جدول خیابانی

جدول خیابانی
جدول خیابانی

جداول بتنی خیابانی یکی از پر کاربرد ترین قطعات مصرفی برای ایمن سازی و جداسازی خیابان ها و کوچه ها از مسیر آبروها هستند که به صورت پیش ساخته و از جنس بتن می باشند. بتن نیز یک ماده ترکیبی ساخته شده از سنگدانه‌ های سیلیس دانه مرغوب تهیه شده و همراه با چسب سیمانی که ماده پایه آن اغلب آهک است. بتن انواع مختلف دارد مانند بتن معمولی، بتن سبک، بتن با مقاومت بالا، بتن با عملکرد بالا، بتن شاتکریت، بتن های هوادار و خود متراکم که هر کدام کاربرد مخصوصی دارند. جدول خیابانی به صورت تک لایه و خود رنگ در دو رنگ سیمانی و قرمز می باشند.

درباره جدول خیابانی بیشتر بدانید

سنگدال بتنی یک پوشش با ضخامت های مختلف است که به عنوان یک نوع سقف در سازه های مختلف استفاده و با نام دال نیز شناخته می شود. دو نوع ترافیکی و غیر ترافیکی سنگدال بتنی در بازار موجود می باشد. مواد اولیه به کار رفته در این سنگدال ها فولاد و بتن است. ساخت دال های بتنی به دو روش انجام می شود; یکی به صورت پیش ساخته در کارگاه و نوع دیگر در محل انجام پروژه ساخته و تولید می شوند. ضخامت این سنگدال های بتنی متفاوت است و بر حسب ضخامت کاربری مختلف دارند. به عنوان مثال دال های بتنی اگر دارای ضخامت ۱۰ تا ۵۰ سانتی متر باشد برای ایجاد سقف کارایی دارند.

درباره سنگدال بتنی بیشتر بدانید

داشتن شهری منظم و استاندارد با شرایط اصولی نشان دهنده فرهنگ آن جامعه است. ایجاد ساختار مناسب برای هر شهری در مقوله راه سازی به طور جامع و کامل مطرح است. جداول بتنی خیابانی یکی از پر کاربرد ترین قطعات مصرفی برای ایمن سازی و جداسازی خیابان ها و کوچه ها از مسیر آبروها هستند که به صورت پیش ساخته و از جنس بتن می باشند. بتن نیز یک ماده ترکیبی ساخته شده از سنگدانه‌ های سیلیس دانه مرغوب تهیه شده و همراه با چسب سیمانی که ماده پایه آن اغلب آهک است. بعد از به دست آمدن ماده اولیه و مخلوط آن ها با یکدیگر درون قالب ریخته و با گذشت زمان سفت می شوند و می توان از آن در جاهای مختلف استفاده کرد. بتن انواع مختلف دارد مانند بتن معمولی، بتن سبک، بتن با مقاومت بالا، بتن با عملکرد بالا، بتن شاتکریت، بتن های هوادار و خود متراکم که هر کدام کاربرد مخصوصی دارند. جدول خیابانی به صورت تک لایه و خود رنگ در دو رنگ سیمانی و قرمز می باشند.جدول خیابانی

بعد از تهیه مواد اولیه بتن مخلوط را در قالب های مشخص می ریزند و با اضافه کردن یک لایه ملات ماسه سیمان روی آن توسط دستگاه پرس فشرده می شود. در نهایت از اتاق بخار عبور داده شده و شستشو می شود. مراحل ساخت جدول بتنی خیابان با روش ویبره هم مانند روش پرسی است.

روش سنتی ساخت جدول خیابان که در این روش ساده به این صورت عمل می شود، بتن را در قالب های آماده ریخته و پس از خشک شدن از قالب جدا می کنند اما نباید آب بیش تر از اندازه استفاده شود که مقاومت پایین بیاید. برای جلوگیری از سست شدن ملات از روان کننده استفاده می کنند. تنها تفاوت اصلی روش سنتی و پرسی این است که جداول خیابان تولید شده با روش پرسی در مقابل عوامل تخریبی و یخبندان همچنین در برابر گرما، سایش و رطوبت مقاوم تر هستند. دلیل این امر نسبت پایین آب به سیمان است.

اغلب جداول بتنی دارای ارتفاع کم هستند که عموماً این جداول بدون آرماتور می باشند. اگر ارتفاع کارگذاری جدول زیاد و رانش خاک زیاد تر از حد استاندارد باشد، ناگزیر باید از جداول بتن مسلح استفاده شود. انواع جدول های خیابان شامل جدول بتنی پرسی معمولی و جدول بتنی تزیینی، جدول قالبی، جدول ویبره و کفپوش ویبره ای، جدول بتنی آبرو، جدول کانیو ذوزنقه ای، جدول نیم جوی، جدول نیم شیب و جدول لب پخ گرد می باشد.

جدول های بتنی معمولی بیشتر با نام های جدول بتنی ۳۰ یا جدول بتنی ۴۰ و 50 و 60 شهرت دارند. این اعداد نشان دهنده ارتفاع جدول هستند که با توجه به کاربردهای مختلف در شهرسازی و زیبا سازی فضاهای شهری از آن ها استفاده می کنند. این جداول خیابانی از لحاظ ظاهری شکلی یکنواخت با رنگ مشخص دارند.

در مرحله اول باید میخ کوبی محوطه و ارزیابی و برداشت شود، سپس عملیات خاکبرداری و خاکریزی صورت گیرد، در این مرحله خاکبرداری تا رسیدن زمین به مقاومت کافی ادامه دارد. مسیر دقیق جدول گذاری با رنگ بندی علامت گذاری می شود. یکی از نکات مهم که به آن باید توجه کرد تراز زیر پی با مصالح مناسب است. در مرحله دوم زیر سازی با شفته آهکی یا مخلوط رودخانه ‌ای می باشد که گاهی ممکن است در موارد کم اهمیت تر با بلوکاژ انجام شود. گاهی به دلایلی و بر اساس نقشه ‌های اجرایی ارتفاع جدول خیابانی یکنواخت نیست، در این شرایط نمی توان از جداول پیش ساخته استفاده کرد و استفاده از جدول سازی با بتن درجا مناسب است. جدول‌ های پیش ساخته باید پس از تراز و نصب، بند کشی شوند. در نهایت به منظور محافظت و ایجاد پوشش محوطه ها در مقابل عوامل جوی و فرسایش روسازی صورت گیرد. توصیه می شود برای جمع‌ آوری آب های سطحی و راه های ارتباطی و خیابان ها از جدول خیابانی کانیو با مقاطع V شکل یا نیم‌ دایره ای از بتن پیش‌ ساخته یا درجا استفاده کنید. اگر جدول ‌گذاری به صورت سرپوشیده باشد باید در فواصل معین و دقیق بر اساس نقشه‌ های اجرایی ابتدا آن را پیش بینی کرد بعد تصمیم به اجرای آن به صورت دریچه ‌های تخلیه و جمع‌ آوری آب های حاصل از شستشوی خیابان و آب های باران به صورت دریچه‌ های افقی، عمودی یا ترکیبی از این دو مدل گرفت.

چنانچه طول جدول‌ گذاری زیاد باشد به این نکته باید توجه شود که طبق نقشه‌ های اجرایی درزهای انبساط به عرض حداقل ۱۰ الی ۱۵ میلی متر پیش‌ بینی و جای گذاری شود.

 فاصله درزهای انبساط نباید از ۶ متر فراتر برود.

در پایان کار اجرای جدول خیابان باید درزهای انبساط با مواد مناسب مانند آسفالت و کف پوش پیاده رو پر شود تا از لقی جدول و آسیب های احتمالی آن جلوگیری به عمل آید.

اگر می خواهید از جداول خیابانی پیش ‌ساخته در کانال های جمع کننده آب های سطحی و باران استفاده کنید بعد از انجام تراز و نصب باید کف سازی کانال با بتن عیار ۲۵۰ کیلوگرم سیمان در مترمکعب انجام شود. نکته ای مهم که مورد توجه است ضخامت این بتن در وسط باید حداقل ۱۰ سانت باشد تا در طرفین با انحنا به جداول کناری بسته شود.

گاهی محل آبرو طوری است که وسایل نقلیه از روی آن عبور می کنند آنگاه می بایست روی جداول از دال های بتن به ضخامت حداقل ۱۵ سانت استفاده کرد، البته می توان به جای آن از شبکه‌ های آرماتور نیز کمک گرفت تا بر اثر ضربه و حرکت خودرو ها دچار لقی و شکستگی نشوند.

درشرایطی دیگر برای استفاده از جدول خیابانی در مناطقی که سردسیر است از مواد حباب زا هم برای بالا بردن مقاومت در دوره های یخ بندان استفاده می کنند. اما باید دقت کرد که حداکثر مقدار مجاز استفاده از این مواد ۷ درصد می باشد و به ازای هر درصد آن باید از مقاومت فشاری نهایی میزان حدودا ۴ مگا پاسکال کم شود.

سنگدال بتنی یک پوشش با ضخامت های مختلف است که به عنوان یک نوع سقف در سازه های مختلف استفاده و با نام دال نیز شناخته می شود. دو نوع ترافیکی و غیر ترافیکی سنگدال بتنی در بازار موجود می باشد. مواد اولیه به کار رفته در این سنگدال ها فولاد و بتن است. ساخت دال های بتنی به دو روش انجام می شود; یکی به صورت پیش ساخته در کارگاه و نوع دیگر در محل انجام پروژه ساخته و تولید می شوند. ضخامت این سنگدال های بتنی متفاوت است و بر حسب ضخامت کاربری مختلف دارند. به عنوان مثال دال های بتنی اگر دارای ضخامت ۱۰ تا ۵۰ سانتی متر باشد برای ایجاد سقف کارایی دارند.

با استفاده از دال بتنی در ساخت و ساز های شهری و برون شهری با ایجاد یک تنش اولیه ثابت و دائمی در یک سازه ساختمانی مقداری از تنش‌ های ناشی از بارهای مرده و زنده خنثی می شود و مقاومت باربری سازه افزایش می یابد. از دوره های گذشته تا کنون پیش ‌تنیده کردن مقاطع بتنی از پل ‌ها و اسکله ‌ها کاربردی بوده و امروزه نیز در ایجاد سقف ‌های دال تخت با دهانه‌ های بلند مانند; ساختمان های تجاری، و سقف پارکینگ ‌ها و … رشد فزاینده ای داشته است.

برای تهیه و ساخت دال بتنی پیش ساخته که در کارگاه انجام می شود مراحل زیر انجام می گردد.

ابتدا باید زمینی مناسب کار در اختیار داشته باشید و آن را با آب خیس کنید اما در زمان بتن ریزی و بعد از آن دقت شود که زمین خشک باشد. در این مرحله باید پرداخت و عمل آوری انجام شود، بتن را با سرعت مناسب درون قالب بریزید و پهن کنید حالا باید تراز و شمشه بکشید. دقت کنید شمشه کشی در مساحت مناسبی انجام شود. در نهایت به قالب های کناری و جداکننده های میانی باید توجه کنید تا محکم باشند که زمان قرارگیری وسایل تراز کننده مکانیکی و ایجاد ارتعاش آسیب نبینند. بعد از طی کردن مراحل بالا لازم است دال بتنی پرداخت شود.

پرداخت سنگدال بتنی با روش های مختلفی مانند; تراز کردن، لبه کشی و درز کشی، شمشه کشی، تخته مالی کردن، جارو کشی و ماله کشی انجام می شود.

جهت تهیه دال بتنی در محل پروژه ابتدا خمیر بتن را از مواد اولیه مناسب تهیه می کنند و آن را داخل قالب می ریزند. در صورتی  که دال به صورت مسلح اجرا شود، برای این کار آرماتورهای تقویتی را قبل از بتن‌ ریزی داخل قالب قرار می گیرد. از پلاستیک برای محکم نگه‌ داشتن میل ‌گردها در قالب استفاده می کنند تا بتن به شکل کامل بتواند آرماتورهای تقویتی را مورد پوشش قرار دهد.

برای ایجاد و ساخت دال سقف در محل پروژه، از قالب‌ هایی که حالت سینی مانند دارند استفاده می شود. این قالب های سینی شکل توسط داربست ‌های موقت نگهداری می شوند که بعد از سفت‌ شدن بتن آن ها را بر می دارند. گاهی ممکن است از دیوارهای کناری ساختمان، به عنوان قالبی برای بتن‌ ریزی استفاده کنند.

اغلب جنس قالب ها از صفحات و قطعات چوبی، فولادی یا پلاستیک است. اما مهندسان طی کار و به دست آوردن تجربیات متعدد به این نتیجه رسیدند که بهترین نوع قالب ها از جنس پلاستیکی و فولادی می باشد. با این وجود زمانی که برای ساخت یک پروژه هزینه کم در نظر گرفته می شود استفاده از قالب های چوبی‌ هم دیده می شود.

سنگدال های بتنی به شکل دو طرفه و یک طرفه قابلیت اجرا دارند، اجرای سنگدال بتنی به شکل دو طرفه زمانی کاربرد دارد که نسبت دهانه بزرگتر به دهانه کوچکتر کمتر از دو باشد و سنگدال ها با استفاده از چهار ضلع پشتیبانی شود. در این صورت که سنگدال ها به صورت دو طرفه هستند. آرماتورها در هر دو سمت باید اجرا شوند چرا که نیروها در سنگدال های دو طرفه از دو جهت طولی و عرضی می باشد.

کاربرد سنگدال های یک طرفه زمانی است که نسبت دهانه بزرگتر به دهانه کوچکتر بیش از دو باشد، در این صورت سنگدال می تواند بر روی دو لبه مقابل یکدیگر قرار گیرد. گاهی دال ها از چهار ضلع تکیه گاه دارند و یا ممکن است انتقال بارهای وارد بر نوع سنگدال های بتنی یک طرفه به صورت طولی باشد. اما هر دو از دال های یک طرفه آرماتور ها در راستای دهانه کوچکتر قرار می گیرند.

انواع سایز های سنگدال های بتنی شامل‏150x50x15‏، سنگدال بتنی ‏120x50x15‏، سنگدال بتنی ‏100x50x15‏، سنگدال بتنی ‏120x50x10‏، دال بتنی ‏100x50x10‏، دال بتنی ‏80x50x10‏، سنگدال بتنی ‏80x50x15‏، سنگدال بتنی ‏150x60x15 سانتی، سنگدال بتنی ‏120x60x15‏، دال بتنی ‏120x60x10‏، دال بتنی ‏10x60x15، سنگدال بتنی ‏100x60x10، دال بتنی ‏80x60x15‏ سانتی و دال بتنی ‏80x60x10‏ سانتی متری را می توان تهیه و استفاده کرد.

مقاومت بالای سقف با سازه سنگدال بتن در برابر آتش و حرارت، صرفه جویی در مصرف مصالحی مانند سیمان و آب و فولاد، استحکام مناسب در برابر زمین لرزه نسبت به سازه های دیگر، عملکرد به عنوان یک عایق صوتی و سرعت اجرای بالا موجب شده تا سنگدال های بتنی طرفداران زیادی داشته باشند و امروزه از آنها در سازه ها به صورت رایج استفاده کنند.

وقتی سازه ای دارای اسکلت فولادی باشد استفاده از سنگدال بتنی پیشنهاد نمی شود زیرا سقف های با دال بتنی سنگین هستند و مقاومت کششی در آن ها پایین می باشد و وزن سازه با این مشخصات بسیار بالا می رود که بهتر است قبل از هر چیز همه جوانب کار سنجیده شود تا متحمل هزینه های گزاف و دوباره کاری نشوید.

شرکت رابین کفپوش، با سالها تجربه در صنعت تولید و توزیع کفپوش و فرآورده‌های بتنی یکی از مجهزترین تولیدکنندگان محصولات پلیمری، بتنی، ویبره‌ای و واش‌بتن با بیش از 5000 مشتری در کشور می‌باشد. درباره رابین کفپوش 

تمامی حقوق سایت برای شرکت رابین کفپوش محفوظ است. © ۱۳۹۹

در این مقاله قصد داریم موضوع جدول خیابانی را برای شما خوانندگان گرامی تشریح نماییم.

در جوامع امروز شهر سازی و محوطه سازی یکی از مهم ‌ترین مسائل روز جامعه برای زیبا سازی شهر ها می باشد. از همین جهت تاکید ویژه ‌ای بر روی جدول های ‌خیابانی که به واسطه آن ‌ها دو محیط از هم مجزا می ‌شوند، وجود دارد.

در این مقاله قصد داریم برای شما در رابطه با جدول‌ های خیابانی صحبت کنیم و از اهمیت و کاربرد این جداول در شهرسازی و زیباسازی شهر مطالب مفیدی در اختیار شما قرار دهیم. جدول‌ های بتنی یا همان جدول خیابانی که از جنس بتن ساخته می شوند بسیار مورد استقبال قرار گرفته اند.

در ادامه قصد داریم روش ساخته شدن این جداول، مزایا و معایب آن ‌ها و کارایی که برای زندگی امروز دارند را برایتان عنوان کنیم. به ‌طورکلی هر ساله به دلیل این ‌که جدول‌ های خیابانی بتنی دوام بسیار پایینی دارند و زود تخریب می شوند )که می‌‌توان از عوامل مخرب آن ‌ها سولفات ‌ها، دوره های یخبندان، آب شدگی تبلور نمک ‌ها و غیره را نام برد ( مشمول هزینه ‌های بسیار بالایی برای سازمان ‌های مختلف شهری می باشد و باعث می ‌شود که هزینه ‌های گزافی در رابطه با جدول ‌های خیابانی پرداخت شود.

به همین جهت قصد داریم با آشنایی با روش ‌های مختلف تولید و دسته ‌بندی مناسب این جدول‌ های خیابانی برای شما، کمک ویژه‌ ای به انتخاب صحیح و درست شما برای استفاده از جدول‌ های خیابانی داشته باشیم.جدول خیابانی

بتن چیست؟

جدول های خیابانی چیست؟

کاربرد های مختلف جدول ‌های خیابانی چیست؟

انواع جدول‌ های خیابانی کدام موارد هستند؟

انواع جدول های خیابانی فانتزی به چه صورت هستند؟

انواع نرده های بتنی چه مواردی می باشند؟

دلایل خرابی جدول‌ های بتنی نامرغوب چیست؟

مزایای جدول ‌های خیابانی بتنی چیست؟

قالب جدول‌ های خیابانی بتنی به چه صورت می باشند؟

آیا با  قالب‌ های جدول خیابانی آشنایی دارید؟

قیمت قالب جدول خیابانی بتنی به چه صورت محاسبه می شود؟

خرید قالب جدول‌های خیابانی بتنی به چه صورت می باشد؟

ابعاد استاندارد جدول های خیابانی بتنی چند است؟

سخن آخر

 

بتن یک مواد تشکیل دهنده از ماسه شن و سیمان می ‌باشد که با مخلوط شدن آن با آب در حدود چندین ساعت سفت می شود. با تغییر کردن میزان سنگدانه ‌های ریز یا همان ماسه و سنگدانه ‌های درشت یا همان شن سیمان و آب، میزان کارایی و مقاومت بتن تغییر می‌کند.

میزان آبی که لازم است برای مخلوط کردن و ایجاد مایه بتن به کار برود، به نسبت آب به سیمان تعیین می شود. هر چقدر که مقدار آب کمتر باشد بتن مقاومت بیشتری خواهد داشت و به‌ طورکلی تراکم بالاتری دارد. تقسیم کردن بتن و مقاومت آن، از 28 روز بعد از به عمل آوردن بتن صورت می ‌گیرد.

 

این جدول ها که از جنس بتن ساخته می شوند، یکی از پر استفاده ترین و محبوب ‌ترین کالا های جنس بتن می باشند که در قسمت شهر سازی و زیبا سازی بسیار مؤثر و تأثیرگذار هستند. همان‌ طور که از اسم این جداول مشخص است، برای مرز بندی بین دو محیط مجزا از هم از جدول های خیابانی بتنی استفاده می شود. اکثر کاربرد این جدول ها برای محوطه‌ سازی زمین ‌های مختلف و محیط های شهر سازی، فضای سبز، پارکینگ، خیابان و غیره می ‌باشد. از همین جهت از اهمیت ویژه ‌ای برخوردار هستند.

جدول‌ های خیابانی دارای دسته ‌بندی ‌های مختلفی هستند که می ‌‌تواند به واسطه آن ‌ها روش ‌های ساختن این جدول های تغییر کند. به طور کلی دو نوع متفاوت از جدول های خیابانی وجود دارد که در ادامه قصد داریم انوع آن و روش‌ های ساخت جدول‌ های بتنی در انواع مختلف را برایتان شرح دهیم.

در روش سنتی ابتدا بتن‌ های مورد نیازی که برای مصرف این جدول ‌های خیابانی لازم می باشد، در درون قالب ریخته می شوند تا به واسطه آن بتوان جدول‌ های خیابانی را تشکیل داد.

بعد از گذشت زمانی معین می ‌‌توان قالب‌ هایی که درون آن ‌ها بتن ریخته شده است را باز کرد و بعد از عملیاتی که بر روی آن‌ ها انجام می‌شود و مناسب جدول ‌های خیابانی می ‌شوند، می‌‌ توان این قطعه بتنی را برای نصب حاضر نمود

البته لازم است بدانیم که در روش اول ( سنتی ) برای این ‌که دوام این جدول‌ های خیابانی بیش تر و مستحکم تر باشد، باید توجه ویژه ‌ای به میزان آب و سیمانی که برای تشکیل این بتن لازم است، کرد. باید دانست که میزان سیمان به آب باید به گونه ای باشد که درصد سیمان آن به نسبت آب بیش تر باشد تا از این جهت مقاومت این جدول ‌های خیابانی جنس بتنی را بالا برد.

هنگامی که میزان آب به نسبت سیمان کمتر باشد، به واسطه مواد افزودنی روان ‌کننده جدول‌ های خیابانی می توانند قابل دسترسی باشند. روش سنتی جدول خیابانی به این گونه می باشد که  به طور کلی برای این‌ که بتوان دوام آن‌ ها را دو برابر کرد و در زمان یخبندان و برف و هوای بسیار سرد از آب شدگی این مواد جلوگیری کرد، باید از مواد حبا ب زا استفاده لازم را به عمل آورد.

روش دوم یعنی پرسی نیز به دو دسته دیگر تقسیم می ‌شود که در ادامه برای شما توضیحاتی در رابطه با آن می‌دهیم:

در روش پرسی ابتدا به همان نحوه که در روش سنتی بتن در قالب ریخته می شد و بعد از مدتی قالب باز می شد، پیش می رویم، اما با این تفاوت که بعد از این ‌که مواد مورد نظر یعنی بتن در روی قالب ریخته شد به واسطه یک دستگاه پرس تحت فشار قوی قرار می‌گیرند و از این جهت فشرده سازی می شوند تا آب از هسته مرکزی بتن ها و قالب و پوسته آن بیرون بریزد و تمامی جنس جدول خیابانی از بتن خالص باشد. یعنی به طور کامل فشرده ‌سازی می‌شود که به آن روش پرسی می‌گوییم. دقیقا مانند کفپوش پرسی.

از این جهت مقاومت این نوع جداول بسیار بالا می باشد، زیرا به واسطه فشرده ‌سازی که انجام شده آب در میان آن وجود ندارد و تمامی حجم قالب از بتن می باشد، همچنین این جدول ‌ها در منطقه ‌های سردسیر که با یخ‌بندان رو به رو هستند و هوای بسیار سردی دارند، موجب ترک زدن و باز شدن نمی ‌شود، زیرا پوسته و هسته آنها، عاری از آب می‌ باشد و مواد خالص به کار رفته است. از همین جهت مقاومت بسیار بالایی در هوای سرد دارند.

در روش وکیوم پرس نیز همانند روش قبل بتن‌ ها در زیر دستگاه و تحت فشار قرار می‌گیرند، اما در روش وکیوم پرس میزان نیرویی که باعث فشار بر روی بتن ها و جدول‌ های خیابانی می شود مقداری کمتر بوده و به واسطه آن فقط آبی که در پوسته جدول قرار دارد تحت فشار قرار می گیرد و خارج می ‌شود و هسته آن هنوز هم حالت خمیری و خیس خود را دارد.

در واقع تفاوت اصلی آن با روش فول پرس این است که میزان فشار دستگاه پرس بر روی آن کمتر می باشد که ما پیشنهاد می‌کنیم اگر در آب ‌و هوای سرد و یخبندان قصد دارید از جدول ‌های خیابانی استفاده کنید از جدول هایی که با روش وکیوم پرس ساخته شده ‌اند استفاده نکنید، زیرا آب در هسته این جدول ‌ها وجود دارد و مانع مقاومت بیشتر آن ها می باشد و در آب ‌و هوای گرم سازگارتر و مناسب‌ تر هستند.

جدول‌ های خیابانی کاربرد های بسیار مهم و نقش به سزایی بر روی شهرسازی و محیط پیرامون ما دارند. از همین جهت قصد داریم کاربرد هایی که این جدول‌ ها ممکن است بر روی زیبا سازی شهر داشته باشند، بیان کنیم:

از این جدول ‌ها می‌‌توان به ‌‌عنوان یک جدا کننده برای سطح خیابان از پیاده‌ رو استفاده بسیار مفیدی به عمل آورد. هم چنان جدول‌ های خیابانی که به واسطه بتن ساخته شده ‌اند می‌ توانند به یک جدا کننده بسیار منحصر به ‌فرد برای فضای سبز و خیابان باشند.

کانال ‌سازی حاشیه ‌ای که در سطح شهر مشاهده می‌ کنیم و خیابان‌ های اطراف را جلوه زیبایی داده ‌اند که این اعمال به واسطه جدول ‌های خیابانی انجام شده‌ است. یکی دیگر از کاربرد های جدول های خیابانی برای آبرو و کانیو خیابانی می‌ باشد که به‌ صورت کتابی و یک طرف ممکن است، استفاده شود

همچنین از جدول‌ های خیابانی می ‌‌توان به ‌‌عنوان یک جدا کننده محوطه پارک‌ ها و باغ‌ ها استفاده لازم را به عمل آورد. حتماً در پمپ بنزین ‌ها سکوهای پمپ بنزین توجه شما را جلب کرده است. باید بگوییم با استفاده از جدول ‌های خیابانی که از طریق بتن ساخته می شود می‌‌توان سکوهای پمپ بنزین را نیز ایجاد کرد.

مسلماً در پارک ‌ها و مناطق تفریحی سکوهایی برای تفریح گاه و آلاچیق ساخته شده ‌اند را، بسیار دیده اید. از همین جهت می‌‌توان از جدول ‌های خیابانی در کانکس ها، آلاچیق ها و سکوهای تفریحی پارک ها استفاده بهینه‌ ای داشت. سنگ‌ فرش ‌های بتنی نیز نمونه دیگری از کاربرد جداول خیابانی می‌تواند باشد که از اهمیت زیادی برخوردار می باشد.

جدول‌ های بتنی خیابانی برای این‌که بتوانند زیبایی بهتری را داشته باشند تا از این جهت فضای شهر را زیبا تر کنند در اشکال و طرح‌ های متفاوت و منحصر به فردی تولید و ایجاد می‌شوند که در ادامه برای شما انواع این جدول ‌ها را شرح می ‌دهیم:جدول خیابانی

جدول تندیس
جدول بتنی فروهر
جدول بتنی نرده ای
جدول حلالی
جدول بتنی مدادی

جدول بتنی فروهر به دلیل این‌که از زیبایی خاصی برخوردار می باشد و طرح‌ ها و نقش ‌هایی که بر روی آن صورت می گیرد، به ‌صورت حرفه ‌ای و خیره‌کننده ‌ای جذاب هستند، مورد توجه بسیاری از مشتریان و مخاطبین قرار می‌گیرد و دارای کاربرد های بسیاری هستند

همچنین در جدول ‌های بتنی فروهر به دلیل این‌ که از میزان بسیاری سیمان استفاده می ‌شود تا با استفاده از رعایت استاندارد های ملی این بتن ساخته شود، دارای مقاومت بسیار بالایی در برابر سرما، یخ ‌بندان و همچنین رطوبت و باران می باشد.

از این جهت علاقمندان مخصوص خود را جذب کرده است و کارایی‌ های ویژه‌ ای را برای آن ‌ها به ارمغان می آورد. جدول بتنی فروهر در هر شرایطی با هر موقعیتی می ‌تواند زیبایی بسیار جذابی را برای محیط پیرامون خود داشته باشد و از این‌ جهت بسیار مفید باشد.

حتماً جدول ‌های بتنی فروهر نیز می‌توانند توجه شما را به خود جلب کنند و شما بتوانید با به کار بردن و استفاده از این محصول در فضایی که قصد دارید، زیبایی محیط را دو چندان کنید. این نوع جدول های خیابانی به‌ صورت فروهری می‌تواند در گذشت زمان بعد از این‌ که در محل مناسب خود قرار گرفت و به واسطه آن نمای جذاب ‌تری را برای محیط پیرامون خود گذاشت، به خود توجه بیشتری از جانب بسیاری از افراد داشته باشد، البته اگر جدول بتنی برای محیطی که شما قصد استفاده از آن را دارید مناسب و کاربردی نمی ‌باشد، می‌توانید از انواع دیگر جدول ‌های خیابانی استفاده لازم را کنید.

این نوع جدول‌ های خیابانی نیز دارای زیبایی منحصر به‌ فرد خود می باشند و به ‌صورت نرده ‌ای هستند. استفاده از این نوع نرده ‌ها در تمامی محیط‌ های مختلف است و با توجه به سلیقه و انتخاب افراد می ‌‌توان از جدول ‌های بتنی نرده ‌ای استفاده کرد، البته باید بدانیم سیمانی که در جدول‌ های بتنی نرده ‌ای استفاده می‌ شود و به واسطه آن جدول‌ های خیابانی تولید می‌ شوند از نوع پرتلند تیپ دو و با  عیار 400 کیلو گرم بر متر مکعب است.

همین‌ طور برای اطلاعات بیشتر لازم است بدانید که سنگدانه هایی که در تولید و ساختن این محصول یعنی جدول بتنی نرده ‌ای استفاده می ‌شود به واسطه منابع آب رفتگی رودخانه کردان و طبق استاندارد های ملی ایران به شماره کد 302 هستند. این جدول های بتنی نرده ای تائید شده می‌ باشند و مورد تایید حدود 17 آزمایشگاه تستی و مقاومتی عیار های بتن در سر تا سر کشور بوده و از این جهت دارای تأییدیه مطمئنی هستند.

باید گفته شود که جداول بتنی نرده‌ ای به دلیل این ‌که عیار بالایی دارند و مصرف سیمان در آن‌ ها بسیار می باشد، همچنین به دلیل رعایت استاندارد های بین ‌المللی، از استحکام و مقاومت بالایی برخوردار هستند و می‌توانند در مقابل یخ ‌زدگی و سرما و رطوبت بسیار مستحکم بوده و غیر قابل نفوذ و شکستن باشند و از ترک برداری در امان باشند.

از جدول ‌های بتنی مدادی می‌‌توانند فضا هایی مثل پرچین ‌های فضای سبز را از هم جدا کنند و از این طریق تصویری زیبا و خیره ‌کننده را برای محل مورد نظر شما داشته باشند تا بتواند چشم هر بیننده ‌ای را به خود جذب کند. مواردی که از جدول‌ های بتنی مدادی می ‌‌توان استفاده کرد شامل موارد زیر می شوند:

جلوه و زیبایی که این جدول هلالی رنگ خاکستری در محیط ‌ها به ارمغان می ‌آورد باعث شده ‌است که در هر محیطی قابل استفاده باشد و به واسطه آن زیبایی محیط چند برابر شود. این محصولات دارای نما و طرح بسیار زیبایی می ‌باشند که بسیاری از مردم را به خود جذب می‌کنند و خواستار استفاده از این نما و جدول‌ های هلالی رنگ خاکستری می باشند. این محصول مزایا و ویژگی ‌های خاص خود را دارا می ‌باشد که برای شما آن‌ ها را ذکر می‌کنیم:

جدولهای بتنی خیابانی دارای ضمانت های 10 ساله می باشند، زیرا این زیبایی و طرحی که از طریق جدول‌ های بتنی خیابان به محیط داده می ‌شود بسیار کاربردی و اصولی می ‌باشد و دارای استحکام و مقاومت بسیار بالایی می باشند.

جدول بتنی خیابانی در ابعاد و رنگ های مختلفی موجود است که شما می‌ توانید با توجه به محیط مورد نظری که در دسترس دارید و قصد استفاده از جدول ‌های بتنی خیابانی را برای آن دارید با توجه به ابعاد و رنگ مورد نظر آن را انتخاب کنید تا بتوانید با استفاده از جدول بتنی خیابانی به محیط خود زیبایی خاصی ببخشید.  کاربرد جدول ‌های بتنی خیابانی بسیار زیاد می باشد که مواردی از آن را برای شما ذکر می‌کنیم:

 

طوسی، رنگ منحصر به ‌فرد خاصی می ‌باشد که در بسیاری از نما ها استفاده لازم می شود. از جدول نرده ای رنگ قرمز نیز موجود می ‌باشد که از محصولات پر فروش جداول خیابانی و بتنی می  باشد. ویژگی‌ هایی که در رابطه با جدول نرده ‌ای در بالا برای شما شرح دادیم در دو رنگ طوسی و قرمز آن نیز وجود دارد. جدول نرده ‌ای در فضاهای مناسبی قابل استفاده می ‌باشد که نمونه ‌ای از آن‌ ها را برایتان نام می‌بریم:

 

جدول بتنی مدادی در رنگ‌ های مختلفی تولید شده است، اما در این مورد می ‌خواهیم در رابطه با رنگ زرد آن سخن بگوییم و در رابطه با خصوصیات و ویژگی ‌های رنگ زردی که در جدول بتنی مدادی استفاده شده است می‌‌توان موارد زیر را عنوان کرد.

رنگ زرد توانایی عقل و هوشیاری است یعنی می ‌تواند قدرت ذهنی افراد را بالا ببرد. همچنان رنگ زرد می ‌تواند بر روی دستگاه گوارش بسیار تاثیر گذار و مفید باشد و می‌تواند فعالیت غدد فوق کلیوی را افزایش دهد.

اصولاً رنگ زرد اثر بسیار زیادی بر روی اعصاب و مغز دارد و می‌تواند محرک و سبب بهبودی بسیار خوبی برای روند اعصاب باشد. فواید رنگ این محصول را برای شما عنوان کردیم تا به واسطه آن بتوانیم برای شما شرح دهیم که رنگ زرد جدول بتنی مدادی می‌تواند بسیار پر مصرف در تمامی محیط ‌ها باشد

همچنین به علت عیار بالایی که در این محصول وجود دارد و استحکام بسیار مفیدی که در مقابل سرما دارد بسیار مورد استفاده و استقبال قرار می‌گیرد و از جذابیت خوبی به خاطر رنگ خود برخوردار می باشد.

به دلیل رنگ طوسی که این جدول مدادی دارد خاص پسند است و افراد منحصر به ‌فرد و کمی هستند که از این رنگ جدول بتنی مدادی استفاده بکنند، اما در لیست 10 جدول مورد علاقه افراد جای گرفته است. لازم است در رابطه با ویژگی ‌های این محصول بدانید که ترکیب طوسی آن از رنگ مشکی و سفید به دست آمده است که سایه نیز نامیده می ‌شود، زیرا نه مثل سفید روشن روشن است و نه مثل سیاه تیره تیره. از همین جهت است که رنگی خنثی و فاقد گرمی می باشد.

مردم خاصی هستند که از این رنگ لذت می‌ برند و سعی می‌کنند در رابطه با محیط ‌های خود از جدول بتنی استفاده کنند. اگر این محصول نیز باب سلیقه شما می‌ باشد می ‌توانید با استفاده از آن نمای زیبایی برای محیط خود داشته باشید.

ما توانستیم چند مورد از انواع بهترین جدول ‌های بتنی خیابانی که در ایران عرضه می‌شود را برای شما معرفی کنیم تا بتوانید به صورت دلخواه هر کدام از طرح ‌ها و مدل ‌های مد نظر خود را سفارش دهید تا با استفاده از آن فضای دل‌ چسب و زیبایی را برای محیط خود به ارمغان آورید. همچنان می توانید با مشاوره‌ هایی که ما در اختیارتان قرار می ‌دهیم انتخاب محصول و جدول بتنی خود را ساده‌ تر کرده و با استفاده از آن محیطی زیبا و دل‌ چسب را فراهم کنید.

ممکن است در پارک ‌ها، پیاده رو ها که قدم می زنید، جدول‌ های خیابانی متنوع و زیبایی در سر راه شما باشد که زیبایی چشمگیری دارند و ممکن است توجه شما را به خود جلب کرده باشند.

اگر شما تصمیم به بازسازی محوطه فضای ساختمان و یا این مجتمع آپارتمان خود را داشته باشید باید بدانید که تعدادی جدول‌ های متنوع فانتزی وجود دارد. همان طور که گفتیم مدل ‌های مختلف و متنوعی از جدول ‌ها و نرده‌ های بتنی که طرح ‌دار و فانتزی هستند ایجاد شده است. در ادامه قصد داریم دسته ‌بندی جدول ‌های فانتزی را برای شما توضیح دهیم.

به دلیل تنوع رنگی بسیار بالایی که در جدول ‌های واش بتن وجود دارد و ساختار آن ‌ها بسیار نزدیک به طبیعت می باشد، کاربرد و استفاده جدول ‌های خیابانی واش بتن برای حیاط ها، ویلا ها، فضای سبزه و مناطق مسکونی بسیار مناسب است و می ‌‌توان از این طریق فضای بسیار دل ‌انگیزی را ایجاد کرد،

البته نام دیگری از این جدول ‌ها وجود دارد که به اسم جدول ‌های ویلایی معروف است. از همین سبب برای فضا سازی محیط منزل خود و یا باغ می‌توانید از جدول‌ های واش بتن با طرح‌ ها و تنوعات مختلفی استفاده کنید.

 

رنگ بندی متنوعی که در جدول های پلیمری وجود دارد، باعث می‌شود که فضای دل ‌انگیزی به واسطه این جدول‌ ها در دسترس داشته باشیم. باید بگوییم  این جدول ها نه ‌تنها مدل ‌ها و طرح ‌های بسیار متنوع و هیجان ‌انگیزی دارند، بلکه از لحاظ مقاومت و استحکام نیز می‌توانند در برابر تغییرات آب ‌و هوا بسیار مناسب باشند و استحکام خود را حفظ کنند. از همین جهت نیز بسیار شناخته شده می باشند. شما نیز می‌توانید با استفاده از جدول‌ های پلیمری و موزاییک های پلیمری فضای زیبایی را برای من محل مورد نظری که قصد دارید از جدول ‌های خیابانی استفاده کنید در نظر بگیرید.

لازم است برای اطلاعات بیشتر شما بگوییم که جدولهای پرسی رنگی از لحاظ تولید و ساخت بسیار به جدول ‌های پرسی معمولی یا جداول خیابانی بتنی شباهت دارند. این جدول ‌های پرسی با رنگ ‌بندی های مختلفی که در رنگ ‌های طوسی و قرمز هستند می ‌توانند تنوعات بسیاری در محیط پیرامون ایجاد کنند

البته ممکن است بسیاری از افراد رنگ جدول‌ های پرسی را به ‌صورت سفارشی و دلخواه انجام بدهند تا بتوانند هارمونی و تناسبی با محیط پیرامونی که قصد استفاده از جدول‌های خیابانی را دارند، داشته باشند تا از این طریق بتوانند رضایت لازم را برای تغییر دکوراسیون یک محیط دل‌انگیز داشته باشند.

جدول هایی هستند که مناسب برای درختان تعبیه شده‌ اند. انواع جدول ‌های بتنی برای دور درخت به‌ صورت ست‌ های چهارتا هایی می ‌باشند که در کنار یکدیگر قرار می‌گیرند و باعث می شوند بر دور درخت یک فضای بسیار زیبا و دل ‌انگیز قرار بگیرد. می‌‌توان هر یک از انواع جدول ‌های مختلف مانند جدول ‌های بتنی، جدول‌ های واش بتن و پلیمری و پرسی رنگی را برای جدول دور درختی استفاده کرد. رنگ‌ بندی و مدل ‌های مختلف جدول دور درختی با توجه به نظر شما در نظر گرفته می‌شود.

در راستای جدول‌ های خیابانی بتنی، نرده ‌های بتنی نیز از اهمیت ویژه‌ای برخوردار هستند. لازم است بدانیم که نرده‌ های بتنی نیز انواع مختلفی دارند که قصد داریم آن را برای شما در ادامه شرح دهیم.

نرده بتنی با طرح حصیری بیشتر برای استفاده زیبا سازی در باغ، رستوران، ویلا، حیاط، فضای سبز، پارک ‌ها و غیره لازم می باشد. لازم است بگوییم ابعادی نرده بتنی طرح حصیری 83 در 55 می‌ باشد و اکثراً این نرده به رنگ سفید ساخته می شود.

نرده‌ های بتنی طرح جنگلی با طرح‌ های بسیار مناسبی هستند که برای فضا هایی مانند: پارک های جنگلی و باغ ‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند و باعث زیبایی صد چندان آن‌ ها می شوند. ابعاد نرده بتنی طرح جنگلی در55  در93 می‌ باشد و رنگ تولید شده آن‌ ها به صورت سفید است که جلوه خاصی را دارد.

نرده بتنی با طرح زمرد چشم بسیاری از افراد را به خود جلب می کند، زیرا بیشتر استفاده آن برای فضای سبز حیاط و ویلا و محیط هایی می ‌باشد که دارای سبک کلاسیک هستند. از این جهت توجه بسیاری از افراد به این نوع نرده بتنی طرح زمرد جلب می شود. ابعاد این نرده 55 در  80 می‌ باشد و اکثراً رنگ تولید شده آن سفید می باشد.

نرده بتنی با طرح آبنوس با توجه به شکل ظاهری که دارد قابل استفاده در محیط های فضای سبز، شهر بازی و جایگاه بازی‌ های مختلف است. ابعاد نرده بتنی طرح آبنوس را می‌‌توان 70 در 98 در نظر داشت که اکثراً به رنگ سفید تولید می ‌شود.

شکل ظاهری منحصر به ‌فردی که نرده بتنی طرح حصار دارد آن را برای استفاده در دوره باغچه‌ ها، باغ رستوران ‌ها، پارک ‌ها، فضا های غیر رسمی و فضا های تفریحاتی و حتی سنتی  متمایز می کند. رنگ تولیدشده نرده بتنی طرح حصار سفید می‌باشد و اغلب ابعاد آن 90 در 48 می باشد.

یکی از مهم ‌ترین و پرکاربرد ترین انواع نرده های بتنی که استفاده می شود نرده بتنی طرح صراحی می‌ باشد. به دلیل این‌که این نوع نرده برای راه پله ‌های بتنی و علی ‌الخصوص در محوطه ‌های ویلاها و ساختمان ‌های لوکس و کلاسیک استفاده می‌شود. از همین جهت بسیار پرکاربرد و مورد توجه افراد قرار گرفته است. ابعاد نرده بتنی طرح صراحی60  در 98 می باشد که رنگ آن همیشه سفید تولید می‌شود.

اغلب استفاده نرده بتنی طرح المپیک برای فضاهای ورزشی و جایگاه بازی ‌ها مناسب می باشد و اولویت استفاده از آن در این مکان‌ ها است. ابعاد نرده بتنی طرح المپیک 80 در 55 و به رنگ سفید تولید می شود.

ممکن است دلیل ‌های بسیاری برای خراب شدن جدول ‌های خیابانی که از جنس بتن هستند و نا مرغوب می باشند وجود داشته باشد. قصد داریم در ادامه این مطلب برای شما در رابطه با علت ‌هایی که ممکن است باعث تخریب این جدول‌ های بتنی شود صحبت کنیم.

 

به واسطه جدول‌ های خیابانی با بتنی سطح جاده استقامت بیشتری پیدا می‌کند.

در شکل زیر مزیت استفاده کردن از جدول‌های خیابانی بتنی که در جاده‌ها استفاده شده اند عنوان شده است که از این طریق می‌تواند عرض جاده‌ها را کمتر و برای آبروها محدودیت کمتری قرار بدهد.

قالب جدول ‌های بتنی بیشتر برای ایجاد و ساخت جدول ‌های خیابانی بتنی می باشد که در پروژه ‌های شهرداری و شهرسازی استفاده بهینه و مناسبی از آن می شود. قالب‌ های مورد نظر دارای ابعاد و اندازه ‌های متفاوت و گوناگونی هستند که با توجه به نیاز سایز قالب و کاربرد هایی که ممکن است از آن داشته باشیم، اندازه آن ‌ها متغیر است. در ادامه قصد داریم اطلاعات کاربردی و مفیدی در رابطه با قالب جدول ‌های خیابانی برای شما داشته باشیم.

در دنیای امروز و با توجه به گسترش علم و سطح دانایی افراد و توجه به دستگاه‌ های بسیار مجهز،  می ‌‌توان جدول‌های خیابانی را تولید کرد، اما ممکن است در شرایطی میزان جدول ‌های تولید شده بسیار کم باشد و یا در آن زمان دسترسی لازم به برق و دستگاه‌ هایی که بتوانند قالب جدید بسازند، بسیار کم باشد. از این جهت می‌‌توان برای بهبود کار از قالب جدول ‌های خیابانی به صورت دستی استفاده لازم را به عمل آورد.

این قالب ‌ها در نقش ‌ها و طرح‌ های مختلفی که جدول‌ های خیابانی وجود دارد، ساخته شده‌اند و در دو نوع که به ‌صورت کشویی و یک نمونه همراه با پیچ و مهره است، ایجاد می شوند.

با توجه به پروژه‌ای که در دست دارید و جدولی که می‌خواهید تولید کنید استفاده از قالب‌ ها متفاوت می باشد. قالب جدول ‌های خیابانی بتنی از یک ماده خاص استفاده می‌کنند. به همین دلیل است که قیمت آن‌ ها نسبت به قالب‌ های بتن زیادتر می باشد.

یکی از اساسی‌ترین و دلایلی که باعث می‌ شود از جدول ‌های خیابانی استفاده لازم را به عمل آورد تا ماندگاری بسیاری داشته باشند مقاومت و استحکام آن‌ ها در مورد عوامل تخریب کننده ‌ای مانند: دوره‌ های یخ‌بندان، آب شدگی،تبلور نمک‌ ها، سولفات ‌ها و ضربه‌های سنگینی که به دلیل تصادفات و بسیاری از چیزهای دیگر می باشد، است، اما همه ما می‌دانیم که برای ساخت این قالب ‌ها و جدول‌ های خیابانی هزینه‌ های هنگفتی پرداخت می‌شود.

به همین دلیل باید نهایت دقت و کیفیت را در رابطه با ساخت این قالب ‌های گذاشت تا بتوان یک محصول با کیفیت و کارآمد را تولید کرد. از همین جهت است که طول عمر ماندگاری و استحکام این جدول‌ های خیابانی بسیار بالا می رود.

قبل از این‌که در رابطه با قیمت قالب جدول‌های خیابانی برای شما توضیح دهیم لازم است اطلاع داشته باشید که این جدول‌ ها در موارد بسیار گوناگونی بکار برده می شوند. بیشتر در جدول کشی ‌های فضای سبزها، خیابان ‌ها، اتوبان‌ ها، برای پروژه‌ های عمران و شهرداری، جدا کردن مسیر رفت‌ و آمد، مسیر های اتوبان ها و اتومبیل‌ها، برای ساخت جاده‌ های در حال تعمیر، جدا کردن مسیر ها به ‌صورت ظاهری و نمادین، جدا کردن مسیر های دو طرفه اتومبیل و مسیرهای مختلف دیگری کاربرد دارند.

لازم است بدانید برای این‌که در رابطه با قیمت قالب جدول‌های خیابانی بیشتر بدانید، باید بدانید مواد تشکیل‌دهنده این قالب ‌ها از چه چیزی است و همچنین روش ساخت آن ‌ها در نحوه قیمت‌گذاری آن بسیار اهمیت دارد. به همین دلیل است  که قیمت آن ‌ها با توجه به عوامل گوناگونی که تاثیرگذار هستند، متفاوت می باشد و نمی‌توان یک قیمت کلی برای آن‌ ها در نظر داشت. بهتر می‌دانیم که در رابطه با این موضوع با متخصصینی که می‌توانند این قالب ‌ها را برای فروش داشته باشند صحبت کنید.

 قبل از این‌ که از چگونگی خرید این قالب ‌ها اطلاع داشته باشید باید از انواع و مدل ‌های مختلف جدول‌ های خیابانی اطلاعات کافی داشته باشید و بدانید که این جدول ‌ها چه معایب و چه ویژگی ‌هایی را برای خود دارند. بعد از آشنا شدن شما با مزایا و معایب این جدول ‌های خیابانی می‌توانید مناسب‌ ترین و بهترین انتخاب را برای خرید محصول مورد نظر خود داشته باشید.

همان طور که  اشاره کردیم، قالب‌ های جدول ‌های خیابانی بتنی به دو شکل مختلف کشویی و همراه با پیچ و مهره هستند که در این دو مدل تولید می ‌شوند. هرکدام از این قالب ‌ها برای خود شرایط و ویژگی‌ های منحصر به ‌فردی را دارا می باشند که شما باید با توجه به نیازی که در رابطه با جدول‌های خیابانی دارید، بتوانید محصول مورد نظر خود را از بین آن ‌ها انتخاب کنید.

به‌‌ عنوان نمونه کشویی بودن این قالب ‌ها می‌تواند در استفاده از زمان کمتری مصرف شود و به‌ طورکلی سرعت کار را تا چندین برابر افزایش می دهند. از همین جهت هست که قالب‌ های کشویی مزیت بیشتری نسبت به قالب ‌های پیچ و مهره‌ای دارند.

وقتی می‌خواهید جدول‌ های خیابانی را خریداری کنید، برای انتخاب آن‌ ها باید به روش‌های ساخت آن ‌ها که برایتان توضیح دادیم توجه بسیار مهمی داشته باشید تا بتوانید از این طریق خرید بهتری را تجربه کنید.

مهم‌ترین و کاربردی‌ ترین علتی که می‌تواند مقاومت و استحکام این جدول‌های خیابانی را بیشتر کند، مسئله شرایط آب ‌و هوایی و شرایط جوی می باشد. این جدول‌ های خیابانی نیز مانند جدول‌ های دیگر ابعاد و وزن های متفاوتی را شامل می‌شوند که با توجه به کارایی مورد نظر شما می‌توانند متغیر باشند.

 

در عصر امروز جدول‌ های خیابانی که از جنس بتن هستند یکی از مهم ‌ترین و پر مصرف‌ترین قطعات بتنی در استفاده همه شهر می باشند و وظیفه اکثر آن‌ ها محدود کردن فضا ها و هدایت آب ‌های سطحی معابر می باشد.

نکته بسیار مهمی که لازم است همه ما در رابطه با آن آگاهی داشته باشیم این است که فرسودگی و خراب بودن این جدول های خیابانی باعث می‌شود که نتیجه بر عکس وظایف آن‌ ها را داشته باشد و باعث مشکلات بسیاری در سطح شهر خواهند شد.

به همین دلیل است که باید در ساخت جدول‌ های خیابانی دقت لازم را انجام داد و از رعایت اصول فنی غافل نشد تا بتوان عمر مفید این جدول‌ های خیابانی را بالاتر برده و از مشکلاتی که در جلوی راه آنان می باشد، پیشگیری کرد. در این مقاله تصمیم داریم که با بررسی عوامل مختلفی که باعث کیفیت جدول ‌های ساختمانی می‌باشند، اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار بدهیم.

یکی از دلایل استفاده از بتن، استفاده از قطعات پیش‌ ساخته آن می باشد. جدول ‌های خیابانی که از جنس بتن هستند، یکی از کار آمدترین قطعاتی می باشند که با استفاده از بتن تشکیل شده‌اند. به ‌طور کلی میزان عمر یک جدول ساختمانی با جنس بتن 15  سال می باشد

ولی لازم است بگوییم که در کشور ما عمر یک جدول خیابانی 3 سال است. به همین دلیل باید با صرفه‌ جویی در هزینه‌ های تولید و با کیفیت ساختن آن ‌ها بتوانیم از اسراف در مصالح ملی و هزینه ‌های بی‌ رویه جلوگیری کنیم.

و با توجه به این نکته که سنگدانه‌ ها حدوداً 60 تا 80 درصد وزن بتن را دارند، به همین دلیل از اهمیت ویژه‌ای در خواص بتن دارند.

به طور مستقیم میزان اندازه سنگدانه بر روی مشخصات بتن مؤثر است. امری بسیار طبیعی است که با کم کردن حداکثر میزان اندازه سنگدانه ها باعث افزایش میزان چسبندگی خمیر سیمان می شود. با توجه به سنگدانه ‌های بازیافت شده از خراب کردن سازه ‌های بتنی، می‌‌توان تولید جدول‌ های خیابانی را انجام داد.

با توجه به طرحی که قرار است بر روی جدول ساختمانی بدهیم می‌‌توان میزان و  درصد مختلفی از این مواد را در ساخت بتن استفاده کرد، البته شما باید از قبل، میزان مصالح، هزینه و کارایی ‌های آن را مورد بررسی قرار بدهید.

محصولات بتنی از جهت این‌که دارای استحکام و مقاومت بالایی هستند، توانسته ‌اند پرکاربرد باشند و از این جهت توجه ویژه مهندسین و معماران را به خود جلب کنند. همان طور که برایتان شرح دادیم امروزه استفاده از محصولات بتنی بسیار مورد توجه افراد قرار گرفته است و با توجه به آن می‌توانند فضای اطراف خود را زیبا کنند.

افراد زیادی از جدول ‌های خیابانی استفاده می کنند و ما قصد داشتیم با استفاده از این مقاله اطلاعات مهمی در رابطه با جدول ‌های خیابانی در اختیار شما قرار دهیم. در این مقاله ذکر کردیم انواع جدول ‌های خیابانی چیست و از نظر ساخت و تکنولوژی و تنوع آن ‌ها را شرح دادیم.

همان طور که ذکر کردیم پیشرفت چشمگیری در رابطه با تنوع و رنگ ‌بندی این اقلام وجود دارد. ممکن است بر روی جدول‌ های خیابانی اسامی یا اعدادی ببینید. به‌ طورکلی این اعداد نشان‌ دهنده ارتفاع جدول‌ های خیابانی می باشند.

و با توجه به کاربرد های متفاوتی که از جدول ‌های خیابانی در شهرسازی داریم، ابعاد و انواع مختلف جدول‌های خیابانی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

لازم است به این نکته توجه ویژه کنید که جدول‌ های خیابانی برای مناطق سردسیر و یخ‌بندان استفاده می‌شوند، زیرا در این مناطق بسیار استحکام بالایی دارند و مقاوم هستند، البته باید بگوییم جدول ‌های خیابانی که از لحاظ استاندارد رعایت شده باشند نه ‌تنها در برابر سرما، بلکه در هنگام گرما و رطوبت بسیار استقامت دارند.

باید به این نکته توجه کرد که هر کدام از مدل ‌های جدول ‌های خیابانی و نرده ‌های بتنی با توجه به طرح و رنگ خود، کاربردی در مناطق مختلف دارند و می‌توانند در جاهای متفاوتی استفاده شوند، همچنین رنگ ‌آمیزی این جدول ‌ها با توجه به فضای مورد نظر تغییرپذیر است.

بد نیست این نکته را نیز بدانید که برای تولید کردن هر یک از انواع جدول ‌های خیابانی از تکنولوژی که بتن بتواند خود را ترمیم کند استفاده می‌شود. همان طور که مشخص بود در این مقاله قصد داشتیم در رابطه با جدول‌ های خیابانی اطلاعات بسیار جامع و کاربردی در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. امیدواریم که با مطالعه کردن مطالب بالا تمامی سوالات شما در رابطه با جدول ‌های خیابانی بر طرف شده باشد.

شرکت رابین کفپوش، با سالها تجربه در صنعت تولید و توزیع کفپوش و فرآورده‌های بتنی یکی از مجهزترین تولیدکنندگان محصولات پلیمری، بتنی، ویبره‌ای و واش‌بتن با بیش از 5000 مشتری در کشور می‌باشد. درباره رابین کفپوش 

تمامی حقوق سایت برای شرکت رابین کفپوش محفوظ است. © ۱۳۹۹

سبد خرید شما خالی است!

جداول تولیدی شرکت نوین بتن پارس با ماشین آلات تمام اتوماتیک و پیش رفته  به صورت خوابیده  و…..

جداول تولیدی شرکت نوین بتن پارس با ماشین آلات تمام اتوماتیک و پیش رفته  به صورت خوابیده  و…..

جداول تولیدی شرکت نوین بتن پارس با ماشین آلات تمام اتوماتیک و پیش رفته  به صورت خوابیده  و…..

محصولات  این شرکت بعد از مرحله بخار دهی در اتاق بخار , در پالت های چوبی مخصوص بسته بندی شده کلی…..جدول خیابانی

تمامی حقوق متعلق به این سایت برای نوین بتن پارس محفوظ می باشد.

فروش انواع جدول خیابانی ، جدول بتنی
( Curb )
– با قیمت مناسب – ارزان –
مجتمع سنگ استاد شهریار تولید کننده انواع سنگ ها

کیفیت ، قیمت مناسب جدول خیابانی را از ما بخواهید.

لازم به ذکر است که مجموعه ی ما تامین کننده جدول خیابانی و جدول بتنی برای کلیه ارگان های دولتی و خصوصی ، انبوه سازان و … می باشد.


انجام خدمات جدول گذاری در سراسر استان تهران و البرز .
ارائه ی بهترین قیمت جدول خیابانی ، جدول دور باغچه و … به مشتریان گرامی .

اجرای تخصصی جدول گذاری توسط نیروهای مجرب و کارآزموده ی شرکت نمونه کاران ثمین با سابقه ی کاری درخشان جدول دور باغچه و باغ ، جدول کاری خیابان ها و معابر و … در سریع ترین زمان با


اجرای جدول گذاری با بالاترین کیفیت .
ارائه ی بهترین قیمت جدول خیابانی ، جدول دور باغچه ، پیاده رو و … به مشتریان گرامی .

تیم مجرب و کارآزموده ی نمونه کاران… جدول گذاری معابر و خیابان ها ، جدول دور باغچه ، جدول جوی آب و … با تضمین کیفیت و قیمتی مناسب فعالیت دارند .
بهترین موجود در آگهی تماس حاصل فرمایید . جدول خیابانی


قالب جدول خیابانی به دلیل اهمیت استفاده از این جدول ها برای ایمن سازی و جداسازی خیابان ها و کوچه ها از مسیر آبروها موارد استفاده و کاربردهای… جدول بتنی به صورت کاملاً استاندارد مطابق با ابعاد مناسب تولید می شود.
قالب لاستیکی جدول سبب شده تا تولید این محصولات با سرعت بالاتر و کیفیت بهتر انجام بگیرد. معمولاً برای…


جدول گذاری با بهترین قیمت و کیفیت انجام می شود. اجرای جدول جوی آب ، جدول محوطه ، جدول باغچه و …. در زمینه کاری ما است. بهترین قیمت جدول خیابانی را از ما بخواهید.
برای اطلاع از قیمت جدول خیابانی با ما در تماس باشید. جدول گذاری در مکان های مختلف از جمله جدول جوی آب در اسرع وقت قابل اجرا می باشد.
برای دریافت اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش با…


تولید و فروش انواع جدول های بتنی پرسی خشک(drypress) و خیس(wetpress) متراکم | گروه تولیدی صنعتی آبین بتن،… جدول های بتنی پرسی جدول های بتنی پرسی یکی از پرکاربرد ترین قطعات بتنی در شهرها هستند که وظیفه زیباسازی، تفکیک… قیمت و کیفیت محصول
تمامی محصولات دارای استاندارد شهرداری

ابعاد کننده انواع قطعات بتنی و سیمانی


فروش جدول خیابانی با قیمت ارزان – جدول بتنی

** جدول خیابانی تخصص مجموعه ماست **

از قیمت جدول خیابانی مجموعه ما تعجب نکنید چرا که ارزانی کالای ما تنها به دلیل حذف واسطه گری در فروش و… جدول خیابانی مناسب برای جدا کردن خیابان از پیاده رو و فضای سبز ،
کانال سازی کناره ای ، آبرو…


قیمت جدول خیابانی ، قیمت جدول بتنی ، سنگ جدول گرانیتی ، جدول ایمنی
تولید کننده سنگ جدول در ابعاد مختلف با بسته بندی و پالت
سنگ جدول ارزان قیمتمناسب برای پیاده رو ، پارکها و کنار خیابان
نازلترین قیمت جدول سنگی
تولید جدول با مرغوب ترین نوع گرانیت مروارید
بدون واسطه با در نظر گرفتن کمترین زمان ممکن محصول…


جدول های فانتزی و جدول خیابانی در ابعاد متفاوت و رنگ های مختلف
ارسال تمامی محصولات به سراسر کشور با قیمت کارخانه و عرضه مستقیم

محصولات این شرکت بعد از مرحله بخار دهی در اتاق بخار , در… جدول بتنی فانتزی طرح محرابی دور درختی به منظور جداسازی فضای باغچه ( فضای دور درخت ) از… نواز به مکان های مورد نظر ما میدهد.


جدول فانتزی و جدول خیابانی در ابعاد متفاوت و رنگ های مختلف قیمت کارخانه و عرضه مستقیم ، ارسال تمامی محصولات به سراسر کشور جدول بتنی فانتزی طرح محرابی دور درختی به منظور جداسازی فضای باغچه ( فضای دور درخت ) از… جدول بتنی فانتزی طرح محرابی دور درختی از محصولات بتنی پرکاربرد به حساب می آید. این بالایی در سرما و گرما برخوردار است.


سنگ مصنوعی سوان
تولید کننده انواع موزاییک های پلیمری استاندارد در ابعاد 40*40 و 50*50… قیمت بدون واسطه درب کارخانه

محصولات دیگر سنگ مصنوعی سوان:
– جدول دور باغچه ای
– جدول بتنی خیابانی – سنگ پله پلیمری

برای مشاهده محصولات و اطلاع از قیمت ها به وبسایت “سنگ مصنوعی سوان” مراجعه نمایید.


تولیدی بازرگانی زیرو با انواع محصولات مانند : تولید تیرچه صنعتی ، تیرچه بلوک جدول خیابانی ، تیرچه فندوله و انواع فوم و یونولیت با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت تیرچه فندوله در خدمت شما عزیزان است.

محصولات بازرگانی زیرو شامل : خرپا ، سیم… جدول خیابانی ، انواع یونولیت و فوم میباشد. شده در آگهی تماس حاصل بفرمائید.


تولید قالب سنگ مصنوعی قالب جدول خیابانی و قالب جدول پلیمری در زمینه کاری ما است.
تولید قالب سنگ مصنوعی با استفاده از ماشین آلات به… قیمت انجام می شود.
قالب جدول خیابانی و قالب جدول پلیمری با امکان ارسال به سراسر کشور به فروش می رسد.
برای دریافت اطلاعات بیشتر یا…


رنگ آمیزی جداول بتنی با رنگ نانو ایزوکاور با ثبات رنگ بالا و مقاوم به اشعه یووی بدون… جدول بتنی و بالا بردن عمر بتن با جلوگیری از نفوذ باران به آن

رنگ آمیزی جدول خیابان با بهترین رنگ ساختمانی و ترافیکی

رنگ جدول با رنگ نانویی بدون پوسته شدن و بدون ترک خوردن

مواد مصرف عایق نانوایزوکاور جایگزین… بازار وجود دارد ) درج شده است .


مجموعه تولیدی بازرگانی زیرو با انواع محصولات مانند : تولید تیرچه صنعتی ، تیرچه اشپنیت… جدول خیابانی ، تیرچه بدون فندوله و انواع فوم و یونولیت با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت تیرچه اشپنیت در خدمت شما مشتریان گرامی است.

محصولات آن شامل : خرپا ، سیم آرماتوربندی… جدول خیابانی های درج شده در آگهی تماس بگیرید.


شرکت اسپادانا استون ارائه دهنده انواع قالب های پلیمری ( وکیوم فرمینگ)وسنگ مصنوعی… قیمت وکیفیت برتر
قالب انواع موزاییک های آنتیک وساده در سایز 30*30 و40*40 و30*60و50*50… جدول های بتنی 35*50 انواع قالب پله وزیر پله
انواع قالب پلاستیکی موزاییک ویبره ای
قالب جدول خیابانیقالب مبلمان شهری
انواع قالب های صخره ای وانتیک
انواع قالب های موزاییک پلیمری ،…


قیمت فروش تراشه آسفالت _ آسفالت کاری رنگی

نصب ایزوگام دو لایه (بشرط تست ابندی)
ایزوگام… جدول گذاری و شیب بندی
تهیه و اجرای قیر گونی و ایزوگام برای پشت بام و سرویس های بهداشتی… خیابانی و آسفالتکاری رنگی
اجاره دهنده غلطک های راه سازی و آسفالت
اجاره دهنده انواع کاتر…


شرکت مهندسی کیمیا صنعت با راه اندازی بزرگترین واحد قالب سازی در سال 1388 گام بزرگی… جدول های خیابانی و باغچه ای، آبرو و … می باشد.
از آنجا که کلیه این محصولات با استفاده از با کیفیت… قیمت مناسب نسبت به مشابه داخلی یا خارجی آن
2- دقت بسیار بالا در ابعاد و اندازه های قالب…


موزائیک واش بتن _ تولید کننده موزائیک _ قیمت موزاییک
موزائیک واش بتن_تولید کننده موزائیک_ قیمت موزاییک پیاده رو
شرح خدمات ما👇👇👇👇👇👇👇
… قیمت .
🎱تولید جدول بتنی در سایزهای سفارشی
🎱 جدول بتنی در متراژ بالا سفارش پذیرفته می شود
🎱موزاییک


قالبهای سنگ مصنوعی / سمنت پلاست

ارائه قالبهای لاستیکی و پلاستیکی سنگ مصنوعی و… جدول های خیابانی و باغچه ای، آبرو و … می باشد.
از آنجا که کلیه این محصولات با استفاده از با کیفیت… قیمت مناسب نسبت به مشابه داخلی یا خارجی آن
2- دقت بسیار بالا در ابعاد و اندازه های قالب
3-…


جدول خیابانی

**ارائه دهنده انواع محصولات پیش ساخته ساختمانی از قبیل
*بلوک تیغه 10 و 15 (تولید… قیمت ویژه
*موزاییک 30*30 و 40*40 حیاطی
*انواع سنگ فرش
* جدول فانتزی و خیابانی*آجر و ماسه به صورت ویژه
تلفن تماس:09127199585 – 09125958177

اطلاعات تماس


سنگ نما موزائیک سنگ فرش کفپوش ورق سنگ

شرکت بازرگانی آرادید در سال 1392 با هدف… قیمت مناسب تولید و عرضه نماید.

انواع سنگ نما:
آجر نما، آنتیک مینیاتوری، بادبر، دکوراتیو،،… جدول خیابانی، سنگ رو پله ساده، سنگ رو پله طرح چوب، سنگ زیر پله و قرنیز، طرح چوب، ورساچی.

رنگ…


تولید و فروش جدول بتنی خیابانی ، کانیوا ، جدول بتنی شیار دار و….. با کیفیت بالا و قیمت مناسب .
سفارش هر نوع قطعه بتنی پیش ساخته با طرح سفارشی از طرف کارفرما پذیرفته میشود .
جهت اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمائید .


با کیفیت ترین و ارزانترین محصولات بتنی را از مجموعه نوین بتن پارس بخواهید.
تنوع در انواع جدول های بتنی فانتزی و جدول های خیابانی
ارائه و فروش انواع جداول خیابانی و باغچه ای با نازلترین قیمت و ارسال به سراسر کشور ، برای بازدید محصولات به سایت نوین بتن پارس مراجعه فرمایید :

و یا با شماره موجود تماس بگیرید.


* به مجموعه بازرگانی زیرو خوش آمدید *
“ما بهترین محصول و خدمات را به شما ارائه… جدول خیابانی ، تیرچه فندوله و انواع فوم و یونولیت با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت فندوله و تیرچه ارزان قیمت در خدمت شما همراهان گرامی است.

محصولات این مجموعه شامل : خرپا ، سیم آرماتوربندی… شده در آگهی تماس حاصل بفرمائید.


جدول های فانتزی و جدول خیابانی در ابعاد متفاوت و رنگ های مختلف
ارسال تمامی محصولات به سراسر کشور قیمت کارخانه و عرضه مستقیم جدول بتنی فانتزی طرح محرابی دور درختی به منظور جداسازی فضای باغچه ( فضای دور درخت ) از… جدول بتنی فانتزی طرح محرابی دور درختی از محصولات بتنی پرکاربرد به حساب می آید. این رویه محصولات به قطعات وارد نگردد.


جلال رحمتی:
۰۹۱۵۱۱۳۵۸۳۱

۰۵۱-۳۳۱۴۷

فروش جدول خیابانی با قیمت ارزان – جدول بتنی

** جدول خیابانی تخصص مجموعه ماست **

از قیمت جدول خیابانی مجموعه ما تعجب نکنید چرا که ارزانی کالای ما تنها به دلیل حذف واسطه گری در فروش و تولید انبوه است.

جدول خیابانی مناسب برای جدا کردن خیابان از پیاده رو و فضای سبز ،
کانال سازی کناره ای ، آبرو ، سکو سازی برای پمپ بنزین – آلاچیق – کانکس

جدول خیابانی ارزان

جدول خیابانی

فروش جدول خیابانی

جدول خیابان

قیمت جدول خیابانی

جدول بتنی

فروش جدول بتنی

قیمت جدول بتنی

جلال رحمتی


خراسان رضوی > مشهد

جدول خیابانی

۰۹۱۵۱۱۳۵۸۳۱ – ۰۵۱-۳۳۱۴۷

فکس: ۰۵۱-۳۳۱۴۷


همه تصاویر آگهی

تعداد بازدید:
۸۲۹۹


به روز رسانی: ۱ سال پیش


شناسه آگهی: ۷۶۰۲۸۷

برترین پیمانکار جدول گذاری در سراسر استان تهران و البرز .
ارائه ی بهترین قیمت جدول بتنی و اجرای آن به صورت حرفه ای .
انجام جدول گذاری در سریع ترین زمان ممکن …

انجام خدمات جدول گذاری در سراسر استان تهران و البرز .
ارائه ی بهترین قیمت جدول خیابانی ، جدول دور باغچه و … به مشتریان گرامی .

اجرای تخصصی جدول گذاری توسط…

اجرای جدول گذاری با بالاترین کیفیت .
ارائه ی بهترین قیمت جدول خیابانی ، جدول دور باغچه ، پیاده رو و … به مشتریان گرامی .

تیم مجرب و کارآزموده ی نمونه کارا…

مجری جدول بتنی در سراسر تهران و البرز .
ارائه ی بهترین قیمت جدول گذاری به مشتریان گرامی .
انجام جدول کاری توسط گروهی متخصص با سابقه ی کاری درخشان .

شرکت نمو…

برترین پیمانکار جدول گذاری در کشور .
اجرای جدول کاری به صورت تخصصی توسط تیم مجرب و حرفه ای .
اجرای جدول گذاری را به ما بسپارید تا در کمترین زمان بهترین خدمات…

شرکت پایدار بتن شرق تولید کننده انواع قطعات بتنی از قبیل :
1 انواع دیوار پیش ساخته ساده و دکوراتیو بتنی
2 انواع جدول بتنی
3 انواع گلدان های بتنی
4 انواع…

تکتاش بتن تولیدکننده انواع باکیفیت ترین جدول های بتنی پرسی ، پلاک بتن (سنگفرش) و بلوک های سبک و سنگین سیمانی در خدمت شما مشتریان عزیز از کلیه شهرستانهای آذرب…

تکتاش بتن ماکو بزرگترین تولیدکننده انواع پرکاربردترین قطعات بتنی از جمله جداول پرسی بتنی و پلاک بتن و بلوک سبک و سنگین در شمال استان آذربایجان غربی منطقه آزا…

جدول کاری در اشتهارد ماهدشت
کندن جای جدول با شیب
کوبش جای در جدول
جدول تک کانیو نهر کتابی با جدول کار مجرب

تولید کننده نیوجرسی بتنی

خرید نیوجرسی بتنی
فروش باکس ترافیکی
تولید کننده لوله های بتنی

بتن سازه تهران
شرکت بتن سازه تهران تولید کننده نیوجرسی بتنی ، مینی …

 

دفتر : بلوار ميرداماد، میدان مادر، خيابان شاه نظری، خیابان دوم، پلاك 35، واحد 3

ایمیل : info@kmsanat.com
تلفن : 9-22919587 021

همراه :
09123908161 – 09123703104

جدول خیابانی

ساعات کار:
شنبه تا چهارشنبه : 8:30 الی 17:30
پنج شنبه ها : 8:30 الی 13

تولید قالب سنگ مصنوعی

طراحی و ساخت قالب صنعتی

طراحی و ساخت قالب تزریق

طراحی و ساخت قالب وکیوم

خط تولید اتومات سنگ مصنوعی

خط تولید دستی سمنت پلاست

تامین رنگ بتن بر پایه اکسید آهن

تامین رزین پلیمری سنگ مصنوعی

 

طراحی و ساخت انواع میکسر صنعتی

طراحی و ساخت انواع میز ویبره صنعتی

طراحی و ساخت انواع بلندر صنعتی

تولید انواع کفپوش، نما، جدول، قرنیز و کتیبه

تولید قطعات بتنی خاص

© Copyright 2021. All Rights Reserved.

جدول بتني پيش ساخته، قطعه بتني سيماني است كه به منظور جداسازي سطوح مختلف در يك تراز يا ترازهاي ارتفاعي متفاوت به كار ميرود

جداول تولیدی شرکت فامابتن البرز با ماشین آلات تمام اتوماتیک و پیش رفته  به صورت خوابیده  و با بهره مندی از تکنولوژی پرس خشک  و دو لایه تولید میگردد.

 کلیه جداول این شرکت مزین به لوگوی فامابتن البرز میباشد.

جنس لایه رویه جداول بتنی از سیلیس ریز دانه مرغوب بوده که علاوه بر شکل ظاهری شکیل و یکنواخت در برابر سایش و یخبندان نیز بسیار مقاوم  است. مزیت جداول بتنی تولیدی در شرکت فامابتن البرز ، دقت بالای ماشین آلات تولیدی این شرکت است که کلیه جداول تولیدی این شرکت ، با تلورانس  ۲ میلیمتر تولید میگردد که کمک بسیار زیادی به عوامل اجرایی بوده و هزینه های اجرا را تا حد بسیار زیادی کاهش میدهد.

محصولات تولیدی این شرکت بعد از مرحله عمل آوری و اتوکلاو در اتاق بخار , در پالت های چوبی مخصوص بسته بندی شده کلیه پالت ها از نظر متراژ و تعداد به یک اندازه می باشد و توسط تسمه و سلفون  های مخصوص بسته بندی می گردد تا در حمل و نقل کوچکترین آسیبی از قبیل  لب پر شدن و سایش و از بین رفتن رویه محصولات تولیدی به قطعات وارد نگردد.جدول خیابانی


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نی نی سایت

جدول خیابانی
جدول خیابانی

بیشتر بخوانید!  لابراتوار دیدگان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *