حمل انواع تانکر


حمل انواع تانکر
حمل انواع تانکر

حمل و نقل انواع تانکر از تهران و شهرستان ها با استفاده از انواع خودروی باربری مخصوصا کمرشکن برای حمل تانکرهای بزرگ و سنگین 

ارسال تانکر از تهران به هر نقطه ای از کشور در کمترین زمان ممکن به همراه بهترین بیمه نامه برای حفظ سرمایه و سلامت محموله 

 

 

آنی بار به عنوان برترین و حرفه ای ترین ارائه دهنده خدمات باربری تانکر و سایر قطعات صنعتی و تجاری ، همه از تهران برای همه شهر ها و شهرستان ها سرویس های باربری را در اختیار شما قرار میدهد . 

حمل انواع تانکر

 

 

آنی بار امکان حمل انواع تانکر فلزی (فولادی و آهنی و گالوانیزه و استیل) و تانکر پلاستیکی (پلی اتیلن و فایبرگلاس) و تانکرهای شخصی سازی شده با ابعاد غیر متعارف را دارد . 

 

 

 

 

برای حمل و نقل تانکر ها ، مهمترین عامل موثر در هزینه های باربری نوع خودروی باربری و همچین فاصله مبدا و مقصد میباشد . 

 

 

برای حمل و نقل تانکر باید ابعاد آن را بصورت دقیق مورد بررسی قرار دهیم تا در کمترین زمان ممکن بهترین و ارزانترین خدمات باربری را در اختیار شما قرار دهیم .

 

خودروهای مختلفی برای حمل تانکر مورد استفاده قرار میگیرند که عبارتند از : 

 

 

هر یک از این خودروهای باربری دارای توان حمل و ابعاد و شرایط خاص هستند که مشاوره با کارشناسان ما سبب انتخاب خودروی باربری و همچنین کاهش هزینه ها و افزایش سرعت خدمات خواهد شد . 

 

حمل لودر با تخصصی ترین تیم باربری توسط آنی بار 

 

 

 

 

تانکر های هوایی

که از ظرفیت 1000 لیتر الی 500000 لیتر بسته به ارتفاع پایه بنا به پیشنهاد کارفرما ساخته می شود انواع مخزن هوایی عبارتند از:

-نوپی
-مخروطی
-کروی

 

نوع ورق مصرفی در این مخازن ورق گالوانیزه با ضخامت های مختلف متناسب با ظرفیت، و ورق سیاه به همراه رنگ اپوکسی برای آب آشامیدنی است.

کاربرد مخزن های هوایی جهت تامین آب شرکت های صنعتی، روستاها، کارخانه های بزرگ، مصارف آب آشامیدنی و آبیاری زمین های ورزشی چمن و… است.

مخزن های ماشینی تانکر ماشینی:

 

برای حمل آب، سوخت، و انواع مایعات استفاده میشود. این تانکر ها در دو مدل

 

-اشمیتز
-بیضی

 

ساخته می شود که از ظرفیت 2000 لیتر الی 30000 لیتر امکان اجرا و ساخت را دارد. تانکر ماشینی جهت حمل آب شرب، با ورق گالوانیزه ساخته می شود و تانکر ماشینی جهت حمل سوخت و آب غیر شرب، با ورق گرم (سیاه ST37) با ضخامت ها و ظرفیت های مختلف طراحی و اجرا می شود.

حمل انواع تانکر

 

 

>> حمل ژنراتور دیزلی بصورت تخصصی و حرفه ای 

 

اگر قصد دارید تانکر یا سازه هایی مشابه آن را به نقطه دیگری انتقال دهید ، بهتر است قبل از هرچیز با مشاوران و کارشناسان آنی بار در تماس باشید تا با مشاوره تخصصی و سریع بهترین خودروی باربری در اختیار شما قرار گیرد . انتخاب خودروی باربری مناسب حمل و نقل بار شما را سریعتر ، ارزان تر و ایمن تر خواهد کرد . 

برای باربری تانکر به شهرستان ها یا داخل تهران ، با شماره تلفن ما در تماس باشید . 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نام*

ایمیل*

وبگاه

ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.

Copyright © 2021 حمل و نقل سنگین | حمل بار سنگین

تماس بگیرید

سیستم اتوماسیون حمل و نقل سوخت مختص شرکت ها و تعاونی های حمل و نقل سوخت می باشد. در این سیستم کلیه مراحل حمل و نقل شامل درخواست حمل سوخت، صدور معرفی نامه(بارنامه) برای تانکر، رسید بارنامه و بستن بارنامه های آزاد مکانیزه شده و به سادگی قابل پیگیری و مدیریت می باشد.

یکی از روش های حمل سوخت حمل مشتقات نفتی باتانکرها است که ما در این مقاله قصد داریم شمارا باانواع تانکرها آشنا کنیم پس باماهمراه باشید.

– تانکرهای ماشینی(تانکر حمل قیر،تانکر حمل مواد سوختی ،تانکر حمل مواد نفتی،تانکر حمل گازوئیل)

– مکعبی

تانکر آب خانگی، تانکر آب تجاری، تانکر آب فاضلاب، تانکر مایعات شیمیایی و سمی، تانکر سوخت و تانکر قیر

حمل انواع تانکر

– تانکر فلزی (تانکر آهنی، تانکر فولادی و تانکر استیل)

– تانکر پلاستیکی (تانکر پلی اتیلن و تانکر فایبرگلاس)

تانکر آب زمینی در ظرفیت های 200 الی 250000 لیتری تولید می شود. این مدل تانکرها برای استفاده ازآب شرب و غیر شرب در منازل ، کارخانه ها ، شهرک های صنعتی ، کشاورزی و ساختمان سازی استفاده می شوند.

بعضی اوقات برای ساخت تانکرهای ذخیره آب غیر شرب، از ورق گرم بدون پوشش هم استفاده می کنند ولی به دلیل اکسید شدن و تغییر زود هنگام کیفیت آب وهمچنین عمر کم ، توصیه نمیشود. این نوع تانکر بیشتربرای  ذخیره سازی سوختهای مایع میباشد.

– امکان ساخت آن کاملا مطابق با نیاز مصرف کننده

-نوپی

-مخروطی

-کروی

نوع ورق مصرفی در این مخازن ورق گالوانیزه با ضخامت های مختلف  است که متناسب باظرفیت، و ورق سیاه به همراه رنگ اپوکسی برای آب آشامیدنی است

تامین آب شرکت های صنعتی، روستاها، کارخانه های بزرگ، مصارف آب آشامیدنی و آبیاری زمین های ورزشی چمن

– حمل آب

– حمل مواد سوختی

– حمل مواد نفتی

– حمل قیر

– حمل گازوئیل

-اشمیتز

-بیضی

ظرفیت 2000 لیتر الی 30000 لیتر امکان اجرا و ساخت را دارد

برای دریافت مشاوره و دریافت اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

سوخت در انواع مختلف خود، از جایگاه مهمی در اقتصاد دنیا برخوردار است، بنابراین حمل و نقل سوخت نیز یکی از مهم ترین انواع حمل و نقل است که در جهان جریان دارد. ایمنی نیز یک نگرانی کلیدی برای انواع حمل و نقل و فعالیت های حمل و نقل جاده ای، دریایی و … است. ایمنی در حمل و نقل می تواند شامل انتقال افراد، ارائه محصولات یا انتقال کالاها و تجهیزات به داخل و خارج از حوزه هایی باشد که ما در آن فعالیت می کنیم. بسته به محیط زیست محلی و انواع حمل و نقل که ما از آن ها استفاده می کنیم، خطرات متفاوت است.

۸۰٪ از سوخت های حمل و نقل امروز از نفت حاصل می شود که شامل بنزین، گازوئیل، دیزل، گاز مایع (LPG)، سوخت موشک و سوخت وسائل حمل و نقل دریایی است.

تانکرهای بزرگ نفت خام بیشتری حمل می کنند و به طور کلی در تجارت بین المللی نفت خام مورد استفاده قرار می گیرند.

برای حمل و نقل گاز طبیعی، محصولات گاز طبیعی مایع، نفت خام و دیگر محصولات نفتی تصفیه شده استفاده می شود.

نفت و سایر سوخت ها را نیز می توان در قطارهای مجهز به تانکر ویژه محموله های سوختی حمل و نقل کرد. وجود راه آهن برای حمل و نقل نفت در مقیاس های نسبتا زیاد ضروری است، اما این روش، یک روش نسبتا ارزان برای حمل و نقل نفت است.(تفاوت موتور بنزینی ودیزلی)

حمل انواع تانکر

برای دریافت مشاوره و دریافت اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

برچسب ها : تانکر آب ماشینی تانکر ارزان تانکر حمل آب تانکر حمل سوخت تانکر خاور تانکر دست دوم تانکر دو محور تانکر سه محور تانکر سوخت ماشینی تانکر کارکرده تانکر ماشینی تانکر نیسانی خرید تانکر ماشینی خرید مخزن ماشینی فروش تانکر ماشینی فروش مخزن ماشینی قیمت تانکر قیمت مخزن مخزن آب ماشینی مخزن ارزان مخزن حمل آب مخزن حمل سوخت مخزن خاور مخزن دست دوم مخزن دو محور مخزن سه محور مخزن سوخت ماشینی مخزن کارکرده مخزن ماشینی مشخصات تانکر مشخصات مخزن.

اجرا و ساخت مخزن های ماشینی (تانکر ماشینی) جهت حمل آب و حمل سوخت. این تانکر ها در دو مدل اشمیتز و بیضی ساخته می شود که از ظرفیت 2000 لیتر الی 30.000 لیتر امکان اجرا و ساخت دارد. تانکر ماشینی جهت حمل آب شرب، با ورق گالوانیزه ساخته می شود و تانکر ماشینی جهت حمل سوخت و آب غیر شرب، با ورق ST37 فولاد مبارکه و با ضخامت های مختلف و ظرفیت های متفاوت ساخته می شود.

خریدار، سازنده و فروشنده انواع مخزن و تانکر ماشینی : 09124346658

تانکر ماشینی

مخزن ماشینی

حمل انواع تانکر

تانکر ماشینی

مخزن ماشینی

تانکر ماشینی

مخزن ماشینی

تانکر ماشینی

مخزن ماشینی

تانکر ماشینی

مخزن ماشینی

تانکر ماشینی

مخزن ماشینی

تانکر ماشینی

تعداد بازدید : 4514
تاریخ نگارش : 2015/10/1
دسته بندی : تانکر ماشینی

برچسب ها : تانکر ارزان تانکر چرخدار تانکر چهار چرخ تانکر حمل آب تانکر حمل سوخت تانکر دست دوم تانکر دو چرخ تانکر کارکرده تانکر یدک کش خرید تانکر چرخدار خرید مخزن چرخدار ساخت تانکر ساخت مخزن ساخت مخزن چرخدار فروش تانکر چرخدار فروش مخزن چرخدار قیمت تانکر قیمت مخزن مخزن ارزان مخزن چرخدار مخزن چهار چرخ مخزن دو چرخ مخزن یدک کش مشخصات تانکر مشخصات مخزن.

تانکر های چرخدار جهت حمل آب و حمل سوخت و حمل مواد شیمیایی و حمل مواد سمی مورد استفاده قرار می گیرد که با ظرفیت های 500 لیتر الی 10.000 لیتر و با ضخامت ورق متفاوت و شاستی مناسب برای هر ظرفیت (2 چرخ و 4 چرخ) ساخته می شود.

خریدار، سازنده و فروشنده انواع تانکر و مخزن چرخدار : 09124346658

تانکر چرخدار

تانکر چرخدار

تانکر چرخدار

تانکر چرخدار

تانکر چرخدار

تانکر چرخدار

تانکر چرخدار

تانکر چرخدار

تانکر چرخدار

تانکر چرخدار

تانکر چرخدار

تعداد بازدید : 4651
تاریخ نگارش :
دسته بندی : تانکر چرخدار

تانکر نفت
تانکر مکعبی
تانکر آهنی
تانکر فولادی
تانکر پلی اتیلن
تانکر فایبرگلاس
تانکر عمودی
تانکر افقی
تانکر استوانه ای
تانکر آب
تانکر فلزی
تانکر مایعات شیمیایی سمی
تانکر سوخت
تانکر بنزین
تانکر گازوئیل
تانکر حمل قیر
تانکر نو
تانکرسازی
تانکر پلاستیکی
تانکر چرخدار
تانکر هوایی
تانکر زمینی
تانکر ماشینی
ساخت تانکر
تانکر حمل سوخت
تانکر آب دست دوم
تانکر حمل آب
مخزن کارکرده
خرید مخزن
فروش مخزن
تانکر کارکرده
فروش تانکر
خرید تانکر
تانکر دست دوم
تانکر ارزان
مشخصات تانکر
قیمت تانکر
مخزن ارزان
مشخصات مخزن
قیمت مخزن

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به تانکر سازی اطمینان صنعت زاگرس می باشد.شاسي: شاسي و قطعات فلزي ساخته شده از فولادهاي با استحکام بالا (st52+3/Qst 380tm) ساختارمخزن: از ورق 4 میلی متری و دارای 3 محفظه جداگانه با ظرفیت های (مخزن اول : 12200 لیتر، مخزن دوم : 7000 لیتر و مخزن سوم : 12000 لیتر) می باشد.زيربندي و محورها: سه عدد محور 9 تن ديسکي و کاسه اي AYDIN-PBW- SAF با زيربندي بالني آلماني.سيستم ترمز: WABCO آلماني با شير سبک و سنگين اتوماتيک، 2 عدد بوستر جفت بر روي هر محور .سيستم برق: کليد هفت پل با خط برق 12 ولت و 24 ولت با چراغهاي عقب و بغل مجهز به سيستم هشدار دهنده دنده عقب با مارک Aspock اتريشي. تمام چراغها مجهز به لامپ LED مي باشند.جک: دوسرعته آلماني با ظرفيت ديناميکي 24 تن و استاتيکي 50 تن (Haccon-jost) – دوسرعته ايتاليايي با ظرفيت ديناميکي 28 تن و استاتيکي 80 تن (Orlandi)رنگ آميزي: شات شده با سايز 2/5 يک لايه ضدرنگ اپوکسي و رنگ نهايي از نوع پلي اورتان طبق نظر مشتري.ميل ريش: يک عدد ميل ريش 2 اينچ + GF آلمانيرینگ و لاستیک :6 عدد رینگ یک تکه خارجی و لاستیک بارز 385/65R 22/5متعلقات: سيستم EBS ( سيستم الکترونيکي ضدبلوکه و ضدواژگون شدن تريلر)، بالابر محور جلو به صورت دستي و اتوماتيک، يک عدد دنده 5 ، داراي زاپاس بند دوبل، یک عدد جعبه ابزار، داراي قفل پارک، يک عدد جاي کپسول آتش خاموش کن، تانکر آب 50 ليتري، بکسل بند عقب، مجهز به سیستم پنوماتیکی هنگام تخلیه و بارگیری شیر آلات ، تخلیه و بارگیری خارجی ، 3 عدد شیر تخلیه ، 3 عدد سوپاپ تخلیه ، 3 عدد سوپاپ بخار، 3 عدد دریچه منحول ، یک عدد شیر بخار ، یک عدد جعبه شیر الات تخلیه ، شش عدد گلگیر نیم دایره ایتالیاییLAGO.تانکر فوق دارای استاندارد و گواهی بازرسی جوش و کنترل ابعادی و هیدرولیک می باشد.

 

آدرس کارخانه :آذربایجانغربی ، ارومیه کیلومتر 7 جاده فرودگاه

تلفن های تماس: 32437676-044

حمل انواع تانکر

مدیر فروش: :09143884116

اخذ گواهی استاندارد iso 9001

شرکت تولیدی صنعتی رخش تریلر آذر جهت ارتقاء کیفیت هرچه بیشتر محصولات وجلب رضایتمندی مشتریان سیستم نظام مدیریت کنترول کیفیت را …

ادامه

واگذاری نمایندگی

شرکت تولیدی صنعتی رخش تریلر آذر در سراسر ایران نمایدندگی فعال میپذیرد
درصورت تمایل وآگاهی ازشرایط واگذاری باشماره همراه زیر تماس ح …

ادامه

شرکت تولیدی صنعتی رخش تریلر آذر در سال 1379 در راستای اهدافی که سالها به دنبال بوده طی پروانه بهره برداری به شماره 110/13233 توانست در اجرای عملیات رشد و توسعه ، در زمینی به مساحت بیش از 30،000 مترمربع خطوط تولید ، قطعه سازی و مونتاژ را گسترش نماید بطوریکه این شرکت در حال حاضر به عنوان یکی از ارکان اصلی در صنعت حمل و نقل در ایران محسوب گردد.

© تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به ایران رخش تولید کننده تریلی میباشد | طراحی و بهینه سازی وب سایت: عطا رحیمی

این نوع از مخازن برای حمل و جابجایی مواد سوختی نظیر نفت ، بنزین ، گازوییل و هچنین مواد خوراکی نظیر آب ، مواد های لبنیاتی و غیره استفاده میشوند.

در ساخت یک مخزن ماشین نوع کاربری از مخزن میباشد که به ما نشان میدهد از چه ابزار و چه ورقی در ساخت تانکر ماشین استفاده کنیم.

به طور مثال برای مخزن ماشینی که با آن قصد جابجای گازوییل را داریم از ورق فولاد مبارکه ST32 استفده میکنیم و برای مخزنی که برای حمل آب استفاده میشود از ورق های گالوانیزه استفاده میشود.

ورق این مخازن معمولا 2/5 میل و 3 میل میباشد.

یک تانکری که برای ماشین استفاده میشود معمولا از عدسی ها ، بدنه ، پرده های داخلی ، پایه ها ، اتصالات خروجی و ورودی و … تشکیل میشود.

حمل انواع تانکر

از پرده های داخلی جهت جلوگیری از اعوجاج مایعات داخلی تانکر ماشین در هنگام حرکت استفاده میشود.

مخزن ماشین معمولا بر روی شاستی ها و در بعضی موارد داخل باربند و اتاق ماشین ها قرار میگیرد.

پایه ها از طریق پیچ ها و کرپی ها بر روی شاستی یک ماشین قرار میگیرند.

به این منظور از پیچ و کرپی استفاده میشود که آسیبی به شاستی ماشین وارد نیاید.

ساخت یک تانکر ماشین معمولا بر اساس نوع ماشین و ظرفیت مخزن تعیین و محاسبه میشود.

به طور مثال برای ساخت یک مخزن خاوری 5 روز کاری نیاز میباشد.

قیمت تانکر ماشین معمولا بر حسب نوع و ظرفیت آن سنجیده میشود.

اولین پارمتر در تعیین قیمت تانکر ماشین ظرفیت آن میباشد.

زیرا ظرفیت مخزن هست که تعیین کننده متریال مورد نیاز برای ساخت مخزن میباشد.

بعد از تعیین ظرفیت مخزن دومین پارامتر تعیین کننده در قیمت تانکر ماشین نوع ورق مصرفی در آن میباشد و بعد از آن متعلقاتی که نیاز هست بر روی ماشین قرار بگیرد.

گروه صنعتی نوین صنعت آماده ساخت و تولید انواع مخزن ماشین نظیر  تانکر خاور ، تانکر بنز خاور ، تک ، تانکر 10 چرخ ، کاویان ، تانکر ایسوزو و غیره میباشد.

این مخازن جهت حمل آب استفاده میشود.یک مخزن ماشینی برای حمل آب باید از ورق گالوانیزه استفاده شود.

داخل این مخازن پرده هایی جهت جلوگیری از اعوجاج آب در داخل مخرن تعبیه شده است که نوع ورق این پرده ها نیز گالوانیزه میباشد.

جهت خرید ، فروش ، ساخت ، مشاوره و استعلام قیمت مخزن ماشین با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

09124251334 فراهانی

02133856545 دفتر

کانال تلگرام نوین صنعت

صفحه اینستاگرام ما

ساعات پاسخگویی 8 صبح الی 8 شب

شنبه تا 5 شنبه – 9 تا 18

جاده خاوران کیلومتر 14

09124251334

به وب سایت دما صنعت اصفهان خوش آمدید

حساب کاربری من

شرکت تولیدی دما صنعت در حال حاضر با ساخت انواع مخازن استیل با کیفیت بالا و قیمت مناسب ، جهت کارخانجات مواد غذایی شامل : شیر ، آبمیوه ، نوشابه ، کنسانتره ، آب معدنی ، شیرخشک ، گلوکز ، روغن های خوراکی و داروسازی و مواد شیمیایی شامل : تولید رنگ ، انواع سموم ، کودهای شیمیایی و تولیدات پالایشگاهی و همچنین در صنایع رنگرزی ، اسیدکاری و آبکاری از ضرورت صنایع امروزی کشورمان میباشد

گروه صنعتی دما صنعت فعالیت خود را از سال 1386 در زمینه فوق آغاز نموده و با توکل برخدا و بهره گیری از نیروی جوان و متخصص همواره در تلاش بوده تا جایگاه خود را ارتقاء بخشد و بتواند قدمی هرچند کوتاه در راستای کمک به صنعت کشور بردارد.

فعالیت های تخصصی

حمل انواع تانکر

 ساخت انواع تانکرهای حمل شیر ، روغن های خوراکی ، مواد شیمیایی و غیره در طرفیت های مختلف

 ساخت انواع مخازن سه جداره (پروسس) جهت پخت شیر

 ساخت انواع مخازن دوجداره(سیلو) در ظرفیت های مختلف جهت کارخانجات لبنی ، نوشابه ، آبلیمو ، شیمیایی و غیره

 (تمام یا نیمه اتوماتیک) CIP ساخت انواع یونیت

 ساخت انواع مبدلهای حرارتی و برودتی

 ساخت انواع پاتیل های قنادی و پخت نبات

 ساخت دستگاه پخت کنجد

 ساخت دیگ پخت پنیر پیتزا و دوب کره

 نصب و راه اندازی کارخانجات مواد غذایی و لبنی (شیر ، بستنی ، آب میوه ، نوشابه) مواد شیمیایی تولید سموم دفع آفات نباتی

– نصب و راه اندازی ایستگاه های جمع آوری شیر خام

 راه اندازی خط تولید عسل

تامین کننده کلیه قطعات مصرفی کارخانجات

شرکت تولیدی دما صنعت در حال حاضر با ساخت انواع مخازن استیل با کیفیت بالا و قیمت مناسب ، جهت کارخانجات مواد غذایی شامل : شیر ، آبمیوه ، نوشابه ، کنسانتره ، آب معدنی ، شیرخشک ، گلوکز ، روغن های خوراکی و داروسازی و مواد شیمیایی شامل : تولید رنگ ، انواع سموم ، کودهای شیمیایی و تولیدات پالایشگاهی و همچنین در صنایع رنگرزی ، اسیدکاری و آبکاری از ضرورت صنایع امروزی کشورمان میباشد

گروه صنعتی دما صنعت فعالیت خود را از سال 1386 در زمینه فوق آغاز نموده و با توکل برخدا و بهره گیری از نیروی جوان و متخصص همواره در تلاش بوده تا جایگاه خود را ارتقاء بخشد و بتواند قدمی هرچند کوتاه در راستای کمک به صنعت کشور بردارد.

فعالیت های تخصصی

 ساخت انواع تانکرهای حمل شیر ، روغن های خوراکی ، مواد شیمیایی و غیره در طرفیت های مختلف

 ساخت انواع مخازن سه جداره (پروسس) جهت پخت شیر

 ساخت انواع مخازن دوجداره(سیلو) در ظرفیت های مختلف جهت کارخانجات لبنی ، نوشابه ، آبلیمو ، شیمیایی و غیره

 (تمام یا نیمه اتوماتیک) CIP ساخت انواع یونیت

 ساخت انواع مبدلهای حرارتی و برودتی

 ساخت انواع پاتیل های قنادی و پخت نبات

 ساخت دستگاه پخت کنجد

 ساخت دیگ پخت پنیر پیتزا و دوب کره

 نصب و راه اندازی کارخانجات مواد غذایی و لبنی (شیر ، بستنی ، آب میوه ، نوشابه) مواد شیمیایی تولید سموم دفع آفات نباتی

– نصب و راه اندازی ایستگاه های جمع آوری شیر خام

 راه اندازی خط تولید عسل

تامین کننده کلیه قطعات مصرفی کارخانجات

محصولات بازدید شده

تانکر تریلر دو جداره حمل مواد
ابعاد…


Model


وضعیت

جدید

تانکر تریلر دو جداره حمل مواد

ابعاد طول : 10/64 متر

عرض : 25/50 متر

وزن : 7300 کیلو گرم

حمل انواع تانکر

ظرفیت : 32000/33200 لیتر

More details

This product is no longer in stock

Warning: Last items in stock!


Availability date:

This product is not sold individually. You must select at least 1 quantity for this product.

Add to Cart

 مشخصات تانکر تریلر دو جداره حمل مواد

—————————————————————————————————————————————————————————

ساختار شاسيشاسي و قطعات فلزي ساخته شده از فولاد با استحكام بالا (ST52-3/Qst 380Tm)

ساختار مخزن از ورق فولادي 4 ميليمتريST 37- داراي سه محفظه جداگانه به ظرفيتهاي 12400 ليتر(جلو و عقب) و 8400 ليتر(وسط) با مقطع شبه بيضي با عدسي و موجگيرهاي مخصوص داراي فريم بالاي مخزن و سيستم هدايت سرريز، راهروي مخصوص آلومينيوم ضد سرخوردن، جوش بدنه تانكر و عدسي ها با استفاده از جوشكاري اتومات با دستگاههاي پيشرفته بصورت آببند و يكپارچه به همراه آزمايش هاي لازم كيفيت جوشكاري .

نوع محورسه عدد محور 12 تنی دیسکی یا کاسه ای نورمک ، جیلان ، پریلانتا ساخت ترکیه

نوع زيربندي (ترک)

بالني با سيستم تعليق بادي به همراه كمك هاي مخصوص با قابليّت تنظيم ارتفاع و بالا و پايين كردن ارتفاع تريلر

رینگشش عدد رينگ يك تكه

لاستیکشش حلقه لاستیک تیوپلس ، بارز و تری انگل

پايه توقفپايه توقف(جك) دو سرعته SAF ساخت آلمان با ظرفیت دینامیکی 24 تن و استاتیکی 50 تن

ميل ريش 

یک عدد 2 اینچ +GF یا JOST ساخت آلمان به همراه فلنج

سيستم ترمز 

Knor یا Wabco آلمانی با شیر سبک سنگین اتوماتیک همراه دو عدد بوستر جفت با سیستم ABS (سیستم الکترونیکی ضد بلوکه ترمز و ضد واژگون شدن).

سيستم برق

 دارايکلید7 پل با خط برق 24 ولت چراغهای عقب وبغل TRAIL-TECH  ساخت ترکیه و لامپهای LED و سیستم هشدار دنده عقب.

رنگ شاسي

شات شده مطابق استاندارد SA2/5 و اسيدشوئي داراي ضد زنگ اپوكسي و رنگ نهائي از نوع پلي اورتان و رال رنگ طبق نظر مشتري .

شيرآلات

سيستم پنوماتيكي دو منظوره جهت تخليه و بارگيري قابل كنترل از طريق كيت كنترل، داراي سيستم قطع كن اضطراري جهت قطع بارگيري و تخليه در زمان اضطراري

متعلقات

مجهز به سیستم جمع اوری بخار Vapor Recovery مجهز به سيستم قفل ترمز تريلر در حالت تخليه و بارگيري در جايگاه- بالابر محور جلو بصورت اتومات، داراي سيستم قفل پارك تريلر براي پارك كردن و حركت دادن ضروري تريلر، مجهز به سيستم پنوماتيكي هنگام تخليه و بارگيري ، سه عدد شير 4 اينچ تخليه خارجي سيستم لوله كشي و شيرتخليه گاز 4 اينچ، قابليت سيستم بارگيري از پايين و بالا، شش عدد گلگير نيم دايره با گل پخش كن- دوعدد دنده پنج، سپر عقب ثابت به همراه محافظ، يكعدد جعبه ابزار 22/1 متري سمت راننده، نردبان آهني در قسمت جلو، سه عدد دريچه مخزن (بهمراه سوپاپ تخليه بخار و شيرفشارشكن و لوله ديپ گيري)، يكعدد جعبه شيرآلات سمت شاگرد، جاي كپسول آتش نشاني، سپر عقب و سپر محافظ، داراي استاندارد و گواهي DOT&ADR (بازرسي جوش و كنترل ابعادي و هيدروليك)- زاپاسبند دوبل با دو عدد دياق- يك عدد تانك باد 100 ليتري.

 – تجهیزات قابل سفارش: رينگ و لاستيك زاپاس – سنسور نشان دهنده مصرف لنت-ديواره بغل فلزي يا آلومينيومي (بغل دار) – جاي مخصوص حمل كويل (كويل بر) -کف از ورق آجدار فلزی.

——————————————————————————————————————————————————————————

خط کامل عسل

خط کامل عسل

خط کامل عسل

مخازن سیلو

انواع میکسر

Cip مخازن

مبدل ها

پاستوریزاتور

تانکر تریلر یک جداره حمل مواد

مخازن CIP دستی

مخازن CIP نیمه اتوماتیک

مخازن CIP تمام اتوماتیک

مخازن سیلو تک جداره

مخازن سیلو دو جداره

ساخت انواع مخازن پخت(پروسس)درحجمهای 500 الی…

انواع میکسر

ساخت و نصب خط کامل تولید شیره خرما و خط تولید عسل

ساخت انواع کندانسور وکولینتاور

انواع وان

خط تولید شیرخرما

مخزن پروسس

کندانسور

خط تولید عسل

انواع میکسر

انواع میکسر

خط کامل شیر خرما

ساخت انواع مخازن پخت

ساخت انواع مخازن پخت

ساخت انواع مخازن پخت

لطفا برای عضویت در خبرنامه دما صنعت ایمیل خود را وارد نمایید

طراحی سایت در اصفهان و سئو: طراحی سایت پوشش 

نی نی سایت

حمل انواع تانکر
حمل انواع تانکر


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با تبلیغات در سایت ما و اینترنت بیشتر دیده شوید.