بازدید مجازی از موزه لوور


بازدید مجازی از موزه لوور
بازدید مجازی از موزه لوور

پشتیبانی 24 ساعته در هر روز

تور مجازی موزه لوور پاریس

به تور مجازی موزه لوور پاریس خوش آمدید؛ خیلی از ما رویای رفتن به پاریس را در سر میپرورانیم، قدم زد در خیابان شانزلیزه، یک شام رویایی در برج ایفل و یا بازدید از بزرگترین موزه جهان یعنی موزه­ ی لوور میتواند سفری فراموش نشدنی برای هر مسافری بسازد. اما متاسفانه این روزها سفر کردن به آسانی گذشته نیست، مشغله­ ی کاری زیاد، زمان کم و یا هزینه­ های سر سام آور، گاهی فرصت رفتن به سفری که مدت­هاست به فکر آن هستیم را از ما میگیرد.

 پس راه حل چیست؟ باید رویای خود فراموش کنیم  یا قید آن را بزنیم؟ هر چند دنیای پر مشغله ­ی امروز ما فرصت انجام بسیاری از کارهای مورد علاقه مان را از ما گرفته است، اما به لطف فناوری های نوین، میتوانیم کارهای قدیمی را به شیوه های نوین انجام دهیم. حال که بسیاری از کارهای روزمره ی خومان را به صورت مجازی انجام میدهیم، چرا به سفر مجازی نکنیم؟  تور مجازي شاید یک راه حل فوق العاده برای حل این مشکل باشد. بدون صرف هزينه های گزاف و با خيال راحت پشت صفحه ی مانیتورتان بنشينيد و  از تور مجازی خود لذت ببريد.

از ميان تمام نمادهاي پاريس، بدون شک کمتر کسی است که نام موزه ی معروف لوور و شگفتی های آن را نشنیده باشد. حتی اگر فرصت رفتن به پاریس را داشته باشید نمیتوانید در یک روز از این موزه دیدن کنید، دیدنی­ های این شهر هم آنقدر زیاد است که نميتوان  بیشتر از یک روز برای موزه وقت گذاشت. حالا که نمی توانید به هر دلیلی به پاریس سفر کنید و از نزدیک این موزه را ببینید و یا سفرتان آنقدر کوتاه است که نمیتوانید بازدیدی کامل از این موزه داشته باشید، میتوانید از تور مجازي موزه­ ی لوور استفاده کنيد، در ادامه با وب درجه همراه باشید تا بیشتر با این موزه و مزایای استفاده از گردشگري مجازي آشنا شوید.بازدید مجازی از موزه لوور

موزه ی لوور بزرگترين موزه ی هنری دنياست، و ساختمان آن نيز يکی از اثار تاريخی شهر پاريس است، که مربوط به قرن 13 ميلادی ميباشد. ابتدا به عنوان قلعه ­ی لوور و سپس کاخ لوور که محل زندگی پادشاهان فرانسوی بوده شناخته ميشد، که بعدها تغيير کاربری داده و به موزه تبديل شده است. لوور در زبان فرانسه به معنی روشنايی آسمان است.

موزه لوور حدود 38 هزار اثر هنری مختلف از دوران پيش از تاريخ تا قرن حاضر را در خود جای داده است. اين موزه سالانه حدود 8 تا 9 ميليون گردشگر را از سراسر جهان به خود جذب می کند. اين موزه داراي 400 اتاق و بينهايت راهرو است، و مساحت آن بيش از 200هزار متر مربع می باشد، در ادامه با مهمترين بخش های اين موزه بيشتر آشنا خواهيم شد و در تور مجازی لوور نيز ميتوانيد برخی از آنها را ببينيد.

هرم شيشه­ ای که يکی از ورودی های اصلی لوور است، امروزه به نماد اصلی اين موزه تبديل شده است، ارتفاع اين هرم حدود 21 متر است، روزانه صف­ های بسيار طولانی براي تهيه ­ی بليط و ورود به موزه در مقابل اين ورودی شکل ميگيرد. علاوه بر اين در، درگاه شيرها، گالري کاروسل و دالان ريشليو ديگر ورودی های موزه ی لوور هستند. بليط موزه­ي لوور حدود 20 يورو قيمت دارد، که برای برخی اقشار خاص، مانند افراد زير 18 سال و يا افراد معلول و فرد همراه آنها رايگان است . همچنين در برخی ساعات از روزهای خاصی در ماه نيز ورود به موزه رايگان خواهد بود. اگر گذرتان به پاريس افتاد و قصد بازديد از موزه­ ی لوور را داشتيد، فراموش نکنيد که سه ­شنبه ها موزه­ تعطيل است. اما نگران نباشيد چون گردشگری مجازی و تور مجازی لوور هيچ وقت تعطيل نخواهد بود.

 

همان طور که پيشتر هم اشاره کرديم نميتوان از اين موزه در يک روز به طور کامل بازديد کرد، در اصل اگر بخواهيد براي تماشای هر اثر هنري حتي 10 ثانيه وقت بگذاريد، بايد چيزي معادل 96 ساعت زمان صرف کنيد تا تمام اين آثار را ببنيد، به همين منظور اين موزه برای دسترسی آسان­تر به چند بخش مختلف تقسيم شده است، اين دسته بندي به شما کمک خواهد کرد تا راحتتر بخش­ های مورد علاقه تان را پيدا کنيد و از آثار آن ديدن فرماييد. البته وب سايت رسمی موزه­ ی لوور ميتواند بهترين راهنمای شما براي پيدا کردن موارد مورد نظر شما باشد. به طور کلی موزه­ لوور از 8 دپارتمان اصلی تشکليل شده است، که قسمت هايی از آن را ميتوانيد در تور مجازی لوور نيز ببينيد:

– مصر باستان: که در آن عتيقه­ های کشف شده از مصر باستان نگهداری ميشود، از معروف ترين آثار اين بخش ميتوان به مجسمه­ ی ابولهل، موميايی ها، طومارهای پاپيروسی و تنديس های فراعنه اشاره کرد. – رم باستان، يونان، تمدن اتروسک: در اين بخش سعی شده تا مجموعه ­ای بسيار کامل از تمامي آثار کشف شده متعلق به رم باستان تا قرن 6 ميلادي گرداوری شود. اشياء مربوط به دوران هلنيستی در اين قسمت از موزه قرار دارند. – تابلوهای نقاشی: يکی از معروف ترين آثار نقاشی جهان يعنی تابلوی معروف موناليزا اثر لئوناردو داوينچی در اين بخش قرار دارد، چيزی در حدود 314 نقاشي در اين قسمت وجود دارند. – مجسمه ­ها و تنديس ها: اين بخش خود به 2 زير گروه مجموعه آثار فرانسوی و غير فرانسوی تقسيم ميشود، مجسمه­ ی معروف دانيال نبی در اين قسمت از موزه واقع شده است. -هنرهای تزئينی: از آثار قرون وسطي گرفته تا قرن 19 ميلادی همه و همه در اين قسمت قرار دارند، ظروف سفالی، گلدان­ های زينتی، جواهرات، نقره­ جات، لوازم برنزی و هر چيز که به هنرهای تزئينی مربوط ميشود در اين قسمت نگهداری ميشود. – طراحی ها و آثار چاپی: بالغ بر 320 اثر از طراحی های دستی و چاپی که عمدتا مربوط به خود کشور فرانسه است در اين قسمت قرار دارد. – آثار باستانی شرق نزيک: حدود 186 اثر تاريخی از سرزمين­ های شرقی در اين قسمت موزه وجود دارد، برخی از آنها انقدر قدمت دارند که تاريخ دقيق آنها مشخص نيست، اين بخش يکی از جذاب­ترين قسمت ها برای ايرانيان محسوب ميشود، چرا که آثاری از ايران باستان در اين قسمت قرار دارند. که در ادامه به توضيح بيشتر آنها خواهيم پرداخت.  – هنر اسلامی: ساختمان اين قسمت در يکی از حياط­ های کاخ لوور واقع شده است، از 5000 اثری که در اين قسمت نگهداری ميشود، 2500 اثر مربوط به ايران است، در اين قسمت بخشی به نام سالن ايران وجود دارد که توجه گردشگران ايرانی زيادی را به خود جلب ميکند. در ادامه جزئيات بيشتري از اين قسمت را توضيح خواهيم داد.

 

شنيدن نام ايران در کنار تمدن های اصيل و ديدن هر يک از آثار آن در بزرگترين موزه­ ی جهان بدون شک حس خوشايندی است اما غم دوری از ميراث نياکانمان و به تاراج رفتن اين بخش عظيم از تاريخ کشورمان بخش دلگير اين بازديد خواهد بود، البته نمايش فرهنگ غنی کشورمان ایران به جهانيان و آشنا شدن افراد غير ايرانی با اصالت اين مرز و بوم باعث ميشود تا راحتتر اين دوری را  بپذيريم. حال که اينقدر از اين آثار شگفت انگيز دور هستيم و نميتوانيم آنها را از نزديک ببينيم، حداقل ديدن آنها از طريق تور مجازی فرصتی باشد که با اين بخش از تاريخ کشورمان بيشتر آشنا شويم. اين فرصتی است که گردشگری مجازی در اختيار تمامی افراد ميدهد. آثار مربوط به کشورمان در 2 بخش مختلف از اين موزه می درخشد بخش آثار باستانی شرق و بخش هنر اسلامی.

آثاری که در قسمت آثار باستانی شرق قرار گرفته ­اند، مربوط به 3 دوره­ ی هخامنشايان، عيلاميان و پيش از عيلاميان است، برخي از آنها به صدها سال پيش از ميلاد مسيح تعلق دارند، از مهمترين اين آثار ميتوان به سر ستون هاي سنگی کاخ آپادانا اشاره کرد که به اسب دو سر نيز مشهور است، همچنين کتيبه های داريوش، سنگ نگاره کمان داران، بز بالدار طلايی و بسياری آثار ديگر نيز در اين بخش قرار دارند. بخش زيادی از اين آثار در زمان حفاری ها و توسط باستان شناسان فرانسوی از مرزهای ايران خارج شده ­اند و بخش بسياری نيز توسط ناصرالدين شاه و مظفرالدين شاه در ازای گرفتن امتيازات مختلف به کشور فرانسه اهدا شدند.

 در بخش هنر اسلامی تابلوهای مينياتور، ظروف سفالی و سراميکی، قاليچه و بسياری آثار ديگر که مربوط به دوره­ ساسانيان به بعد ميباشد قرار دارند. اين بخش در 10 تالار آثار مختلف مربوط به دوره اسلامي ايران را در سالنی به نام ايران به نمايش گذاشته است.

حالا که با موزه­ ی لوور اندکی بيشتر آشنا شديد، شايد بيشتر از قبل به ديدن آن ترغيب شده باشيد، نيازی نيست نگران پاسپورت، ويزا، بليط و هتل باشيد، همينجا و بدون اينکه نياز باشد از جای خود حرکت کنيد ميتوانيد به لطف گردشگری مجازی به بازديد از­ بزرگترين موز­ه  جهان بپردازيد. شايد از  برخی جهات بازديد حقيقی لطف ديگری داشته باشد، اما بازديد مجازی مزايايی دارد که نبايد آنها را ناديده بگيريم، بدون پرداخت هزينه ی زياد بليط ورودی و بدون اينکه نياز باشد لحظه­ ای در صف­ های طولانی تهيه بليط بايستيد، ميتوانيد وارد موزه شويد، البته ديگر نياز نيست نگران جيب برها و کلاه بردارهايی که در اين صف ها ممکن است به سراغتان بيايند و تعدادشان کم هم نيست باشيد.

 موزه­ ی لوور هم مانند بسياری از موزه­ های ديگر در سراسر جهان قوانين سختگيرانه­ ای برای ورود بازديد کنندگان خود دارد از جمله ممنوع بودن خوردن و آشاميدن، عکسبرداری با فلاش، بلند حرف زدن و يا همراه داشتن کيف های بزرگ، اما در گردشگری مجازی هيچ قانوني ديگر دست و پاي شما را نميگيرد، در اين تور مجازی بدون اينکه نگران تمام شدن وقتتان برای بازديد از يک قسمت خاص به خاطر وسعت موزه يا تنوع آثار تاريخي باشيد، با خيال راحت و سر فرصت به ديدن آثار تاريخی و هنری لوور برويد، ميتوانيد به راحتی بدون اينکه مجبور باشيد ساعت­ ها در راهروهاي شلوغ در نوبت ديدن يک اثر هنری بمانيد، از طريق تور مجازی وب درجه به بازديد اين آثار هنری و تاريخی برويد.

در سفر مجازی موزه لوور شما را به قلب پاریس به بزرگترین موزه جهان بردیم تا بدون دردسر و مشکل از داخل خانه هایتان سفر پاریس را تجربه کرده باشید. امیدواریم نهایت لذت را از این سفر برده باشید. به نظر شما مکان بعدی گردشگری مجازی کجا باشد؟

نیما وصالی

اردیبهشت 9, 1399

تور مجازیسفر مجازی

بازدید مجازی پاریستور مجازی اروپاگردشگری مجازی فرانسهگردشگری مجازی موزه

عاشق تکنولوژی متخصص در عکاسی 360 درجه، طراحی سایت، سئو سایت

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه

نام *

ایمیل *

وب‌ سایت

ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.

وب درجه یک تیم تبلیغاتی حرفه ای می باشد که زیرنظر شرکت دانش بنیان بعد بخشان ارس فعالیت خود را در شهر تبریز شروع کرده است.وب درجه با کسب نماد اعتماد گوگل ارائه دهنده خدمات تور مجازی 360 درجه، موشن گرافیک، طراحی سایت و طراحی گرافیک میباشد.

تماس باما:

تیم پشتیبانی ما آماده ارائه خدمات در 24 ساعت روز، هفت روز هفته می باشد.

امروزه نفوذ و تاثیر گذاری اینترنت بر زندگی هیچ یک از ما پوشیده نیست. از کار و برقراری ارتباط گرفته تا همین مطلبی که در حال خواندن آن هستید دقایقی از عمرمان هست که صرف وب گردی و دنیای مجازی می‌شود. اهمیت و قدرت اینترنت روزانه در جوامع مختلف رو به افزایش است و این موضوع علاوه بر کسب و کارهای آنلاین به موزه‌ها نیز رسیده است. اتفاق زیبایی که موزه‌ها از طریق تورهای مجازی شانس بازدید از گنجینه‌های با ارزش را به طور رایگان در اختیارمان می‌گذارند. در این متن قصد داریم تا چندی موزه‌های شناخته شده‌ای که از طریق سایت خود امکان بازدید مجازی را فراهم کرده‌اند با شما به اشتراک بگذاریم.

 

نیازی به معرفی موزه لوور نیست، چرا که کمتر کسی وجود دارد تا دست کم نامی از آن را نشنیده باشد. مسئولان موزه لوور با همه‌گیری ویروس کرونا در جهان، اطلاعات و تصاویر تعداد قابل توجهی از آثار خود را وارد وبسایت این موزه کردند (حدود سه چهارم از تمامی آثار) و همچنین برای دیدن گنجینه موزه با حس و حالی واقعی‌تر بخش تور مجازی لوور را ایجاد کردند که گردشگران می‌توانند قسمت‌هایی از موزه را به طور 360 درجه و همراه با جزئیات بالا و قابل قبول تماشا کنند.

برای بازدید از تور مجازی موزه لوور روی لینک کلیک کنید.

 

بازدید مجازی از موزه لوور

 

موزه ملی هلند (Rijksmuseum) معروف‌ترین و بزرگ‌ترین موزه در هلند است که بیش از 1 میلیون اثر در ان به نمایش گذاشته شده‌ است. این موزه نیز در وبسایت خود امکان بازید مجازی را ایجاد کرده است تا علاقه‌ مندان به تاریخ و هنر از سراسر دنیا بتوانند شاهد بخشی از مجموعه با ارزش این موزه باشند. ضمن اینکه با نزدیک شدن برخی از آثار مطرح موزه مانند نقاشی operation nightwatch می‌توانید مضمون نقاشی را به همراه صوت و اسلاید‌های مرتبط و ویدئویی مشاهد کنید.  البته یکی از اصلی‌ترین دلایلی که سبب شد نام این موزه را در این فهرست بیاریم ایجاد یک بازی پازل در تور مجازی است که اگر کمی زبان انگلیسی قوی داشته باشید می‌تواند حسابی سرگرمتان کند و در عین حال به معلوماتتان بیافزاید.

برای بازدید از تور مجازی موزه ملی هلند روی این لینک کلیک کنید. (برای حل پازل و تور مجازی در موزه play را کلیک کنید و برای بازید مجازی روی visit  کلیک کنید)

 

موزه بریتیش (British museum) یا موزه بریتانیا در کنار  لوور، آرمیتاژ و متروپولیتن یکی از 4 موزه‌ای است که به داشتن تعداد بالایی از آثار ایرانی مشهور است که  پیش‌تر درباره آن در مطلب مهمترین آثار باستانی ایران در موزه‌ های خارجی توضیح دادیم. اکنون اگر تمایل دارید تا بخشی از این آثار را در کنار هزاران کلکسیون دیگر مشاهده کنید تور مجازی آن در مقابلتان است. بازدید مجازی از موزه بریتیش به صورتی 360 درجه نبوده اما در یک قالب سرگرم کننده و انیمیشن زیبا می‌توانید آثار تاریخی را در زمان‌ و دسته‌ بندی‌های مختلف مشاهده کنید و  در عین سرگرمی با برخی از آثار مهم این موزه نیز آشنا شوید.

برای بازدید از تور مجازی موزه بریتانیا روی لینک کلیک کنید.

 

 

مطمئنا موزه‌های  بسیاری هستند که شهرت و کلکسون بیشتری نسبت به موزه هنر سائوپائلو (MASP) دارند. اما به دو دلیل این موزه را برای این مطلب گردآوری کردیم. نخست به دلیل اینکه موزه MASP دارای تعداد زیادی نقاشی است که بر خلاف آثار باستانی می‌توانید صرفا از تماشای آن لذت ببرید. دومین دلیل پلتفرم جذاب Google Arts & Culture است که علاوه بازدید 360 درجه  این امکان را به شما می‌دهد تا به طور مجازی در موزه قدم بزنید و در مقابل هر تابلو و مکانی که دوست دارید حاضر شوید.

برای بازدید از تور مجازی موزه هنر سائو پائولو روی لینک کلیک کنید.

 

 

در آخر اگر نام موزه مد نظرتان در این لیست نبود نگاهی به پلتفرم Google Arts & Culture بیندازید تا با سایر موزه‌هایی که علاوه بر تور مجازی اماکان قدم زدن مجازی را هم دارند آشنا شوید.

 

تالیف: لست سکند

منابع: louvre , britishmuseum , Rijksmuseum و travelandleisure

ترکیه با داشتن سواحل دیدنی، هتل و ریزوت‌های لوکس برای بسیاری از توریست‌ها یک مقصد گردشگری ایده‌آل محسوب می‌شود. امّا در عین حال ترکیه به ویژه شهر استانبول دارای تاریخ…

موزه‌‌ها یکی از دیدنی‌های جذاب هستند که در سفرهایمان برای دیدن آن‌ها وقت می‌گذاریم. ولی اگر همراه بچه‌ها سفر می‌کنید، شاید آنها از همه موزه‌ها خوششان نیاید و حوصله‌شان سر…

روزگاری در موزه‌ها فقط هنرهای زیبا و چهره‌هایی با ابروهای بلند به نمایش گذاشته می‌شد و ما هم وانمود می‌کردیم که آنها را درک کرده‌ایم. اما امروزه جهان پر است…

 بیشتر بازدیدکنندگان موزه ملی، مستقیما به سمت موزه ایران باستان می‌روند و خبر ندارند که داخل موزه دیگری که سمت راست محوطه قرار گرفته، چه می‌گذرد؟ شاید هم تصوّر دیگری…

کم نیستند تعداد افرادی که بازدید از موزه‌ها را کسالت‌آور می‌دانند. در واقع اگر اطلاعات دقیقی از کلکسیون یک موزه نداشته باشید و به بازدید آن بروید، ممکن است آثار…

 در این مطلب قرار است نگاهی به برندهای موفقی داشته باشیم که موزه اختصاصی خود را ایجاد کرده‌اند. در این موزه‌ها می‌توان سیر تکاملی آن برند، داستان شکل‌گیری و محصولاتی…


× در حال پاسخ به:

بسیار جالب و مفید بود، ممنون

تور استانبول 7 و 8 دی 1400 (سال نو میلادی)

قشم ایر

قیمت از:


8,060,000
تومان

تور استانبول 6 شب آذر و دی 1400

ایران ایر تور

بازدید مجازی از موزه لوور

قیمت از:


6,250,000
تومان

جت لگ و سایر اختلالات خواب در سفر را بشناسید!

در فستیوال عقاب طلایی مغولستان چه خبر است؟

لیست قرمز حیوانات در خطر انقراض (حاوی تصاویر دلخراش)

بهترین هتل های تفلیس از نظر مردم

ماجراهای بازدید از اکسپو ۲۰۲۰ دبی

رویایی که محقق شد؛ سفری از کردستان به هندوستان ایران

کیش تعطیل شد ؟؟!!

لذت اصفهان گردی در سفری بدون برنامه به اصفهان

سیوا، نگینی در میان کویر!

لست سکند

کیبل لامجو، پارکی شناور بر روی آب!

لست سکند

نودل کثیف، غذای خوشمزه اندونزی!

لست سکند

هتل حبابی پترا، بهشتی در بیابان!

لست سکند

در صورتیکه تمایل دارید پیامک و آفرهای ما را دریافت کنید فرم زیر را تکمیل نمایید

لست سکند در سال 89 با هدف ارائه خدمات متفاوت و با کیفیت به شما عزیزان در صنعت گردشگری تاسیس شده است. سیاست اصلی سایت، ارائه اطلاعات کامل و صحیح و بدون جهت گیری و جانب داری و بدون واسطه میباشد. همچنین اشتراک گذاری تجارب مسافران در بخشهای مختلف از ویژگیهای بارز و خاص سایت محسوب میشود و با استقبال بسیار زیاد کاربران نیز مواجه شده است.

کليه حقوق اين سايت متعلق به لست سکند می باشد | 1400-1389

اگر بهار امسال قصد داشتید از موزه‌های مهم جهان دیدن کنید، اما با وجود کرونا و بسته شدن درهای موزه‌ها به روی گردشگران موفق به انجام این کار نشدید، نگران نباشید، هنوز هم برخی از موزه‌ها دری را برایتان بازگذاشته‌اند. بنابراین هنوز هم می‌توانید به بازدید آن‌ها بروید. اما این بار کمی متفاوت‌تر. این بار این بازدید را به صورت آنلاین تجربه خواهید کرد. در بازدید مجازی موزه ها این شانس را دارید به دیدن موزه‌های مشهوری بروید که بازدید از آن‌ها طی چند ساعت آن هم با فواصل مکانی خیلی دور، در دنیای واقعی ممکن نیست. پس با فلای تودی همراه باشید و سفر مجازی به مشهورترین موزه‌های جهان لذت ببرید.

کسی را می‌توانید پیدا کنید که تابحال تعریفی از این موزه تحسین برانگیز نشنیده باشد؟ موزه بریتانیا که همانند آهنربایی مغناطیسی گردشگران را جذب خود می‌کند، با کمپانی‌های مشهوری مثل Google Arts & Culture و ۲۰۰۰ نهاد پیشرو دیگری که تورهای تعاملی برگزار می‌کنند، همکاری می‌کند.

پس همین حالا سفری لذتبخش به موزه بریتانیا را فقط با کلیک بر روی لینک زیر تجربه کنید.

بازدید مجازی موزه بریتانیا

موزه ملی آمستردام (Rijksmuseum) که بزرگ‌ترین موزه هلند و یکی از غنی‌ترین موزه‌های اروپا است، به موزه امپراتوری و موزه رایکس نیز شهرت دارد. این موزه زیبا، مجموعه‌ای کامل از آثار هنری و شاهکارهایی از عصر طلایی هلند است. اگرچه این موزه نیز مانند بسیاری از موزه‌های مشهور دیگر در سراسر جهان درهای خود را تا اول ماه جون به روی عموم بسته است، ابتکار آنلاین موزه ملی آمستردام این امکان را برای تمامی افراد به وجود آورده تا از خانه به بازدید این موزه بپردازند. گوگل هم در این ابتکار آنلاین مشارکت کرده و با به نمایش گذاشتن آثار موزه ملی آمستردام این شانس را به شما می‌دهد تا با آثار متنوع موزه تعامل برقرار کنید، درباره تاریخچه آن‌ها بخوانید و نمایی نزدیک از آثار گرانبهای این موزه داشته باشید. بازدید مجازی از موزه لوور

در بازدید از موزه امپراطوری آمستردام، بازدید اثر معروف نقاشی Rembrandt’s The Nightwatch and Vermeer’s The Milkmaid که رامبراند نقاش مشهور هلندی خالق آن است را فراموش نکنید.

بازدید مجازی موزه ملی آمستردام

مشهورترین و بزرگ‌ترین موزه پاریس، که هرم شیشه‌ای و دوست داشتنی‌اش، بیش از هر چیزی در آن خودنمایی می‌کند هم، با شیوع کرونا درهای خود را به روی گردشگرانی که از سراسر جهان برای بازدید از گنجینه‌های آن می‌آمدند، بسته است. اما هنوز هم می‌توانید با توری مجازی مهمان موزه لوور پاریس باشید و از عتیقه‌های مصری، گالری آپولون و دیگر آثار ارزشمند این موزه دیدن کنید.

بازدید مجازی موزه لوور پاریس

موزه گوگنهایم از موزه‌های مشهور نیویورک است. این موزه که معماری خاصی دارد توسط معمار بزرگ امریکایی فرانک لوید رایت طراحی شده است. جلال آل احمد هم در بازدیدی که از این موزه داشته از آن بسیار تعریف کرده است. با وجودیکه موزه گوگنهایم هم به دلیل شیوع کرونا تا اطلاع ثانوی بسته است، اما این موزه نیز این امکان را فراهم کرده است تا همه بتوانند از سراسر جهان و از خانه‌هایشان از آن دیدن کنند و یا تنها از دیدن معماری بی‌نظیر این موزه لذت ببرند.

بازدید مجازی موزه گوگنهایم نیویورک

گالری اوفیتزی که در فلورانس ایتالیا واقع شده یکی از قدیمی‌ترین و مشهورترین موزه‌های هنر اروپا و جهان است. چهار نمایشگاه این گالری به طور کلی نمایانگر آثار هنری بر جای مانده از دوران خاندان مدیچی در ساختمانی قرون وسطایی است.

با تور مجازی گالری اوفیتزی می‌توانید نمایی نزدیک به نقاشی‌ها و جزئیات مهم آن‌ها داشته باشید و بازید از این گالری را به گونه‌ای متفاوت تجربه کنید.

بازدید مجازی گالری اوفیتزی فلورانس

ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.

Δdocument.getElementById( “ak_js” ).setAttribute( “value”, ( new Date() ).getTime() );در جدیدترین قسمت از سری مطالب بازدید مجازی از موزه‌ها، به پاریس می‌رویم و از موزه‌ی «لوور» دیدن می‌کنیم.

نسخه اولیه این مقاله در تاریخ ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ منتشر شده و در تاریخ ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ به‌روزرسانی شده است.

موزه‌ لوور (Louvre Museum / Musée du Louvre) یکی از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین موزه‌های دنیا است. این موزه که بزرگ‌ترین موزه‌ هنری فرانسه و یکی از مهم‌ترین ساختمان‌های تاریخی این کشور محسوب می‌شود، در شهر پاریس واقع شده است.

علت نام‌گذاری این موزه به این دلیل است که مقامات فرانسوی موزه‌ نام‌برده را در قلعه‌ لوور بنا کرده‌اند. ساخت این قلعه در اواخر قرن ۱۲ و تا اوایل قرن ۱۳ میلادی به دستور فیلیپ دوم  آغاز شد. با گذر روزها و سال‌ها، تغییرات مختلفی در ساختار این قلعه پدید آمد تا اینکه امروز، می‌بینیم یکی از پربازدیدترین و تاریخی‌ترین موزه‌های جهان در این کاخ باشکوه برپا شده است. در این مطلب، به پاریس می‌رویم تا از موزه‌ لوور دیدن کنیم؛ همراه ما باشیدبازدید مجازی از موزه لوور

کمتر کسی پیدا می‌شود که کتاب تاریخ را خوانده باشد و نام این موزه را ندیده باشد یا اسم آن به گوشش آشنا نباشد. در این موزه چیزی بالغ بر ۳۸ هزار اثر هنری مختلف و متنوع مربوط به دوره‌ پیش از تاریخ تا همین قرن ۲۱ موجود است. تمامی این آثار در فضایی بالغ بر ۷۲ هزار متر مربع جمع‌آوری شده‌اند. این موزه در سال ۲۰۱۷ میلادی توانست جمعیتی حدود ۸٫۱ میلیون نفر را به خود جذب کند و قسمتی مهم از فهرست پربازدیدترین موزه‌های جهان را به خودش اختصاص دهد.

از سال ۱۷۳۱ میلادی تا به امروز، موزه‌ لوور به‌عنوان یک «موزه‌ی عمومی» فعالیت‌های خود را برنامه‌ریزی کرده و روی مواردی مثل هنر، تاریخ بشر و فرهنگ متمرکز بوده است. در این موزه‌ آثاری ارزنده همچون تابلوی «مونالیزا» اثر «لئوناردو داوینچی»، «لوح حمورابی» و قسمتی بزرگ از اشیای باارزش تمدن‌های اسلامی به‌خصوص کشور خودمان، نگهداری می‌شوند. از طریق تور مجازی موزه لوور می‌توانید به‌صورت مجازی از بزرگ‌ترین موزه هنر جهان بازدید کنید و به گردش در آن بپردازید. 

var head=document.getElementsByTagName(“head”)[0];var script=document.createElement(“script”);script.type=”text/javascript”;script.async=1;script.src=”https://s1.mediaad.org/serve/kojaro.com/loader.js”;head.appendChild(script);

var suggestJsonList={“title”:”مقاصد پیشنهادی”,”suggest”:[{title:”تهران، ایران”,slug:”/dir/تهران-118-ci/”},{title:”مشهد، ایران”,slug:”/dir/mashhad-28516-ci/”},{title:”کیش، ایران”,slug:”/dir/kish-435-ci/”},{title:”شیراز، ایران”,slug:”/dir/shiraz-262-ci/”},]};

var attractionDefault=[{“id”:435,”title”:”کیش”,”slug”:”Kish”,”provinceSlug”:”Hormozgan”,”countrySlug”:”iran”,”countryTitle”:”ایران”,”cityTitle”:null,”provinceTitle”:”استان هرمزگان”,”isRecentlySearch”:false,”attractionInfoType”:3},{“id”:57,”title”:”اصفهان”,”slug”:”Isfahan”,”provinceSlug”:”esfahan”,”countrySlug”:”iran”,”countryTitle”:”ایران”,”cityTitle”:null,”provinceTitle”:”استان اصفهان”,”isRecentlySearch”:false,”attractionInfoType”:3},{“id”:262,”title”:”شیراز”,”slug”:”Shiraz”,”provinceSlug”:”Fars”,”countrySlug”:”iran”,”countryTitle”:”ایران”,”cityTitle”:null,”provinceTitle”:”استان فارس”,”isRecentlySearch”:false,”attractionInfoType”:3},{“id”:28355,”title”:”قشم”,”slug”:”Qeshm”,”provinceSlug”:”Hormozgan”,”countrySlug”:”iran”,”countryTitle”:”ایران”,”cityTitle”:null,”provinceTitle”:”استان هرمزگان”,”isRecentlySearch”:false,”attractionInfoType”:3},{“id”:44,”title”:”اردبیل”,”slug”:”ardabil”,”provinceSlug”:”Ardabil”,”countrySlug”:”iran”,”countryTitle”:”ایران”,”cityTitle”:null,”provinceTitle”:”استان اردبیل”,”isRecentlySearch”:false,”attractionInfoType”:3},{“id”:20015,”title”:”سرعین”,”slug”:”Sarein”,”provinceSlug”:”Ardabil”,”countrySlug”:”iran”,”countryTitle”:”ایران”,”cityTitle”:null,”provinceTitle”:”استان اردبیل”,”isRecentlySearch”:false,”attractionInfoType”:3},{“id”:361,”title”:”آستارا”,”slug”:”astara”,”provinceSlug”:”Gilan”,”countrySlug”:”iran”,”countryTitle”:”ایران”,”cityTitle”:null,”provinceTitle”:”استان گیلان”,”isRecentlySearch”:false,”attractionInfoType”:3},{“id”:25463,”title”:”آنتالیا”,”slug”:”antalya”,”provinceSlug”:”Antalya”,”countrySlug”:”turkey”,”countryTitle”:”ترکیه”,”cityTitle”:null,”provinceTitle”:”استان آنتالیا”,”isRecentlySearch”:false,”attractionInfoType”:3},{“id”:113256,”title”:”گرجستان”,”slug”:”georgia”,”provinceSlug”:null,”countrySlug”:null,”countryTitle”:null,”cityTitle”:null,”provinceTitle”:null,”isRecentlySearch”:false,”attractionInfoType”:1},{“id”:113350,”title”:”ارمنستان”,”slug”:”armenia”,”provinceSlug”:null,”countrySlug”:null,”countryTitle”:null,”cityTitle”:null,”provinceTitle”:null,”isRecentlySearch”:false,”attractionInfoType”:1},{“id”:27047,”title”:”باکو”,”slug”:”Baku”,”provinceSlug”:”baku”,”countrySlug”:”azerbaijan-republic”,”countryTitle”:”جمهوری آذربایجان”,”cityTitle”:null,”provinceTitle”:”بخش باکو”,”isRecentlySearch”:false,”attractionInfoType”:3},{“id”:113230,”title”:”بلغارستان”,”slug”:”bulgaria”,”provinceSlug”:null,”countrySlug”:null,”countryTitle”:null,”cityTitle”:null,”provinceTitle”:null,”isRecentlySearch”:false,”attractionInfoType”:1}];

var tourDefault=[{“id”:344,”title”:”تور استانبول”,”slug”:”استانبول”,”provinceSlug”:null,”countrySlug”:null,”cityTitle”:null,”provinceTitle”:null,”countryTitle”:null,”tourCount”:0,”categoryCount”:3,”tagCount”:7,”tourInfoType”:5},{“id”:586,”title”:”تور کیش”,”slug”:”کیش”,”provinceSlug”:null,”countrySlug”:null,”cityTitle”:null,”provinceTitle”:null,”countryTitle”:null,”tourCount”:0,”categoryCount”:0,”tagCount”:0,”tourInfoType”:5},{“id”:547,”title”:”تور مشهد”,”slug”:”مشهد”,”provinceSlug”:null,”countrySlug”:null,”cityTitle”:null,”provinceTitle”:null,”countryTitle”:null,”tourCount”:0,”categoryCount”:0,”tagCount”:0,”tourInfoType”:5},{“id”:345,”title”:”تور آنتالیا”,”slug”:”انتالیا”,”provinceSlug”:null,”countrySlug”:null,”cityTitle”:null,”provinceTitle”:null,”countryTitle”:null,”tourCount”:0,”categoryCount”:0,”tagCount”:0,”tourInfoType”:5},{“id”:324,”title”:”تور دبی”,”slug”:”دبی”,”provinceSlug”:null,”countrySlug”:null,”cityTitle”:null,”provinceTitle”:null,”countryTitle”:null,”tourCount”:0,”categoryCount”:0,”tagCount”:0,”tourInfoType”:5},{“id”:319,”title”:”تور ارمنستان”,”slug”:”ارمنستان”,”provinceSlug”:null,”countrySlug”:null,”cityTitle”:null,”provinceTitle”:null,”countryTitle”:null,”tourCount”:0,”categoryCount”:0,”tagCount”:0,”tourInfoType”:5},{“id”:584,”title”:”تور قشم”,”slug”:”قشم”,”provinceSlug”:null,”countrySlug”:null,”cityTitle”:null,”provinceTitle”:null,”countryTitle”:null,”tourCount”:0,”categoryCount”:3,”tagCount”:7,”tourInfoType”:5},{“id”:554,”title”:”تور چابهار”,”slug”:”چابهار”,”provinceSlug”:null,”countrySlug”:null,”cityTitle”:null,”provinceTitle”:null,”countryTitle”:null,”tourCount”:0,”categoryCount”:0,”tagCount”:0,”tourInfoType”:5},{“id”:398,”title”:”تور گرجستان”,”slug”:”گرجستان”,”provinceSlug”:null,”countrySlug”:null,”cityTitle”:null,”provinceTitle”:null,”countryTitle”:null,”tourCount”:0,”categoryCount”:0,”tagCount”:0,”tourInfoType”:5},{“id”:6,”title”:”تور کویر گردی”,”slug”:”کویرگردی”,”provinceSlug”:null,”countrySlug”:null,”cityTitle”:null,”provinceTitle”:null,”countryTitle”:null,”tourCount”:0,”categoryCount”:0,”tagCount”:1,”tourInfoType”:6},{“id”:522,”title”:”تور اروپا”,”slug”:”اروپا”,”provinceSlug”:null,”countrySlug”:null,”cityTitle”:null,”provinceTitle”:null,”countryTitle”:null,”tourCount”:0,”categoryCount”:0,”tagCount”:0,”tourInfoType”:5},{“id”:445,”title”:”تور آفریقا”,”slug”:”افریقا”,”provinceSlug”:null,”countrySlug”:null,”cityTitle”:null,”provinceTitle”:null,”countryTitle”:null,”tourCount”:0,”categoryCount”:0,”tagCount”:0,”tourInfoType”:5},{“id”:338,”title”:”تور تایلند”,”slug”:”تایلند”,”provinceSlug”:null,”countrySlug”:null,”cityTitle”:null,”provinceTitle”:null,”countryTitle”:null,”tourCount”:0,”categoryCount”:0,”tagCount”:0,”tourInfoType”:5},{“id”:5,”title”:”تور طبیعت‌گردی”,”slug”:”طبیعت-گردی”,”provinceSlug”:null,”countrySlug”:null,”cityTitle”:null,”provinceTitle”:null,”countryTitle”:null,”tourCount”:0,”categoryCount”:0,”tagCount”:1,”tourInfoType”:6},{“id”:9,”title”:”تور کریسمس ۲۰۲۲”,”slug”:”تور-کریسمس”,”provinceSlug”:null,”countrySlug”:null,”cityTitle”:null,”provinceTitle”:null,”countryTitle”:null,”tourCount”:0,”categoryCount”:0,”tagCount”:1,”tourInfoType”:6}];

var hotelDefault=[{“id”:118,”title”:”تهران”,”slug”:”تهران”,”provinceSlug”:”Tehran”,”countrySlug”:”iran”,”cityTitle”:null,”provinceTitle”:”استان تهران”,”countryTitle”:”ایران”,”hotelInfoType”:3},{“id”:28516,”title”:”مشهد”,”slug”:”Mashhad”,”provinceSlug”:”Razavi-Khorasan”,”countrySlug”:”iran”,”cityTitle”:null,”provinceTitle”:”استان خراسان رضوی”,”countryTitle”:”ایران”,”hotelInfoType”:3},{“id”:57,”title”:”اصفهان”,”slug”:”Isfahan”,”provinceSlug”:”esfahan”,”countrySlug”:”iran”,”cityTitle”:null,”provinceTitle”:”استان اصفهان”,”countryTitle”:”ایران”,”hotelInfoType”:3},{“id”:262,”title”:”شیراز”,”slug”:”Shiraz”,”provinceSlug”:”Fars”,”countrySlug”:”iran”,”cityTitle”:null,”provinceTitle”:”استان فارس”,”countryTitle”:”ایران”,”hotelInfoType”:3},{“id”:30425,”title”:”تبریز”,”slug”:”Tabriz”,”provinceSlug”:”East-Azerbaijan”,”countrySlug”:”iran”,”cityTitle”:null,”provinceTitle”:”استان آذربایجان شرقی”,”countryTitle”:”ایران”,”hotelInfoType”:3},{“id”:435,”title”:”کیش”,”slug”:”Kish”,”provinceSlug”:”Hormozgan”,”countrySlug”:”iran”,”cityTitle”:null,”provinceTitle”:”استان هرمزگان”,”countryTitle”:”ایران”,”hotelInfoType”:3},{“id”:28355,”title”:”قشم”,”slug”:”Qeshm”,”provinceSlug”:”Hormozgan”,”countrySlug”:”iran”,”cityTitle”:null,”provinceTitle”:”استان هرمزگان”,”countryTitle”:”ایران”,”hotelInfoType”:3},{“id”:453,”title”:”یزد”,”slug”:”Yazd”,”provinceSlug”:”Yazd”,”countrySlug”:”iran”,”cityTitle”:null,”provinceTitle”:”استان یزد”,”countryTitle”:”ایران”,”hotelInfoType”:3},{“id”:3,”title”:”استان اردبیل”,”slug”:”Ardabil”,”provinceSlug”:null,”countrySlug”:”iran”,”cityTitle”:null,”provinceTitle”:null,”countryTitle”:”ایران”,”hotelInfoType”:2},{“id”:27,”title”:”استان مازندران”,”slug”:”Mazandaran”,”provinceSlug”:null,”countrySlug”:”iran”,”cityTitle”:null,”provinceTitle”:null,”countryTitle”:”ایران”,”hotelInfoType”:2},{“id”:25,”title”:”استان گیلان”,”slug”:”Gilan”,”provinceSlug”:null,”countrySlug”:”iran”,”cityTitle”:null,”provinceTitle”:null,”countryTitle”:”ایران”,”hotelInfoType”:2}];

var internalCityList={isRtl:true,results:[{label:”تهران (Thr)”,code:”thr”,cityTitle:”تهران”,isFeatured:true,airports:null,},{label:”اصفهان (Ifn)”,code:”ifn”,cityTitle:”اصفهان”,isFeatured:true,airports:null,},{label:”مشهد (Mhd)”,code:”mhd”,cityTitle:”مشهد”,isFeatured:true,airports:null,},{label:”کیش (Kih)”,code:”kih”,cityTitle:”کیش”,isFeatured:true,airports:null,},{label:”اهواز (Awz)”,code:”awz”,cityTitle:”اهواز”,isFeatured:true,airports:null,},{label:”شیراز (Syz)”,code:”syz”,cityTitle:”شیراز”,isFeatured:true,airports:null,},{label:”تبریز (Tbz)”,code:”tbz”,cityTitle:”تبریز”,isFeatured:true,airports:null,},{label:”بندر عباس (Bnd)”,code:”bnd”,cityTitle:”بندر عباس”,isFeatured:true,airports:null,},{label:”قشم (Gsm)”,code:”gsm”,cityTitle:”قشم”,isFeatured:false,airports:null,},{label:”رشت (Ras)”,code:”ras”,cityTitle:”رشت”,isFeatured:false,airports:null,},{label:”مراغه (Acp)”,code:”acp”,cityTitle:”مراغه”,isFeatured:false,airports:null,},{label:”خوی (Khy)”,code:”khy”,cityTitle:”خوی”,isFeatured:false,airports:null,},{label:”ماکو (Imq)”,code:”imq”,cityTitle:”ماکو”,isFeatured:false,airports:null,},{label:”ارومیه (Omh)”,code:”omh”,cityTitle:”ارومیه”,isFeatured:false,airports:null,},{label:”اردبیل (Adu)”,code:”adu”,cityTitle:”اردبیل”,isFeatured:false,airports:null,},{label:”پارس آباد (Pfq)”,code:”pfq”,cityTitle:”پارس آباد”,isFeatured:false,airports:null,},{label:”کاشان (Kks)”,code:”kks”,cityTitle:”کاشان”,isFeatured:false,airports:null,},{label:”کرج (Pyk)”,code:”pyk”,cityTitle:”کرج”,isFeatured:false,airports:null,},{label:”ایلام (Iil)”,code:”iil”,cityTitle:”ایلام”,isFeatured:false,airports:null,},{label:”بوشهر (Buz)”,code:”buz”,cityTitle:”بوشهر”,isFeatured:false,airports:null,},{label:”خارک (Khk)”,code:”khk”,cityTitle:”خارک”,isFeatured:false,airports:null,},{label:”عسلویه (Pgu)”,code:”pgu”,cityTitle:”عسلویه”,isFeatured:false,airports:null,},{label:”شهرکرد (Cqd)”,code:”cqd”,cityTitle:”شهرکرد”,isFeatured:false,airports:null,},{label:”طبس (Tcx)”,code:”tcx”,cityTitle:”طبس”,isFeatured:false,airports:null,},{label:”بیرجند (Xbj)”,code:”xbj”,cityTitle:”بیرجند”,isFeatured:false,airports:null,},{label:”سبزوار (Afz)”,code:”afz”,cityTitle:”سبزوار”,isFeatured:false,airports:null,},{label:”بجنورد (Bjb)”,code:”bjb”,cityTitle:”بجنورد”,isFeatured:false,airports:null,},{label:”آبادان (Abd)”,code:”abd”,cityTitle:”آبادان”,isFeatured:false,airports:null,},{label:”دزفول (Def)”,code:”def”,cityTitle:”دزفول”,isFeatured:false,airports:null,},{label:”مسجد سلیمان (Qmj)”,code:”qmj”,cityTitle:”مسجد سلیمان”,isFeatured:false,airports:null,},{label:”بندر ماهشهر (Mrx)”,code:”mrx”,cityTitle:”بندر ماهشهر”,isFeatured:false,airports:null,},{label:”امیدیه (Akw)”,code:”akw”,cityTitle:”امیدیه”,isFeatured:false,airports:null,},{label:”زنجان (Jwn)”,code:”jwn”,cityTitle:”زنجان”,isFeatured:false,airports:null,},{label:”سمنان (Snx)”,code:”snx”,cityTitle:”سمنان”,isFeatured:false,airports:null,},{label:”شاهرود (Rud)”,code:”rud”,cityTitle:”شاهرود”,isFeatured:false,airports:null,},{label:”ایرانشهر (Ihr)”,code:”ihr”,cityTitle:”ایرانشهر”,isFeatured:false,airports:null,},{label:”چابهار (Zbr)”,code:”zbr”,cityTitle:”چابهار”,isFeatured:false,airports:null,},{label:”زابل (Acz)”,code:”acz”,cityTitle:”زابل”,isFeatured:false,airports:null,},{label:”زاهدان (Zah)”,code:”zah”,cityTitle:”زاهدان”,isFeatured:false,airports:null,},{label:”جهرم (Jar)”,code:”jar”,cityTitle:”جهرم”,isFeatured:false,airports:null,},{label:”فسا (Faz)”,code:”faz”,cityTitle:”فسا”,isFeatured:false,airports:null,},{label:”لار (Lrr)”,code:”lrr”,cityTitle:”لار”,isFeatured:false,airports:null,},{label:”لامرد (Lfm)”,code:”lfm”,cityTitle:”لامرد”,isFeatured:false,airports:null,},{label:”سنندج (Sdg)”,code:”sdg”,cityTitle:”سنندج”,isFeatured:false,airports:null,},{label:”بم (Bxr)”,code:”bxr”,cityTitle:”بم”,isFeatured:false,airports:null,},{label:”جیرفت (Jyr)”,code:”jyr”,cityTitle:”جیرفت”,isFeatured:false,airports:null,},{label:”رفسنجان (Rjn)”,code:”rjn”,cityTitle:”رفسنجان”,isFeatured:false,airports:null,},{label:”سیرجان (Syj)”,code:”syj”,cityTitle:”سیرجان”,isFeatured:false,airports:null,},{label:”کرمان (Ker)”,code:”ker”,cityTitle:”کرمان”,isFeatured:false,airports:null,},{label:”کرمانشاه (Ksh)”,code:”ksh”,cityTitle:”کرمانشاه”,isFeatured:false,airports:null,},{label:”گرگان (Gbt)”,code:”gbt”,cityTitle:”گرگان”,isFeatured:false,airports:null,},{label:”کلاله (Klm)”,code:”klm”,cityTitle:”کلاله”,isFeatured:false,airports:null,},{label:”ساری (Sry)”,code:”sry”,cityTitle:”ساری”,isFeatured:false,airports:null,},{label:”نوشهر (Nsh)”,code:”nsh”,cityTitle:”نوشهر”,isFeatured:false,airports:null,},{label:”رامسر (Rzr)”,code:”rzr”,cityTitle:”رامسر”,isFeatured:false,airports:null,},{label:”اراک (Ajk)”,code:”ajk”,cityTitle:”اراک”,isFeatured:false,airports:null,},{label:”بندرلنگه (Bdh)”,code:”bdh”,cityTitle:”بندرلنگه”,isFeatured:false,airports:null,},{label:”جزیره لاوان (Lvp)”,code:”lvp”,cityTitle:”جزیره لاوان”,isFeatured:false,airports:null,},{label:”همدان (Hdm)”,code:”hdm”,cityTitle:”همدان”,isFeatured:false,airports:null,},{label:”یزد (Azd)”,code:”azd”,cityTitle:”یزد”,isFeatured:false,airports:null,},{label:”خرم آباد (Khd)”,code:”khd”,cityTitle:”خرم آباد”,isFeatured:false,airports:null,},{label:”یاسوج (Yes)”,code:”yes”,cityTitle:”یاسوج”,isFeatured:false,airports:null,},{label:”گچساران (Gch)”,code:”gch”,cityTitle:”گچساران”,isFeatured:false,airports:null,},],};var destinationInternalCityList={isRtl:true,results:[{label:”مشهد (Mhd)”,code:”mhd”,cityTitle:”مشهد”,isFeatured:true,airports:null,},{label:”تبریز (Tbz)”,code:”tbz”,cityTitle:”تبریز”,isFeatured:true,airports:null,},{label:”تهران (Thr)”,code:”thr”,cityTitle:”تهران”,isFeatured:true,airports:null,},{label:”جزیره کیش (Kih)”,code:”kih”,cityTitle:”جزیره کیش”,isFeatured:true,airports:null,},{label:”شیراز (Syz)”,code:”syz”,cityTitle:”شیراز”,isFeatured:true,airports:null,},{label:”اهواز (Awz)”,code:”awz”,cityTitle:”اهواز”,isFeatured:true,airports:null,},{label:”قشم (Gsm)”,code:”gsm”,cityTitle:”قشم”,isFeatured:true,airports:null,},{label:”اصفهان (Ifn)”,code:”ifn”,cityTitle:”اصفهان”,isFeatured:true,airports:null,},{label:”چابهار (Zbr)”,code:”zbr”,cityTitle:”چابهار”,isFeatured:false,airports:null,},{label:”زنجان (Jwn)”,code:”jwn”,cityTitle:”زنجان”,isFeatured:false,airports:null,},{label:”زابل (Acz)”,code:”acz”,cityTitle:”زابل”,isFeatured:false,airports:null,},{label:”گچساران (Gch)”,code:”gch”,cityTitle:”گچساران”,isFeatured:false,airports:null,},{label:”اراک (Ajk)”,code:”ajk”,cityTitle:”اراک”,isFeatured:false,airports:null,},{label:”کرمانشاه (Ksh)”,code:”ksh”,cityTitle:”کرمانشاه”,isFeatured:false,airports:null,},{label:”کاشان (Kks)”,code:”kks”,cityTitle:”کاشان”,isFeatured:false,airports:null,},{label:”سیرجان (Syj)”,code:”syj”,cityTitle:”سیرجان”,isFeatured:false,airports:null,},{label:”ارومیه (Omh)”,code:”omh”,cityTitle:”ارومیه”,isFeatured:false,airports:null,},{label:”دزفول (Def)”,code:”def”,cityTitle:”دزفول”,isFeatured:false,airports:null,},{label:”عسلویه (Pgu)”,code:”pgu”,cityTitle:”عسلویه”,isFeatured:false,airports:null,},{label:”طبس (Tcx)”,code:”tcx”,cityTitle:”طبس”,isFeatured:false,airports:null,},{label:”ماکو (Mku)”,code:”mku”,cityTitle:”ماکو”,isFeatured:false,airports:null,},{label:”ایرانشهر (Ihr)”,code:”ihr”,cityTitle:”ایرانشهر”,isFeatured:false,airports:null,},{label:”جهرم (Jar)”,code:”jar”,cityTitle:”جهرم”,isFeatured:false,airports:null,},{label:”خارک (Khk)”,code:”khk”,cityTitle:”خارک”,isFeatured:false,airports:null,},{label:”خوی (Khy)”,code:”khy”,cityTitle:”خوی”,isFeatured:false,airports:null,},{label:”شاهرود (Rud)”,code:”rud”,cityTitle:”شاهرود”,isFeatured:false,airports:null,},{label:”کرج (Pyk)”,code:”pyk”,cityTitle:”کرج”,isFeatured:false,airports:null,},{label:”کلاله (Klm)”,code:”klm”,cityTitle:”کلاله”,isFeatured:false,airports:null,},{label:”لامرد (Lfm)”,code:”lfm”,cityTitle:”لامرد”,isFeatured:false,airports:null,},{label:”ابوموسی (Aeu)”,code:”aeu”,cityTitle:”ابوموسی”,isFeatured:false,airports:null,},{label:”آغاجاری (Akw)”,code:”akw”,cityTitle:”آغاجاری”,isFeatured:false,airports:null,},{label:”فسا (Faz)”,code:”faz”,cityTitle:”فسا”,isFeatured:false,airports:null,},{label:”آبادان (Abd)”,code:”abd”,cityTitle:”آبادان”,isFeatured:false,airports:null,},{label:”اردبیل (Adu)”,code:”adu”,cityTitle:”اردبیل”,isFeatured:false,airports:null,},{label:”ایلام (Iil)”,code:”iil”,cityTitle:”ایلام”,isFeatured:false,airports:null,},{label:”بجنورد (Bjb)”,code:”bjb”,cityTitle:”بجنورد”,isFeatured:false,airports:null,},{label:”بم (Bxr)”,code:”bxr”,cityTitle:”بم”,isFeatured:false,airports:null,},{label:”بندر عباس (Bnd)”,code:”bnd”,cityTitle:”بندر عباس”,isFeatured:false,airports:null,},{label:”بندر لنگه (Bdh)”,code:”bdh”,cityTitle:”بندر لنگه”,isFeatured:false,airports:null,},{label:”بندر ماهشهر (Mrx)”,code:”mrx”,cityTitle:”بندر ماهشهر”,isFeatured:false,airports:null,},{label:”بوشهر (Buz)”,code:”buz”,cityTitle:”بوشهر”,isFeatured:false,airports:null,},{label:”بیرجند (Xbj)”,code:”xbj”,cityTitle:”بیرجند”,isFeatured:false,airports:null,},{label:”پارس آباد (Pfq)”,code:”pfq”,cityTitle:”پارس آباد”,isFeatured:false,airports:null,},{label:”خرم آباد (Khd)”,code:”khd”,cityTitle:”خرم آباد”,isFeatured:false,airports:null,},{label:”رامسر (Rzr)”,code:”rzr”,cityTitle:”رامسر”,isFeatured:false,airports:null,},{label:”رشت (Ras)”,code:”ras”,cityTitle:”رشت”,isFeatured:false,airports:null,},{label:”رفسنجان (Rjn)”,code:”rjn”,cityTitle:”رفسنجان”,isFeatured:false,airports:null,},{label:”زاهدان (Zah)”,code:”zah”,cityTitle:”زاهدان”,isFeatured:false,airports:null,},{label:”سبزوار (Afz)”,code:”afz”,cityTitle:”سبزوار”,isFeatured:false,airports:null,},{label:”سنندج (Sdg)”,code:”sdg”,cityTitle:”سنندج”,isFeatured:false,airports:null,},{label:”شهرکرد (Cqd)”,code:”cqd”,cityTitle:”شهرکرد”,isFeatured:false,airports:null,},{label:”گرگان (Gbt)”,code:”gbt”,cityTitle:”گرگان”,isFeatured:false,airports:null,},{label:”لار (Lrr)”,code:”lrr”,cityTitle:”لار”,isFeatured:false,airports:null,},{label:”مراغه (Acp)”,code:”acp”,cityTitle:”مراغه”,isFeatured:false,airports:null,},{label:”نوشهر (Nsh)”,code:”nsh”,cityTitle:”نوشهر”,isFeatured:false,airports:null,},{label:”همدان (Hdm)”,code:”hdm”,cityTitle:”همدان”,isFeatured:false,airports:null,},{label:”کرمان (Ker)”,code:”ker”,cityTitle:”کرمان”,isFeatured:false,airports:null,},{label:”یزد (Azd)”,code:”azd”,cityTitle:”یزد”,isFeatured:false,airports:null,},{label:”ساری (Sry)”,code:”sry”,cityTitle:”ساری”,isFeatured:false,airports:null,},{label:”یاسوج (Yes)”,code:”yes”,cityTitle:”یاسوج”,isFeatured:false,airports:null,},{label:”جیرفت (Jyr)”,code:”jyr”,cityTitle:”جیرفت”,isFeatured:false,airports:null,},],};var externalCityList={isRtl:true,results:[{label:”بانکوک,تایلند”,code:”BKKALL”,cityTitle:”بانکوک”,isFeatured:true,airports:[{label:”بین‌المللی دن موئنگ(dmk)”,code:”DMK”,cityTitle:”بانکوک”},{label:”سووارنابومی(bkk)”,code:”BKK”,cityTitle:”بانکوک”},],},{label:”بارسلونا,اسپانیا”,code:”BCNALL”,cityTitle:”بارسلونا”,isFeatured:true,airports:[{label:”بارسلونا(bcn)”,code:”BCN”,cityTitle:”بارسلونا”},],},{label:”استانبول,ترکیه”,code:”ISTALL”,cityTitle:”استانبول”,isFeatured:true,airports:[{label:”فرودگاه جدید استانبول(ist)”,code:”IST”,cityTitle:”استانبول”,},{label:”فرودگاه صبیحه گوکچن استانبول(saw)”,code:”SAW”,cityTitle:”استانبول”,},],},{label:”پاریس,فرانسه”,code:”PARALL”,cityTitle:”پاریس”,isFeatured:true,airports:[{label:”تیلی(bva)”,code:”BVA”,cityTitle:”پاریس”},{label:”شارل دو گول(cdg)”,code:”CDG”,cityTitle:”پاریس”},{label:”اورلی(ory)”,code:”ORY”,cityTitle:”پاریس”},],},{label:”پوکت,تایلند”,code:”HKTALL”,cityTitle:”پوکت”,isFeatured:true,airports:[{label:”بین‌المللی پوکت(hkt)”,code:”HKT”,cityTitle:”پوکت”},],},{label:”تفلیس,گرجستان”,code:”TBSALL”,cityTitle:”تفلیس”,isFeatured:true,airports:[{label:”فرودگاه بین‌المللی تفلیس(tbs)”,code:”TBS”,cityTitle:”تفلیس”,},],},{label:”تهران,ایران”,code:”THRALL”,cityTitle:”تهران”,isFeatured:true,airports:[{label:”فرودگاه بین‌المللی امام خمینی(ika)”,code:”IKA”,cityTitle:”تهران”,},],},{label:”ونکوور,کانادا”,code:”YVRALL”,cityTitle:”ونکوور”,isFeatured:true,airports:[{label:”کول هاربور سیپلین بیس(cxh)”,code:”CXH”,cityTitle:”ونکوور”,},{label:”ابتسفرد(yxx)”,code:”YXX”,cityTitle:”ونکوور”},{label:”بین‌المللی ونکوور(yvr)”,code:”YVR”,cityTitle:”ونکوور”},],},],};var destinationExternalCityList={isRtl:true,results:[{label:”بانکوک,تایلند”,code:”BKKALL”,cityTitle:”بانکوک”,isFeatured:true,airports:[{label:”بین‌المللی دن موئنگ(dmk)”,code:”DMK”,cityTitle:”بانکوک”},{label:”سووارنابومی(bkk)”,code:”BKK”,cityTitle:”بانکوک”},],},{label:”بارسلونا,اسپانیا”,code:”BCNALL”,cityTitle:”بارسلونا”,isFeatured:true,airports:[{label:”بارسلونا(bcn)”,code:”BCN”,cityTitle:”بارسلونا”},],},{label:”استانبول,ترکیه”,code:”ISTALL”,cityTitle:”استانبول”,isFeatured:true,airports:[{label:”فرودگاه جدید استانبول(ist)”,code:”IST”,cityTitle:”استانبول”,},{label:”فرودگاه صبیحه گوکچن استانبول(saw)”,code:”SAW”,cityTitle:”استانبول”,},],},{label:”پاریس,فرانسه”,code:”PARALL”,cityTitle:”پاریس”,isFeatured:true,airports:[{label:”تیلی(bva)”,code:”BVA”,cityTitle:”پاریس”},{label:”شارل دو گول(cdg)”,code:”CDG”,cityTitle:”پاریس”},{label:”اورلی(ory)”,code:”ORY”,cityTitle:”پاریس”},],},{label:”پوکت,تایلند”,code:”HKTALL”,cityTitle:”پوکت”,isFeatured:true,airports:[{label:”بین‌المللی پوکت(hkt)”,code:”HKT”,cityTitle:”پوکت”},],},{label:”تفلیس,گرجستان”,code:”TBSALL”,cityTitle:”تفلیس”,isFeatured:true,airports:[{label:”فرودگاه بین‌المللی تفلیس(tbs)”,code:”TBS”,cityTitle:”تفلیس”,},],},{label:”تهران,ایران”,code:”THRALL”,cityTitle:”تهران”,isFeatured:true,airports:[{label:”فرودگاه بین‌المللی امام خمینی(ika)”,code:”IKA”,cityTitle:”تهران”,},],},{label:”ونکوور,کانادا”,code:”YVRALL”,cityTitle:”ونکوور”,isFeatured:true,airports:[{label:”کول هاربور سیپلین بیس(cxh)”,code:”CXH”,cityTitle:”ونکوور”,},{label:”ابتسفرد(yxx)”,code:”YXX”,cityTitle:”ونکوور”},{label:”بین‌المللی ونکوور(yvr)”,code:”YVR”,cityTitle:”ونکوور”},],},],};

var restaurantDefault=[{“id”:118,”title”:”تهران”,”slug”:”تهران”,”provinceSlug”:”Tehran”,”countrySlug”:”iran”,”cityTitle”:null,”provinceTitle”:”استان تهران”,”countryTitle”:”ایران”,”restaurantInfoType”:3},{“id”:28516,”title”:”مشهد”,”slug”:”Mashhad”,”provinceSlug”:”Razavi-Khorasan”,”countrySlug”:”iran”,”cityTitle”:null,”provinceTitle”:”استان خراسان رضوی”,”countryTitle”:”ایران”,”restaurantInfoType”:3},{“id”:57,”title”:”اصفهان”,”slug”:”Isfahan”,”provinceSlug”:”esfahan”,”countrySlug”:”iran”,”cityTitle”:null,”provinceTitle”:”استان اصفهان”,”countryTitle”:”ایران”,”restaurantInfoType”:3},{“id”:262,”title”:”شیراز”,”slug”:”Shiraz”,”provinceSlug”:”Fars”,”countrySlug”:”iran”,”cityTitle”:null,”provinceTitle”:”استان فارس”,”countryTitle”:”ایران”,”restaurantInfoType”:3},{“id”:30425,”title”:”تبریز”,”slug”:”Tabriz”,”provinceSlug”:”East-Azerbaijan”,”countrySlug”:”iran”,”cityTitle”:null,”provinceTitle”:”استان آذربایجان شرقی”,”countryTitle”:”ایران”,”restaurantInfoType”:3},{“id”:435,”title”:”کیش”,”slug”:”Kish”,”provinceSlug”:”Hormozgan”,”countrySlug”:”iran”,”cityTitle”:null,”provinceTitle”:”استان هرمزگان”,”countryTitle”:”ایران”,”restaurantInfoType”:3},{“id”:28355,”title”:”قشم”,”slug”:”Qeshm”,”provinceSlug”:”Hormozgan”,”countrySlug”:”iran”,”cityTitle”:null,”provinceTitle”:”استان هرمزگان”,”countryTitle”:”ایران”,”restaurantInfoType”:3},{“id”:453,”title”:”یزد”,”slug”:”Yazd”,”provinceSlug”:”Yazd”,”countrySlug”:”iran”,”cityTitle”:null,”provinceTitle”:”استان یزد”,”countryTitle”:”ایران”,”restaurantInfoType”:3},{“id”:3,”title”:”استان اردبیل”,”slug”:”Ardabil”,”provinceSlug”:null,”countrySlug”:”iran”,”cityTitle”:null,”provinceTitle”:null,”countryTitle”:”ایران”,”restaurantInfoType”:2},{“id”:27,”title”:”استان مازندران”,”slug”:”Mazandaran”,”provinceSlug”:null,”countrySlug”:”iran”,”cityTitle”:null,”provinceTitle”:null,”countryTitle”:”ایران”,”restaurantInfoType”:2},{“id”:25,”title”:”استان گیلان”,”slug”:”Gilan”,”provinceSlug”:null,”countrySlug”:”iran”,”cityTitle”:null,”provinceTitle”:null,”countryTitle”:”ایران”,”restaurantInfoType”:2}];

کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب کجارو تنها با کسب مجوز مکتوب امکان پذیر است.

موزه لوور با ایجاد یک بستر مجازی کل مجموعه تاریخی و هنری خود شامل ۴۸۰ هزار اثر را به صورت مجازی و رایگان در معرض دید عموم قرار داد.

به گزارش ایسنا به نقل از سی ان ان، دوستداران تاریخ و هنر اکنون این فرصت را دارند تا برای نخستین‌بار از مجموعه‌ای کامل از آثار متعلق به موزه لوور شامل ۴۸۰ هزار اثر از قسمت‌های مختلف موزه از هنر اسلامی گرفته تا مجسمه‌های رنسانس و آثار باستانی مصر به صورت رایگان و مجازی دیدن کنند. 

«ژان لوک مارتینز» مدیر موزه لوور در بیانیه‌ای ضمن اعلام این خبر گفت: برای نخستین‌بار هر فردی می‌تواند به صورت رایگان و از کامپیوتر شخصی و یا گوشی هوشمند خود به تمام گنجینه آثار نگهداری‌شده در موزه لوور دسترسی داشته باشد و این مجموعه کامل شامل آثاری است که هم‌اکنون در موزه در معرض نمایش هستند، آثاری که در مخزن نگهداری می‌شوند و حتی آثاری که به صورت امانت به سایر موزه‌ها واگذار شده‌اند. مطمئن هستم این محتوای دیجیتال موجب خواهد شد افراد برای بازدید حضوری از موزه لوور بیشتر ترغیب شوند. 

همچنین یک نقشه مجازی از لوور برای بازدیدکنندگان طراحی شده است که به راحتی می‌توانند از طریق آن از آثار موجود در تمام تالارهای موزه دیدن کنند. 

لوور که پربازدیدترین موزه جهان است و در سال ۲۰۱۹ نزدیک ۱۰ میلیون بازدیدکننده داشت، با وجود ادامه شیوع ویروس کرونا همچنان و از اواخر ماه اکتبر تعطیل است و حالا که روزانه ۴۰هزار نفر در سالن‌های «لوور» قدم نمی‌زنند مسوولان موزه در چند مدت اخیر  از این فرصت طلایی برای مرمت فضای موزه و آثار استفاده کرده‌اند. بازدید مجازی از موزه لوور

همچنین طی بزرگ‌ترین انتقال تاریخ موزه لوور، در ۱۶ ماه گذشته بیش از ۱۰۰ هزار اثر از گنجینه‌های هنری این موزه به طور مخفیانه به یک انبار فوق مدرن در شهر لیون در ۱۲۰ کیلومتری پاریس منتقل شده‌اند. 

موزه لوور  دارای بزرگ‌ترین مجموعه آثار هنری در جهان است و از این میان تنها ۳۵ هزار اثر در معرض دید عموم قرار گرفته و ۳۵ هزار اثر دیگر نیز به صورت امانت در اختیار دیگر موزه‌های فرانسه قرار دارد.

برای تماشای مجازی گنجینه کامل آثار موزه لوور به این لینک مراجعه کنید و یا از طریق این نقشه از بخش‌های مختلف لوور دیدن کنید. 

انتهای پیام

لووووووررررر

وای من عاشق پاریس تازه زبان فرانسوی هم بلدم ممنون که موزه لوور یکی از بهترین جاهایی که من میخام برم رو گذاشتید

چطور ببینم

سلام خیلی عالیه

خیلی خوبه

عالییییی من عاشق فیلم میراکلسم به خاطر همین می خواهم بروم فرانسه

بدون شک پاریس شهر عجایب و از تماشایی‌ترین مکان‌های دنیاست که هر چندبار آن را ببینید، از زیبایی‌هایش سیر نمی‌شوید. اما در میان این حجم از زیبایی و جذابیت، موزه لوور جایگاه دیگری در پاریس دارد. لوور بزرگترین گنجینه هنری و تاریخی دنیاست که با تماشای آن در میان قرن‌ها هنر، فرهنگ و زیبایی غرق می‌شوید.

 موزه لوور بی‌نظیر آنقدر بزرگ است که باید زمان زیادی را برای بازدید و قدم زدن در آن صرف کنید.

بسیاری از اوقات شرایط سفر به پاریس و تماشای شکوه لوور از نزدیک ممکن نیست. سوال اصلی اینجاست که چطور می‌توانیم در لوور و میان زیباترین آثار تاریخی جهان بگردیم؟ یا چگونه می‌توانیم بدون بلیط هواپیما پاریس همراه با عزیزانمان موزه لوور پاریس را ببینیم و به هر کدام از آثار، تا جایی که دلمان می‌خواهد نگاه کنیم؟

شاید بسیاری از شما ندانید که در هر نقطه از جهان که باشید، تماشای موزه لوور و گشت‌وگذار در آن به راحتی آب خوردن است.

در این مطلب از فلایتیو قصد داریم راه‌های تماشای آنلاین لوور و لذت بردن از آن را به شما معرفی کنیم. اگر دوست دارید این موزه تاریخی و مشهور جهانی را ببینید و از دیدن زیبایی‌هاش لذت ببرید، در ادامه با ما همراه باشید:بازدید مجازی از موزه لوور

موزه لوور آنچنان مشهور و محبوب است که کمتر کسی را پیدا می‌کنید که آن را نشناسد و یا نداند که لوور در کدام بخش از جهان قرار گرفته است!

این موزه، در پایتخت فرانسه، یعنی پاریس و میان دو خیابان معروف ریوولی و سن قرار گرفته است. محبوبیت لوور باعث شده که هر ساله گردشگران زیادی از سراسر جهان، به آنجا سفر کنند و یا این موزه بی‌نظیر را به صورت آنلاین ببینند. وسعت موزه لوور بسیار زیاد است و آنطور که تخمین زده‌اند، اگر برای تماشای هر اثر تاریخی یا هنری، فقط ۱۰ ثانیه زمان بگذارید، برای تماشای کامل لوور باید حدود ۹۶ ساعت زمان صرف کنید.

تماشای آنلاین موزه لوور، امکان جذابی است که می‌توانید به راحتی در هر کجا که هستید، با هر کسی که دوست دارید و هر چند ساعت که وقت دارید، آن را انجام دهید.

اگر تا چند سال پیش به آدم‌های عاشق موزه‌گردی و تماشای زیبایی‌های تاریخی، گفته می‌شد که می‌توانید لوور را آنلاین ببینید، باور نمی‌کردند! اما امروزه تماشای موزه لوور و چرخیدن در میان تالارها و مجموعه‌های بی‌نظیر آن، فقط با یک گوشی موبایل یا لپ‌تاپ و یک خط اینترنت از هر جای دنیا به سادگی امکان‌پذیر است. اما باید پرسید از چه راه‌هایی می‌توان موزه لوور پاریس را به شکل رایگان و آنلاین دید و لذت برد؟

۱. وبسایت موزه لوور

موزه لوور در وبسایت اختصاصی خودش، امکاناتی را در اختیار گردشگران مجازی قرار می‌دهد که می‌توانند به کمک آن، همه قسمت‌های موزه را به صورت آنلاین تماشا کنند.

در این وبسایت، می‌توانید همه چیز را به صورت ۳۶۰ درجه ببینید و هر چقدر که دوست دارید، روی آثار تاریخی و هنری تمرکز کنید. نکته جذاب درباره تور مجازی تماشای لوور، رایگان بودن آن است. به این شکل می‌توانید بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای، یکی از بزرگترین گنجینه‌های بی‌نظیر دنیا را ببینید! در در وبسایت موزه لوور پاریس یک نقشه تعاملی هم وجود دارد که به شما کمک‌ می‌کند، تماشای موزه را از هر نقطه‌ای که دوست دارید آغاز کنید. همه چیز برای یک گشت‌وگذار ماجراجویانه و متفاوت در قلب لوور فراهم است. فقط کافیست اینترنتتان را روشن کنید و به تماشای زیباترین مکان جهان بنشینید!

۲. تماشای لوور با Google Art & Culture

شاید بتوان گفت بهترین مرجع بازدید از موزه‌های جهان، به‌ویژه موزه بی‌نظیر لوور، گوگل است! شرکت گوگل در سال ۲۰۱۱ خلاقیت جدید و پرطرفداری را با همکاری موزه‌های دنیا آغاز کرد که همه افراد می‌توانستند با وارد شدن به آن، موزه دلخواهشان را تماشا کنند. تماشای آنلاین لوور با بخش فرهنگ و هنر گوگل برای هر کسی که به موزه‌گردی و قدم زدن میان سالن‌های پر از آثار تاریخی و هنری دارد، امکان‌پذیر است. برای این کار فقط کافیست وارد Google Art & Culture شوید و تماشای موزه لوور را انتخاب کنید. همین حالا در کنار خانواده، دوستان و عزیزانتان بنشینید و در یک عصر زیبای بهاری، در لوور قدم بزنید.

آیا دلتان برای یک گشت‌وگذار حسابی در موزه‌های معروف جهان تنگ شده است یا هوس یک تفریح متفاوت کرده‌اید؟ چه تفریحی جذاب‌تر از قدم زدن در تالارهای موزه لوور پاریس از اتاقتان سراغ دارید؟

در این مطلب از فلایتیو سعی کردیم شما را با یکی از محبوب‌ترین تفریحات در دنیا آشنا و گشت‌وگذار رایگان و جذاب در موزه لوور را به شما هدیه کنیم. اگر طرفدار موزه‌گردی یا علاقه‌مند به هنر و آثار باستانی هستید، می‌توانید با انتخاب تماشای آنلاین موزه لوور، یک خاطره جذاب را رقم بزنید.

م. خ

تهران- ایرنا- کتاب کیفرگذاری مبانی، اصول، معیارها و چالش‌ها به قلم…

تهران – ایرنا- با نزدیک شدن شب یلدا به‌عنوان یکی از کهن‌ترین جشن‌های…

تهران-ایرنا- رییس اندیشکده فرهنگ مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت،…

تهران- ایرنا- رئیس سازمان صداوسیما در حکمی ابوذر زارع را به سمت «رئیس…

نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است

نی نی سایت

بازدید مجازی از موزه لوور
بازدید مجازی از موزه لوور


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با تبلیغات در سایت ما و اینترنت بیشتر دیده شوید.