بورس لوازم خانگی تهران

بورس لوازم خانگی تهران
بورس لوازم خانگی تهران

07 آذر 1400

07 آذر 1400

07 آذر 1400

07 آذر 1400

06 آذر 1400

بورس لوازم خانگی تهران

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، هر زمانی که صحبت از خرید می شود، سوالاتی مانند بورس لوازم خانگی تهران کجاست؟ و یا بورس تلویزیون در تهران کجاست مطرح می شود که در این بخش تلاش شده تا با معرفی این مراکز به مشتریان کمک کنیم تا  کالاهایی با قیمت مناسب و کیفیت خوب خریداری کنند البته نام برخی از این مراکز مانند بازار لوازم خانگی شوش و فروشگاه های لوازم خانگی خیابان جمهوری به گوش اکثر افراد به ویژه پایتخت نشینان خورده است اما سعی ما در این مطلب بر این است که این مراکز خرید را به طور کامل بررسی کنیم و حتی به معرفی مسیرهای دسترسی به آن ها بپردازیم اما شاید برای برخی از افراد این سوال پیش بیاید که چرا باید حتما برای خرید یک محصول به بورس مراکز فروش برویم. مطمئنا خرید محصولی با کیفیت و قیمت مناسب خواسته ی هر مشتری است و همان طور که می دانید لوازم خانگی در بازارهای اصلی ارزان تر از سایر مراکز عرضه می شود و ضمن این که شاهد تنوع بیشتری از محصولات خواهید بود و به عنوان مثال در فروشگاه لوازم خانگی جمهوری تهران راحت تر می تواند کالای مورد نظر خود را پیدا کنید.

بورس لوازم خانگی تهران شامل بازار لوازم خانگی شوش و فروشگاه های لوازم خانگی خیابان جمهوری یا بورس لوازم خانگی شریعتی و … می شود که هر کدام برای خرید محصولی خاص توصیه می شود و به عنوان مثال برای تهیه انواع ظروف و سرویس قاشق و چنگال می توان سری به پاساژ ها و مغازه های شوش زد و یا حتی کالای مورد نظر خود را از دست فروش های این مرکز تهیه کرد البته این نکته را فراموش نکنید که پیش از خرید حتما اطلاعات کاملی از محصولی که قصد خرید آن را دارید، تهیه کنید و با گرداوری لیست قیمت لوازم خانگی در دامن سودجویانی که با قیمت ارزان ‌تر کالای بی‌ کیفیت یا تقلبی را به خریدار غالب می‌کنند، گرفتار نشوید. پیش از این در بخش راهنمای خرید لوازم خانگی به منظور راحتی مشتریان تلاش شده تا مشخصات و قیمت انواع لوازم خانگی مورد بررسی قرار بگیرد که اگر در تدارک خرید یک محصول جدید هستید توصیه می شود به این بخش مراجعه کنید.

همان طور که گفته شد، تهیه کالای مورد نظر از بورس لوازم خانگی تهران مزایایی دارد که به قیمت پایین تر محصولات و تنوع بیشتر پیش از این اشاره شد و از دلایل اصلی تهیه لوازم خانگی از بازارهایی مانند فروشگاه های لوازم خانگی خیابان جمهوری یا بورس لوازم خانگی شریعتی و یا بازار لوازم خانگی شوش به شمار می روند اما علاوه بر مواردی که گفته شد، اکثر نمایندگی های شرکت ها در این بازار ها حضور دارند و در نتیجه راحت تر  می توانید محصولات برندهای مختلف را با یکدیگر مقایسه کنید و از نزدیک مورد بررسی قرار دهید. از طرفی دیگر عرضه و ارسال کالا در این مراکز به دلیل عرضه انبوه سریع تر انجام می شود و معمولا به دلیل وجود رقابت شدید میان فروشندگان هزینه پایین تری هم دارد. علاوه براین، یکی از دلایلی که منجر می شود تا خریداران به دنبال پاسخ سوالاتی مانند بورس تلویزیون در تهران کجاست باشند این است که دسترسی به راسته به بازار لوازم خانگی تهران به دلیل وجود مترو و سرویس‌ های حمل و نقل عمومی راحت تر است.

لوازم خانگی شامل انواع لوازم برقی، فرش، مبلمان، لوازم آشپزخانه و…. می شود که در ادامه قصد داریم تا با تفکیک انواع محصولات خانگی مراکز فروش هر کدام  و یا به عبارت دیگر بورس لوازم خانگی تهران را به صورت جداگانه معرفی کنیم تا بهترین خرید را داشته باشید.

بازار لوازم خانگی شوش

بازار لوازم خانگی شوش برای آن دسته از افرادی که در تدارک تهیه جهیزیه هستند و یا به دنبال خرید انواع ظروف و یا محصولات مورد استفاده در آشپزخانه هستند یک انتخاب ایده آل است زیرا مشتریان با تنوع بالایی از کالاها مواجه خواهند شد. با قدم زدن در بازار بلور فروشان شوش انواع مختلفی از ظروف را مشاهده می کنید که به راحتی هر چه تمام تر می توانید وسایل مورد نظرتان را برای زندگی آینده تان یا خانه ی جدیدتان خریداری کنید.

چی بخرم؟ : ظرف و لوازم آشپزخانه

از چه راهی برسیم؟ : با کمک انواع وسیله نقلیه می توان به بازار لوازم خانگی شوش دسترسی پیدا کرد. تنها کافی است که در ایستگاه شوش پیاده شده و با کمک تاکسی و اتوبوس خود را به بلور فروشان شوش و یا پاساژ های این خیابان برسانید.

فروشگاه های لوازم خانگی خیابان جمهوری

فروشگاه های لوازم خانگی خیابان جمهوری ویژه خرید انواع لوازم صوتی و تصویری است که انواع مختلفی از فروشگاه و پاساژ در خیابان جمهوری وجود دارد که به راحتی می توانید کالای مورد نظر خود نظیر تلویزیون را پیدا کنید. ضمن این که نمایندگی اکثر شرکت های فعال در این حوزه در جمهوری در واقع یکی از اصلی ترین بورس لوازم خانگی تهران است و در واقع می توان گفت به نوعی پاسخ سوال بورس تلویزیون در تهران کجاست تلقی می شود.

چی بخرم؟ : لوازم صوتی و تصویری

از چه راهی برسیم؟ : خیابان جمهوری در محدوده ترافیک قرار دارد و مطمئنا پیدا کردن جای پارک در این منطقه بسیار سخت است. به همین دلیل توصیه می شود که از وسایل نقلیه عمومی مانند تاکسی، مترو و اتوبوس استفاده کنید. برای رسیدن به این خیابان می توانید از میدان هفت تیر، جمهوری و یا حافظ سوار تاکسی شده  و یا در ایستگاه مترو سعدی پیاده شوید .لیست اتوبوس هایی که از این خیابان رد می شوند شامل خط اتوبوس میدان بهارستان – میدان جمهوری، میدان بهارستان – میدان ولیعصر و خط ۴ اتوبوس‌های بی آر تی است.

بورس لوازم خانگی شریعتی

برای خرید انواع لوازم خانگی برقی و محصولات صوتی و تصویری وارداتی می توانید سری به بورس لوازم خانگی شریعتی بزنید. این خیابان یکی از شناخته شده ترین و قدیمی ترین خیابان تهران است که از جنوب به خیابان انقلاب و از شمال به میدان تجریش متصل است .

چی بخرم؟ : لوازم خانگی برقی

از چه راهی برسیم؟ : ترافیک در این منطقه همواره سنگین است و یکی از راه های دسترسی به این خیابان طولانی سوار شدن در خط یک مترو و خروج از ایستگاه شریعتی است. اگر تمایل به استفاده از خط اتوبوس و یا تاکسی دارید می توان با یکی از مسیرهای میدان قدس، سید خندان و میدان امام حسین به این خیابان رسید. می توان با وسیله شخصی نیز بورس لوازم خانگی شریعتی رفت اما باید زمان زیادی را برای پیدا کردن جای پارک تلف کرد.

فروشگاه های لوازم خانگی امین حضور

فروشگاه های لوازم خانگی امین حضور بیشتر لوازم خانگی بزرگ و لوازم برقی کوچک نظیر یخچال فریزر، ماشین لباسشویی، جاروبرقی و … عرضه می کند و برای خرید لوازم صوتی و تصویری گزینه های بهتری برای خرید وجود دارد اما در سه راه امین حضور می توان تنوع بالایی از لوازم خانگی برقی را مشاهده کر و به راحتی از هر برندی که تمایل دارید محصول خود را تهیه کنید. این منطقه بیشتر پاتوق تازه عروس هایی است که به دنبال تهیه جهیزیه هستند.

چی بخرم؟ : لوازم خانگی برقی

از چه راهی برسیم؟ : سه ‌راه امین‌حضور در محدوده طرح ترافیک است و به همین دلیل پیشنهاد می شود  که از اتوبوس های میدان بهارستان و میدان امام خمینی برای دسترسی به خیابان امیرکبیر بهره ببرید که البته با استفاده از مترو نیز می توان به فروشگاه های لوازم خانگی امین حضور دسترسی پیدا کرد. تنها کافی است که در ایستگاه مترو بهارستان پیاده شوید البته باید 15 دقیقه پیاده‌ روی کرد.

بازار مبلمان دلاوران

بازار مبلمان دلاوران یکی از بزرگترین بازارهای مبلمان و لوازم چوبی است که با توجه به کیفیت مناسب و تنوع بالا به آسانی می توانید مبلمان متناسب با دکوراسیون منزل خود پیدا کنید. سرتاسر این خیابان مغازه های کوچک و بزرگی وجود دارید که انواع مبلمان، تخت و … عرضه می کند و نیاز به معرفی آن در مطلب بورس لوازم خانگی تهران احساس می شود.

چی بخرم؟ : مبلمان و لوازم چوبی

از چه راهی برسیم؟ : برای دسترسی به بازار مبلمان دلاوران می توان در ایستگاه مترو علم و صنعت و گلبرگ (جانبازان) پیاده شد. این خیابان حدفاصل میدان الغدیر تا خیابان سراج است که از طریق بزرگراه رسالت شرق- میدان رسالت- خیابان هنگام، بزرگراه همت زین الدین- خروجی هنگام و بزرگراه بابایی می توان وارد این خیابان شد.

بازار مبلمان جاجرود

بازار مبلمان جاجرود یک از راسته های اصلی برای خرید انواع مبلمان مدرن و کلاسیک تلقی می شود که بیش از 50 سال است که کارگاه های نجاری در این منطقه قرار دارند و با گذشت زمان فروشگاه های زیادی در این راسته به وجود آمد.بازار مبل جاجرود در منطقه صنعتی کمرد قرار دارد که با کمک ماشین شخصی می توان به راحتی به این منطقه رسید و از فروشگاه های آن خرید کرد.

چی بخرم؟ : مبلمان و لوازم چوبی

از چه راهی برسیم؟ : این بازار مبل در 15 کیلومتری شهر تهران و در مسیر آبعلی قرار دارد. برای خرید از این راسته  می توانید از طریق اتوبان های امام علی، اتوبان صیاد و اتوبان بابایی به سمت اتوبان یاسینی حرکت کنید و در نهایت وارد جاده قدیم دماوند شوید. افرادی که تمایل به استفاده از مترو دارند باید در ایستگاه مترو فرهنگسرا پیاده شوند و  سپس سوار تاکسی شوند و یا از طریق بی ار تی در ایستگاه سه راه تهرانپارس پیاده شده و در نهایت سوار تاکسی بازار مبل جاجرود شوند.بورس لوازم خانگی تهران

بازار مبلمان یافت آباد

بازار مبلمان یافت آباد از مراکز خرید و پاساژ های متنوعی تشکیل شده که با هر بودجه ای می توان مبلمان مورد نظر خود را پیدا کنید. از پاساژ و بازارهای این منطقه می توان از بازار مبل شماره 1 و 2 و 3 ایران، بازار مبل خلیج فارس، بازار مبل ملل و … نام برد.

چی بخرم؟ : مبلمان و لوازم چوبی

از چه راهی برسیم؟ : یافت آباد در منطقه 17 شهرداری تهران قرار دارد که نزدیک ترین ایستگاه مترو به آن آزادگان است. امکان دسترسی از طریق خط 10 سامانه اتوبوس های تندرو و بزرگراه آزادی با خودرو شخصی وجود دارد.

بازار لوستر فروشی خیابان لاله زار

لوستر یکی از اصلی ترین وسایل تزئینی برای خانه تلقی می شود که به همین دلیل معرفی مراکز خرید لوستر در مطلب بورس لوازم خانگی تهران کجاست الزامی است. بازار لوستر فروشی خیابان لاله زار یکی از مهمترین مراکز خرید لوستر در تهران به شمار می رود که با توجه به نوع فضای و سبک دکوراسیونی می توان هر مدلی را خرید کرد.

چی بخرم؟ : لوستر و انواع چراغ های تزیینی

از چه راهی برسیم؟ : لاله زار در تقاطع خیابان جمهوری قرار دارد که برای دسترسی به آن می توان در ایستگاه سعدی و یا میدان امام خمینی پیاده شد و از اتوبوس هایی که از مسیر سعدی و یا امام خمینی تردد می‌کنند به این خیابان رسید.

بازار لوستر ابوسعید

بازار لوستر ابوسعید از قدیم به عنوان یکی از راسته های اصلی تهیه و خرید  لوستر تلقی می شود که برای نوعروس هایی که به دنبال آینه و شمعدان می گردند انتخاب مناسبی است. این خیابان در شرق میدان منیریه و در غرب چهارراه گلوبندک است. البته بازارهایی دیگری مانند بازار لوستر اتابک برای خرید لوستر وجود دارند که می توان به این خیابان های نیز مراجعه کرد. برای رسیدن به این بازار می توان در ایستگاه 15 خرداد و یا حسن آباد پیاده شد.

چی بخرم؟ : لوستر و انواع چراغ های تزیینی و همچنین انواع آینه و شمعدان

از چه راهی برسیم؟ : برای رسیدن به این بازار می توان در ایستگاه مترو 15 خرداد و یا حسن آباد پیاده شد اما بهتر است در خود ایستگاه منیریه از مترو خارج شوید.

بازار فرش مولوی

فرش زینت و گرما بخش هر خانه و فضایی است و به همین دلیل در بخش معرفی بورس لوازم خانگی تهران به بازار فرش و بررسی مسیرهای دسترسی به این بازار ها پرداخته شده است که در واقع می توان گفت کلیدی ترین آن ها بازار فرش مولوی است که تنوع نقش و نگار فرش ها را می توان در این راسته مشاهده کرد. برای خرید فرش می توان به بازار بزرگ تهران، بازار فرش هفت تیر، سهروردی، شعبه شهر فرش در جاده کرج و شعبه دوم آن پایین تر از میدان حر نیز مراجعه کرد.

چی بخرم؟ : فرش و انواع موکت

از چه راهی برسیم؟ : با استفاده از مترو می توانید در ایستگاه مولوی پیاده شده و سپس با تاکسی و یا بی ار تی به سمت چهار راه مولوی حرکت کنید.

بازار پرده مولوی

تقریبا نمی توان هیچ خانه ای را بدون پرده یافت و به همین دلیل اشاره به بازارهای اصلی برای خرید و فروش پرده در مطلب بورس لوازم خانگی تهران کجاست الزامی است. در بازار پرده مولوی انواع پارچه در طرح‌ها و مدل‌های گوناگون موجود است البته برای خرید پرده می توان به خیابان زرتشت نیز رفت اما قیمت ها در مولوی به نسبت پایین تر است. راسته پارچه فروشان بازار و عبدل آباد نیز در لیست بورس پرده در تهران قرار می گیرد.

چی بخرم؟ : انواع پرده منزل و محیط های اداری

از چه راهی برسیم؟ : برای رسیدن به بازار پرده‌ فروش‌های مولوی باید قبل از چهارراه مولوی پیاده شوید. ایستگاه مترو مولوی  نزدیک ‌ترین ایستگاه مترو به این بازار است. بعد از بیرون آمدن از مترو می ‌توانید دو ایستگاه تا خیابان عبداللهی را با اتوبوس‌های بی ‌آر تی و تاکسی بروید.

بازار پلاستیک امام رضا (ع) و بازار تهرانپارس 

بازار پلاستیک امام رضا (ع) و بازار تهرانپارس از جمله بازارهایی است که می  توان از ان ها به عنوان بورس لوازم پلاسکو یاد کرد که البته مکان های دیگری نیز برای خرید این لوازم وجود دارد.

چی بخرم؟ : لوازم پلاسکو

از چه راهی برسیم؟ : برای رسیدن به  بازار پلاستیک امام رضا (ع) می توان مسیر سه راه افسریه، اتوبان امام رضا، بعد از میدان آقانور را طی کرد و برای رسیدن به بازار تهرانپارس می توان در ایستگاه مترو فرهنگسرا خارج شد و سپس خودتان را به خیابان اتحاد برسانید.

تقریبا اکثر بورس لوازم خانگی تهران معرفی شد که پایتخت نشینان و یا حتی کسانی که در تهران ساکن نیستند می توانند با مطالعه این مطلب کالای مورد نظر خود را تهیه کنند البته پیش از رفتن به بازار بهتر است که با نکاتی پیش از خرید آشنا شوید که در ادامه به طور خلاصه به آن ها اشاره شده است.

خرید لوازم خانگی و انتخاب درست و متناسب با نیازهای هر فرد بسیار حائز اهمیت است زیرا از این وسایل به طور مستمر استفاده می شوند و با توجه به قیمت بالایی که دارند باید در هنگام خرید نهایت دقت را داشت. پیش از این در مطالبی با عنوان هایی مانند راهنمای خرید لوازم خانگی تلاش شده تا به مشتریان در این زمینه کمک کنیم. در ادامه قصد داریم تا با ذکر نکات کلی اهمیت این موضوع را یادآوری کنیم.

انتهای پیام/

 

ذخیره نام، ایمیل و وبسایت در مرورگر برای دیدگاه بعدی.


Downloads-icon


Downloads-icon


Downloads-icon

sentiment_very_dissatisfied متاسفانه آیتمی در سبد شما وجود ندارد!

تهویه سرمایش گرمایش

جهت خرید !

لوازم برقی

بورس لوازم خانگی تهران

لوازم صوتی و تصویری

ارسال سریع

ما سفارشات شما را حداکثر در 48 ساعت ارسال می کنیم

پرداخت در محل

وجه سفارش خود را پس از تحویل به مامور پست بپردازید

بازگشت وجه

7 روز ضمانت بازگشت بی قید و شرط وجه

کیفیت ارسال

شما سفارش خود را بدون هیچ گونه آسیب دیدگی دریافت می کنید

محصولی با طراحی زیبا و با کیفیت، مدل برقی گازی می باشد.

یخچال هیمالیا با بدنه و درب مقاوم در برابر خوردگی و مجهز به هوم بار است.

دارای ظرفیت مخزن 35 لیتر و توان المنت 2000 وات می باشد.

تلویزیون های ULTRA HD دارای وضوح تصویر بسیار بالا هستند.

محصولات امرسان یخچال فریزر رنگی

همین امروز خرید کنید و از زیبایی آن لذت ببرید!

فقط 13.000.000 تومان

هم اکنون خرید کنید

مدل (TF16T329CLA) یکی از جذاب‌ترین یخچال‌های سری بالاپایین شرکت امرسان (Emersun) است که در رنگ‌های متنوع و شادی تولید شده است برای مثال می‌توان به قرمز، صورتی، زرد و آبی اشاره کرد؛ بنابراین وجود این یخچال می‌تواند جلوه‌ای تازه و مدرن را به هر آشپزخانه‌ای بیاورد. این یخچال، رده‌بندی مصرف انرژی A++ را دارد؛ بنابراین مصرف برق خیلی کمی دارد و یکی از بهینه‌ترین یخچال‌های سری بالاپایین بازار محسوب می‌شود.

تخفیف های ویژه

مشاهده همه

7160اجاق گاز 4شعله تاکنو گاز

محصولات پرفروش

مشاهده همه

پلوپز فلر مدل RC 71 SD

پلوپز کباب پز رو میزی شهاب…

پنکه ديواري پارس خزر مدل…

یخچال ماشین BMI مدل BCR-15

آبگرمکن برقی دیواری آزمون…

بخاری برقی کانوکتور فن دار…

پنکه سقفی گلکسی S4 سانی

پنکه پارس خزر مدل 4010

یخچال فریزر هیمالیا مدل…

خردکن فلر مدل MFP 71

اتو بخار تفال مدل FV5331

اسپرسوساز نوا مدل 140 NOVA

TM24JN1کولر گازی 24000 جی…

هود اخوان H73

بورس لوازم خانگی تهران

هود اخوان H69

گاز صفحه ایی اخوان G131

دستگاه غذاساز کنوود fp 972

بخاری آبسال شعله نما مدل 431G

آبگرمکن بوتان مدل B3218i

SE600-UD کولر آبی سپهر…

6160پنکه چند منظوره ارشیا

90360پنکه سه حالته ارشیا

6118پنکه ایستاده 360 درجه…

پنکه پارس خزر مدل 4060R

آبگرمکن برقی آزمون ايستاده…

بخاری برقی فن دار پارس خزر…

ES27یخچال فریزر الکترواستیل…

یخچال فریزر دوقلو SLERFD-55 S

آبگرمکن جنرال تکنو مدل GT-G25v

اتو بخار تفال مدل FV5350

چای ساز باریتون مدل 1.7L

BM-50همزن باریتون 5 لیتری

BM-2088Sهمزن باریتون 10 لیتری

تلویزیون ال ای دی هوشمند…

تلویزیون ال ای دی 43 اینچ…

تلویزیون ال ای دی 55 اینچ…

تلویزیون ایکس ویژن مدل…

هود اخوان H72

گاز صفحه ایی اخوان G 113

اتو تفال fv9847

اتو تفال fv9845

TM-RW 440آبسردکن/ گرم‏کن…

Tb15یخچال ماشین (صندوقی)…

GT-G45vآبگرمکن گازی جنرال تکنو

ESF7فریزر اداری الکترواستیل…

پلوپز شهاب تک شعله 40*40…

جاروشارژی بوش مدل BOSCH…

TB45Aیخچال ماشین 42 لیتری…

VC6کولر آبی سلولزی بالازن…

کولر آبی 3800 آزمایش خروجی…

محصولات جدید

مشاهده همه

تلوزیون سونی مدل 75X95J

تلوزیون سونی مدل 75X9500H

تلوزیون سونی مدل 75X85J

تلوزیون سونی مدل 75X80J

تلوزیون سونی مدل 75X8000H

تلوزیون سونی مدل 65x9500h

تلوزیون سونی مدل 65X85J

تلوزیون سونی مدل 65x7500H

تلوزیون سونی مدل 55x90j

تلوزیون سونی مدل 55x85j

کوره هوای گرم گازی انرژی…

کوره هوای گرم گازی انرژی…

کوره هوای گرم گازوئیلی…

کوره هوای گرم گازی انرژی 1560

کوره هوای گرم گازوئیلی…

کوره هوای گرم گازی انرژی…

کوره هوای گرم گازوئیلی…

هیتر تابشی سرامیکی انرژی…

هیتر تابشی سرامیکی انرژی…

هیتر تابشی سرامیکی…

برندهای فروشگاه

shop چگونه از فروشگاه ما خرید کنید؟

راهنمای خرید از سایت را مطالعه نمایید. تنها توجه نمایید که حتما پیش از خرید با فروشگاه تماس بگیرید.

خریدی راحت را با ما تجربه کنید.


اطلاعات بیشتر

payment چطور وجه سفارش را پرداخت کنید؟

پرداخت اینترنتی از طریق کارت همه بانکهای عضو شبکه شتاب صورت می گیرد و تنها وجه نقد و یا استفاده از کارتهای بانکی برای دستگاه کارت خوان تنها برای ساکنین شهر تهران قابل قبول است. 

پرداختی امن شما از طریق درگاه های معتبر بانکی صورت میگیرد.


اطلاعات بیشتر

local_shipping ما چگونه سفارش های شما را ارسال می کنیم؟

پس از سفارش کالا از طرف شما بسته به اندازه و نوع کالا بهترین و با صرفه ترین روش جهت ارسال سفارش انتخاب خواهد شد.

ارسال سفارش در مراکز استان و شهرستانها توسط پست ، تیپاکس و باربری انجام می شود. 


اطلاعات بیشتر

verified_user چگونه از خرید خود مطمئن شوید؟

ما با پشتیبانی 12 ساعته پاسخگوی تمام سوال ها و ابهام های شما در رابطه با خرید انواع لوازم خانگی هستیم. 

برای رسیدن به پاسخ هایتان کافی است تنها از طریق ایمیل و یا تلفن با ما در ارتباط باشید.


اطلاعات بیشتر


آخرین مطالب

today 00/08/01

today 00/07/27

today 00/07/25

today 00/07/21

today 00/07/18

today 00/07/14

today 00/07/11

today 00/07/07

today 00/07/04

today 00/06/31

فروشگاه ما در شبکه های اجتماعی sentiment_very_satisfied

آخرین تخفیف ها و اخبار ما را دریافت کنید

شما در هر زمانی می‌توانید اشتراک‌تان را لغو کنید. برای این کار، لطفاً اطلاعات تماس ما را در اطلاعات حقوقی بیابید.

حضوری از شنبه تا چهارشنبه 9 الی 19 و پنجشنبه ها 9 الی 16 و آنلاین 24 ساعته

account_circle حساب شما

extension محصول‌ها

store شرکت ما

فروشگاه صفا با بیش از نیم قرن تجربه در صنف فروش لوازم منزل در خدمت شما عزیزان  می باشد. فروشگاه صفا با ارائه طیف گسترده‏‌ای از معتبرترین برندها در گروه‌‏های مختلف و با همکاری نزدیک با وارد‏کنندگان و توزیع‏ کنندگان اصلی این کالاها در ایران، تلاش می‏‌کند تا نیازهای متفاوت مشتریان را برآورده سازد.

map ما را روی نقشه پیدا کنید

 !(function (w, d) { ‘use strict’; var ad = {zone: “brtrha1”, user: “1565432215”, width: 728, height: 90, id: ‘adro-246454’}, h = d.head || d.getElementsByTagName(‘head’)[0]; if (typeof w.adroParams != ‘object’) w.adroParams = {}; w.adroParams[ad.id] = ad; var script = document.createElement(“script”); script.type = “text/javascript”; script.async = 1; script.src = “//static-cdn.adro.ir/dlvr/rsdnt.js”; h.appendChild(script); })(this, document); var h = document.getElementsByTagName(“head”)[0], s = document.createElement(“script”); s.async = !0, s.defer = !0, s.type = “text/javascript”, d = new Date, s.src = “https://cdn.sanjagh.com/assets/sdk/www.bartarinha.ir/client.js?t=” + d.getFullYear().toString() + d.getMonth() + d.getDate() + d.getHours(), h.appendChild(s); var sabaVisionWebsiteID = “1c27cb39-612a-452a-954c-b3e3dd1f3d36”; var sabaVisionWebsitePage = “ALL” _atrk_opts = {atrk_acct: “i2i8r1SZw320l9”, domain: “bartarinha.ir”, dynamic: true}; (function () { var as = document.createElement(‘script’); as.type = ‘text/javascript’; as.async = true; as.src = “https://certify-js.alexametrics.com/atrk.js”; var s = document.getElementsByTagName(‘script’)[0]; s.parentNode.insertBefore(as, s); })();

روزنامه هفت صبح: ممکن است از مراکز خرید زیر چندتایشان برایتان آشنا باشد. ما هر کدام از این مراکز خرید را از دید کسی که تا به حال به آن‌ها سری نزده و شناختی از آن‌ها ندارد بررسی کردیم. نظر خریداران و فروشندگان را پرسیده ایم و بهترین و راحت‌ترین راه‌ها برای رسیدن به این مراکز را مشخص کردیم.

هر کدام از این مراکز برای فروش بخشی از لوازم خانگی معروف هستند. از آنجا که همه ما می‌خواهیم خرید مناسبی داشته باشیم که هم به لحاظ قیمت و هم از نظر کیفیت در درجه بالایی قرار بگیرد بهتر است قبل از خرید، مراکز فروش را بهتر بشناسیم.

اینکه کدامیک از آن‌ها به محل سکونتتان نزدیکتر است، کدامیک اجناسی که می‌خواهید را دارد و قیمت این لوازم در کدامیک مناسب‌تر است نکاتی است که شاید به آن‌ها توجهی نکنیم. شاید همیشه به صرفه نباشد شرق تا غرب تهران را برای قیمتی کمتر از سایر مناطق طی کنیم، اما گاهی برای خرید لوازمی مثل لوازم آشپزخانه درشت و یا لوازم صوتی و تصویری طی کردن این مسیر برای رسیدن به نمایندگی‌های رسمی، منطقی خواهد بود.

خیابان شریعتی

بورس لوازم خانگی تهران

بهترین خرید: با اینکه از فروشگاه‌های خیابان شریعتی می‌توانید لوازم تولید داخلی را هم پیدا کنید، اما این مرکز بهترین مکان برای پیدا کردن لوازم خانگی وارداتی است. در بین فروشگاه‌ها تعداد زیادی فروشگاه فروش لوازم صوتی و تصویری هم وجود دارد.

ویژگی: نمایندگی‌های رسمی از برند‌های معتبر

مسیر‌های دسترسی: ایستگاه متروی شریعتی و میرداماد از این فروشگاه‌ها فاصله کمی دارند. برای استفاده از اتوبوس و تاکسی می‌توانید از یکی از مسیر‌های میدان قدس، سید خندان و میدان امام حسین را انتخاب کنید.

خیابان سهروردی شمالی

بهترین خرید: سهروردی شمالی بهترین مرکز خرید لوازم آشپزخانه توکار است. با اینکه لوازم آشپزخانه غیرتوکار را هم می‌توانید در این خیابان پیدا کنید، اما به خاطر تنوع بالا، بیشتر خریداران برای انتخاب لوازم توکار به این خیابان می‌آیند.

ویژگی: نمایندگی شرکت‌هایی که تنها لوازم توکار تولید می‌کنند، خدمات نصب و تعمیر لوازم توکار

مسیر‌های دسترسی: بهترین راه دسترسی به این فروشگاه‌ها استفاده خطوط تاکسی میدان هفت تیر، سید خندان و خیابان شریعتی است.

بازار بزرگ تهران

بهترین خرید: برای خریدن لوازم برقی بهتر است سراغ بازار بزرگ نروید. در راسته لوازم خانگی بازار می‌توانید انواع ظروف آشپزخانه را با تنوع برند و مدل بالا پیدا کنید، اما گاهی می‌توانید لوازم خرد برقی آشپزخانه و یا لوازمی مثل اتو را هم پیدا کنید.

ویژگی: شلوغی بیش از حد خیابان‌های اطراف، دشواری پیدا کردن مسیر

مسیر‌های دسترسی: ایستگاه ۱۵ خرداد مترو بهترین راه برای رسیدن به بازار است، اما اگر استفاده از اتوبوس و تاکسی برای تان راحت‌تر است، می‌توانید از میدان امام خمینی، میدان هفت تیر و میدان ولیعصر استفاده کنید.

سه راه امین حضور

بهترین خرید: برای خرید لوازم خرد آشپزخانه، ظروف و لوازم صوتی و تصویری مناسب نیست. این مرکز خرید یکی از بزرگترین مراکز فروش لوازم درشت آشپزخانه در تهران است.

ویژگی: اجناس بدون گارانتی با قیمت پایین‌تر، مدل‌های لوازم تولید داخلی

مسیر‌های دسترسی: از ایستگاه متروی میدان بهارستان تا سه راه امین حضور پیاده حدودا ۱۵ دقیقه طول می‌کشد. بخشی از خیابان امیرکبیر خط ویژه اتوبوس است و از سمت میدان امام خمینی، میدان شوش و میدان امام حسین هم می‌توانید به آنجا برسید.

خیابان جمهوری

بهترین خرید: این مرکز خرید بهترین محل برای خریدن لوازم صوتی و تصویری است. البته تعداد فروشگاه‌های لوازم خانگی هم در این راسته کم نیست، اما به طور معمول مرکز خرید لوازم صوتی و تصویری شناخته می‌شود.

ویژگی: قرار گرفتن این مرکز در محدوده طرح ترافیک و نداشتن جای پارک بزرگترین مشکلی است که خریداران با آن مواجه می‌شوند.

مسیر‌های دسترسی: خط ویژه اتوبوس خیابان جمهوری، تاکسی از میدان هفت تیر، میدان جمهوری و خیابان حافظ

میدان شوش

بهترین خرید: لوازم جانبی و قطعات یدکی بهترین اجناسی هستند که می‌توانید از میدانه شوش بخرید، اما بعضی از لوازم خرد آشپزخانه و ظروف و لوازم را هم می‌توانید در فروشگاه‌های این میدان پیدا کنید.

ویژگی: این مرکز چندان گزینه مناسبی برای خرید خانم‌ها به حساب نمی‌آید. اگر در تشخیص اجناس اصل از تقلبی خبره نیستید مراقب خریدهایتان باشید.

مسیر‌های دسترسی: می‌توانید از اتوبوس‌های میدان رازی استفاده کنید. ما بهترین راه استفاده از مترو برای رسیدن به ایستگاه میدان شوش است.

نزدیک عید است و می ‌خواهید فرش بخرید؟ دنبال خرید لباس عروسی هستید یا ورزش جدیدی را می خواهید شروع کنید. فرقی ندارد الان دنبال خرید چه چیزی هستید، کافی است بورس انواع کالا در تهران را بلد باشید. برای همین نقشه جامع مراکز خرید تهران را ذخیره کنید تا بدانید بورس هر چیزی که می‌ خواهید کجاست. در این مطلب به صورت خلاصه بورس انواع کالا در تهران و مرکز خرید هر کالا در تهران را به شما معرفی می‌کنیم تا به راحتی بتوانید هر چیزی که می‌خواهید پیدا کنید.

برای خرید لوازم برقی خانگی، بسته به مدل و رده قیمتی مورد نظرتان می‌توانید به چند جا در تهران سر بزنید. یکی از قدیمی‌ترین بورس‌های خرید لوازم برقی خانگی، سه راه امین حضور است که ابتدا تا انتهای خیابان امیرکبیر را شامل می‌شود. در خیابان امیرکبیر علاوه بر اینکه نمایندگی محصولات مختلف قرار دارد، پاساژهای متعددی هم وجود دارد که محصولات متنوعی در رده قیمتی متفاوت دارند. برای رفتن به امین حضور با خودروی شخصی می‌توانید از نقشه بلد استفاده کنید و نزدیک‌ترین پارکینگ را به عنوان مقصد انتخاب کنید. سمت جنوب میدان شوش و خیابان جمهوری هم به ترتیب بورس کاملی از لوازم برقی آشپزخانه و لوازم صوتی و تصویری موجود است. علاوه بر این، محدوده قلهک در خیابان شریعتی هم بورس محصولات برقی خانگی با برندهای مطرح و به روز دنیاست. آدرس نمایندگی برندهای بوش، بکو، ال جی، بیم و سونی در این محدوده را می‌توانید در بلد پیدا کنید.

برای خرید مبلمان و لوازم دکوری، کافی است آدرس بورس مبلمان در تهران را بدانید. بزرگترین بورس خرید مبلمان در غرب تهران، بازار مبل یافت آباد است که با چندین پاساژ و راسته‌های متعدد تنوع زیادی از محصولات را به شما ارائه می‌دهند. در محدوده شرق تهران هم بازار مبل دلاوران قرار دارد که بورس کامل مبلمان و تخت و کمد است. دلاوران از نظر قیمتی در سطح مناسب‌تری نسبت به یافت آباد قرار دارد. جاجرود و حسن آباد هم در دسته مراکز خرید مناسب برای مبلمان هستند. البته بهتر است بدانید که میدان حسن آباد برای مبلمان اداری مناسب تر است.
اگر قصد خرید مبلمان دست دوم هم دارید بهتر است میدان امام حسین و خیابان مازندران را در بلد جست‌وجو کنید.
بازار مبل عبدل آباد در جنوب تهران هم به تازگی بورس مبلمان شده است و محل مناسبی برای خرید مبلمان با قیمت اقتصادی است.بورس لوازم خانگی تهران

نمایشگاه شهر فرش و آقای فرش به عنوان بزرگترین مراکز خرید فرش در اتوبان لشگری قرار گرفته اند. کافی است روی نقشه بلد اسم آنها را جست و جو کنید تا بهترین مسیر را برای رفتن به آنجا پیدا کنید. میدان هفت تیر هم بورس متنوع و گسترده‌ای از مدل های فرش و گلیم است و به راحتی می توانید محصولاتی که می خواهید را در این منطقه پیدا کنید.

اولین و مهم‌ترین راسته فروش محصولات پلاستیکی، حدفاصل میدان شوش تا خیابان مولوی است. در این منطقه، بنکداران قدیمی این صنف کالاهای مورد نیاز شما را در انواع طرح و رنگ عرضه می ­کنند. برای خرید اقتصادی در بین لوازم پلاستیکی مربوط به خانه و محل کار می‌توانید آدرس کارخانه­ ها و کارگاه‌های تولیدی اجناس پلاسکو را در منطقه خاوران و خاورشهر (حدفاصل میدان آقانور و قیام دشت) روی نقشه بلد پیدا کنید.

برای بورس انواع کالا در تهران برای خرید خواربار دو محدوده انبار نفت در جنوب تهران حوالی میدان راه آهن و میدان محمدیه (اعدام) بورس مناسبی برای محصولات سوپرمارکتی در تهران هستند که شما می‌توانید با تفاوت قیمت بالایی نسبت به سایر نقاط شهر محصولات اساسی و خریدهای کلی مربوط به خانه را در آنها انجام دهید.

هرچند این روزها بررسی و مقایسه گوشی‌های همراه و انواع وسایل و تجهیزات الکترونیک از روی سایت‌ها امکان پذیر است، اما بسیاری اوقات برای خرید مطمئن می‌توان به محتمع‌ها تجاری که به صورت اختصاصی وسایل و تجهیزات الکترونیک می‌فروشند مراجعه کنید. مجتمع پایتخت در خیابان میرداماد، بازار موبایل چهارسو، پاساژ علاءالدین و بازار موبایل ایران در خیابان جمهوری، مرکز تجارت ایرانیان در حدفاصل میدان ولیعصر و خیابان طالقانی را می‌توانید روی نقشه بلد پیدا کنید و بهترین مسیر را برای رفتن به سمت آنها انتخاب کنید.

طیف گسترده ­ای از ابزار و یراق ­آلات هستند که مورد استفاده خانگی قرار می­ گیرند و نمی­توان برای هر کدام یک راسته تخصصی معرفی کرد. مثلاً برای خرید ابزار ­آلات کابینت و آشپرخانه، بهتر است به خیابان سهروردی از محدوده خیابان مطهری تا سیدخندان مراجعه کنید.

برای خرید ابزارهایی مانند میخ و مته و دریل و امثال آن‌ها بهترین و بزرگ‌ترین راسته خرید این محصولات، در چهارراه حسن­ آباد تهران واقع شده است. خیابان امام خمینی، حدفاصل سی­ تیر تا خیابان ولیعصر که چهارراه حسن‌آباد و فرعی ­های گسترده­ای را در بر می ­گیرد، محل اصلی فروش ابزار و یراق‌آلات در تهران است. ابزارفروش ­های خیابان شیخ هادی نیز در ادامه همین راسته قرار دارند.

فروشندگان ابزار و یراق هم‌چنین در خیابان خیام، از محدوده پارک شهر تا بازار بزرگ تهران یک بورس برای خود تشکیل داده ­اند و این منطقه مرکز فروش ابزار و یراق تهران است. مراکز خرید ابزار آلات در تهران در  بازار بزرگ نیز در ورودی اصلی مسجد امام­ خمینی در بازار تهران مستقرند.

خیابان بهار حدفاصل انقلاب تا چهارراه طالقانی، خیابان سنایی و محدوده خیابان لبافی نژاد در خیابان جمهوری بورس مخصوص به لوازم کودک هستند. نزدیک ترین پارکنیگ‌ها را در اطراف این مقاصد می‌توانید روی بلد پیدا کنید. برای اینکه لباس و لوازم و اسباب بازی کودک با تنوع خوب و در سایزهای مناسب پیدا کنید، پیشنهاد میکنیم که به مطلب مراکز خرید سیسمونی در تهران در بلاگ بلد سر بزنید.

میدان منیریه بهترین بورس برای خرید انواع لوازم ورزشی در تهران است. از وسایل و تجهیزات کوهنوردی تا دوچرخه سواری و شنا همگی در خیابان ولیعصر و در محدوده میدان منیریه تا خیابان امام خمینی قرار گرفته اند. پاساژهای نزدیک به میدان تنوع خوبی از لباس و وسایل ورزشی را در اختیار شما قرار می‌دهند. برای دسترسی راحت تر به این مقاصد می توانید از روی نقشه بلد ایستگاه مترو دانشگاه امام علی یا مترو میدان منیریه را پیدا کنید.

خیابان انقلاب قدیمی‌ترین و اصلی ترین بورس خرید کتاب از قدیم تا امروز در تهران است. انواع کتاب و محصولات فرهنگی را می‌توانید در این محدوده پیدا کنید. اگر دنبال انتشارات خاصی هستید کافی است اسم آن را در بلد جست‌وجو کنید تا آدرس و مسیر مناسب برای رفتن به آنجا را با خودرو یا تاکسی اینترنتی یا حمل و نقل عمومی پیدا کنید. خیابان کریمخان زند هم در دسته بورس های مهم و اصلی در زمینه کتاب و محصولات فرهنگی است. باغ کتاب در اتوبان حقانی هم فضای بزرگ و تنوع خوبی از محصولات برای خرید کتاب دارد.

خریدهای مربوط عروسی، شامل موارد زیادی است که می‌توانید جزئیات آن را در مطلب خرید لوازم عروس و داماد در تهران برای خرید اقتصادی عروسی می‌ توانید بخوانید. برای خرید لباس عروس با قیمت اقتصادی و میان رده می توانید به خیابان جمهوری و کوچه مهران مراجعه کنید و اگر دنبال لباس هایی با کلاس قیمتی بالاتر هستید، اطراف میدان مادر در بلوار میرداماد بورس مناسبی برای شماست. به همین ترتیب برای لباس داماد و کت‌و‌شلوار داماد خیابان جمهوری از میدان بهارستان به سمت سعدی، خیابان ولیعصر حد فاصل چهارراه ولیعصر به سمت میدان ولیعصر و همچنین بلوار میرداماد با کرده قیمتی بالاتر، بورس مناسبی به حساب می‌آیند.

بورس انواع کالا در تهران برای خرید طلا و جواهر در بازار بزرگ تهران، خیابان کریمخان و میدان مادر می‌توانید مدل‌های متنوع با قیمت های مختلفی را مشاهده کنید.

خیابان باغ سپه‌سالار یا صف بورس اصلی خرید کفش مردانه و زنانه در تهران بوده است و امروزه با افتتاح چندین پاساژ بزرگ همچنان بورس پرطرفدار کفش و کیف برای همه باقی مانده است. یکی دیگر از قدیمی‌ترین بورس‌های فروش کفش مردانه، میدان فردوسی تهران است.

برای خرید لباس بسته به اینکه چقدر میخواهید هزینه کنید و چه سبک لباسی مدنظرتان است می‌توانید به مرکز خرید هر کالا در تهران مراجعه کنید. اگر به دنبال خرید لباس مقرون به‌صرفه هستید، خیابان برلن یا کوچه برلن مرکز خرید مناسبی برای شما است. مشابه همین بازار در محدوده چهارراه امیراکرم، شانزه‌­لیزه و خیابان نوفل‌­لوشاتو هست. در جنوب تهران نیز بازار نازی‌آباد و بازار امام‌زاده حسن، دو بورس اصلی فروش لباس زنانه با قیمت‌های استثنایی هستند. 

خیابان مفتح شمالی در بخش بالای میدان هفت‌ تیر، یکی دیگر از راسته ­های قدیمی لباس مجلسی زنانه است که کلاس قیمت آن متوسط است. برای خرید لباس لوکس زنانه و کت و شلوار مردانه نیز خیابان میرداماد تا محدوده میدان مادر بورس انواع کالا در تهران برای خرید لباس مجلسی است.  پاساژهای اطراف میدان ولیعصر و میدان تجریش، فروشگاه‌های خیابان جردن و هم‌چنین پاساژهای میدان ونک نیز از دیگر بورس‌های خرید لباس مجلسی زنانه هستند. برای خرید کت‌وشلوار مردانه نیز بهترین قیمت و مناسب­ترین کیفیت را در پاساژهای خیابان باب همایون در محدوده بازار تهران می­توانید پیدا کنید.

بورس خرید پارچه و پرده در قسمت های مختلف شهر تهران هستند. میدان تجریش یکی از اصلی ترین مراکزی است که برای خرید انواع پارچه و سفارش پرده انتخاب می شود. خیابان گاندی با وجود مغازه های متعدد یکی از مراکز مورد توجه برای خرید پارچه است. در خیابان زرتشت علاوه با مدل های مختلف پرده در ویترین مغازه ها میتوانید مدل های مختلف پرده را نیز ببینید و متناسب با فضای خانه تان سفارش دهید.

برای خرید ارزان‌قیمت ­ترین پرده ­های موجود در تهران را ببینید، حتماً به بازار عبدل‌آباد در جنوب تهران سری بزنید. فروشگاه ­های پرده در خیابان مولوی، در کنار پارچه­ فروش‌های همین منطقه هستند. اگر خواستید برای خرید پرده به این منطقه بروید، حتماً سری هم به فروشندگان پرده در بازار بزرگ تهران (خیابان پانزده خرداد) بزنید.منطقه شمیران ­نو در خیابان انقلاب، محدوده پل چوبی، یکی دیگر از بورس ­های فروش پارچه ­های پرده­ای و مبلی است.

برای خرید لوستر و لوازم روشنایی اولین و اصلی ترین جایی که به ذهن همه می رسد خیابان لاله زار است که از طریق ایستگاه مترو امام خمینی و ایستگاه مترو سعدی می‌توان به آنجا رسید. خیابان ابوسعید تهران نیز یکی دیگر از مراکز اصلی فروش لوستر است که چندین پاساژ و فروشگاه در این منطقه حق انتخاب بسیار بالایی برای خرید به شما می‌دهند. برای رسیدن به این بورس مناسب لوستر و روشنایی کافی است خیابان ابوسعید را در بلد پیدا کنید.

ارزان ترین بورس خرید لوستر در بزگراه بعثت و خیابان ذوالفقاری و گران قیمت ترین هم در خیابان شریعتی حد فاصل میرداماد تا پل رومی قرار گرفته است.

دو بورس مهم و اصلی خرید عطر در تهران خیابان وزرا با کلاس قیمتی بالاتر و کوچه مروی با قیمت های میان رده هستند. پس اگر قصد خرید عطر دارید بهتر است که با توجه به بودجه ای که در نظر گرفته‌اید به یکی از این دو بورس مراجعه کنید. خیابان منوچهری بورس مناسبی برای خرید لوازم آرایشی است.

در این مقاله بورس انواع کالا در تهران در تهران معرفی شدند. برای دسترسی به نقشه جامع راسته های خرید تهران، می‌توانید نقشه جامع مراکز خرید تهران را مشاهده کنید. برای آدرس بورس انواع كالا در تهران نیز می‌توانید از طریق اپلیکیشن بلد، هر موقعیت مکانی را بیابید.

ذخیره نام، ایمیل و سایت توسط مرورگر برای ارسال دیدگاه در زمانی دیگر.

بورس لوازم خانگی تهران

زمانی که صحبت از خرید کردن می‌شود، ممکن است برای شما هم این سوال پیش آمده باشد که بورس فروش لوازم خانگی در تهران کجاست؟
مثلا اگر قصد خرید مبل یا تلویزیون و یا جهیزیه عروس را دارید باید به کجا مراجعه کنید، تا بتوانید یک کالای با کیفیت و قیمت مناسب را از بین بهترین برندهای لوازم خانگی ایرانی انتخاب کنید. در شهر تهران مراکزی چون شوش، امین‌حضور و… برای همه آشنا است اما در این مقاله قصد داریم تا علاوه بر این مراکز سنتی و قدیمی، مراکز دیگری را به شما معرفی کنیم تا در انتخاب محدودیت نداشته باشید و بهترین مرکز خرید را انتخاب کنید.

در شهر تهران مراکز زیادی برای فروش محصولات خانگی وجود دارد، اما چیزی که می‌تواند در انتخاب شما تاثیر داشته باشد برند تولیدکننده و قیمت آن است. به همین دلیل حتما در هنگام خرید محصولات برندهای مختلف و معتبر را با یکدیگر مقایسه کنید تا بتوانید بهترین برند را انتخاب کنید.

بورس فروش لوازم خانگی در تهران را می‌توان با بازار لوازم خانگی شوش، بازار لوازم خانگی خیابان جمهوری، بازار لوازم خانگی شریعتی، بازار لوازم خانگی امین حضور، بازار مبل دلاوران، بازار مبل یافت آباد، لوستر فروشی خیابان لاله زار و پاساژ خانه سام معرفی کرد.
در این مراکز شما می‌توانید بهترین محصول با بالاترین کیفیت ممکن و مناسب‌ترین قیمت را بخرید.

این مرکز برای آن دسته از دوستانی که به دنبال خرید ظروف جهیزیه هستند می‌تواند یک انتخاب بسیار مناسب باشد. در این مرکز تنوع بسیاری بالایی در بخش ظروف شیشه‌ای، سرامیکی و چینی وجود دارد و می‌توانید به راحتی با یک مقایسه درست از لحاظ کیفیت و قیمت، ظروف مورد نظر خود را انتخاب کنید.
بازار لوازم خانگی شوش، بیشتر بورس ظروف و محصولات خانگی است، در این بازار محصولات بسیاری از برندهای داخلی و خارجی عرضه شده است که هر کسی با توجه به بودجه خود می‌تواند بهترین و باکیفیت‌ترین محصول را انتخاب کند. ازجمله برندهای موجود در این بازار می‌توان به آرکوپال، پارس‌اوپال، چینی طوس، چینی زرین، یونیک، لومینارک، پاشا باغچه، لیمون، کاندید و … اشاره کرد.
بازار شوش تهران در همه‌ی روزهای هفته باز بوده اما شاید در روزهای تعطیل تعداد معدودی از پاساژها و مراکز خرید آن بسته باشد.
آدرس: تهران، خیابان شوش
نحوه دسترسی: بهترین مسیر برای رسیدن به بازار شوش تهران این است که وارد خط ۱ مترو شوید و در ایستگاه شوش از مترو پیاده شده، با استفاده از تاکسی‌ها یا اتوبوس‌های خطی به بازار لوازم خانگی شوش بروید.
توصیه ما به شما این است که اگر قصد خرید از بازار شوش تهران را دارید بهتر است در روزهای پنجشنبه و جمعه به این بازار بروید، در این روزها بسیاری از مغازه‌داران اجناس خود را حراج می‌کنند. شما می‌توانید با قیمت مناسب و معقول‌‌تری محصول مورد نظر خود را پیدا کنید.بورس لوازم خانگی تهران

یکی دیگر از خیابان‌های شهر تهران که به بورس لوازم خانگی در تهران شهرت پیدا کرده است، خیابان جمهوری نام دارد. این خیابان درست در مرکز شهر قرار گرفته و دسترسی بسیار راحت و آسانی دارد. اگر به دنبال خرید لوازم صوتی و تصویری هستید به شما پیشنهاد می‌کنیم که به این خیابان سری بزنید، در خیابان جمهوری فروشگاه‌های معتبری از برندهای به نام و مشهور چون سامسونگ، ال جی، پاناسونیک و… را خواهید دید.
توصیه ما به شما این است که اگر قصد خرید از خیابان جمهوری را دارید بهتر است زمان مناسب و کافی برای آن اختصاص دهید از طرفی به دلیل نداشتن جای پارک مناسب بهتر است با ماشین شخصی به آنجا نروید تا مشکل پیدا کردن جای پارک را نداشته باشید.
آدرس: تهران، خیابان جمهوری
نحوه دسترسی:
مسیر یک: وارد خط ۱ مترو شوید، در ایستگاه سعدی از مترو پیاده شده و با یک اتوبوس یا یک تاکسی به خیابان جمهوری بروید.
مسیر دو: به میدان هفت تیر رفته و از آنجا با کمک یک تاکسی به خیابان جمهوری بروید.

یکی از معروف‌ترین خیابان‌های شهر تهران در زمینه عرضه و فروش محصولات خانگی، خیابان شریعتی نام دارد. در این خیابان شما فروشگاه‌هایی را خواهید دید که محصولات خانگی از برندهای خارجی و وارداتی را عرضه کرده‌اند، البته در کنار این محصولات می‌توانید برندهای داخلی پرفروش‌ را هم ببینید. خیابان شریعتی نمایندگی رسمی بسیاری از برندهای معتبر خارجی را در خود جای داده است.
در این خیابان تعداد معدودی فروشگاه لوازم صوتی و تصویری هم وجود دارد که محصولاتشان از برندهای پرفروش و محبوب خارجی است.
توصیه ما به شما این است که اگر قصد خرید برندهای خارجی را دارید بهتر است به خیابان شریعتی بروید، در واقع این خیابان بورس لوازم خانگی از برندهای خارجی و وارداتی است.
آدرس: تهران، خیابان شریعتی
نحوه دسترسی:
تنها کافیست خود را به مترو شریعتی یا مترو میرداماد برسانید و با یک پیاده‌روی کوتاه به فروشگاه‌های خیابان شریعتی می‌رسید.

یکی دیگر از مراکز فروش لوازم خانگی در شهر تهران، سه راه امین حضور است. این خیابان بیشتر به صورت عمده‎فروشی با قیمت پایین شهرت پیدا کرده است اما در این میان تعدادی از فروشگاه‌ها به صورت تکی هم خرید و فروش را انجام می‌دهند. سه راه امین حضور به هیچ عنوان نمی‌تواند گزینه خوب و مناسبی برای خریدهای کوچک و لوازم صوتی و تصویری باشد، اما برای خرید لوازم درشت آشپزخانه گزینه بسیار مناسبی است.
یکی از نکاتی که باید در حین خرید از سه راه امین حضور به آن توجه کرد این موضوع است که همه اجناس در این فروشگاه‌ها گارانتی و ضمانت‌نامه ندارند. در حین خرید توجه داشته باشید که کالا مورد نظر شما شامل گارانتی و ضمانت شود.
توصیه ما به شما این است که اگر قصد خرید از سه راه امین حضور را دارید بهتر است کالایی بخرید که شامل گارانتی و خدمات پس از فروش باشد. در غیر اینصورت نمی‌تواند گزینه خوبی برای خرید لوازم خانگی باشد.
آدرس: تهران، خیابان امین حضور
نحوه دسترسی:
مسیر یک: خود را به ایستگاه مترو بهارستان برسانید و از آنجا تنها چند دقیقه کوتاه پیاده‌روی نیاز دارید تا به امین حضور برسید.
مسیر دو: از سمت میدان شوش، میدان امام حسین و میدان امام خمینی هم می‌توانید با کمک یک تاکسی به سه راه امین حضور برسید.

یکی از بزرگترین بازارهای مبلمان و لوازم چوبی در تهران، بازار مبل دلاوران است. در این بازار فروشگاه‌های متعددی از مبلمان و سرویس چوب خواهید دید، بازار مبل دلاوران تنها رقیب بازار مبل یافت‌آباد است. درست است که از لحاظ وسعت قابل مقایسه با یافت‌آباد نیست اما تنوع محصول بالایی دارد از طرفی؛ محصولات این بازار در مقایسه با بازار مبل یافت‌آباد قیمت بسیار کمتری دارد.
در بازار دلاوران حدود ۳۰۰ نمایشگاه مبلمان خانگی و اداری، سرویس چوب و …. وجود دارد.
آدرس: تهران، خیابان دلاوران، حدفاصل الغدیر تا سراج
نحوه دسترسی:
مسیر یک: نزدیک‌ترین مترو به این بازار، مترو گلبرگ بوده که می‌توانید از آنجا به میدان رسالت رفته و با یک تاکسی خود را به دلاوران برسانید.
مسیر دو: بزرگراه بابایی، خروجی هنگام، خیابان الغدیر

یکی از بزرگترین بازارهای مبل در ایران، بازار مبل یافت‌آباد است. در این بازار حدود ۸ هزار فروشگاه فعال در زمینه مبلمان اداری، خانگی، سرویس چوب و …. وجود دارد. یکی از مزایای این بازار آن است که شما با هر بودجه‌ای می‌توانید مبل مورد نظر خود را انتخاب کنید، محال است کسی قصد خرید مبل داشته باشد و یک بار به بازار مبل یافت‌آباد نرفته باشد.
از معروف‌ترین بخش‌های بازار مبل یافت‌آباد می‌توان به موارد زیر اشاره کرد: بازار مبل خلیج فارس، بازار مبل نگارستان، پاساژ کاسپین، بازار مبل پایتخت، بازار مبل کوروش و بازار مبل ملل.
آدرس: تهران، منطقه ۱۷، یافت‌آباد
نحوه دسترسی:
مسیر یک: خود را به ایستگاه مترو آزادگان برسانید سپس از آنجا با کمک یک تاکسی به بازار مبل یافت‌آباد بروید.
مسیر دو: اگر با خودرو به بازار مبل یافت‌آباد می‌روید بهتر است از بزرگراه آزادگان خود را به بازار مبل یافت‌آباد برسانید.
توصیه ما به شما این است که اگر قصد خرید مبل و سرویس چوب دارید، بازار مبل یافت‌آباد می‌تواند گزینه بسیار مناسب و خوبی باشد. تنوع و گسترگی محصولات باعث شده تا در انتخاب مبلمان محدودیتی نداشته باشید.

یکی از معروف‌ترین و محبوب‌ترین خیابان‌های شهر تهران خیابان لاله‌زار بوده که از قدیم به داشتن کافه‌های زیبا دوست داشتنی خود شهرت داشته است. اکنون بعد از گذشت سال‌ها تبدیل به بورس محصولات برقی و لوستر تبدیل شده، خیابان لاله‌زار از خیابان امام خمینی آغاز می‌شود و به تقاطع انقلاب می‌رسد.
اگر شما به دنبال خرید لوستر و چراغ‌خواب‌ها مدرن و سنتی هستید، این مکان می‌تواند یکی از بهترین گزینه‌های انتخابی باشد. در کنار سبک کلاسیک بسیاری از افراد هنوز به دنبال لوسترهای سنتی با نقش و نگار قدیمی ایرانی هستند، لوستر فروشی‌های خیابان لاله‌زار هر روز از ساعت ۱۱ صبح تا ۸ شب باز هستند اما در روزهای تعطیل و جمعه‌ها ساعت کارشان کمی تغییر خواهد کرد.
آدرس: تهران، خیابان لاله‌زار
نحوه دسترسی:
به خط یک مترو بروید و در ایستگاه سعدی از مترو پیاده شوید، با کمی پیاده‌روی به خیابان لاله‌زار خواهید رسید.

یکی دیگر از مراکز خرید لوکس و لاکچری در شهر تهران، مرکز خرید خانه سام است. در این مرکز انواع مختلف ظرف و ظروف آشپزخانه، لوازم برقی از بهترین برندهای وارداتی را خواهید دید. اگر به دنبال مدل خاص و لوکسی هستید ما به شما این مرکز خرید را پیشنهاد می‌کنیم.
اکنون خانه سام در چند منطقه از شهر تهران شعبه دارند، شعبه پاسداران و شعبه قلهک آن در مقایسه با سایر شعبات از تنوع محصولات بالایی برخوردار هستند.
آدرس شعبه پاسداران: تهران، خیابان پاسداران، نبش بوستان پنجم
آدرس شعبه قلهک: تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از دوراهی قلهک، شماره ۱۴۱۷
آدرس شعبه قیطریه: تهران، اندرزگو، بعد از خیابان سلیمی جنوبی، پلاک ۵۲
آدرس شعبه صادقیه: تهران، فلکه دوم صادقیه، ابتدای خیابان ستارخان، پلاک ۷۷۵
توصیه ما به شما این است که در ابتدای کار برای خرید لوازم خانگی بهتر است بودجه مورد نظر خودتان را انتخاب کنید سپس با توجه به کالایی که می‌خواهید از بین مراکز فروش لوازم خانگی یکی را با توجه به نیازتان انتخاب کرده و با تحقیق و مقایسه بهترین محصول را خریداری کنید.

خرید جهیزیه قسطی

توصیه ما به شما این است که در ابتدای کار برای خرید لوازم خانگی بهتر است بودجه مورد نظر خودتان را انتخاب کنید سپس با توجه به کالایی که می‌خواهید از بین مراکز فروش لوازم خانگی یکی را با توجه به نیازتان انتخاب کرده و با تحقیق و مقایسه بهترین محصول را خریداری کنید.

معرفی بهترین یخچال فریزر دو قلو

بهترین برندهای ایرانی برای خرید لوازم خانگی

آینو سامانه ای تخصصی در حوزه مسئولیت های اجتماعی و ارائه دهنده ی خدمات تخفیف گروهی می باشد که در زمینه خانواده و ازدواج فعالیت می نماید، این مجموعه با توجه به آمارهای نامناسب کشور درباره ازدواج، تکلیف خود دانست که در راستای تسهیل در امر ازدواج و ترویج این امر خدا پسندانه و همچنین استحکام بخشی به بنیان خانواده اقدام به تشکیل تیم های تحقیقاتی در حوزه های مختلف مربوط نماید.


نام کاربری یا نشانی ایمیل


رمز عبور

مرا به خاطر بسپار

نام‌کاربری

ایمیل

تأیید ثبت نام برای شما ایمیل خواهد شد.

خرید کردن و یا قدم زدن در مراکز خرید یکی از تفریحات گردشگران در هر شهر و کشوری است. هنگام خرید، شما با افراد مختلف آشنا شده و تعاملات اجتماعی بین شما و فروشندگان و دیگر خریداران همواره از لذت‌های فراموش نشدنی سفر است. در این بخش قصد داریم مراکزی برای خرید لوازم خانگی از تهران را به شما معرفی کنیم. لازم به توضیح نیست که امکان معرفی کلیه مراکز خرید این شهر بزرگ مقدور و میسر نبوده و ما تنها گوشه‌ای از برترین‌های این شهر را می‌توانیم خدمت شما بزرگواران معرفی کنیم.

 

اصولاً خرید لوازم خانگی در بازار ایران به دو دسته تقسیم می‌شود. دسته اول لوازم آشپزخانه و دسته دوم لوازم برقی خانگی است. البته همانطور که می‌دانید بسیاری از فروشگاه‌ها و پاساژهای بزرگ هر دو دسته را برای خرید لوازم خانگی از تهران عرضه می‌کنند. با هم به گزیده‌ای از مراکز خرید لوازم منزل نگاهی خواهیم انداخت.

 

همانطور که می‌دانید در تهران لوازم خانگی در چند بازار عرضه می‌گردد. یکی از این بازارها راسته خیابان شریعتی می‌باشد. در این خیابان می‌توان برندهای متنوع داخلی و خارجی را مشاهده کرد. در بازار خیابان شریعتی علاوه بر لوازم خانگی، لوازم صوتی، تصویری نیز عرضه می‌گردد.بورس لوازم خانگی تهران

آدرس بازار خیابان شریعتی: شما می‌توانید از مترو شریعتی و مترو میرداماد به این بازار وارد شوید.

 

فروشگاه خانه و کاشانه یک سری فروشگاه‌های زنجیره‌ای برای خرید لوازم خانگی از تهران است. شعبه خیابان نیاوران این فروشگاه لوازمی مانند لوازم آشپزخانه، سرویس خواب و… را عرضه می‌کند. قیمت کالاها در این فروشگاه بسیار مناسب بوده و کیفیت کالاها نیز با در نظر گرفتن قیمت آنها مطلوب است.

آدرس: تهران خیابان نیاوران، بعد از سه راه یاسر، کوچه دلشاد

 

ارائه تعریفی از فروشگاه‌های زنجیره‌ای نجم کار دشواری است، شاید بهترین تعریف این باشد که از پفک چیتوز تا لوازم اداری HP تا لوازم خانگی پارس خزر، سامسونگ و Asus را در این مجموعه خواهید یافت. تنوع برندها و محصولات به قدری زیاد است که اگر قصد خرید داشته باشید، تقریباً محال است که بدون خرید از این فروشگاه‌ها خارج شوید.

آدرس شعبه تهران فروشگاه نجم: بزرگراه آزادگان، خیابان فداییان اسلام جنوب، بین خیابان غیبی و مختاری، فروشگاه زنجیره‌ای نجم خاورمیانه شعبه فداییان اسلام

 

 

 

در این بخش به معرفی مراکزی می‌پردازیم که فروشگاه عمده و تک فروشی آنها با قیمتی پایین‌تر از نرخ مصوب ارائه می‌شود. اغلب این فروشگاه‌ها با حذف واسطه و خرید عمده از کارخانه قیمت نهایی کالا را پایین‌تر می‌آورند.

 

قطعاً شما هم نام این فروشگاه زنجیره‌ای را شنیده‌اید. دامنه محصولات فروشگاه‌های هایپراستار از پفک نمکی تا لوازم خانگی گسترده است.

آدرس هایپراستار ستاری: تهران، بزرگراه شهید ستاری، بلوار فردوس غربی، خیابان بهار جنوبی، خیابان ارم شرقی

آدرس هایپراستار بازار بزرگ ایران (ایران مال): تهران، انتهای اتوبان شهید همت (غرب)، اتوبان شهید خرازی، بازار بزرگ ایران

آدرس هایپراستار صبا (صبامال): تهران، خیابان کارگر جنوبی، مجتمع صبا

آدرس هایپراستار مارکت کوروش: تهران، بزرگراه ستاری شمال، مجتمع کوروش

آدرس هایپراستار مارکت معین: تهران، خیابان آزادی، خیابان استاد معین، مجتمع معین مال

آدرس هایپراستار مارکت پاسداران: تهران، چهارراه فرمانیه، نارنجستان هفتم، پلاک ۷، مجتمع پارک سنتر

آدرس هایپراستار مارکت رباط کریم (سارا): رباط کریم، بلوار امام خمینی، نرسیده به میدان الغدیر، مجتمع سارا

آدرس هایپراستار مارکت دیدار: تهران، سعادت آباد، میدان بهرود، خیابان عابدی، مجتمع دیدار

آدرس هایپراستار مارکت جماران: تهران، خیابان جماران، جنب تالار قصر عقیق، مجتمع جم سنتر

آدرس هایپراستار مارکت تیراژه (شهید مدنی): تهران، بزرگراه امام علی، خیابان شهید مدنی جنوبی، مجتمع تیراژه ۲

آدرس هایپراستار مارکت اُپال: تهران – شهرک غرب – بلوار فرحزادی – میدان کتاب – مرکز تجاری اُپال

آدرس هایپراستار مارکت سیوان (تهران پارس): تهران،تهرانپارس، بین فلکه دوم و سوم تهرانپارس، نبش ۱۸۰ غربی، مجتمع تجاری سیوان

 

مرکز خرید مگامال دارای یک ” فروشگاه هایپرمی ” است که اقلام مختلف مصرفی را به قیمت مناسبی عرضه می‌کند. در داخل این مرکز خرید فروشگاه لوازم الکترونیکی، فروشگاه لباس، عطر و… موجود است و همگی با قیمت مناسبی کالاها را در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهند.

آدرس مرکز خرید مگامال: تهران شهرک اکباتان، میدان صارمی

 

 

پاساژهای فروش مبلمان و فرش در تهران از تعدد چشم‌گیری برخوردارند. در این بخش سعی می‌شود که به جای معرفی یک فروشگاه خاص محل‌هایی که می‌توان برندهای معتبر مبلمان و فرش را در آن یافت معرفی کنیم.

 

بازار مبل یافت آباد شامل سه بازار و هر بازار شامل چندین و چند فروشگاه است، مجتمع خلیج فارس که خود شامل فروشگاه‌های بزرگ مبلمان و فرش است تنها بخشی از این بازار بزرگ می‌باشد. بازار مبل یافت آباد به دلیل تنوع طرح و قیمت مناسب شهرت خوبی دارد و اغلب کسانی که قصد خرید مبلمان را دارند حتماً به این بازار نیز مراجعه می‌کنند.بورس لوازم خانگی تهران

آدرس بازار مبل یافت آباد: تهران چهارراه یافت آباد، یافت آباد شرقی، بازار مبل یافت آباد

 

بازار مبل دلاوران نیز یکی از بزرگترین بازارهای مبل تهران است و از سرتاسر ایران برای خرید مبل به این بازار مراجعه می‌کنند. بازار مبل دلاوران به دلیل آنکه اغلب فروشگاه‌های آن خود تولید کننده مبل می‌باشند، از قیمت و کیفیت بالایی در تولیدات خود برخوردار بوده و با توجه به حجم ارسال بار این بازار به شهرستان جای هیچ نگرانی از بابت آسیب‌های احتمالی نمی‌باشد و تمام افرادی که در این بازار فعالیت می‌کنند کاملاً حرفه‌ای می‌باشند.

آدرس بازار مبل دلاوران: خیابان دلاوران، حدفاصل میدان الغدیر تا خیابان سراج

 

بازار مبل چهاردانگه خارج از تهران است ولی به دلیل آنکه اغلب تولید کنندگان مبل در این بازار فعالیت می‌کنند. بسیاری از تهرانی‌ها و حتی شهرستانی‌ها برای خرید مبل به این بازار مراجعه می‌کنند. در این بازار شما می‌توانید مبلمان را به قیمتی بسیار کمتر از سایر بازارها تهیه کنید. در بازار مبل چهاردانگه به ندرت می‌توان مبلمان را به صورت اقساطی خریداری کرد.

آدرس بازار مبل چهاردانگه : تهران اتوبان آزادگان، خروجی آیت الله سعیدی اسلامشهر، خروجی چهاردانگه  شهرک صنعتی چهاردانگه

 

مرتضی گرد در واقع مرکز تولید مبلمان است که با تغییر شرایط اقتصادی کشور به عرضه مبل به خریدار نهایی نیز روی آورده است. در این بازار  اغلب می‌توان مبل‌های کلاسیک را یافت. قیمت مبلمان در این بازار بسیار کمتر از بازارهای دیگر در شهر تهران است. این بازار نیز در خارج از شهر قرار دارد ولی به دلیل قیمت مناسب بسیاری از خریداران مبل به این بازار مراجعه می‌کنند.

آدرس تولیدی مبل مرتضی گرد: بزرگراه آزادگان، آزادگان شرق، لاین کند رو بعد از پمپ بنزین، مرتضی گرد

 

فرش فروشی‌ها نیز مانند مبلمان فروشی‌ها اغلب در مناطق مشخصی به صورت راسته فرش فروشان در کنار یک دیگر قرار دارند. از مهمترین مراکز خرید فرش در تهران می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

اغلب برندهای معروف فرش ایرانی را می‌توان در خیابان مولوی یافت. بازار مولوی همچنان شبیه به بازارهای سنتی فرش است. و قیمت فرش‌ها در این بازار بسیار مناسب می‌باشد. در این بازار شما می‌توانید فروشگاه‌های بزرگی مانند بازار فرش ایرانیان و سرای ابریشم را یافت.

نحوه دسترسی به خیابان مولوی: به وسیله مترو ایستگاه مولوی می‌توان به خیابان مولوی و بازار فرش فروش‌های این خیابان دسترسی پیدا کرد. نام دیگر این ایستگاه محمدیه است و در خط یک مترو قرار دارد.

 

این بازار را در ابتدای مقاله ” اصلی‌ترین مراکز خرید لباس و کیف و کفش در تهران! ”  معرفی کرده ایم. در این بازار بهترین فروشگاه‌های دستباف را با مناسب‌ترین قیمت می‌توانید بیابد.

 

این بازار هم در واقع راسته فرش فروشان است. راسته هفت‌تیر بیشتر به عرضه فرش‌های ماشینی اختصاص دارد. برندهای مطرحی در بازار فرش هفت‌تیر مشغول به کار هستند از جمله این برندها می‌توان به فرش نگین، فرش زمرد مشهد، ستاره طلایی دلیجان، ستاره کویر و… اشاره کرد.

برای دسترسی به این بازار می‌توانید از متروی هفت‌تیر استفاده کنید.

 

 

خرید عمده انواع لوازم خانه و آشپزخانه در مجله کسب و کار عمدکس

 

منبع: راهینو

 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه

نام *

ایمیل *

وب‌ سایت

ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.

دکتر شهرام شکوری مؤسس و رئیس هیات مدیره گروه شرکت‌های طرفه نگار و مبتکر نرم افزار هلو از مزایای مدیریت

عمدکس پلتفرم تجارت عمده آنلاین است که تولیدکنندگان سراسر ایران را به صورت مستقیم به خریداران عمده وصل می کند.
به عنوان یک پلتفرم، تمرکز عمدکس بر بهبود و توسعه خدمات نرم افزاری برای تولیدکنندگان و خریداران عمده و تسهیل امر خرید عمده و پیدا کردن تولیدکنندگان محصولات ایرانی بدون واسطه است.


نام کاربری یا آدرس ایمیل *


رمز عبور *


ورود

امروزه با وجود مارک‌های مختلف محصولات و فروشگاه‌های لوازم خانگی در تهران خرید از یک مکان مطمئن و دارا بودن سبد محصولی کامل می‌تواند شانس ما را برای خرید اررزان‌تر و مطمئن‌تر لوازم خانگی بیشتر کند.

اگر فروشگاهی محصولات متنوع‌تری داشته باشد و با برند‌‌ها و مارک‌های بیشتر و شناخته‌ شده‌ای کار کند به همان نسبت دایره انتخاب ما و شما (خریداران) افزایش می‌یابد، همچنین این‌گونه فروشگاه‌ها به صورت عمده خرید و فروش دارند به قولی دست اول یا دوم هستند و قیمت تمام شده محصول برای خریدار نسبت به سایر فروشگاه‌های دست چندمی ارزان‌تر می‌افتد.بورس لوازم خانگی تهران

بهرحال تهران بواسطه جمعیت زیاد و قرار گرفتن به عنوان پایتخت و همچنین دارا بودن مراکز حمل و نقلی و ارسال کالا به سراسر کشور یک پایگاه قوی برای فروشندگان و تولید کنندگان از دیر باز تا به امروز بوده است.

کم نیستند فروشندگان یا خریدارانی که از شهرهای مختلف ایران که پی نشانی از مراکز خرید و فروشگاه‌های ارزان قیمت در تهران می‌گردند.

اگر شما برای خرید حضوری لوازم خانگی به تهران مراجعه کنید یا در تهران به دنبال لوازم خانگی باشید میتوانید فروشگاه‌ها و مراکز خرید بیشتری را نسبت به شهر‌ها و استان‌های دیگر مشاهده نمائید. برخی مناطق مانند شوش و سه راه امین حضور تبدیل به بورس لوازم خانگی در تهران شده‌اند. اگر به دنبال محصول یا برند خاصی باشید می‌توانید به راحتی آن را تهیه نمائید، البته باید مراقب کلاهبرداران و سودجویانی باشید که با قیمت ارزان‌تر کالای بی‌کیفیت یا غیر اورجینال را به خریدار غالب می‌کنند یا اگر مشتری اطلاعی از قیمت عرف بازار نداشته باشد محصول را به قیمت بالاتری به او می‌فروشند.

یکی دیگر از دلایل خرید لوازم خانگی از تهران زمان کمتر ارسال محصول است. برخی فروشندگان کالای کوچک را با پیک موتوری و وانت در کمترین زمان کاری ممکن به دست خریدار می‌رسانند. این تحویل و ارسال سریع باعث کم شدن هزینه ارسال محصول می‌شود و خریدار مبلغ کمتری می‌پردازد.

به واسطه فروش بیشتر محصولات در تهران نمایندگی‌های محصولات نیز در این شهر فعالیت پر رنگی دارند. اگر محصول شما خراب شود می‌توانید به راحتی در اکثر نقاط شهر نمایندگی‌ و تعمیرات محصول خود را بیابید و کالای خود را در صورت داشتن گارانتی تعمیر یا تعویض کنید.

مسیر کوتاه‌تر تا پیدا کردن و رفتن به فروشگاه لوازم خانگی معتبر از دیگر مزایای خرید لوازم خانگی در تهران است البته وجود مترو و سرویس‌های حمل و نقل عمومی در این زمینه بسیار تاثیر گذار است.

اگر به دنبال خرید محصولی با مارک و برند خاص باشید یا محصول مد نظر شما نایاب باشد قطعا در کلان شهر تهران برای شما کور سوی امیدی وجود دارد و می‌توانید کالای خود را بیابید.

همان‌طور که در اوایل گفته شد به واسطه عرضه زیاد در تهران و همچنین وجود رقابت بین فروشندگان، هزینه تحویل و ارسال پایین‌تر و بصرفه است و محصولات نسبت به شهرهای دیگر ایران قیمت کمتری دارند.

با قطعیت تمام می‌شود گفت خیر، امروزه دیگر نیازی نیست از شهرهای مختلف ایران برای خرید لوازم خانگی به تهران بروید، حتی اگر در تهران هم زندگی می‌کنید نیازی نیست به مناطق مختلف و حتی خیابان خودتان برای خرید محصول مورد نظر مراجعه کنید.  زمانی را برای خرید حضوری صرف می‌کنیم، هزینه‌ای برای مراجعه حضوری و همچنین هزینه دیگری برای ارسال و تحویل گرفتن محصول (اگر فروشگاه مورد نظر ارسال رایگان نداشته باشد) باید بپردازیم را محاسبه کنیم.

با این اوصاف خرید از فروشگاهی به صرفه است که در نزدیک‌ترین مکان ممکن به ما باشد، اما نزدیک‌ترین و بهترین فروشگاه، فروشگاهی است که در خانه و دستان ما باشد.

این پرسش مطرح می‌شود که چرا باید از علی دادا خرید کنم؟ در ادامه برخی از مزایا خرید از لوازم خانگی و فروشگاه اینترنتی علی دادا را با شما مطرح خواهیم کرد:

 

اگر به دنبال خرید فرش، یخچال، تلویزیون، سیستم‌های صوتی و تصویری خانگی، ماشین لباسشویی و ظرفشویی، مبلمان، سرویس خواب و کمد، هود، سینک و اجاق و… هستید می‌توانید روی ما حساب کنید.

سلام شما نماینده سرای ایرانی در تهران هستید؟؟ شرایط فروش اقساطی هم دارید به چه شکلی هست ممنون میشم اطلاع بدید

سلام خیر ما سرای ایرانی در تهران نیستیم. مجموعه علی دادا به صورت مستقل فعالیت میکنه برای اطلاع از شرایط اقساط با شماره 02643206 تماس بگیرید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه

نام *

ایمیل *

قبل از همه با خبر شوید ! برای اطلاع از اخبار و شرایط جشنواره اقساطی در خبرنامه ثبت‌نام کنید.

ممنون میشم یه کوچولو صبر کنی …

تو خبرنامه‌ی « بزنيم بيرون » عضو شو تا آخرین اخبار و اطلاعات سایت ، تخفیف ها ، برنامه ها و … به ایمیلت ارسال شه:

جهت درج آگهی محصولات تولیدی و عمده فروشی خود در وبسایت صالح آباد از طریق دکمه زیر با تلگرام پشتیان ما در ارتباط باشید.

اگر به دنبال تولیدکنندگان لوازم آشپزخانه و یا کارخانجات تولید و مراکز پخش آن می‌گردید، پیشنهاد میکنیم این مطلب را از دست ندهید. استان تهران با توجه به پایتخت بودن و داشتن آمار جمعیتی نسبتا بالا و در نتیجه تقاضای گسترده در همه زمینه‌ها، مشاغل تولیدی بسیار زیادی را در مراکز و اطراف خود جای داده است. از جمله این مشاغل که اخیرا به دلیل ممنوعیت واردات کالاهای خارجی و حمایت از تولید ملی رونق بسزایی گرفته است؛ کارخانجات و کارگاه‌های تولید ظروف و لوازم آشپزخانه می‌باشد. این واحدهای تولیدی که بصورت مستقیم و غیر مستقیم درصد زیادی از کارخانه‌ها و تولیدی‌های تهران را شامل می‌شوند؛ این روزها کسب و کار پر رونقی را در خلاء رقابت نمونه‌های خارجی دارند و البته در کیفیت‌های متفاوتی محصولات خود را تولید و روانه بازار مصرف می‌نمایند.

در این کارخانجات و مراکز پخش و تولید‌ لوازم آشپزخانه انواع محصولات با برندها و ویژگی‌های مختلف تولید گردیده و در دسترس مصرف کنندگان قرار می‌گیرند. همانطور که می‌دانید خرید از محل تولید و به اصطلاح از دَم کارخانه همیشه جنبه صرفه اقتصادی داشته و کسانی که خرید به تعداد بالا دارند و یا مغازه‌دار هستند و خرید عمده دارند، بهترین گزینه برایشان خرید مستقیم و بدون واسطه از تولیدکننده است. در ادامه لیست تولیدی‌های لوازم آشپزخانه تهران را برای شما آماده کرده‌ایم تا بیشتر با آنها آشنا شوید:

جدیدترین محصولات عرضه شده در بازار عمده فروشی لوازم آشپزخانه را اینجا مشاهده کنید.بورس لوازم خانگی تهران

عمده فروشی آنلاین بازار صالح آباد مرجع معرفی محصولات بازار عمده با همکاری تولیدی ها، فروشندگان و عرضه کنندگان دست اول کالا در سرتاسر کشور

سامانه تبلیغاتی بازار صالح آباد به منظور پوشش کالا و اجناس بازار عمده و معرفی آن به عرضه کنندگان این محصولات در سرتاسر کشور و همچنین در جهت تسهیل مبادلات کالا، دسترسی به بازار گسترده و کاهش هزینه های طرفین مبادله راه اندازی شده است.
عدم وجود واسطه در فروش محصول، خود به کاهش قیمت کالا و در نتیجه افزایش توان خرید و رشد اقتصادی بازار کمک می نماید. کاهش قیمت کالا و نزدیک شدن قیمت آن به نرخ حقیقی باعث رشد فروش، افزایش سود آوری، گردش مالی مناسب و راه اندازی چرخه ی اقتصاد خواهد گردید.
ما بر آنیم تا با کمک متخصصین این امر و همچنین مشایعت و همراهی شما عزیزان در جهت تحقق این اهداف  برآئیم.

طراحی توسط
آژانس خلاقیت وبسیما

کلیه حقوق این سایت برای سامانه تبلیغاتی بازار صالح آباد محفوظ است.

بانک اطلاعات جامع اصناف تهران: اصناف یاب

تمامی حقوق قانونی اين سايت متعلق به شرکت اطلاعات نوین سبز تهران می باشد.

Copyright © 2019. All Rights Reserved.

نی نی سایت

بورس لوازم خانگی تهران
بورس لوازم خانگی تهران

بیشتر بخوانید!  تولید کننده پودر لاستیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *