آموزشگاه زبان در اقدسیه

آموزشگاه زبان در اقدسیه
آموزشگاه زبان در اقدسیه

امروزه استقبال گسترده از یادگیری زبان انگلیسی در جامعه ایرانی در بین همه اقشار و در همه سنین از کودک تا بزرگسال وجود دارد. این فراگیری علل مختلفی دارد، از جمله: یادگیری زبان انگلیسی یک مهارت محسوب می‌شود، زبان انگلیسی شانس شما را برای گرفتن یک کار مناسب افزایش می‌دهد، کار با ابزاری چون کامپیوتر و انواع و اقسام نرم افزارها مستلزم دانستن زبان انگلیسی است، سفرهای خارجی، مهاجرت و شرکت در آزمون‌هایی مانند آیلتس و تافل و …. این نیاز گسترده به یادگیری زبان انگلیسی موجب شده تا در تهران و به خصوص شمال شهر موسسات آموزش زبان انگلیسی نسبتا زیادی وجود آید که اغلب آن‌ها ویژگی‌های اصلی یک موسسه زبان خوب را دار می‌باشند، بنابراین هنگامی که می‌خواهیم برای یادگیری زبان انگلیسی موسسه‌ای را انتخاب کنیم، این انتخاب برای ما دشوار می‌شود، چرا که اغلب به دلیل داشتن مشغله‌های بسیار در زندگی وقت نداریم که بخواهیم با رفتن به موسسه‌های مختلف بهترین موسسه زبان انگلیسی را از بین چند موسسه پیدا کنیم. لذا با توجه به پرسش‌های بسیار زیادی که همگان برای انتخاب یک موسسه معتبر و مناسب جهت یادگیری زبان دارند، در این مقاله معیارهای یک موسسه زبان انگلیسی مناسب را از دیدگاه کارشناسان خبره بیان می‌کنیم که بتواند به شما در رسیدن به هدفتان کمک کند. بر اساس این معیارها موسسه زبان کوییک واقع در محله اقدسیه تهران بهترین موسسه زبان انگلیسی در اقدسیه شناخته شده در شمال تهران می‌باشد.
باید توجه داشته باشید که بسیاری از نظرات در رابطه با بهترین موسسه زبان انگلیسی در اقدسیه تهران یا در کل شهر تهران، کاملا شخصی بوده و به سلیقه هر فرد، ویژگی‌های شخصیتی و نحوه یادگیری اشخاص بستگی دارد. زبان آموزان عزیز حتما به این موضوع توجه داشته باشند که پیدا کردن بهترین موسسه تنها بخشی از مسئله است و مسئله اصلی در یادگیری و موفقیت در زبان انگلیسی تلاش و انگیزه خود شما است.

موسسه تخصصی زبان کوییک فضای مناسب برای آموزش زبان انگلیسی میباشد

معیار بعدی اجرای همان زمان گروهی از کلاس‌ها در سطوح مختلف است تا شما به راحتی قادر به تغییر سطح کلاس خود در صورت نیاز باشید. گاهی اوقات زبان‌آموزان با شرکت در یک کلاس متوجه می‌شوند که بالاتر یا پایین‌تر از سطح عمومی کلاس هستند، بنابراین باید به راحتی بتوانند کلاس خود را به سطحی که مناسب آن‌ها است تغییر دهند.موسسه تخصصی زبان کوییک به عنوان بزرگترین آموزشگاه زبان در اقدسیه مفتخر است که با برنامه‌ریزی دقیق در اجرای کلاس‌ها مانع تعویق در روند یادگیری شما شده‌است.

تکالیفی که زبان‌آموزان در منزل انجام می‌دهند در واقع ادامه و تثبیتی است برای جلسه آموزشی آن‌ها، لذا بررسی منظم تکالیف و تحلیل اشکلات و نقاط ضعف زبان‌آموزان توسط اساتید در موسسه زبان انگلیسی کوییک به طور مصرانه‌ای انجام می‌شود، چرا که این امر تاثیر زیادی بر روند یادگیری شما خواهد گذاشت.فراموش نکنید که سخت‌گیری در ارائه تکلیف‌های شما و نظارت اساتید بر اجرای صحیح آن‌ها باعث شده‌است که موسسه تخصصی زبان کوییک به عنوان برترین موسسه زبان در نزدیکی منطقه یک و البته تهران شناخته شود.

بررسی منظم تکالیف و تحلیل اشکلات و نقاط ضعف زبان‌آموزان امری تاثیر گزار در یادگیری زبان استآموزشگاه زبان در اقدسیه

از ویژگی‌های دیگر یک موسسه زبان انگلیسی خوب ارائه برنامه آموزشی برای اساتید مناسب با هدف زبان‌آموزان و برنامه مطالعاتی منحصر به فرد برای آن‌هاست. دربهترین موسسه زبان انگلیسی در اقدسیه، با هر سطحی از زبان انگلیسی، برنامه‌ای برای شما تعریف می‌شود که در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با بیشترین بازده بتوانید به هدف خود برسید. موسسه زبان کوییک  با کسب عنوان برترین موسسه زبان انگلیسی منطقه اقدسیه توانسته با ارائه معرفی بروزترین متد برای آموزش زبان‌ انگلیسی و آمادگی برای آزمون IELTS، با در نظر گرفتن مدت زمانی که هر زبان آزمون در نظر گرفته است، با نتایج باور نکردنی آن‌ها را برای رسیدن به اهدافشان یاری می‌کند.

محیط مناسب آموزشی از معیارهایی است که یک موسسه را به بهترین موسسه زبان انگلیسی در اقدسیه تبدیل می‌کند. فضای مناسب آموزشی شامل اندازه موسسه و کلاس‌ها، زمان یادگیری، کیفیت تجهیزات و تکنولوژی مورد استفاده برای آموزش است. شیوه‌های نوین آموزشی، ایجاد محیط مفرح و بستر مناسب برای یادگیری همراه با سرگرمی، استفاده از روش‌های خلاقانه آموزشی و ترغیب زبان‌آموزان به استفاده از این شیوه‌ها، فراهم کردن امکانات رفاهی و فراهم آوردن مواد و منابع آموزشی مناسب است که می‌تواند منجر به بهبود مهارت‌های زبان آموزان شود.

یکی از مهم‌ترین فاکتورها در انتخاب بهترین موسسه زبان انگلیسی در اقدسیه تعداد زبان‌آموزان کلاس است. اگر تعداد زبان‌آموزان کلاس از تعداد مشخصی فراتر رود کیفیت آموزشی و سطح یادگیری کلاس پایین می‌آید. در کلاس‌های شلوغ به زبان‌آموز وقت و توجه کافی معطوف نمی‌شود و همچنین ممکن است برخی افراد از صحبت کردن در جمعیت‌های زیاد احساس راحتی نکنند. به‌طور استاندارد کلاس‌های موسسه زبان باید به‌صورت گروه‌های ۶-۸ نفره تشکیل شود و جمعیت کلاس نباید از حداکثر ۱۰ نفر فراتر رود.

برگزاری آزمون‌های آزمایشی منظم ازمهمترین معیارها برای انتخاب بهترین موسسه زبان انگلیسی در اقدسیه است. قبل از برگزاری آزمون جلسه توجیهی برای زبان‌آموزان برگزار می‌گردد. به دلیل این که این آزمون‌ها در فضایی کاملا مشابه با آزمون‌ اصلیIELTS برگزار می‌گردند؛

شما با محیط و شرایط برگزاری آزمون اصلی، سبک سوالات کامل آشنا می‌شوید و استرسی که ممکن است در حین برگزاری آزمون داشته باشید را تجربه کرده و نحوه برخورد با آن را تمرین می‌کنید، لذا در زمان آزمون اصلی خود به جز سوالات چیز دیگری که برای شما جدید باشد و قبل از آزمون با آن مواجه نشده باشیدد وجود ندارد.
نزدیک‌ترین نمره به آزمون اصلی را به شما اعلام می‌کنند.
این امکان برای شما فراهم می‌شود تا بعد از اطمینان از آمادگی کامل خود برای شرکت در آزمون IELTS و گرفتن نمره دلخواه، اقدام به ثبت نام آزمون کنید که این روزها به دلیل بالا رفتن قیمت دلار هزینه نسبتا زیادی برای زبان‌آموزان دارد.به علاوه نتیجه آزمون توسط اساتید مجرب وکارکشته در زمینه آزمون IELTS در حضور شما، به طور خصوصی بررسی می‌شود تا نقاط قوت و ضعف خود را بشناسید.

یکی دیگر از ملزوامات بهترین موسسه زبان انگلیسی در اقدسیه هزینه کلاس‌ها و دوره‌های آموزشی است، به طوری که زبان‌آموز بتواند تمام تمرکز خود را بر یادگیری بگذارد و دغدغه‌ای برای پرداخت هزبنه کلاس‌های خود نداشته باشد،و متناسب با خدمات ارائه شده به زبان‌آموز باشد.

به جرئت می‌توان گفت که موثرترین معیار برای این که یک موسسه بتواند به عنوان بهترین موسسه زبان انگلیسی در اقدسیه شناخته شود، داشتن اساتیدی است که هر دو فاکتور نحوه‌ی برخورد و سواد کافی را به طور هم زمان داشته باشد.
واقعیت این است که تعداد مدرسین آیلتس در هر شهر بسیار محدود بوده و آموزش آیلتس کاری تکنیکال می‌باشد و حتی تسلط کامل بر زبان انگلیسی نیز دلیلی بر اینکه فرد می‌تواند مدرس ایلتس باشد نیست.
به علاوه یک استاد باید بتواند با درک کافی از شرایط و روحیات یادگیری زبان‌آموزان حس اشتیاق در فرآیند یادگیری زبان انگلیسی را در آنان ایجاد کند و دلسوزانه آنان را در رسیدن به هدفشان همراهی کند.
دانش و آگاهی اساتید فاکتور بسیار تاثیر‌گذار است چرا که بدون سطح دانش بالای یک استاد نمی‌توان توقع نتایج خوب برای زبان‌آموز او داشت.یک استاد زبان کارامد باید به طور مداوم اطلاعات و دانش خود را با شرکت در کنفرانس های بین المللی و ملی آموزش زبان انگلیسی و مطالعه مستمر به روز رسانی کند.موسسه زبان کوییک با به کارگیری اساتیدی با این ویژگی‌ها توانسته به آماری تحسین برانگیز در رضایت زبان‌ آموزان دست یابد.

ترافیک و شلوغی سرسام‌آور شهر، علاوه بر اینکه میزان زمان زیادی را تلف می‌کند، باعث می‎شود هنگامی که یک زبان‌آموز در کلاس حاضر می‌شود به علت خستگی ناشی از ترافیک و گاها رانندگی طولانی مدت، بازدهی کافی را نداشته باشد، بنابراین کارشناسان معتقدند یک موسسه زبان خوب باید بتواند این مشکل که امروزه بسیاری از زبان‌آموزان با آن مواجه هستند را نیز برطرف سازد. موسسه تخصصی زبان کوییک به عنوان بهترین موسسه زبان انگلیسی در اقدسیه با برگزاری کلاس‌های آنلاین یا مجازی این مشکل را برطرف نموده‌است و بسیاری از زبان‌آموزان در اقصی نقاط دنیا از مزیت‌های این کلاس‌های آموزشی بهره‌مند می‌شوند.کافی ‌است که با یک موبایل هوشمند یا کامپیوتر شخصی خودتان به اینترنت متصل شوید و از این خدمت بهره‌مند شوید.
موسسه تخصصی زبان انگلیسی کوییک به سبب تمرکز جدی بر توسعه معیارهای ارائه شده توسط کارشناسان خود را در مسیری قرار داده است که به زودی گوی سبقت را از بزرگان این عرصه خواهد ربود و در حال حاضر به سرعت درحال تبدیل شدن به محبوبترین آموزشگاه زبان انگلیسی و مقصد نهایی زبان آموزان جوان شده است.

از مزیت های دوره آموزش در موسسه تخصصی زبان کوییک دوره آنلاین آن میباشد.

پاسخ به این سوال، نیازمند آن است که به ویژگی‌های منحصر به فردی که موسسه تخصصی زبان کوییک برای شما به ارمغان آورده‌است توجه نمایید.

کلاس‌ها به دو صورت گروهی(حداکثر 7 نفر زبان‌آموز) و خصوصی برگزار می‌گردند. همچنین امکان برگزاری کلاس‌ها به صورت آنلاین با کیفیت حضوری نیز وجود دارد.

برای یادگیری زبان انگلیسی از سطح مبتدی تا پیشرفته کلا 7 ترم پنج هفته‌ای طراحی شده‌است.

منابع موسسه کوییک کاملا منحصر به فرد بوده و توسط اساتید مجرب ما طراحی شده است. تدریس این منابع در هیچ آموزشگاه دیگری مجاز نیست.

تمامی اساتید از اساتید نامی با حداقل 10 سال سابقه تدریس در زمینه آزمون آیلتس و زبان انگلیسی از مبتدی تا پیشرفته هستند.

زبان‌آموزان می‌توانند هر لحظه سوالات خود را با اساتید مطرح کنند و از مشاوره‌های اساتید بهره‌مند شوند.

تعیین سطح در موسسه کوییک به صورت حضوری یا آنلاین و کاملا رایگان انجام می‌شود.

این نوشته چقدر مفید بود؟

کوییک بهترین موسسه تو اقدسیه نیست
بهترین موسسه کل ایرانههه
کارمندا معلما بچه ها همه عالیییییی

برای ثبت نام چ جوری میشه اقدام کرد؟

با موسسه تماس بگیرید تا مشاورین فعال موسسه پاسخ شما را کامل بدهند

با هر سطحی میشه تو موسستون اومد؟

بله، با مشاورین تماس بگیرید برای شما وقت تعیین سطح رایگان خواهند گذاشت.

خیلی خوب شد
منطقه نیاوران یه سفیر و یه ایرانمهر رو داره که مفت نمیرزن

موسسه کوییک یکی از دوستام رفته خیلی راضیه
دوستان اینجا کسی نظری نداره ؟

من سال پیش شاگرد این موسسه بودم ، اساتیدش واقعا پیگیر و دلسوز هستن و من به هرکدوم از دوستام که توصیه کردم و رفتن، نتیجه گرفتن.

در انتخابش شک نکنید

من از شاگردای این موسسه بودم و درمدت زمان کم تونستم نمره ۶.۵ که می خواستم رو بگیرم، این موسسه تنها جاییه که تونستم پیدا کنم برای گرفتن نتیجه در زمان کوتاه‌.

🌹🌺لطف شماست

به نظرم نقطه قوت آموزشگاه کوییک اساتید بسیار دلسوز و باحوصله هست که اولویت اولشون یادگیری و موفقیت دانش اموز هست و هوای جیب آدم هارو با حفظ کیفیت آموزش تو این شرایط اقتصادی دارن. و از جون واقعا مایه میزارن برای موفقیت بچه ها.براشون آرزوی موفقیت روزافزون دارم

یکی از دوستانم که زمان زیادی واسه گرفتن آیلتس نداشت با کمک موسسه کوییک و اساتید باکیفیتش تونست نمره قبولی رو بگیره بنظرم وقتتون رو جاهای دیگه تلف نکنید. هم پولتون میره هم وقتتون.

من از زبان آموزهای این موسسه بودم و باید اعتراف کنم واقعا اساتید بسیار خوب و دلسوزی داره. در مدت کوتاه تونستم موفق بشم. به تمام دوستان هم این موسسه رو پیشنهاد می کنم با توجه به اینکه خودم با تحقیق خیلی زیاد اینجا رو انتخاب کردم

موسسه خوبیه
دختر خاله منم رفته
پیشنهاد میشه

برای کسی که قصد مهاجرت داره و وقت زیادی نداره بهترین موسسه کوییک
اسمشون هم معلومه که کوییک هستن

سلام دوستان من توسط یکی از دوستانم به این موسسه مراجعه کردم فضای بسیار خوبی داشت و اینکه کارشون حرف نداره . پیشنهاد می کنم یک بار مراجعه کنید. ضرر نمی کنید.آموزشگاه زبان در اقدسیه

من تونستم نمره ایلس ۶٫۵ رو کمتر ۶ ماه با کمک این موسسه کسب کنم و بهتون این موسسه رو پیشنهاد میدم .
سپاس

شعبه در غرب تهران هم داشته باشید خیلی عالیه

سلام ، اساتید خوبی هستن و من برادرم به این موسسه مراجعه کرده بسیار صمیمی و دلسوز هستند . مهم اینه که باعلاقه زبان را ادامه می دهد و فک کنم با این اشتیاق خیلی زود به نتیجه برسه. متد تدریس هم بسیار جدید وبه روز هست. کلا رضایت دارن.

لطف شماست 🌹🌺

از اساتید و مدیریت موسسه کوییک خیلی ممنونم که باعث شدن من در کمترین زمان ممکن نمره مورد نیاز ایلس رو کسب کنم .
و به شما دوستان این موسسه رو پیشنهاد می کنم

🌺🌹

دوره های اسپیکینگ هم برگزار میشه؟

بله کلاس ها برای هر چهار مهارت وجود دارند

کوییک یعنی یه حس فوق الاده نسبت به چیزی که قبلن ازش متنفر بودی

موسسه کوییک اخرین انتخاب من بود
ازتون ممنونم کوییکیا

موسسه واقنن خوبیه ارزششو داش
کوییک شدید پیشنهاد میشه

قیمت تعیین سطح تو موسسه کوییک چفدره ؟

هزینه تعیین سطح رایگانه

عالیه

بهترین موسسه زبان ایران
مرسی از تک تک اساتید👌

سلام
طرز برخورد اساتید و کارکنان خیلی خوب بود
کلاسها بیشتر از شش نفر تشکیل نمیشه که این خیلی خوبه
کلاس های خلوت موسسه کوییک تو بازدهیشون موثر بوده واقن
جزوه ها هم خیلی با جاهای دیگه متفاوت بود
در کل من نمره خوبی بهشون میدم

ممنون از توضیحات کاملتون

خیلی بهتر از موسسات دیگه تو منظقه بود

امروز ثبت نام کردم خیلی خوب بود همه چی
منابعشون خوبه مال خود موسسه کوییک هست

موسسه زبان کوییک رو به همه پیشنهاد میکنم

من سه سال میرفتم موسسه اریان پور ولی واقن وقتمو تلف کزدم
اینجا بعد از یه ترم ۵ هفته ای کلی مطالب جدید یاد گرفتم و فهمیذم وقتمو اونجاها تلف کردم

دوستان ممنونم از نظرات
کسی هست شماره شو بده من چند تا سوال درباره موسسه ازش بپرسم،؟

متاسفانه امکان درج شماره همراه در سایت وجود ندارد لطف بفرمایید با شماره تلفن ۲۶۱۲۱۱۲۴ تماس بگیرید مشاورین ما همه سوال ها رو پاسخ میدهند

ممنون میشم آدرس دقیق موسسه رو اعلام بفرمایید

ممنونم

هزینه تعیین سطح چقدره؟

تعیین سطح رایگان می‌باشد.

سپاس

ممنون

ممنون از وقت شما

با تشکر از مطلب خوبتون

با عرض تشکر از وقتی که به ما دادید

سلام. دوره اموزشی برای IELTS شامل چند ترم هست؟؟

با عرض سلام
دوره های ما کلا هفت ترمه هست و قبل از اون باید تعیین سطح رایگان بشید

سلام میخواستم بدونم کلاس های TTC هم تو این آموزشگاه برگزار میشه؟ و این که برای ورودی به کلاس های TTC نیاز به مدرک آیلتس هست؟

سلام
خیر نیاری به مدرک نیست
برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید


quickwithus

ژوئن 8


quickwithus

ژوئن 6


quickwithus

ژوئن 3


quickwithus

ژوئن 1


quickwithus

مه 30


quickwithus

مه 27

تماس با ما

درباره ما

وبلاگ

کلاس‌های حضوری

کلاس‌های آنلاین

سوالات پرتکرار

ثبت نظر

مسیرهای دسترسی به آموزشگاه

نشانی پست الکترنیک: info@quickwithus.com

واتساپ / وایبر / تلگرام/ ایمو: 09123726816

کسب و کار خود را در بهترینو ثبت کنید و مشتریان خود را افزایش دهید.

با فعالسازی تبلیغات تعداد بازدید‌های روزانه خود را افزایش داده و کسب و کارتان را رونق دهید!

آکادمی دایلو برگزار کننده بهترین کلاس آیلتس در محله اقدسیه (استان تهران) می باشد که توسط اساتید برگزیده و مورد تایید دایلو به صورت یکنفره یا گروهی برای نوجوانان و بزرگسالان در خانه زبان آموز برگزار می گردد.

اگر می خواهید بهترین آموزشگاه آیلتس در اقدسیه را انتخاب کنید، کلاس های IELTS آکادمی دایلو بسیار با کیفیت و مقرون به صرفه می باشد و طبق روز ها و زمان های مورد انتخاب شما زبان آموزان برگزار می گردد.

اساتید آیلتس آکادمی دایلو با تحصیلات کارشناسی ارشد زبان انگلیسی و با تجربه چندین بار شرکت در آزمون رسمی و کسب مدرک آیلتس نمره 8، جزو بهترین اساتید IELTS در اقدسیه می باشند.

انتخاب بهترین کلاس آیلتس در اقدسیه موجب می شود بتوانید به صورت اصولی مطالعات خود را انجام دهید. کلاس آیلتس دایلو به شما کمک می کند حداقل نمره 7 را در مهارت های اسپیکینگ، رایتینگ، لیسنینگ و ریدینگ آیلتس آکادمیک و جنرال کسب کنید.

آکادمی دایلو جزو بهترین آموزشگاه آیلتس می باشد و کلاس فشرده IELTS را برای متقاضیان در اقدسیه برگزار می نماید.آموزشگاه زبان در اقدسیه

بسیاری از زبان آموزان توانسته اند با کلاس آیلتس دایلو، امتیاز مورد نظر خود را در این آزمون کسب کنند.

در صورتی که می خواهید در مدت 3 الی 4 ماه امتیاز مورد نظر خود را در آزمون آیلتس کسب کنید، با آکادمی دایلو تماس بگیرید.

بسیاری از زبان آموزان توانسته اند با کلاس آیلتس دایلو در اقدسیه، امتیاز های 6.5 الی 8.5 را کسب کنند.

برخی از ویژگی های کلاس آیلتس دایلو شامل:

برای ارتباط با آکادمی دایلو فرم ثبت نام را تکمیل نمایید و با شماره تلفن های آکادمی تماس بگیرید.

آکادمی دایلو با کیفیت ترین کلاس آیلتس را در منزل زبان آموز برگزار می نماید و شعبه ای در اقدسیه ندارد.

هزینه کلاس آیلتس دایلو بر اساس طول دوره آموزشی و سطح زبان آموزان می باشد. آکادمی دایلو این امکان را نیز فراهم نموده است تا برای پرداخت آسان تر هزینه کلاس، زبان آموزان به صورت اقساط شهریه دوره خود را پرداخت نمایند. برای اطلاع بیشتر با ما تماس بگیرید.

پس از تعیین سطح، بررسی اهداف زبان آموزان و طول دوره، کتاب های مناسب انتخاب می گردد. همچنین منابع اختصاصی زبان دایلو نیز در دوره آموزشی برای کلیه زبان آموزان انتخاب می گردد.

کلاس های خصوصی در منزل و آنلاین دایلو، طبق زمان های انتخابی زبان آموزان به صورت 2 الی 3 جلسه در هفته و یا فشرده برگزار می گردد. توصیه ما این است که سعی کنید زمان هایی را برای برگزاری کلاس انتخاب نمایید که از آرامش ذهنی بیشتری برخوردار هستید تا بتوانید با کیفیت بیشتری مطالب را بیاموزید.

بله. مهمترین مسئله برای ما کیفیت و نظم کلاس می باشد. به همین جهت آکادمی دایلو بهترین اساتید زبان را در تیم آموزشی خود انتخاب می نماید. در صورتی که از نحوه تدریس مدرس خود رضایت ندارید و یا از مسئله ای ناراضی هستید، حتما در اولین فرصت با ما تماس بگیرید تا به سرعت مشکل کلاس شما را رفع نماییم.

تعداد جلسات لازم برای زبان آموزان مختلف متفاوت می باشد. بر اساس سرعت یادگیری شما، سطح فعلی زبان شما و زمان های آزادی که دارید، می توان تعداد جلسات میانگینی را درنظر گرفت تا بتوانید به نتیجه مورد نظر خود برسید.

برای شروع کلاس آیلتس خود در اقدسیه، فرم ثبت نام را تکمیل نمایید و با شماره تلفن های آکادمی تماس بگیرید.

تلفن تماس:

021 – 913 05 645

0930 – 459 22 71

زمان: شنبه الی جمعه، 9:00 الی 20:00

در صورت مشغول بودن خطوط، لطفا فرم مشاوره را تکمیل نمایید تا کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس بگیرند.

دپارتمان زبان:

استخدام:

© کلیه حقوق برای دایلو محفوظ است.

Javascript not detected. Javascript required for this site to function. Please enable it in your browser settings and refresh this page.

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و هرگونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.

این سایت صرفاً برای اطلاع‌رسانی کاربران است. لذا هرگونه استفاده‌ی تجاری و تبلیغاتی از محتویات آن ممنوع است و پیگیرد قانونی دارد.

برترین‌ها هیچ گونه مسئولیتی در قبال آگهی‌های موجود در سایت ندارد. قبل از اقدام به استفاده از خدمات، اطمینان کافی را حاصل نمایید.

کاربران آنلاین :

بازدید کل :
۵۸۴,۹۳۸,۹۴۵
آموزشگاه زبان در اقدسیه

بازدید دیروز سایت :
۲۲۴,۶۹۶

انتخاب رنگ

 

 

 

آموزشگاه زبان در اقدسیه

خطوط ثابت : 02122462439                  02126431146

ساعت کاری : 9 الی 19

آموزشگاه زبان های خارجی توانش با متدهاي نوين و با يافتن راههاي بهتر وشادتر، آموزش زبان را به صورت مفهومي و علمي با روشهايي كه شوق و ميل كودكانه را تحريك كند ، در محيطي شاد و با طراحي ويژه كودكان و با كادري تحصيلكرده و مجرب در زمينه كار با كودكان ، بر اساس استاندارد مدارس كمبريج انگلستان بهمراه نقاشي ، نمايش فيلم و شعر ، به كودكان دلبند شما مي آموزد .

 

گروهی از مدرسان و فعالان زمینه آموزش زبان ازسالهای گذشته با مقایسه شرایط و نتایج کلاس های زبان کشوربا مدل های موفق و کارای بین المللی، خلأ ئی را در زمینه آموزش زبان مشاهده میکردند  که با وجود سرمایه گذاری ها و انگیزه ی بالای والدین، تلاش های بی شائبه ی دانش آموزان و صرف وقت از اکثریت کلاس های آموزش زبان، نتیجه مطلوبی حاصل نمی گردید. از این سو، در صدد ایجاد شرایطی جهت بهبود این امر و برخوردار کردن دانش آموزان از روش های موثر و روز آمد بین المللی برآمدیم.

 

در این راستا، تیم آموزشی موسسه توانش متشکل از مدرسان انگلیسی، فرانسه و آلمانی فعالیت خود را زیر نظر اساتید دانشگاه و فعالان مطرح آموزش کشوردر دانشگاه های تهران و تربیت مدرس شروع کرد. تجربه چند دهه آموزش زبان در مقاطع مختلف تیم موسسه ما را به این باور رسانده است که همه ی کودکان با آموزش صحیح قادر به یادگیری کامل زبان های خارجی در سطح عالی می باشند.

 

We believe in the value of childhood

 

موسسه توانش با بهره گیری از مدرسان انگلیسی, فرانسه,آلمانی و ترکی استانبولی با تجربه در زمینه آموزش زبان های خارجه, زیر نظر یکی از اساتید آموزش زبان دانشگاه تهران فعالیت میکند و دوره های زیر را برگزار مینماید

دوره های تخصصی انگلیسی:

دوره های TOEFL و IELTS و  آزمون آزمایشی (MOCK)

آموزش تخصصی به کودکان و خردسالان

کمپ تابستانی کودکان و خردسالان همراه با موسیقی و بازی و کاردستی

دوره های تربیت مدرس TTC

دوره های تخصصی زبان فرانسه:

آمادگی آزمون و آزمون های آزمایشیTEF/TEFAQ

آمادگی آزمون های بین المللی DELF/DALF

DELF prim/DELF junior و TCF

دوره های آمادگی آزمون های بین المللی آلمانی:

GOETHE ZERTIFIKAT

ÖSD ZERTIFIKAT

و برگذاری آزمون های آزمایشی زبان آلمانی

دوره های تخصصی ترکی استانبولی

 

پکیج ویژه همکاری با مدارس برای آموزش زبان های انگلیسی ،فرانسه و آلمانی زیر نظر اساتید مجرب

دوره های مکالمه زبان فرانسه

دوره های آمادگی آزمون های بین المللی فرانسه

کودکان DELF prim

نوجوانان DELF junior

بزرگسالان     DELF/DALF       TEF/TEFAQ        TCF

 

آموزشگاه زبان در اقدسیه

خطوط کاری به ترتیب : 02122462439                    02126431146                             09198376647

آدرس: بزرگراه ارتش,اقدسیه خیابان نخل, کوچه بهاران, پلاک 2 , واحد 4

لینک سایت : http://www.tavanesh-ins.com

لینک شبکه اجتماعی اینستاگرام:  https://www.instagram.com/tavanesh_ins

هشدار سایت: آگهی بالا را با دقت مطالعه کنید اگر همه موارد مورد تایید شما بود با مالک تماس بگیرید.

خرید کارتریج لیزری

 

کارتریج ایرانی

بهترین قالیشویی مشهد

درمان انواع درد به روش طب سنتی

فعال سازی: 1 روز قبل

آموزشگاه زبان های خارجی توانش با متدهاي نوين و با يافتن راههاي بهتر وشادتر، آموزش زبان را به صورت مفهومي و علمي ایجاد کرده است.

https://omuor.ir/ad/%d8%a2%d9%85%d9%88%d8%b2%d8%b4%da%af%d8%a7%d9%87-%d8%b2%d8%a8%d8%a7%d9%86-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%ae%d8%a7%d8%b1%d8%ac%db%8c-%d8%aa%d9%88%d8%a7%d9%86%d8%b4/

©تمامی حقوق سایت متعلق به پایگا ه اینترنتی امور می باشد@2017

شارژ کارتریچ چیست

آموزشگاه زبان محدوده اکباتان

تدریس خصوصی عربی غرب تهران

آموزشگاه زبان
آموزش زبان انگلیسی
آموزش زبان چینی و ژاپنی

دبستان دخترانه هوشمند
پیش دبستانی دخترانه
آموزش مهارت های زندگی

آموزشگاه زبان تخصصی
آموزشگاه زبان در منطقه 22
آموزشگاه زبان آلمانی آموزشگاه زبان در اقدسیه

عربی و فارسی
کلاس آنلاین عربی
تدریس خصوصی

پیش دبستانی دخترانه
دبستان دخترانه
پیش دبستانی غیردولتی

آموزش مکالمه عربی
آموزش خصوصی عربی
آموزش مکالمه زبان عربی

آموزشگاه تدریس خصوصی
تدریس خصوصی دروس کنکور
تدریس ابتدایی و راهنمایی

موسسه کامپیوتر
آموزش زبان
تدریس خصوصی شیمی

 

آموزشگاه زبان محدوده اقدسیه
آموزشگاه زبان در اقدسیه
آموزشگاه زبان اقدسیه
آموزشگاه زبان انگلیسی محدوده اقدسیه
آموزشگاه زبان انگلیسی در اقدسیه
آموزشگاه زبان انگلیسی اقدسیه
آموزشگاه زبان فرانسه محدوده اقدسیه
آموزشگاه زبان فرانسه در اقدسیه
آموزشگاه زبان فرانسه اقدسیه
آموزشگاه زبان اسپانیایی محدوده اقدسیه
آموزشگاه زبان اسپانیایی در اقدسیه
آموزشگاه زبان اسپانیایی اقدسیه
آموزشگاه زبان روسی محدوده اقدسیه
آموزشگاه زبان روسی در اقدسیه
آموزشگاه زبان روسی اقدسیه
آموزشگاه زبان ترکی استانبولی محدوده اقدسیه
آموزشگاه زبان ترکی استانبولی در اقدسیه
آموزشگاه زبان ترکی استانبولی اقدسیه
موسسه فرهنگی هنری مازیار
مرکز تخصصی آموزش زبان در اقدسیه
آموزشگاه زبان در اقدسیه
آموزشگاه کامپیوتر در اقدسیه
موسسه زبان در اقدسیه
موسسه کامپیوتر در اقدسیه
آموزش تخصصی زبان در اقدسیه
آموزش مکالمه زبان در اقدسیه
تدریس مکالمه بدون کتاب در اقدسیه
آموزش تخصصی کامپیوتر در اقدسیه
آموزش زبان انگلیسی در اقدسیه
آموزش زبان فرانسه در اقدسیه
آموزش زبان آلمانی در اقدسیه
آموزش زبان اسپانیایی در اقدسیه
آموزش زبان روسی در اقدسیه
آموزش زبان ترکی استانبولی در اقدسیه
موسسه کامپیوتر محدوده اقدسیه
موسسه زبان محدوده اقدسیه
آموزش زبان انگلیسی در اقدسیه
اموزش زبان فرانسه در اقدسیه
آموزش زبان آلمانی در اقدسیه
آموزش زبان اسپانیایی در اقدسیه
آموزش زبان ایتالیایی در اقدسیه
آموزش زبان روسی در اقدسیه
آموزش زبان چینی در اقدسیه
آموزش زبان انگلیسی در منطقه 1
آموزش زبان فرانسه در منطقه 1
آموزش زبان آلمانی در منطقه 1
آموزش زبان اسپانیایی در منطقه 1
آموزش زبان ایتالیایی در منطقه 1
آموزش زبان روسی در منطقه 1
آموزش زبان چینی در منطقه 1
دوره های IElTs-TOEFL-FREE Discussion-
دوره های آلمانی A1,A2,B1
دوره های فرانسه TEF – TCF -DELF -DALF
آموزش نرم افزارهای کامپیوتر در اقدسیه
اموزش IcDL1,IcDl2 در اقدسیه
آموزش فتوشاپ در اقدسیه
آموزش نرم افزارهای گرافیکی در اقدسیه
آموزش نرم افزارهای کامپیوتر در منطقه1
اموزش ICDl1,ICDL2 در منطقه 1
آموزش فتوشاپ در منطقه 1
آموزش نرم افزارهای گرافیکی در منطقه 1
کلاس های گروهی ،خصوصی
تعیین سطع و مشاوره رایگان
مکالمه تضمینی 4 تا 8 ماهه با مدرک بین المللی
مکالمه زبان انگلیسی، فرانسه، آلمانی، اسپانیایی، روسی، ترکی استانبولی در دوره های فشرده 35 جلسه ای
تدریس مکالمه انگلیسی تضمینی
دیپلم رسمی از آموزش و پرورش در 2 رشته گرافیک رایانه و چهره سازی در طی 9 ماه
بزرگسالان، ترک تحصیلی ها و دانش آموزان بالای 16 سال
آسان دیپلم بگیرید
امکان دریافت دیپلم کار و دانش از آموزش و پرورش و ورود به دانشگاه در تمامی رشته ها بدون کنکور و پیش دانشگاهی
کلاس های نقاشی به همراه مدرک رسمی
برگزاری دوره های کامپیوتری با مدرک رسمی بین المللی :
ICDL 1,2
دوره های نرم افزار گرافیکی شامل اتوکد، 3D، گرافیک و …

موسسه مازیار
موسسه فرهنگی هنری مازیار از سال 1379 در زمینه های آموزش زبان‌های خارجی و دوره های کامپیوتر فعالیت می‌کند.
زبان‌‌ انگلیسی، زبان‌ فرانسه، زبان‌ آلمانی، زبان‌ اسپانیایی، زبان‌ ایتالیایی، زبان‌ ترکی و زبان‌ روسی، از جمله کلاس‌های آموزشی این موسسه به‌شمار می‌آیند. برپایی دوره‌های مکالمه زبان‌ انگلیسی در گرایش جهانگردی به‌همراه اعطای گواهینامه رسمی مکالمه جهانگردی در 450 ساعت برای مدیران و کارمندان هتل، آژانس‌های هواپیمایی و کارکنان موزه، دانشگاه‌ها و مدیران ارشد بسیار پرکاربرد میباشد
همچنین برگزاری دوره های آمادگی آزمون‌های آیلتس و تافل و آزمون شبیه سازی آیلتس(MOCK) از دیگر خدمات این موسسه می‌باشند.
دوره های کامپیوتر شامل: ICDL1,2 – نرم افزار های گرافیکی و … می باشد.
آموزشگاه زبان مازیار در عرصه آموزش بیش از 12 زبان خارجی یکی از معتبر ترین مراکز آموزش زبان های خارجی محسوب میشود. زبان های خارجی از جمله انگلیسی ، اسپانیایی ، ایتالیایی ، آلمانی ، چینی ، ترکی استانبولی ، روسی ، نروژی ، سوئدی ، دانمارکی و … به شکل گروهی ، نیمه خصوصی و خصوصی برای گروه سنی بزرگسال برگزار می گردد.

کلیه حقوق ایرانگان متعلق به گسترش ارتباطات نوین می باشد.

Copyright 2010 – 2017©


آکادمی تخصصی زبان های خارجی 


ایده آل


88571253 – 88571253


به اینستاگرام ما      بپیوندید


 

آموزشگاه زبان در اقدسیه


با مجوز رسمی آموزش و پرورش

با کادری مجرب و آزموده پذیرای زبان آموزان گرامی می باشد


با مدیریت خانم نجفی


مخصوص بانوان

فروش انواع کتب زبانهای خارجی و کنکور با ارسال رایگان

آکادمی تخصصی زبان های خارجی ایده آل برگزار کننده دوره های زیر می باشد:


TOFEL  و  IELTS با برگزاری آزمون های مربوطه


مکالمه از مبتدی تا پیشرفته


بحث آزاد با استاد Native))


کلاس های مخصوص کودکان 3 تا 6 سال با سیستم

کلاس های Ket-Pet برای نوجوانان با برگزاری آزمون های مربوطه


کلاس های زبان راهنمایی و دبیرستان (ترمیک)


کلاس های فشرده (هر روز در هفته)


کلاس های عادی (دو و سه روز در هفته)


کلاس های عمومی (سه تا شش نفر)


کلاس های خصوصی (تک نفره)

برگزاری زبانهای انگلیسی، فرانسه، آلمانی و ترکی استانبولی

اعزام دانشجو به خارج از کشور مطابق با رشته  و شرایط شما(با مجوز از وزارت علوم و تحقیقات)

برای بازدید از سایت آموزشگاه اینجــــــا کلیک کنید.

آدرس: شهرک غرب – بلوار دادمان – بلوار درختی – بالاتر از قنادی ضیافت – نبش کوچه پنجم – پلاک ۲


 


تلفن: 88571253 – 88571253


 


بهترین آموزشگاه زبان در شهرک غرب

زبان تهران سنتر vip آکادمی به عنوان بهترین آموزشگاه زبان محله –اقدسیه توسط مینا حسینی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

من 2سالی هست میرم برای ایلتس آموزشگاه زبانشون خیلی خوب بوده و این که پیشنهاد میکنم امتحان کنید شماره تماس09907210197
نمایش مشخصات و آدرس مرکز زبان تهران سنتر vip آکادمی

تدریس خصوصی زبان انگلیسی استاد عبادی به عنوان بهترین تدریس خصوصی زبان انگلیسی محله –اقدسیه توسط مهتاب فريبا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

استاد عبادي عزيز تاحالا تو هيچ كلاسي به اندازه شما لغات ياد ندادن و اطلاعات كامل نبوده مرررررسي هميشه كمكم كردين واقعا😍❤️
نمایش مشخصات و آدرس مرکز تدریس خصوصی زبان انگلیسی استاد عبادی

مرکز زبان گات به عنوان بهترین بهترین آموزشگاه زبان در تهران محله –اقدسیه توسط مبینا حسینی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

ارائه مدارک معتبر بین المللی زیر نظر سازمان فنی حرقه ای انتخاب اساتید مجرب و باسابقه دارای تاییدیه ی بین المللی در کلیه ی زبان ها پاسخگویی و مشاوره ی تیم شعب مختلف مجموعه ی گات به نحو احسن و موثر متعدد بودن شعب آموزشگاه زبان گات در نقاط مختلف تهران متناسب بودن هزینه ی کلاس ها و پکیج های تخفیفی فوق العاده
نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز زبان گات

مرکز زبان گات به عنوان بهترین بهترین آموزشگاه زبان در تهران محله –اقدسیه توسط سهیلا منصوری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

تنها آموزشگاهه که بیشتر روی مکالمه کار میکنه و برا زبان آموزان بازدهی خوبی داره
نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز زبان گات

آموزشگاه زبان ela به عنوان بهترین آموزشگاه زبان ela محله –اقدسیه توسط رها مردانی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

برای کسایی که میخان رو مکالمه شون خوب کار بشه من این مرکز و معرفی میکنم بخصوص کلاسای تریک
نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان ela

سلام به نظر من آموزشگاه کاسپین بهترین آموزشگاهیه که تا حالا رفتم ، هم استاداش عالی ن ، هم تعدادمون تو کلاس کمه مثل کلاس خصوصی ، هم مدرکش مورد تعیید وزارت صنعت معدن تجارته . این آدرس سایتشه >>>>>>>>>>>>>>>>>>> www.caspianlangsch.com 


*-._  تست هوش از کودک دلبند شما  _.-*


//  مشاوره‌ی تحصیلی  \


  در منزل شما  


 


>>   ۰۹۳۵-۳۶۴-۵۵-۱۱  

آموزشگاه زبان در اقدسیه


ajesl به عنوان بهترین آموزش زبان محله –اقدسیه توسط م . رضایی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

ajesl به عنوان بهترین آموزش زبان محله اقدسیه توسط م . رضایی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است یقیناً اگر به دنبال این هستید که تحولی چشمگیر را بطور اصولی در یادگیری زبان خود تجربه کنید، با بسته های AJESL مکالمات فوری و واژه های زبان انگلیسی می توانید به این افق دست پیدا کنید.شما با AJESL به گونه ای توانمند می شوید که امکان مطالعه بسیاری از متون علمی و غیرعلمی برایتان فراهم می شود، دیگر وقتی یک فیلم با زیرنویس انگلیسی می بینید نیازی نیست دم به دم به سراغ دیکشنری بروید، یا وقتی یک کاتالوگ انگلیسی را مطالعه می کنید لحظه به لحظه در ترجمه لغات در نخواهید ماندو … این کتاب به عنوان رفرنس اصلی زبان آزمون کارشناسی ارشد بسیاری از رشته ها نیز شناخته می شود.
نمایش مشخصات و آدرس مرکز ajesl

ajesl به عنوان بهترین آموزش زبان محله –اقدسیه توسط م . رضایی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

یقیناً اگر به دنبال این هستید که تحولی چشمگیر را بطور اصولی در یادگیری زبان خود تجربه کنید، با بسته های AJESL مکالمات فوری و واژه های زبان انگلیسی می توانید به این افق دست پیدا کنید.شما با AJESL به گونه ای توانمند می شوید که امکان مطالعه بسیاری از متون علمی و غیرعلمی برایتان فراهم می شود، دیگر وقتی یک فیلم با زیرنویس انگلیسی می بینید نیازی نیست دم به دم به سراغ دیکشنری بروید، یا وقتی یک کاتالوگ انگلیسی را مطالعه می کنید لحظه به لحظه در ترجمه لغات در نخواهید ماندو … این کتاب به عنوان رفرنس اصلی زبان آزمون کارشناسی ارشد بسیاری از رشته ها نیز شناخته می شود. AJESL از آخرین چاپ این کتاب موفق بین المللی استخراج شده اند و بنابراین 200 لغات اضافی (Bonos words) هم را نیز شامل می شوند.
نمایش مشخصات و آدرس مرکز ajesl

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی
عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود
کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی
عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود
کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

هر فردی برای یادگیری زبان دوم اهداف و دلایلی دارد و در مصاحبه موسسات زبان باید به این موضوع توجه شود تا دوره های آموزشی متناسب با هدف آن فرد در نظر گرفته شود. آموزش زبان انگلیسی و تمام زبان های نادر و رایج از افتخارات آموزشگاه های زبان اقدسیه است. کاربردهای زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم در دنیای پیش رفته امروز به مراتب بیشتر از گذشته در تجارت بین الملل، بهبود روش زندگی، سطح آگاهی و سفرهایی که افراد دارند، احساس می شود و اهمیت پیدا کرده است، از اینرو خانواده ها غالبا سعی می کنند از سن پایین فرزندان خود را در آموزشگاه های زبان نام نویسی کنند.

تهران، ستارخان، خیابان کوکب، خیابان امیری، پلاک ۴

با
ثبت کسب‌وکار یا ادعای
مالکیت کسب‌وکار خود در
دانرو، از
خدمات ویژه دانرو به طور رایگان استفاده کنید!بیشتر
بخوانید…

تهران، بالاتر از میدان نوبنیاد، نبش کوچه کوهستان ششم و اغذیه…

تهران تقاتع بزرگراه صیادشیرازی و خیابان صنایع جنب بیمارستان …آموزشگاه زبان در اقدسیه

تهران، میدان نوبنیاد، خیابان لنگری، ابتدای خیابان صنایع، پل…

تهران، ازگل، گلچین، صنایع گلزار، پلاک ۱

تهران، میدان ارتش، ابتدای خیابان لنگری، مجتمع اقدسیه، طبقه ۱…

تهران، میدان ارتش، خیابان لنگری، خیابان صنایع، ساختمان آسمان…

تهران، ازگل، خیابان نوبهار، پلاک ۲۱، واحد ۴

مازندران

دانرو،
راهنمای شهر است و به ما کمک
می‌کند تمام اطلاعات تماس و
آدرس اماکن خصوصی و عمومی شهرمان را پیدا کنیم.

Enable JavaScript in your browser for better experience.

نی نی سایت

آموزشگاه زبان در اقدسیه
آموزشگاه زبان در اقدسیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *