جاری در دستور کار سازمان ملی زمین و مسکن قرار دارد.

مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن اعلام کرد: در سال های ۹۵ و ۹۶، ۵ هزار و ۵۶۰ واحد مسکونی از سوی این سازمان به خانواده‌های دارای دو معلول و بیشتر اختصاص یافت.

معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن گفت: براساس آمار به دست آمده، هم اکنون حدود ۲.۵ میلیون واحد مسکونی در کشور خالی از سکنه است.

مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن گفت: با استناد به مصوبه هیئت‌ وزیران، به موازات توسعه گردشگری از تفکیک زمین‌های کشاورزی به ویژه در استان‌های‌شمالی کشور، جلوگیری خواهد شد.

معاون وزیر راه و شهرسازی از مصوبه هیئت دولت برای واگذاری زمین مسکن اجتماعی به متقاضیان با قیمت‌تمام شده خبر داد و گفت: بر اساس مطالعات، تهران بیشترین و کهگیلویه‌وبویراحمد کمترین مسکن‌اجتماعی را در بُعد مساحت و واحد به خود اختصاص داده‌اند.

معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن گفت: رویکرد این وزارتخانه در قبال شهرداری ها بویژه شهرداری شهرهای کوچک در استان ها ، کمک به این نهاد است و با توجه به رکود حاکم در بخش مسکن شهرداری ها از نظر درآمد مشکل دارند.

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به

میباشد و استفاده از آن با ذکر منبع بلامانع است.

عنوان شغل

مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن

عضو هیئت مدیره شرکت فولاد مبارکه اصفهان

عضو هیات مدیره مجتمع پرشیا فلز

حمیدرضا عظیمیان

مدرک تحصیلی

لیسانس

سوابق اجرایی

 شهردار اصفهان از سال 1370 تا 1376 

عضو هیات مدیره سیمان اصفهان

عضو هیات مدیره سیمان نایین

عضو هیات مدیره فولاد تکنیک

عضو هیات مدیره مجتمع صنایع قائم رضا 

ما بر آنیم تا با اطلاع رسانی سریع و صحیح مربوط به معادن، فلزات و صنایع وابسته آن را در اختیار کارشناسان و شرکت های فعال و مجاز قرار داده تا گامی کوچک در جهت رشد و شکوفایی روز افزون میهن عزیزمان برداشته باشیم.

باعث خوشحالی و مسرت ما خواهد بود اگر جهت همکاری، تبلیغات و سایر زمینه ها با ما در تماس باشید

حمیدرضا عظیمیان مدیرعامل فولاد مبارکه اصفهان چندی پیش از سوی مقام قضایی احضار، بازداشت و پس از بازجویی؛ با قرار تامینِ مناسب آزاد شد.

به گزارش پایگاه خبری “اقتصاد سالم”، حدود یک ماه پیش در خبری اعلام کردیم که “ح.ع” مدیرعامل یک کارخانه بزرگِ صنعتیِ تحت مدیریتِ دولت به دنبال برخی اتهامات مالی بازداشت شده است.

اطلاعات تکمیلی این است که وی “حمیدرضا عظیمیان”، مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه اصفهان است که پس از احضار از سوی مقام قضایی، بازداشت و بازجویی؛ فعلا با قرار تامینِ مناسب آزاد شده تا به پرونده اش که در دست بررسی ست، رسیدگی شود.

حمیدرضا عظیمیان

این در حالی ست که در چند ماه اخیر اخبار زیادی از برخی اتهامات مالی پیرامون عملکرد حمیدرضا عظیمیان در مدیریت این کارخانه عظیم صنعتی و معدنی در رسانه ها منتشر شده است.حمیدرضا عظیمیان

طبق اخبارِ منتشره از سوی برخی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی از جمله موسوی لارگانی عضو هیات رئیسه مجلس؛ برخی از مدیرانِ ارشد سابق و فعلی دولت و بستگان آنها؛ قراردادهای میلیارد تومانی با این کارخانه عظیم صنعتی و معدنیِ سهامی عامِ تحت مدیریت حمیدرضا عظیمیان (فولاد مبارکه اصفهان) منعقد کرده و از این محل منافع هنگفت مالی کسب کرده اند.

همچنین این منتقدان می گویند که قرار است فولاد مبارکه اصفهان با مدیریتِ مدیرعاملِ فعلی، اسپانسر گروه نزدیک به دولت در انتخابات ریاست جمهوری قریب الوقوع (۲۸ خرداد ۱۴۰۰) باشد.

این در حالی ست که تنها در یک قلم سود شرکت فولاد مبارکه اصفهان در سال گذشته بیش از ۲۵ هزار میلیارد تومان! بوده است.

در این شرایط باید دید با بازداشتِ حمیدرضا عظیمیان، پرداختهای کلان از منابع مالی شرکت فولاد مبارکه اصفهان که هزاران سهامدار خرد و کلان داشته و ۳۰ درصدِ سهام آن نیز متعلق به سهام عدالت بوده و در مدیریت دولت و بیت المال است؛ به برخی نورچشمی ها ادامه خواهد یافت یا متوقف خواهد شد!؟

در حدود دو ساله اخیر حضور حضرت آیت الله ربیسی در جایگاه ریاست قوه قضاییه برای مردم و کشور بسیار پر خیر و برکت بوده و امیدهای بسیاری را برای برخورد با دانه درشتها و مفسدان بزرگ اقتصادی و احیای حقوق مردم و بیت المال برانگیخته است.

برچسب‌ها:فولاد مبارکه اصفهان، اقتصاد سالم،

Δdocument.getElementById( “ak_js” ).setAttribute( “value”, ( new Date() ).getTime() );

بازگشت به بالای صفحه

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است / کلیه حقوق برای اقتصاد سالم محفوظ است

معاون وزیر صمت و رئیس هیأت‌عامل ایمیدرو گفت: تحقق توسعه در کنار تأمین مواد اولیه، کمک به زیرساخت‌ها و استفاده از توانمندی کارکنان باید سرلوحه کار مدیران فولاد مبارکه قرار گیرد تا در برهه زمانی کوتاه، موانع موجود حل و فصل شوند.

مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه با حضور وجیه‌الله جعفری معاون وزیر صمت و رئیس هیأت‌‌عامل ایمیدرو در محل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران معرفی شد.

مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه با بیان این که امروز عمده تجهیزات و ادوات نظامی کشورمان به دستان متخصصان داخلی ساخته می‌شود، گفت: صنایع موشکی کشورمان خواب را از دشمن گرفته و علی‌رغم درخواست‌های مکرر غربی‌ها، به هیچ عنوان قدرت دفاعی‌مان قابل مذاکره نیست.

مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه با نوید روز‌های خوب، پیشتازی و پیشقراولی در صنعت و تولید برای فولاد مبارکه اعلام کرد: دلیل بالارفتن حاشیه سود فولاد مبارکه افزایش تولید، کنترل هزینه، شفافیت در تراکنش‌ها و فعالیت‌های مالی، بازدهی مثبت در شرکت‌های وابسته، رونق بازار و نرخ ارز بوده است.

مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه با بیان اینکه ارتباط دانشگاه و صنعت در مسیر حکمرانی هوشمند منجر به ایجاد اشتغال برای تحصیل‌کردگان می‌شود، گفت: تکمیل زنجیره ارتباطی علم و صنعت موجب رفع نیازها و خلأهای اقتصادی و بی‌اثر شدن تحریم‌ها می‌شود.
حمیدرضا عظیمیان

سهم مسکن مهر در ایجاد تورم حدود ۴ درصد بود

“نود اقتصادی” قرار است رسانه‌ای تخصصی در حوزه اقتصاد باشد که با کنار گذاشتن تعارفات و ملاحظات معمول در رسانه‌های اقتصادی، مشکلات و مطالبات مردم را در این حوزه مهم پیگیری کند.

رصد، تحلیل و نقدهای منصفانه نسبت به سازمان‌ها، جریان‌ها و دستگاههای دولتی و غیردولتی در حوزه اقتصاد از جمله امور محوله به این رسانه مردمی است.

امید است که به یاری شما در دهه‌‎ای که برطرف کردن معضلات اقتصادی مردم ایران دغدغه همه گروه‌ها، تفکرات و اندیشه‌های موجود در کشور است، بتوانیم گامی کوچک در این بخش برداریم و گره کوچکی را از مشکلات اقتصادی شما باز کنیم. ان‌شاءالله.

صاحب امتیاز: موسسه مطبوعاتی نوین رسانه تصویر | مدیر مسئول: محمدسعید جباری | تحریریه خبر: 86071673,86071659-021 | نمابر: 88839741-021

گفت‌وگوی اقتصادآنلاین با حمیدرضا عظیمیان ، مدیرعامل فولاد مبارکه روز دوشنبه پخش می شود.

به گزارش خبرگزاری موج، گفت‌وگوی اقتصادآنلاین با حمیدرضا عظیمیان ، مدیرعامل فولاد مبارکه روز دوشنبه ۲۲ شهریور – ساعت ۱۹ از صفحات مجازی این پایگاه خبری پخش می شود.

گزارش عملکرد گروه فولادمبارکه

– طرح های توسعه ای فولادمبارکه

– آمار تولید، فروش و صادرات فولاد

حمیدرضا عظیمیان

– آخرین وضعیت سودآوری و سهام فولادمبارکه

– عملکرد بازارگردان فولادمبارکه در زمان ریزش بورس

– آخرین وضعیت پروژه نوردگرم ۲ و مزایای این طرح برای کشور

– راهکار فولادمبارکه برای تامین پایدار مواد اولیه

instagram.com/eghtesadonline_

instagram.com/eghtesadonline.ir

instagram.com/mobarakehsteel_co

سایت تحلیلی، خبری مرور نیوز

لاتاری با حامی مهاجر

دانلود فیلم گشت ارشاد 3

جاروبرقی صنعتی

کفپوش اپوکسی

ثبت نام لاتاری 2023 آمریکا

معاون توسعه شرکت برق حرارتی با بیان اینکه نیروگاه دوکوهه دومین نیروگاه از مجموعه نیروگاه‌های کلاس اف راندمان بالا است، گفت: در تلاشیم تا این نیروگاه تا خرداد سال آینده به بهره‌برداری برسد.

اصفهان – مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه گفت: فولاد مبارکه با انعقادتفاهم نامه با ایرانسل عزم قطعی خود را برای اجرای طرح تحول دیجیتال نشان داد.

اصفهان – رئیس مرکز امور مشاوران حقوقی، وکلا و کارشناسان قوه قضائیه به نقش کلیدی صنایع مادر پرداخت و گفت: به نظر من نقش صنعت‌های زیرساختی در کشور مانند نقش خون در بدن است.

اصفهان – رئیس هیئت‌مدیره شرکت فولاد مبارکه گفت: در سال ۱۴۰۰ مشکلی سد راه تولید نخواهد بود و تلاش برای تولید بیشتر و اشتغال زایی مضاعف صورت خواهد گرفت.

اصفهان – مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه گفت: باشگاه سپاهان باید الگویی برای حرفه‌ای شدن سایر باشگاه‌ها و رشته‌های ورزشی باشد.
حمیدرضا عظیمیان

اصفهان – مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه به مناسبت روز کارگر گفت: موفقیت شرکت فولاد مبارکه به عنوان یکی از بزرگترین قطب‌های صنعتی و اقتصادی کشور، مرهون کوشش و مجاهدت بی وقفه کارگران است.

اصفهان – مدیرعامل فولاد مبارکه گفت: گروه فولاد مبارکه در راستای تحقق شعار سال ۱۴۰۰ توانسته در بخش‌های مختلف تولید در فروردین ماه ۱۴۰۰ رکوردهای متعددی را ثبت کند.

اصفهان – مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه از تولید عریض‌ترین تختال در فولادمبارکه با عرض دو متر و ضخامت ۲۵ سانتی‌متر خبرداد.

اصفهان- مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه گفت: قطار پرشتاب رکوردهای فولاد مبارکه متوقف شدنی نیست و با تولید هفت میلیون تن تختال و ۱۰ میلیون تن فولاد خام شعار سال ۹۹ را تحقق بخشید.

معاون برنامه ریزی شرکت برق حرارتی گفت: طبق برنامه ریزی انجام شده تا پایان خرداد سال آینده ۱۷۱۲ مگاوات به ظرفیت برق کشور اضافه می شود.

اصفهان – حمید رضا عظیمیان، مدیرعامل مجموعه فولاد مبارکه اصفهان به فهرست تحریم‌های اعمال شده از سوی آمریکا در این صنعت اضافه شد.

اصفهان – سردیس سردار سلیمانی در ورزشگاه نقش جهان و پیش از بازی فولاد خوزستان و سپاهان رونمایی شد.

اصفهان – مدیرعامل فولادمبارکه گفت: با توجه به توصیه وزیر صنعت، معدن و تجارت، این شرکت در حال تغییر راهبردی به سمت تکنولوژی محوری و تغییر فرایند قطعه سازی به فرایند سازی و ماشین سازی است.

در حالی که گفته می شود عظیمیان مدیرعامل اسبق سازمان ملی زمین و مسکن به خاطر قانون بازنشستگی استعفا کرد، آخوندی پس از دو هفته، بازنشسته دیگری را به سرپرستی این سازمان منصوب کرد.

طی حکمی از سوی وزیر راه و شهرسازی، محمدرضا سیدحسینی، به سرپرستی سازمان ملی زمین و مسکن و عضویت در هیات مدیره این سازمان منصوب شد.

مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن از اختصاص زمینی به مساحت ۱۵.۵ هکتار جهت احداث نیروگاه برق خورشیدی خبر داد.

مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن از تغییر نحوه واگذاری زمین با کاربری فرهنگی به نهاد کتابخانه های عمومی در پروژه های مسکن مهر خبر داد.

مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن، گفت: وزیر راه و شهرسازی با تمدید یک ساله مهلت سنددارکردن ۷۷۲۰ هکتار از اراضی ملی که مردم در آنها سکونت دارند، موافقت کرد.

مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن از تمدید مصوبه مهلت دریافت سند برای واحدهای مسکونی حاشیه شهر چابهار تا خرداد ۹۸ خبر داد.

مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن از تامین مالی ۱۵ میلیارد ریالی در پروژه بازسازی و بهسازی مسکن مهرهای آسیب دیده مناطق زلزله زده سرپل ذهاب و اسلام آباد غرب خبر داد.

All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

ساتین – محبوب و دوست داشتنی

کاربران می خوانند


تصادف وحشتناک یک فوتبالیست + عکس

ماجرای کتک خوردن علیرام نورایی از باران کوثری چیست؟!+عکس…

دلتنگی شدید همسر مجری معروف از دوری فرزند ازدواج اولش +عکس
حمیدرضا عظیمیان


عکس مرگ پدر فداکار، دنیا را تکان داد

اعدام سه هندی به جرم تجاوز گروهی به خبرنگار زن + عکس

عروسی منحصربفرد زوج جوان آنها را مشهور کرد !+ عکس

سیاستمداران جهان هنگام ملاقات با ترامپ مواظب باشند +فیلم…

خالکوبی شعر مولانا روی دست بازیگر معروف آمریکایی + عکس


چاق ترین زن دنیا، عروس شد! + عکس


حراج عشق، ۲ ساعت پس از عاشقی! +عکس

آشپزی

آموزش غذا‌های ایرانی خوشمزه و بدون روغن

طرز تهیه غذا‌ های متنوع مخصوص فصل پاییز

طرز تهیه چند غذا‌ی خوش طعم و محبوب برای گیاهخواران

آموزش پخت شیره انگور یا (دوشاب) محلی خوش طعم


طرز تهیه ترشی مخلوط فوری مجلسی و خوشمزه

سلامت


بیماری سلیاک چیست و چه علائمی دارد؟

خواص و مضرات ترش مزه ها ؛ ارزان ترین عشق دختر‌ها


زیبایی و سلامت پوست و مو با روغن تخم مرغ

با سبزیجات برگ دار در برابر بیماری ها مقاوم شوید


کاهش خطر مرگ با مصرف خوراکی های مفید

جدیدترین مطالب

بارسلونا راه را به روی انتقال پوگبا به رئال مادرید باز گذاشت

عکس؛ تجلیل از کاسیاس و دل بوسکه در مراسم پلیس شهر مادرید

علی کریمی اشک الهلالی‌ها را درآورد/ بعد از گل کاویانپور اشک ریختم!

رادو بدون درد تمرین کرد؛ خیال یحیی راحت شد

لیگ دسته اول| شروع مقتدرانه ملوان/ توقف سایپا و استقلال خوزستان، یک پنالتی سوخت+ تصاویر

بارسلونا و رئال مادرید و بایرن مونیخ شرایط آنتونیو رودیگر را زیر نظر دارند

گفتند برو خارج تا به تیم ملی دعوت شوی/ حداقل یک بار دعوت می‌کردند/ من دست کمی از ملی پوشان ندارم

ماجرای ضرب و شتم مرد سالمند در خانه سالمندان بروجرد + فیلم

ماجرای ضرب و شتم مرد سالمند در خانه سالمندان بروجرد + فیلم


آشتی هواداران پی اس جی با امباپه

روزی که ۱۱۰ هزار پرسپولیسی اشک الهلال را درآوردند

فیلم| تیزر باشگاه الهلال برای دیدار امشب با پرسپولیس

قیمت روز انواع موتورسیکلت موجود در بازار

ال کلاسیکویی جدید برای رائول؛ سه کاتالانی آکادمی رئال مادرید به مصاف دشمن می روند

کومان: میتوانیم برای کسب لالیگا رقابت کنیم؛ رئیس از من حمایت میکند !
حمیدرضا عظیمیان

هشدار سعودی‌ها درباره سلاح ایرانی خطرناک پرسپولیس

سعادتمند: زمان من قرارداد غیرمتعارفی بسته نشد/ استقلال را وارد حاشیه نکنیم


جلسه آجرلو با مدیران سابق استقلال

فتح‌الله‌زاده: استقلال مظلوم واقع شده است/ امیدوارم بالادستی‌ها دخالت نکنند

ورمزیار: تیم ملی نتیجه می‌گیرد و نمی‌توان چیزی گفت/ صحبت کردن درباره استقلال زود است

نوازی: بازیکنان استقلال بدانند پیراهن کدام تیم را به تن کرده‌اند

آس: لواندوفسکی در فکر پیوستن به رئال مادرید

پخش زنده بازی منچستر یونایتد و لسترسیتی ساعت چنده؟

بازی الوحده و النصر شنبه ۲۴ مهر ساعت چنده؟

ساعت پخش بازیهای امروز فوتبال در جهان (۲۴ مهر ۱۴۰۰)

زنان رئال مادرید به دنبال چهارمین برد پیاپی در مقابل سویا

تصویر| پیام آقای هت‌تریک برای پرسپولیسی‌ها

پرسپولیسی‌ها امیدوار به نظرسنجی‌ها/ شاگردان گل‌محمدی از پس الهلال برمی‌آیند؟


میثم خدایی کیست؟ +عکس و حکم دادگاه

سالار آقاخان فرزند کیست؟ اهل کجاست؟ +عکس

توریستی

بزرگترین و هیجان انگیز ترین پارک و شهربازی های جهان

با بزرگ ترین و معروف ترین باغ وحش های دنیا آشنا شوید

در نروژ چند ساعت روز است؟

زیباترین تنگه های ایران ؛ از تنگه دم اسب تا تنگه واشی

متل چیست و تفاوت متل با هتل در چه ابعادی است؟

مد و زیبایی

چگونه هایلایت کردن موها با مواد طبیعی در خانه

استایل جدید لیلا اوتادی و نیوشا ضیغمی در فصل پاییز

چگونه با چادر و حجاب شیک پوش باشیم؟

ابرو های طبیعی ؛ با بهترین روش های کاشت ابرو

نکات کاربردی درمورد استایل آقایان دانشجو

دکوراسیون

بهترین رنگ ها برای اتاق خواب کودک

دکوراسیون آشپزخانه با طراحی های ناب و خلاقانه

راهنمای انتخاب کاغذ دیواری پذیرایی و اتاق خواب

آموزش نصب کفپوش به زبان فارسی (معرفی انواع کفپوش)

طراحی داخلی وید ، برای ویلاها و ساختمان های دوبلکس

عکس و تصاویر


معرفی سریال میدان سرخ + عکس بازیگران

سوگل طهماسبی در بهار و تابستان ۱۴۰۰ + عکس

روشنک عجمیان در بهار و تابستان ۱۴۰۰ (عکس)

تصاویری از خاطره اسدی در بهار و تابستان ۱۴۰۰

نقاشی خلاقانه و گره‌ خورده با طبیعت بروی دیوار ها

راز ثروتمندان


ثروتمند‌ترین زن و شوهرهای جهان + عکس

زندگینامه عبدالله مقدم، بنیانگذار کارخانجات فاستونی مقدم…

سلبریتی‌ های ترکیه برای هر فیلم چقدر دستمزد میگیرند

ثروت واقعی “حسین هدایتی” میلیاردر معروف چقدر است…


ثروتمندترین فرد کره زمین کیست؟

آشپزی

طرز تهیه ترافل خرما خانگی بدون نیاز به پخت

طرز تهیه سابله کیک خوشمزه برای تولد و ولنتاین


کاربرد های جالب و مفید ماست در آشپزی


طرز تهیه ژله هندوانه مجلسی و خوشمزه

طرز تهیه ماءالشعیر طبیعی (آبجو بدون الکل) در خانه

سلامت

طرز تهیه نوشیدنی طبیعی برای سم زدایی بدن


فواید شگفت انگیز سیب رنده شده با دارچین

هشدار به جوانانی که بیش از یک شریک جنسی دارند

کدام بخش های بدن را نباید با دست کثیف لمس کرد؟


خواص آویشن؛ فوق تخصص سلامت!

تمامی حقوق برای خبربان محفوظ است. © ۱۴۰۰

نی نی سایت

حمیدرضا عظیمیان
حمیدرضا عظیمیان

بیشتر بخوانید!  محمد ترامشلو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *